Opinie o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poz-bruk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poz-bruk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

Byly pracownik

Firma pozbruk - najdziwniejsza firma w jakiej pracowałem. Najdziwniejsze że jezeli się tam zatrudnisz i porozmawiasz z pracownikami to nikt nie chce tam pracować, jak by byli tam za karę ta jest w 80=90%.. Dziwi fakt że firma z 35 letnia tradycją przy takim sposobie dzialania jeszcze funkcjonuje na rynku. Wina za to wszystko ponosi kadra zarządzająca. Co jakiś czas zmieniają się dyrektorzy i kierownocy kazdy ma inny pomysl na dzialanie co chwilę zwalniają i zatrudniaja ludzi, w efekcie pracują ludzie którzy nie wiedzą co mają robić i jak. Jezeli już się nauczą to ich zwolnią , pprzeniosą na inne stanowisko lub sami odejda. Najsmutniejsze jest to ze tym którzy by chcieli coś zrobić dla tej firmy szybko ppdcinaja skrzydła. Tam nie ma dyskusji tam się ludzi zwalnia. Wydaje mi się że ta firma nigdy się nie zmieni a pracowałem długo. Szef ma dobre pomysły na nowe produkjcie i biznesy ale nie z tymi ludzmi którzy go otaczają. Bo nawet na najlepszym sprzęcie ktoś musi pracować. Co do sprzętu (sztaplarki i maszyny produkcyjne) to lata jakieś 70-80. I tak jak już czytałem pełna inwigilacja, monitoring i podobno nawet podsłuch i nie chodzi tu o nagrywanie rozmów telefonicznych.

Niestety racja.

Mrówka

Stropy ??

Alicja

Czy w Poz-Bruku można liczyć na zgraną ekipę pracowników? Są szanse na jakieś wyjazdy/spotkania integracyjne? Jest coś takiego organizowane w firmie? Oczywiście chodzi mi o czas poza pandemią.

Plebs
@Alicja

Nie ma takiej opcji. Ta firma jeżeli chodzi o jakieś konkretne benefity dla pracownika zatrzymała się w latach przed 2000r

@Alicja

Nie ma szans. Wiem, byłem, widziałem

@Plebs

Czyli jakieś w ogóle benefity w Poz-bruku są, czy ich nie ma? Bo tak nie do końca zrozumiałam :D Jeśli są to jakie i komu przysługują? Czy od pierwszych dni pracy można na nie liczyć?

@Alicja

Benefity to ubezpieczenie na życie - koniec.

@Były

A jest ono darmowe? Czy są jakieś składki lub odliczane jest to z wypłaty? :P Można od ubezpieczenia podłączyć członków swojej rodziny?

Robo
@Alicja

Odliczają Ci to od wypłaty więc nic za darmo nie ma

U
@Alicja

A ty do pracy na wyjazdy integracyjne idziesz?

Renata
@Robo

Aha, czyli mówisz o zwykłym ubezpieczeniu NFZ-u? Ale mi benefit... Nic poza tym?

Na pewno nie przysługują na b2b

W punkt

Bono

Nie polecam pracy w tej firmie. Najlepiej mają ci, którzy kablują, donoszą i ściemniają, że pracują. (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Można by tam Misia kręcić jak nic.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poz-bruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

To, że ktoś przechodzi na umowę B2B to nic dziwnego, bo wiele firm praktykuje takie rozwiązanie, ale praca po 14 godzin to już przesada. Płacą ci ekstra za te nadgodziny? Bo skoro się na to zgadzasz, to chyba dla lepszego zarobku. Czy się mylę?

Q

Może ktoś napisać o pracy magazyniera?Czy można tam zarobić jak w ogłoszeniu 6200-7000 brutto?To jest ciężka praca,jazda wózkiem czy jak to wygląda,jedna zmiana 8-16?Proszę o poważne opinie.

Jak jest z awansem w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Jo

Nie ma awansów, bardzo ciężko o podwyżki. Atmosfera również pozostawia wiele do życzenia.

PB
@Jo

Ktoś wie co się dzieje w tej firmie... szukają głównego ksiegowego i pracownika do kadr... wymiana personelu? Czy to efekt braku awansów, podwyżek i atmosfery wspomnianych wcześniej? Warto aplikować?

Finansista
@PB

Zdecydowanie NIE warto. Co rok zmiana księgowej. Czy warto ryzykować ? Nie na tym stanowisku.

Jacek
@Finansista

Wiesz może czemu rzekomo firma ta, co roku zmienia osobę zatrudnioną na stanowisku księgowej? Twój wpis w tym zakresie zaintrygował mnie do tego, aby dodać tu wpis i tego właśnie od Ciebie się dowiedzieć. Możesz to dla mnie zrobić?

murzynek
@Jacek

wszystko to zasługa jednej osoby... nie da się z nią pracować

Ino
@murzynek

Potwierdzam!! Wszyscy to marionetki tej pani, jak nie tańczysz jak on chce to trzeba uciekać.

Z czym?

Nie ma.

Były

Nie polecam w Pozbruk kontraktów B2B. (usunięte przez administratora)na pieniądze. Duzo obiecują a nic z tego nie wynika. Pracownik na B2B zawsze traktowany jest dużo gorzej. NIE POLECAM

Praca

Czy ktoś może zdradzic iłem można zarobić na poszczególnych stanowiskach?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Były

Składasz CV, dzwonią, zadają pytania odnośnie ile chcesz zarabiać i tyle.

woda

Najgorszy segment ludzi to kadra zarządzająca z najwyższego szczebla.

Jakie są mocne strony pracodawcy Poz-bruk Sp. z o.o.?

Aj

nie ma

Ciężko jest w systemie 12/12 w Poz-bruk Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Praca w poz-bruk jest ciężka i nie dla każdego. Z tego co wiem nie ma systemu 12/12 tylko 10h od poniedziałku do piątku

Firma notorycznie nie wypłaca wynagrodzeń w całości. Tłumaczą to oficjalnie zabraniem premii która zgodnie z umową może być zabrana jedynie za l4. Premia jest jednak zabierana za rzeczy które w umowie nie są zawarte. Oficjalne 8 godzin trwa 10 min dłużej opuszczenie zakładu chociażby 1 min wcześniej skutkuje niezaliczeniem ostatniej godziny która trzeba odrobić. Największym problem jest kadra zarzadajace która się do tego nie nadaje dana rzecz trzeba robić kilka razy gdyż komunikacja między osobami decyzyjnymi jak i zarządzanie zasobami jest na niskim poziomie. Firma tnie koszty gdzie się da lecz sama produkcja w połowie idzie na śmieci ze względu na złe przechowywanie materiałów. Jak na tak fizyczna pracę firma płaci nie dużo częste l4 są normą

@12345

Potwierdzam, smutna rzeczywistość PozBruku, na szczęście mnie już tam nie ma!!!

Szukają na pilota-kierowcę gabarytów. Warto? Ktoś obecnie pracujący lub ktoś kto pracował może się wypowiedzieć jak z wynagrodzeniem i warunkami pracy?

Renata
@Tomek

Od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Poz-bruk. Byłeś może na rozmowie? Jeśli tak, to jak przebiegła? Koniecznie daj znać.

Nie zatrudniony

Byłem w tej firmie na rozmowie w sprawie pracy na produkcje (stanowiska nie ujawniam). Pani która była podczas rozmowy była całkiem miła ale ten Pan to chyba na głowę upadł!!! - pytania były normalne ale gdy pokazał mi w telefonie że wszystko ma obkamerowane (całą halę produkcyjną) to mnie z nóg ścięło. Jak można w ten sposób kontrolować pracowników, rozumiem kamery i kontrola w godzinach pracy kierownika lub dyrektora ale prywatnie podgląd na telefonie!!!? czysty debilizm i to skłoniło mnie że ja tam do pracy nie pójdę. Porażka nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bajor

Droga awansu jest możliwa, zależy dużo z jakiego stanowiska na jakie i w jakim czasie od rozpoczęcia pracy, wynagrodzenia nie odbiegają od pozostałych pracodawców w okolicy ( u kilku już pracowałem ). Firma stabilna, dobrych i zaangażowanych pracowników docenia. Jestem zadowolony, przed aplikacja do pracy też miałem dylematy ale finalnie pozytywnie ( ocena 4+ lub 5- )

Mochnik

Witam pracowałem I ODSZEDŁEM TO JUZ MOJA 2 RECENZJA 1 JAKOS MAGICZNIE ZNIKŁA, LUDZIE UCIEKAJCIE - FIRMA POD TYTUŁEM SPRZEDAŁEM I (usunięte przez administratora)NAWET Z MAGAZYNU WYCHODZA STARE TEMATY WIADOMO ŻE BEDZIE REKLAMACJA I.... REKLAMACJA UZNAN A TOWARU BRAK. FIRMA BAZUJE NA TYM ŻE NIKT NIE PÓJDZIE DO SĄDU BO SIE BOJA.(usunięte przez administratora)

nICKO

Jestem starym pracownikiem tego zakładu i swoje wiem. Kiedyś była to naprawdę dobra firma a człowieka się szanowało za jego pracę. Wszystko się skończyło. Umowa skacze od agencji do agencji i tak może skakać nawet 10 lat. Wypłaty coraz bardziej marniejsze nie wspomnę że jak kierownik o czymś zapomni to o wyrównaniu możesz zapomnieć więc niech ktoś mi powie że jest to nie okradanie pracownika. Generalnie klimat nie jest zły ale jeżeli chodzi o kierownictwo i ma głęboko gdzieś szarego robaka. Zima stała kwota premii która jest śmieszna bo 300 zł chyba że już zmienili niby to ZFŚS ciekawe że wszystkim wypłacają równo bo podobno jest to nie zgodne . Chciałabym żeby ktoś się zajął tymi wszystkim sprawami a najlepiej PIP.

Goldi
@nICKO

trzeba zgłosić ..

Marzena
@Goldi

@Goldi, czy zgadzasz się z opinią @nICKO? Jak wyglądają zmiany agencji i umów? Domyślam się, że nie można oczekiwać warunków na czas nieokreślony. Na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć ze strony Poz-bruk?

zainteresowany
@nICKO

Czy nadal pracujesz w firmie Poz-bruk? Orientowałem się w temacie i otrzymałem informację, że aktualnie pracownicy nie są zatrudniani na podstawie umów agencyjnych a firma oferuje umowę o pracę.

@Marzena

Ja wiem, że aktualnie w firmie nie ma umów agencyjnych, pracownicy są zatrudniani z umową o pracę. Po określonym czasie dostaje się umowę na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o dodatki cenię sobie benefity prorodzinne np. półkolonie dla dzieci i dopłatę do przedszkoli. Jest też ubezpieczenie grupowe.

Mark
@pracownik

zgadza się, dopłata do przedszkola 200 zł brutto.

Kat

Witam, obecnie wyświetliło się ogłoszenie do kadr. Wymagania standardowe jak na te stanowisko natomiast jestem ciekawa jak wyglądają tam zarobki - biuro. Jak każdy wie doświadczony pracownik nie zmieni dobrze płatnej ustabilizowanej pracy na gorszą... Pozdrawiam

Byly pracownik
@Kat

Witam firma rzetelna, wynagrodzenie zawsze na czas, stawki bardzo atrakcyjne w porownaniu do konkurencji. Klimat tez pozytywny

AN
@Kat

Zarobki na dobrym poziomie, zawsze w terminie. Zespół kadr to świetna, zgrana ekipa. Polecam!

Kat
@Byly pracownik

to w takim razie pytanie zarobki pow. czy niższe niż 4 tys netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Poz-bruk Sp. z o.o. - Rokietnica

• Jak się pracuje w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poz-bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poz-bruk Sp. z o.o.