Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Ogrodniczka

Jestesmy z kolezanka w pracy na szklarniach i na razie jest ok. Wiadomo ze trzeba sporo pracowac i jest ciezko i przychodzi sie zmeczonym szczegolnie jak sa nadgodziny a tu na nast. dzien znowu trzeba do pracy ale w szklarniach jest nawet przyjemnie. jest ten plus ze praca przy kwiatach jest przyjemniejsza niz praca w sklepie jak do tej pory w Polsce no i oczywiscie zarobki zupelnie inna bajka

Kon niewielki

W zeszłym roku pojechalem tam na owoce, nis sluchajcie tych co piszom złe opinie, było fajnie i znowu pojechać chce

Dudek
@Kon niewielki

Kon niewielki pewnie ten leszcz z biura VP ile ci dają za komentarze i okłamywanie biednych ludzi co przyjeżdżaja i nie maja wyjścia... Brawoo za brak szacunku... Znamy wasze triki (usunięte przez administratora)

Dudek
@Kon niewielki

Nawet pisać nie umiesz po Polsku Turku z VPojebiecie :)

opinio twórcza

Ja bylam zarobic z tym biurem pojechałam na zarobek i był z******l ale i tak wiecej niz w polsce obsranej g*****m nie narzekam i nie było tak zle ważne że zarobek był dziękuję Obsłudze Biura vp flek

Uuueeeeaaaaa

Mogę tylko podpisać się pod tym co napisałaś. Każde biuro wali na kasę w NL, ale to robi na potęgę.

zenada!!!!!

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia no chyba ze lubicie byc traktowani jak bardzo tania sila robocza bez jakiegoklwiek wsparcia bo nie wspominam o admnistracyjnych sprawach. Oczywiscie komenty pisza pracownicy z biura co nie odbieraja nawet telefonu a o miejscu i czasie pracy informuja smsowo. Zadna szanujaca sie firma nie traktuje tak ludzi. Czekasz na smsa jak (usunięte przez administratora)i wystajesz pod hotelem jak wyzej wymienione.

Prosze udostepniam numery telefonow tej smiesznej firmy i tych ludzi hehehe powodzenia w dodzwonieniu sie !!!!!! planinng +31647023804 Kamil,helpdesk+310174294404

Czy nadal jestescie zainteresowani praca w tej firmie?!!! zostawie to bez komentarza...

Jak sie nie zgodzicie na jazde autem w 15 osob na kolanach upakowani jak walizki za komuny w pks-e to uslyszycie tylko czytuje"fuck off!!!!", druga opcja jeste taka ze bedziecie jezdzic rowerem za kare , a trzecia jest taka ze nie przyznawajcie sie ze posiadacie prawo jazdy bo wtedy jest jeszcze gorzej czyli praca od 2 w nocy do 21 i to zalezy bo wszystko jest ruchome jak schody w markecie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Klaaaudia

Witam wyjeżdżam wraz z chłopakiem po raz pierwszy przez te biuro 6 kwietnia proszę o informację jak tam jest i czy jest sens ryzykować bo z obecnych opinni średnio to wygląda

Heniek

Kiedy jedziesz??

bartoszz
@Klaaaudia

tez wyjezdzam pierwszy raz z Warszawy a wy skad jestescie

Kingaa
@Klaaaudia

VP Flex to Voorne Putten, turecka agencja!! Poszukaj w internecie, jedna z najbardziej (usunięte przez administratora)firm w NL. Mam nadzieje ze pomogłam ...

@Kingaa

każda agencja odtrąca pracownikom część wypłaty bo z tego zarabia, tak samo jak sprzedawcy sprzedają towar po cenie dwukrotnie wyższej niż w hurtowni. nie podoba ci się to załatwiaj sobie pracę na własną ręke, prawda jest taka że większość ludzi którzy jadą przez takie agencje nie mogą złożyć zdania nawet w swoim języku a co dopiero w holenderskim czy angielskim

pawloo

czy ktos jedzie z Warszawy 13 kwietnia? pierwszy raz mój wyjazd powie ktos jak tam jest

29.

Polecam i jeszcze raz polecam,napoczatku niewrozylo rewelacji ale jest dobrze, a negatywy zawsze beda wystawiac nieroby i Ci co nosza wysoko glowe, taka prawd, niepasuje to do polski,tam stoj w pracy jak widly w gnoju, tu sie zapie... I wiadomo za co, dzieki za uwage

Karol

Hej, poszukuje osoby która wyjeżdża 6kwietnia z prawo jazdy mam samochód ale brak prawka.

Jedzie ktoś teraz 23??

@anonymous

Tak, ja planuję

1 wyjazd ?

anonymus

tak, również pierwszy wyjazd

Tamii

Witam.Czytam i wyciagnełam w nioski z tego co napisali wszyscy,jestem przekonana tym,ze lepiej samemu na własnej skórze sie przekonac co i jak,jak bym słuchala sie wszystkich to nigdzie nie znalazłabym pracy. Taka prawda. Pojade zobacze i sie przekonam. Pozdrawiam.

pracownik1

wyjechalem z dziewczyna i wszystko jest jak w ofercie,zakwaterowaniem jestesmy mile zaskoczeni, pokoj ma wysoki standard jak na hotel pracowniczy, jedyny minus to ze trzeba brac swoja posciel i sanemu sprzatac pokoje i lazienke, wyplaty na czas, praca jak to praca czasem bywa ciezko ale nie narzekamy w innej agencji jak mielismy wyjazd to ciagle bylo brak godzin do wyrobienia

Henryk
@pracownik1

kiedy wyjechaliscie??

Xx

Po raz kolejny przenieśli wyjazd z 23 na 2 marca. Co myślicie o tej firmie ? Bo jest to jakieś dziwne

Sławomir

Tak samo jak u mnie jak 23 teraz nie wyjade to wyjezdzam z inna agencja

ktoś taki

Początek rekrutacji wszystko fajnie, podpisujesz umowe, mowia date wyjazdu i z beda sie kontaktowac. Zbliza sie data wyjazdu a tu nawet telefonu agencja nie wykonała, po rozmowie z panią z agencji przełożono wyjazd na nastepny tydzien i teraz nie wiadomo czy czekac, czy jechac z inna agencją, nie dzwonią, nie infomują ehh. Niby dobre ma opinie ta agencja a tu prosze bardzo taka skucha na samym początku. Zobaczymy co dalej, a na razie szukam innej agencji.

mirek

Nie polecam nikomu tej firmy.tutaj nie ma pracy.cały tydzień siedzimy na hotelu.Nie ma żadnej informacji na temat pracy.Nie przyjezdzajcie.Nie warto.każda inna firma lepsza

Alojzy

Omijajcie z daleka szkoda czasu byłem dwa dni pracy trzy na domku.Dopłacicie do interesu Vorne Puten nie polecam.

Atletico

Witam.jedzie ktoś 9 marca?

osiem gie

hej, ma ktos potwierdzony wyjazd na 2 marca?

Randy
@osiem gie

Tak

Momo

Hej,dodajcie proszę jakąś opinię odnośnie tego jak jest na miejscu? Jak praca i zakwaterowanie? Nikt się nie wypowiada na ten temat...

Bartek

PRACA PRZY RÓŻACH NA SZKLARNI w Den Haag. Ktoś tam pracuje aktualnie? Ma jakieś informacje jak to wygląda ogólnie tam?

Xx

Czy przenieśli komuś wyjazd z 16 na 23 ?

Tak mi i moim znajomym

Robert

Mi również przenieśli wyjazd

Robert

Tak mi przenieśli na 2 marca masakra

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg