Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Fafi

Pracujemy przez diwę biuro niemieckie od kilku tyg brak ciepłej wody po 24 jak przychodzisz z pracy w nocy i co lipa było zgłaszane chodzi o miejscowość Altenkunstadt .

Jan

Uważajcie na tą firmę. Nie zapłacili za okres wypowiedzenia! Miałem jeszcze tydzień pracować niestety kazali mi już zakończyć pracę w BMW jak tylko dostali wypowiedzenie a ja nadal chciałem pracować na wypowiedzeniu. Uważajcie teraz brak kontaktu i zbywanie. Za mieszkanie to umieli odciągnac 450 euro ale za wypowiedzenie to już nie zaplacili ciuchy które oddalem Porażka !! Jak tylko będziecie chcieli się zwolnić to was wykiwaja

Das Kry

Witam może ktoś napisać coś o pracy w lispku na produkcji? to jest oferta do bmw? mam doświadczenie prawie 4 lata przy częściach samo. w fabryce. oraz chciałbym się dowiedzieć na na ile trzeba znać język A2 wystarczy?

BMW
@Das Kry

Język powinien być ok. Zadzwoń do gościa który siedzi tam w biurze, w Polsce. Wszystko Ci wyjaśni, Damian czy Daniel, wszystko tobie wyjaśni, opowie. Ja miałem jechać, facet wszystko ogarnął. Ale niestety u mnie się pozmieniało i nie jechałem. Ale na pewno będę tam uderzał do Lipska albo na ten tartak.

Jonny
@Das Kry

tak to praca w BMW. Ja znam nawet słabiej niz A2 i pracuje, ważne żebyś sie dogadał.

Do Niemiec wyjeżdżałam pierwszy raz- trafiłam na pakowanie kosmetyków w Pohlheim. Pani z Diwy była bardzo sympatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko wyjaśniła i była pomocna przez cały pobyt. Wypłata zgodna z umową i w terminie. Zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, a sama praca dość przyjemna i lekka. Osobiście byłam bardzo zadowolona ze współpracy z ta firma, polecam.

@Monika

Cieszymy się że się Pani podobało. Pozdrawiamy i liczymy na dalszą współpracę.

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nnknn

Moją przygodę z firmą oceniam jako bardzo pozytywną. Pierwsza sezonowa praca na terenie Niemiec z pośrednictwem tej formy na duży plus. Zakwaterowanie w bardzo przystępnych warunkach. Panie są pomocne, w razie potrzeby działają bardzo szybko i sprawnie. Polecam

@nnknn

Cieszymy się z Pana/ Pani pozytywnej oceny. Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość.

Majster

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jakie wypłaty są w BMW bez zapełnionego zeit konta? Np przy 20 wypracowanych dniach i tej stawce 15.49 i 1 klasie podatkowej?Będę bardzo wdzięczny bo się zastanawiam nad praca w BMW ale widze ze zdania są podzielone :)

@Majster

Tez byłbym ciekawy zaczynam niedługo prace

Ten co nie chciał

Dostałem propozycję pracy na Tartaku, pan z Diwy przekonywał mnie ze praca nie jest zła. Ale wiadomo jak to jest na Tartaku! Ale życie mnie zmusiło jednak do wyjazdu na ten nieszesny tartak... Teraz mogę napisać tylko że niepotrzebnie się opierałem, praca nie jest zła, jest wszystko tak jak Pan Dawid zapewniał, wynagrodzenie jest lepsze niż się spodziewałem. Jeśli ktoś szuka pracy, to ja znajdzie. Jeśli ktoś narzeka, to nigdy nie będzie zadowolony z życia i z pracy. Osobiście chwalę pracę na Tartaku. Kasa jest większa niż się wydaje w czasie rozmowy. Żałuję że tak późno dałem się namówić na pracę. Również polecam kontakt z Panem Dawidem, konkretny człowiek który się jak wygląda praca od środka, na Tartaku. Pozdrawiam dla Pana Dawida oraz Panią która też wcześniej namawiała mnie na tartak. Jeszcze raz dzięki.

@Ten co nie chciał

Cieszymy się że jest Pan zadowolony. Pozdrawiamy.

Darek
@Ten co nie chciał

Witam. Pracuje może Pan jako operator w tartaku czy jakas inna pracę Pan wykonuje? Bo właśnie dostałem ofertę pracy na tartaku jako operator ładowarki.

Ten co nie chciał
@Darek

Chwilę byłem na widlaku, trochę na ładowarce, ale ostatecznie poszedłem na produkcjie ;) chciałem się trochę poruszać, bo brzuszek zaczął rosnąć od piwka po pracy ;) ale praca na Tartaku jest naprawdę ok. Nie można mieć zastrzeżeń, zawsze trafia się marudy, nieroby,... Ile ludzi tyle charakterów. Ale robota spoko. A kasa i tak jest większa niż mówią przez telefon, nadgodziny robią swoje.

Olgierd

Ta firma to żart, zapewniają pomoc polskiego koordynatora a tak naprawdę taka osoba nie istnieje. Pani która pełni rolę koordynatora przywitała nas słowami „ nie jestem pracownikiem diwy i nie muszę wysłuchiwać waszych problemów i zażaleń , ale robię to tylko z dobrego serca wiec nie przesadzajcie „ . Nie polecam .

@Olgierd

Witam Panie Olgierdzie. Nasi koordynatorzy za granica zawsze służą pomocą i radą. Proszę powiedzieć w jakiej sytuacji koordynator potraktował Pana takim słowami? Pozdrawiamy.

@Diwa Personalservice

Niestety pani tłumaczenia są śmieszne , gdyż wasz „koordynator” przywitał nas właśnie takimi słowami . Także niech pani się nie produkuje z takimi tłumaczeniami

Dos
@Olgierd

Niestety, taka sytuacja miała miejsce. Byłem przy niej obecny.

@Olgierd

Witam. Póki co jeszcze niczego nie tłumaczyliśmy ponieważ nie znamy sytuacji. Proszę nam naświetlić sytuację w której miało miejsce takie "przywitanie". Pozdrawiamy

@Dos

Witam. Może nam Pan/ Pani naświetlić sytuację przy której był Pan/ Pani obecny? Pozdrawiamy.

@Olgierd

Witam. Póki co nie mieliśmy możliwość żeby wytłumaczyć zaistniałą sytuację ponieważ jej nie znamy. Może nan Pan przybliżyć szczegóły? Pozdrawiamy

@Diwa Personalservice

Zaistniała sytuacja miała miejsce przy szkoleniu bhp , po którymś już tygodniu pracy ... wtedy właśnie poznaliśmy „naszego koordynatora „ który nie dość że późno przeprowadził z nami szkolenie z zakresu bhp ( które powinno się odbyć w pierwszym dniu pracy ) to jeszcze przywitał nas wszystkich takimi właśnie słowami .

@Olgierd

Witam. Jeśli zaistniała sytuacja miała miejsce to przepraszamy. Postaramy się to wyjaśnić z koordynatorem. Proszę nam powiedzieć w jakiej miejscowości Pan pracował tak żebyśmy mogli skonfrontować odpowiedzialną osobę z zaistniała sytuacją żeby w przyszłości nie dopuścić do podobnej. Pozdrawiamy

Praca przy kosmetykach

@Olgierd

Po za tym warunki masakryczne ... jak państwo mogą w badaniach lekarskich pisać praca od 20 stopni do 26 stopni a na zakładzie jest 40 stopni podczas ostatnich tygodni .

@Olgierd

Witam Olgierd. Z zasady temperatura na zakładzie nie przekracza 26 stopni. Niestety nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne (UPAŁY) które dały się w ostatnich tygodniach wszystkim odczuć.

@Diwa Personalservice

Co mnie obchodzi państwa zasada ? To proszę skonsultować warunki z zakładem pracy do którego państwo wysyłają swoich pracowników . Nie dostajemy ani grosza więcej za prace w 40 stopniach , ludzie mdleją a państwo piszą, że nie maja na to wpływu? To jest żałosne

@Olgierd

Witaj Olgierd. Niestety tak jak już pisaliśmy - naprawdę nie mamy wpływy na warunki atmosferyczne. Poza tym nie dostaliśmy sygnału od żadnego pracownika, że jest upał na zakładzie i ludzie mdleją. Takie problemy należy zgłaszać bezpośrednio do pracodawcy (Diwa Personalservice) abyśmy mogli w porę zareagować. Pozdrawiamy

Ava
@Dos

Potwierdzam również sytuacje było to na pseudo szkoleniu bhp o godz 23 po 2zmianie.

Ava
@Ava

Problemy z gorącym były zglaszane telefonicznie do Pani Justyny.

Ula01
@Ava

Niestety pracownica firmy Feurer kiedy poprosiłam o krzesło nachwile i wytłumaczyłam dlaczego chciała bym je dostać, bo było mi słabo odpowiedziała chamsko „my tutaj na krzesłach nie siedzimy „ . Dlatego zgadzam się z opinia @olgierda ta firma to zart, a Diwa nie ma zielonego pojęcia gdzie wysyła swoich pracowników i jak oni są tam traktowani przez Panią kierownik i innych pracowników . Koordynator to tez jakiś żart, najpierw wita nas takimi słowami a na 6 tyg w pracy był może z 3 dni nie więcej . Z całego serca odradzam

@Ula01

Witaj Ula01. Zgadzamy się z Pani/ Pana opinia że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Powinniśmy otrzymać bezpośrednio od Państwa takie sygnały żebyśmy mogli odpowiednio wcześnie zareagować. Dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja nie miała już więcej miejsca. Pozdrawiamy.

@Ava

Witaj Ava, dołożymy starań aby podobna sytuacja nie miała już więcej miejsca. Pozdrawiamy

Przyszly
@Olgierd

Gdzie takie coś się dzieje? W której ich ofercie?

Cześć. Jedzie ktoś z Was do pracy w Bromskirchen (praca w tartaku) A jeżeli ktoś już tam pracuję to może napisze jakie warunki w mieszkaniu, jaka jest praca, czy jest bardzo ciężka i ile miesięcznie można zarobić mniej więcej. Pozdrawiam Tomek

M.M

Ja jadę. Od jutra zaczynam

@M.M

Będę Ci wdzięczny gdybyś potem napisał tu parę słów jak jest w tej pracy. Pozdrawiam Tomek

Alex
@Tomek

Witaj wiesz juz cos wiecej o tej pracy w Tartaku będę wdzieczny za odpowiedz

J.B.
@Tomek

Pracuje tam od zeszłego roku. Wypłat się zgadza. Ile zarobisz zależy od tego czy pracujesz w nadgodzinach i ile razy pójdziesz na nocki. Idzie dobrze zarobić. Wypłaty w terminie. Praca jak praca zależy co dla kogo znaczy "ciężka". Mieszkanie od firmy było ok., łatwo tez znaleźć tam coś we własnym zakresie i za przystępne pieniądze.

Darek
@Tomek

Witam też jestem ciekaw. Również poproszę o info. ;)

Weronika

Hejka, pracuje ktoś z Was przy pakowaniu kosmetyków w Pohlheim? Jak wygląda praca, zakwaterowanie? Jest ktoś z stanie się wypowiedzieć? Będę mega wdzięczna ❤️

Zeit
@Weronika

Nie warto jechać z tą firmą i oddawać pieniądze na zeitkonto na które się nie zgodziłeś.Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych ale kuchnia i łazienka wspólne.Jak nie masz auta to prosisz się obcych ludzi żeby cię zawieźli do pracy czy do sklepu bo Diwa da ci takie lokum że do sklepu masz 1godz drogi.Nie polecam.

@Zeit

Szanowna/y Pani/e Zeit, Zeitkonto to typowy zabieg, stosowany w większości firm w Niemczech. To zabezpieczenie zarówno dla pracodawcy, jak również pracownika. Godziny gromadzone na AZK nie znikają, są one wypłacane z ostatnią wypłatą lub po zapełnieniu górnego pułapu. Do danej firmy wysyłamy głównie pary, więc pokoje dwuosobowe to standard, aby każdy pracownik mógł czuć się komfortowo. Większość osób, które wyjeżdża za granicę, korzysta z wygody posiadania własnego samochodu. Nikomu tego nie zabraniamy, a wręcz zachęcamy, jeśli jest taka możliwość. Nasza agencja dokłada wszelkich starań, aby zapewnić każdemu pracownikowi mieszkanie jak najbliżej miejsca wykonywania pracy.

Byłem tam
@Zeit

Dramatyzujesz... Pracowałem tam z partnerką, praca jak wszędzie, całkiem ok. Co do dojazdów, jesteś dorosły, wiedziałeś do czego jedziesz... Więc nie marudź że musiałeś się kogoś prosić. Ja się dogadałem i było ok.

@Byłem tam

Hej, można prosić o jakiś kontakt? :)

Ian

Witam, wczoraj byłem w Lipsku podpisać umowę. Wszystko przebiegło ok. W agencji wszystko nam wytłumaczono, na każde pytanie rzetelnie odpowiedziano, również o Zeitkoncie, wszystko jednak po niemiecku, dlatego wydaje mi się, że niektórzy słabiej znający język mogą pewnych informacji nie zrozumieć bądź nie wychwycić i z stąd się biorą te niejasności. Sama agencja Diwa na mnie zrobiła pozytywne wrażenie, widać profesjonalizm i że zależy im na pracowniku. Nie wiem jeszcze jaka będzie praca na zakładzie, bo jeszcze nie zacząłem pracować, mam nadzieję że lepsza niż ją opisujecie.

Witam czy ktoś pracuje na kosmetykach w Polheim?Jakie zakwaterowanie czy praca jest cięzka?

Jonny
@Nowy

Witam, pracuje już drugi rok i jak będzie możliwość to znów wrócę razem z dziewczyna mamy swój pokój a kuchnię i łazienkę dzielimy z osobami z którymi pracujemy. Standard bardzo dobry a jak są jakieś problemy to firma pomaga je rozwiązać. Polecam.

@Jonny

Hejka, mogę prosić o jakiś kontakt żeby popytać o pracę? :)

Xyz

Witam wraz z chłopakiem i para znajomych chcielibyśmy wyjechać do pracy w Niemczech. Mamy kilka pytań. Jak wyglądają mieszkania dla pracowników, jakie są koszta zakwaterowania? I czy wszystko jest wypłacane tak jak na umowie? Czy ktoś miał problemy z firmą diwa personal?

Paul
@Xyz

A gdzie chcecie pracowac? bo o ile wiem w kazdej ofercie są inne mieszkania. Ja pracuję w Lipsku i jest ok. 6 osób ma mieszkaniu po 2 w pokoju. Pełne wyposażenie. Stawka na Zetlu taka jak na umowie. Pasuje.

Ian
@Paul

w jakiej firmie w Lipsku pracujesz? BMW?

Jarek

Praca w BMW ciężka. Pracujesz jak robot 58 sekund takt. Po kilku godzinach pracy już opadasz z sił. Pieniądze nie warte tej pracy. Mieszkanie 450 euro bardzo drogo jak na Lipsk. Co do Agencji narazie nie miałem z nią problemu.

Silwana 78

Polecam tą agencję pracy pomogą doradzą a Pani A (usunięte przez administratora) bardzo mi pomogła nawet można było zadzwonić w poniedziałek o godz 2 w nocy. Pani A (usunięte przez administratora)odwala kawał porządnej roboty !!!

@Silwana 78

Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy

Sebastian

Dzień dobry. Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat pracy na stanowisku kuriera w firmie Amazon za pośrednictwem agencji pracy diwa personelservice? Jakie są minimalne oraz maksymalne zarobki w skali miesiąca?

Kierowca ABCD
@Sebastian

Jeździłem tam jakiś czas temu, robota spoko, fajna ekipa, plus jest taki że przychodzi sie do pracy, a auto jest już załadowane, wiec bez stresu można szybko wyjechać w trasę. Trasę można nauczyć się w 2 tygodnie. Co do zarobków to jest około 1600 euro na ręke, zależy ile sie pracuje, na ogół to 4 dni trasy, ale czasem można pracować 5 dni, jak sie dogadasz. Jak dla mnie praca fajna, przelatałem tam parę miesięcy, ale wróciłem na trasę po Europie.

Sendi

Czekaliśmy na wyjazd 3 tygodnie po czym Pani z biura zadzwonila dzien przed wyjazdem, ze oferta nieaktualna.. nie polecam

Dżesika
@Sendi

A ja miałam załatwione wszystko bardzo szybko. Telefon z ofertą, decyzja, skierowanie na badania i dosłanie dokumentów. Pani Emilia bardzo miła i pomocna. Wszystko mi wytłumaczyła. Pracuję i podoba mi się. Mam nadzieje że w przyszłym roku na wakacje wrócę. Polecam :)

Pan Pe

Czy ktoś pracuje aktualnie na pakowaniu w Pohlheim ? Jakieś opinie ? Warto się wybrać ? Jest tak źle jak inne opinie o Feurer ?

Zbychu321
@Pan Pe

Dzień dobry, pracowałem w Pohlheim w zeszłym roku z dziewczyną wróciliśmy w tym roku bo bardzo nam sie podobało. Nie wiem skad złe opinie bo atmosfera praca i zarobki sa ok.

Kurier ;)

Jestem zadowolony, jakiś czas temu dostałem pracę jako kurier w Hamburgu, do tej pory jeżdżę, nie narzekam ;) ale zawsze znajdą się ludzie którzy muszą szukać sobie problemu i na wszystko narzekać ;) (usunięte przez administratora)

@Kurier ;)

Witaj Kurier. Cieszymy się że jest Pan zadowolony. Pozdrawiamy

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Diwa Personalservice?

Diwa Personalservice

Witaj Pytanie. Wszystkie warunki są zawsze przekazywane pracownikowi podczas podpisywania umowy. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.