counter
3 160 585 5 1
xy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca dla kobiet w Zwickau? Ma ktoś aktualną ofertę?

anonim Nowy wpis

DAN Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) Kontrola jakości, lekka praca

xxx Nowy wpis
@DAN

Witam czy mogę sie dowiedziec jak mozna dostac sie do pracy dla kobiet, powiedziano mi że nie ma pracy? Czy pańska żona pracuje w zwickau czy meeranie?

Pracownik zeszłego sezonu
Nazwa działu: Produkcja

Chwaliłam Agencje , utrzymywałam kontakt z agencją cały rok po to by zapisać się na prace sezonową w roku 2020r , pilnowałam i polowałam , i co przyszedł czas oczekiwany, a tu co informacje że mają komplet ludzi i pocałuj się w (usunięte przez administratora) Agencjo Diwa na drugi bądźcie szczerzy od razu i mówcie że chcecie tylko studentów bo taniej dla was. Zawiodłam się na was w 100%

Dawid

Chwalicie sobie zakwaterowanie ? Jak ludzie ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maciej

Jeździ ktoś jako kurier w Moosburg an der Isar? Jakie macie opinie odnośnie pracy i zzakwaterowania?

Kuba
@Maciej

Pracuję, jest spoko, warunki takie jak przedstawiali. Wszystko się zgadza.

Maciej
@Kuba

Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Mieszkania czy hotele? Ilu osobowe pokoje? Jest Wi-Fi? Daleko od firmy? Z góry dzięki za odpowiedź :D

Kuba
@Maciej

Mieszka się w domach; pokoje 2/3 osobowe; jest WiFi, dojazd do 25 kilometrów.

Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam tej firmy . Byłam z nimi 2 razy na wyjeździe pierwszym razem byłam zadowolona . Niestety drugim razem nie mogę tego powiedziec . Panie które pracują w agencji nawet łaskawie nie planują odebrać telefonu . Dzwonię od ponad miesiąca i nic . Nie chcą nawet wysłać paska wypłaty . Drogie Panie ciężko jest odebrać telefon i wysłuchać co mam do powiedzenia ? Może dzwonię bo chce z wami porozmawiać na temat pracy ? Agencja po prostu nie jest godna polecenia . Jedna wielka porażka !

@A

Moze by tak więcej konkretów jeżeli chodzi o zarzut braku zadowolenia ze współpracy ?? Nie rozumiem czy były problemy w miejscu zatrudnienia czy urażona duma bo telefonu w biurze ktos zaraz natychmiast nie odebrał ???

@Radek66

Tu nie chodzi proszę Pana o to że nie odbierają telefonu zaraz już tylko agencja nie chcę wyjaśnic mi okoliczności związanych z pracą . A jeśli nie odbierają telefonu ponad miesiąc bo widzą że ja do nich dzownie to przecież widać że jest coś nie w porządku .Gdybyy Panu wypłata się nie zgadzała a agencja nawet nie chce wytłumaczyc co i jak to raczej pan nie skakałby z radości .

Tak2Nie
@A

Proszę wsiąść pod uwagę ze było zamieszanie z epidemia ( i nadal jest ) . Jeżeli potrafi Pani napisać tutaj post ,to jestem pewien ze potrafiła by pani napisać mail z prośba o wyjaśnienie swoich watpliwości . Rozumiem ze ograniczyła sie pani do wykonania paru telefonów do biura i to wszystko . Pózniej postanowiła pani obrzucić biuro błotem i spoko niech się tłumaczą. Ja pracowałem za pośrednictwem tego biura i nigdy nie było problemów z wyjaśnieniem watpliwości .

Tak2Nie2
@Radek66

Prosiłam pisałam i dzwoniłam żadnego odzewu . Oczywiście rozumiem że jest epidemia i mogą mieć inne sprawy ale z tego co jest mi wiadome agencja wciąż rekrutuje do pracy . Drogi Panie to nie było kilka telefonów a kilkanaście dziennie przez miesiąc . Również były pisane maile. Nie twierdzę że prace mają złe ale chodzi o podejście agencji do pracownika .

Tomek

Cześć. Jedzie ktoś z Was do pracy w Bromskirchen (praca w tartaku) A jeżeli ktoś już tam pracuję to może napisze jakie warunki w mieszkaniu, jaka jest praca, czy jest bardzo ciężka i ile miesięcznie można zarobić mniej więcej. Pozdrawiam Tomek

Tak4Nie1
M.M

Ja jadę. Od jutra zaczynam

Tak3Nie
Tomek
@M.M

Będę Ci wdzięczny gdybyś potem napisał tu parę słów jak jest w tej pracy. Pozdrawiam Tomek

Tak2Nie
Alex
@Tomek

Witaj wiesz juz cos wiecej o tej pracy w Tartaku będę wdzieczny za odpowiedz

J.B.
@Tomek

Pracuje tam od zeszłego roku. Wypłat się zgadza. Ile zarobisz zależy od tego czy pracujesz w nadgodzinach i ile razy pójdziesz na nocki. Idzie dobrze zarobić. Wypłaty w terminie. Praca jak praca zależy co dla kogo znaczy "ciężka". Mieszkanie od firmy było ok., łatwo tez znaleźć tam coś we własnym zakresie i za przystępne pieniądze.

tmmm

Czy ktoś coś może powiedzieć o pracy jako kurier w Moosburg an der Isar ?

Domin999
@tmmm

Ja się wybieram albo Moosburg albo Hamburg

Normal
@Domin999

Witaj kolego-czy możesz napisać jak pracuje ci się w Hamburgu lub mMoosburg bo jest kolejne ogłoszenie o możliwości pracy w tych lokalizacjach.Jakie warunki zakwaterowania i pracy-pozdrawiam i czekamnainfo bo nie wiem czywarto aplikować .

Magda

Czy ktoś był z tej agencji na pakowaniu sprzętu medycznego? Potrzebuje szczerej opinii, pozdrawiam! :)

olinka
@Magda

ja pracuję

On
@olinka

To super mogłabyś odpowiedzieć pełnym zdanie

Magda
@olinka

I co sądzisz o tej pracy?

Dorota

Witam serdecznie, z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Są rzetelni i pomocni we wszelkich formalnościach. Dzięki nim mam dobrą pracę w Niemczech z której jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam pana Kamila.

Tak7Nie11
@Dorota

Witaj Dorota, Cieszymy się że jest Pani zadowolona. Przekażemy pozdrowienia P. Kamilowi :). Pozdrawiamy

Stary
@Dorota

Witam, skoro wszystko jest jest takie dobre to niech pani się pochwali gdzie pracuje

Pawlo.
@Diwa Personalservice

Też bym chciał pracować przez wasza agencje. Znam język.

@Pawlo.

Witaj Pawlo. Chętnie podejmiemy z panem współpracę. Proszę o dosłanie CV na e-mail: praca@diwa-personalservice.pl Skontaktujemy się z Panem i przedstawimy aktualne oferty. Pozdrawiamy.

Zainteresowany

Cześć, nie wiecie czy można znaleźć w tej agencji pracę na magazynie/produkcji/komisjoner ale bez języka, ktoś pracował/pracuje?

@Zainteresowany

Jest taka możliwość , a przynajmniej była jeszcze w tamtym roku

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 129 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Diwa Personalservice? Można dołączyć rodzinę?

Ares
Nazwa działu: Produkcja

Kalkulacja 151h pracy przy 2 zmianach z cejtkontem to 2250€ brutto minus kwatera w norze za 450€ czyli 15€ za dobe a polska agencja oferuje 13€.Jeden wielki przekret.Minus social 450€ i minus podatek przy 1klasie 250€. Nie ujelem tu cejtkonta bo nie wiem ile firma zabierze na nie.Jest to praca w bmw w Leipzig na werku za 14.96€brutto na godzine w akordzie.A jeszcze dojazd do pracy na wlasna reke oddalone 15km.Sban to 70€ dodatkowo.

@Ares

Witam Ares. Każdy z pracowników ma możliwość poszukiwania mieszkania we własnym zakresie jeśli nie pasuje mu lokum zapewnione przez pracodawce niemieckiego. Pana/ Pani bezpośrednim pracodawcą jest diwa Leipzig i wszystkie kwestie powinny być konsultowane bezpośrednio z nimi. W zakładzie pracuje tez duża liczba pracowników i zawsze można się dogadać z nimi odnośnie dojazdu. Pozdrawiamy

Tak3Nie1
Pytający
@Ares

Witam Czy mógłbym prosić o więcej informacji? Praca ta jest w akordzie mimo że stawka godzinowa? Zastanawiam się nad tą ofertą i proszę o poradę. Oraz na ile umowa i czy jest okres próbny? Pozdrowienia

nervousx
@Pytający

Praca na akord w Niemczech jest nielegalna!!!!

Tak3Nie
Laura
Nazwa działu: Produkcja

Witam ,czy ktoś pracuje w BMW Leipzig ?czy trzeba mieć dobra znajomość języka niemieckiego ?czy poziom B1 wystarczy ?pozdrawiam

@Laura

Witam, A2 spokojnie wystarczy o B1 nawet nie wspominając. Pozdrawiam

Gosia

Witam, czy ktoś był na produkcji karmy w Passau ?

Beti
@Gosia

Też jestem zainteresowana

Domin999
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Witam Jedzie ktoś do pracy jako kurier do Amazona w Hamburgu lub Maasgburg?

Scorpion

Witam, niestety nie polecam tej agencji, przez tą agencję zmarnowałem dwa tygodnie w oczekiwaniu na pracę która rzekomo była pewna, proces rekrutacji trwał 2 tygodnie lecz, nigdy nie doszedł do skutku, w biurze pracuje kilka osób, każda z nich posiada inne informacje, jedna osoba twierdzi że oferta np do kosmetyków jest nieaktualna, pod drugim numerem tel inna osoba twierdzi że oferta aktualna od zaraz, prosili o przesłanie CV oraz danych do przygotowania umów a po dwóch tygodniach informacja że oferta jednak nie jest aktualna. Moim zdaniem to nie jest agencja poszukujących pracowników, raczej prowadząca statystyki oraz zbieranie danych w niewiadomym celu. Szkoda zmarnowanego czasu oraz nadziei. Nie polecam.

Tak6Nie1
@Scorpion

Witaj Scorpion. Celem naszej agencji jest zatrudnianie pracowników i robimy wszystko żeby tak tez się stało, jednak nie zawsze jest to zależne od nas - decydują nasi partnerzy z Niemiec. Oferta na kosmetyki jest aktualna od 24.01 a już 27.01 mieliśmy komplet kandydatów. Pozdrawiamy.

TakNie1

Lukasz

Witam napisałem maila do Pana w sprawie tej opinii

Milena

Hej czy jest ktoś kto pracuje w Pulheim na kosmetykach ? Czy możecie dać jakąś opinie ? Pozdrawiam

Scorpion
@Milena

Witam, oferta o którą pytasz jest już nieaktualna. Taką otrzymałem informacje z agencji Diwa. Jednak decyzja może być zmieniona przez innego pracownika, gdyż w tej agencji to normalne. Rozmawiałem z jedną rekruterką i na pytanie przy czym jest praca na produkcji którą wystawili, otrzymałem informacje : " Nie wiem " :D Szkoda czasu.

TakNie1
DCBA

Witam pracuje ktoś w SMIA Michelau in Oberfranken ?? Mógłbym prosic więcej informacji na temat pracy, zakwaterowania ??? Z góry dziękuję !

KAJA
@DCBA

Witam, Ja pracuje z chłopakiem. Praca lekka, pakowanie, obsługa maszyn. Mieszkamy w pensjonacie

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice - Prószków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.