Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

D. S

Pytanka, dobre podstawy wystarcza aby swobodnie pracować? I jak ogólnie praca, szybkie tempo akort czy raczej spokojna praca? ????

@D. S

Witam D.S. A jaka konkretnie praca by Pana/ Panią interesowała. W ofercie mamy zarówno pracę z co najmniej komunikatywną (lub dobrą) znajomością języka niemieckiego jak i z podstawami. Pozdrawiamy

Cześć chciałbym się dowiedzieć jak wyglada atmosfera pracy Bmw Lipsk oraz warunki mieszkalne?

Cześć jak wygląda praca w Muggensturm ? Jak współpracownicy , mieszkanie ?

adminson

Nie jedź tam.

Kaka
@Ania

A są przyjęcia???? Ania dlaczego pytasz , z tego co wiem nie ma tam teraz przyjęć.

@Ania

Witam, z tego co my przeżyliśmy to naprawdę trzeba się zastanowić. Sama praca jest do zaakceptowania, jednak ludzie,(czytaj liderzy!)którzy decydują o tym co robisz i jak już niekoniecznie. To przykre, że ich emocje przenoszone są na pracę. I do tego osoby na które możesz trafić na kwaterze. Też może być różnie. Dlatego możesz sprawdzić, jednak sprawdź też najpierw inne opinie o tym zakładzie. Nie pośredniku, to ważne! Pozdrawiamy i powodzenia.

Carlo

Hej. Czy stawka podawana przez agencje 14,96 brutto w Leipzig BMW jest realna,? Mam wyjechać tam, teraz do pracy. Dzięki

BMW66
@Carlo

Spokojnie TAK, bez obaw ????

BMW66
@Carlo

Znaki zapytania same mi wskoczyły :) żadnych wątpliwości . Jest oki

@BMW66

Dzięki, bo obawy zawsze jakieś są

@BMW66

Warunki mieszkaniowe też spoko?

Pete

Cześć! A jak jest z językiem niemieckim? Na jakim poziomie musi być? Pzdr

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Majk

Dzień dobry! Czy rekrutujecie aktualnie Państwo do pracy w Ludwigsstadt przy montażu i pakowaniu sprzętu medycznego? Pozdrawiam

Ares

A najlepszy motyw pytam jasia kowalskiego z niemieckiej firmy do ktorej zekomo zostalem zrekrutowany za te 13€ a jest 15€ za dobe kwatery to mowi ze caly czas bylo 15€.Wiec polska agencja bazuje na konkretnym oszustwie.Bo rekrutowac za 450€ za nore.Przy stawce 14.96 brutto praca na werku w akordzie z dojazdem do pracy na wlasna reke Oddalone 15km to sban koszt 70€ dodatkowo.

Ares

Firma rekrutuje do Niemiec do pracy w bmw w Leipzig za 13€ doba kwatre po czym przyjezdzasz na miejsca masz 15€ i nie chca dac dokumemtu potwierdzajacego na te 15€.Jedno wielkie oszustwo. Lipsk za lozko 450€ w mieszkaniu trzyosobowym jedna szafa na podzial 3osob.Kolega jest w jedynce ale glowna szafa podkreslam jedna na trzy osoby jest wlasnie u niego w pokoju wiec musimy wchodzic do jego pokoju po ubrania.Jeden wielki przekret.

ramona

Czy ktoś był w Memmingen i szył pokrowce na fotele do samolotu lub pracował przy szyciu tapicerki meblowej w innych miejscowościach.Chcę wiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe i jaka atmosfera jest w pracy.

Andreas

Witam. Mam pytanie zlozylem podanie o prace w Bawarii w zakladzie piekarniczym.Czy ktos z polakow tam pracuje i jakie warunki mieszkaniowe? Zgory dziekuje za komentarz

kamillos
@Andreas

ja pracuje. mieszkanie normalne. pokoje 2 osobowe w pensjonacie. standard.

kecajjj
@kamillos

wybieram się tez ,mógłbyś coś więcej dodać odległość do pracy atmosfera itp. z góry dzięki

Czy ktoś pracuje w mieście Ludwigsstadt na montażu? Potrzebuje opinii pozdrawiam

@Zainteresowany

Ja pracuję. Jest ok

Klaudia
@Lola

Można prosić o więcej informacji, jak wygląda zakwaterowanie ile km do zakładu ? Jak wypłata ? I jak atmosfera w pracy ?

Klaudia
@Klaudia

I jeszcze jedno pytanie,zauważyłam na jednej stronie ze bez znajomości jezyka niemieckiego a na drugiej z znajomością, wiec jak to wygląda na miejscu ?

@Klaudia

ja mieszkam ok. 800 metrów od zakładu dojeżdżam na rowerze. Ale mieszkania sa rożne w rożnych lokalizacjach. Wypłata sie zgadza. Można zarobić nawet więcej - nadgodziny i soboty. Atmosfera ok.

@Klaudia

ja znam niemiecki i pracuje juz dłuższy czas. Ale będzie nabór dla osób bez znajomości niemieckiego

OberschlesienIstMeinHeimatland

Byłam zainteresowana pracą przez Diwę,ale jak poczytałam opinie to mi się odechciewa (te o pracy przy kosmetykach).Pracowałam w Holandii i takie zachowania były niedopuszczalne.Jak wy ludzie możecie na to pozwalać? Zgłasza się mobbing szefowi bezpośrednio,musi zareagować.Po za tym można nagrać zachowanie jednej i drugiej dyktafonem.(usunięte przez administratora)

@OberschlesienIstMeinHeimatland

Wie Pani być może, że zgłoszenie takich zachowań podczas, gdy słyszy i widzi te zachowania cały zakład wiąże się z wielką odwagą lub "głupotą". Poza tym reakcja Firmy DIWA jest nieco niepokojąca moim zdaniem. Opinie, które nie są pochlebne dla firmy Feurer są zdaniem firmy DIWA działaniem konkurencji!? Ciekawe, że opinie pozytywne na jej temat są zawsze lub prawie zawsze podpisywanie przez pracowników i chwalone. Ja mógłbym o tych opiniach powiedzieć dokładnie to samo,że piszą je na przykład pracownicy lub ludzie opłaceni przez DIWĘ? Może tak być? Smutne, że trzeba udowodnić, że jest się koniem w sytuacji tak oczywistej lub prawie oczywistej. Jeśli zatrudnienia się ludzi tak daleko od granicy i nie daje np. koordynatora to trzeba miom zdaniem wziąć za to odpowiedzialność. Pozdrawiam i dziękuję za Pani opinię. Robert.

Bushu

Witam, czy ktoś pracował może w BMW w Leipzig za pośrednictwem firmy Diwa? Chciałbym sie dowiedzieć jak się pracuje i jakie warunki mieszkaniowe?

Mateo
@Bushu

Też jestem zainteresowany wypowiedziami na ten temat. Pozdrawiam

@Bushu

Siema kolego, ja pracuje aktualnie. Warunki mieszkaniowe sopko, 4 chłopa na mieszkaniu pokoje 2 osobowe; kuchnia/ salon/ łazienka wspólne dla całej czwórki. Pełne wyposarzenie i WiFi!!! Praca jak praca... pracowac trzeba ale jest sopko, pokazali co i jak i nie gonią.

@Mateo

Siema. Kolego pracowac trzeba wszędzie ale w porównaniu z tym gdzie byłem w Leipzig jest luksusowo i dużo bliżej do domu. po pracy wyjeżdżam i w niecałe 3 godziny jestem w domyu.

Bushu
@koksu

a jest możliwość uzyskania pokoju jednoosobowego?

@koksu

Witaj koksu, cieszymy się że się Panu podoba :)

@Bushu

pokój jednoosobowy w niemczech to luksus i to drogi. Pracowałem w róznych firmach i ciesze sie że tu mamy lokum tylko w 2. były już takie prace gdzie gniezdziliśmy się po 20 chłopa w baraku!!! nawet nie pytałem o jednoosobowe lokum, musisz dopytać w firmie. pozdrawiam kolego

Pawełek
@koksu

A co ze stawką godzinowa, bo różne można mieć odczucie po tych wpisach.

@Pawełek

kolego, BMW rządzi sie swoimi prawami. Wysoka stawka, dodatek świąteczny i dużo innych bonusów.

trombalskiSłoń1

Wypłata na czas, zarobki ok, mieszkanie w porządku, ludzie czego się czepiacie?Jak dla mnie to ta agencja jest jedną z najlepszych i najbardziej godnych zaufania.

@trombalskiSłoń1

Witaj trombalskiSłoń1, cieszymy się że jest Pan/ Pani zadowolona :). Pozdrawiamy

Jolanta
@trombalskiSłoń1

Zgadzam się. Byłam z tą firmą i pragnę dalej pracować z nimi. Jest naprawdę super. Ten kto pisze negatywne opinie jest nie fer. W szczególności pragnę podziękować Pani Ani. Cudowna osoba. POLECAM.Pozdrawiam agencję Diwa.

@Jolanta

Państwo naprawdę nie czytacie chyba tych opinii ze zrozumieniem! Większość z nich dotyczy konkretnego miejsca pracy, a nie samej Firmy DIWA! Zwróćcie proszę uwagę na to, ponieważ te informacje dotyczą konkretnych zachowań pracowników Firmy Feurer. Też miałem okazję tam pracować i zgadzam się z większością tych opinii. A byliśmy tam 2lata temu i wiele się mogło zmienić. I na lepsze i na gorsze. Moim zdaniem powinna się tym zająć tamtejsza Inspekcja pracy jeśli ani niemiecka, ani polska strona sobie z tym nie radzą.

Maniek

Z całego serca nie polecam zakładu pracy Feurer w Muggensturm ze względu na tempo pracy i liczne podkręcanie taśmy przez stałych pracowników.Atmosfera w zakładzie była nie sprzyjająca że względu na dwie panie, które ciągle się czepiały i dogryzały pracowniką. Mam na myśli tutaj młodą kierowniczkę która poganiała razem ze swoją mamą osoby które naprawdę pracowały ale nie lizały im d***. Zachowanie i stosunek stałych pracowników do pracowników Diwy był chamski i nieznośny,grozili wyjazdem do Polski lub kazali zmieniać pracę.Kierownictwo Fauerera nie lubi ludzi którzy mają swoje zdanie i umieja się sprzeciwić, od razu donoszą do Agencji i jeszcze kłamią wiem bo byłem w takiej sytuacji, Pani z agencji zadzwoniła do mnie i powiedziała że rozmawiałem przez telefon a nigdy taka sytuacja nie miała miejsca gdyż swój telefon zostawiałem w domu. Cały zakład był nastawiony na zysk, i oprócz przerw wyznaczonych nie można było przerwać pracy choćby na pół minuty po równało się to z ciągłym upomnieniami od strony stałych pracowników.

Sid
@Maniek

Zgadzam się z opinia @Maniek, taśma cały czas była podkręcana mimo licznych prosb o zwolnienie tępa. Nie można się było nawet odwrócić, ani prowadzić rozmowy z rówieśnikiem, ponieważ zaraz dostawaliśmy ostrzeżenie i informacje ze autostrada jest dla nas otwarta. Zero pomocy zero rady praz zero szacunku dla pracowników Diwy. Również odradzam.

Ela
@Maniek

jak jedziesz do pracy po to, zeby gadac z innymi albo wyrazac swoje zdanie to lepiej udaj sie do sejmu. w pracy sie pracuje, jakbys robil to co do ciebie nalzey to pewnie nie byloby na ciebie narzekan.

Edek123
@Ela

@Ela niestety nie zgadzam się z twoja opinia. Masz racje w pracy się pracuje ale nikt nie zasługuje na takie traktowanie przez stałych pracowników oraz kierownika . Każdy ma swoje prawa jak i obowiązki . To nie była praca na akord można zwrócić uwagę ale nie w taki sposób jak robiły to Panie z Feurera. Tym samym wprowadzały bardzo nieprzyjemna atmosferę . Mieliśmy płacone za godzinę nie od ilości wykonywanej pracy, tym samym poprzez podkręcenie taśm zostaliśmy wysłani 2 dni przed zakończeniem umowy do domu, ponieważ „nie było już dla nas pracy”. W takim bądź razie czym zajmował się kierownik ? Jak nie rozplanowaniem pracy tak aby dla każdego starczyło jeszcze przez 2 dni . Nie polecam .

@Maniek

Witaj, dziękujemy za Pana/Pani opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy.

@Sid

Rozmowy to mozesz sobie prowadzic z rowiesnikami ale w kawiarni a nie w pracy.

@Diwa Personalservice

Wypisuja glupoty po prostu robic im sie nie chciało. Mysleli ze jak przyjada do Niemiec to kasa bedzie im spadac z nieba a oni beda sobie prowadzic rozmowy towarzyskie na lini produkcyjnej. Zmienic trzeba proces rekrutacji to to jakas masakra .

Tymek
@Nela

I po co ten język nienawiści ? Nie może napiasac na tym portalu szczerej opinii ? Jeżeli jesteś taka, do roboty to na kij siedzisz i krytykujesz opinie innych ? Nie masz co robić ? Atmosfera w pracy to podstawa nikt nie chce robić jak jakiś beduin i być tak traktowany !

Grzesiek
@Maniek

Witam i znakiem tego że nic się nie zmieniło od roku zeszłego nadal klan kamili rządzi to i tak macie farta bo cioci ich nie było ???????? a to co napisałeś to szczera prawda. Jak najdalej od diwy

@Ela

Nie prawda ponieważ to jest taki rodzaj pracy że rozmowa w zaden sposób nie przeszkadza w wykonywaniu zleconych zadań.

@Nela

Można było rozmawiać i szefowie niemieccy nie robili z tego problemu Tylko te polskie pseudo kierowniczki

@Tymek

Jezykiem nienawisci to Wy piszecie . A wlasnie po pracy sobie siedze i czytam te Wasze głupoty i dokładnie wiem jaka jest atmosfera w pracy.

Tymek
@Nela

Nie ma to jak pisać po 8 godzinach zapieprzania za najniższa krajowa i krytykować ludzi którzy mają wyższe ambicje .

@Tymek

Wlasnie pisze szczera opinie atmosfera jest normalna a Ty chyba nie widziales nigdy w zyciu złej atmosfery w pracy . Ale pewnie jeszcze nie raz sie przekonasz.

Paw

Ale mam ubaw jak to czytam ludzie nie osmieszjacie się ???? widzę że opinie diwie wystawiła tylko lista osób które tak na prawdę nie przyjechały pracować tylko wziąć pieniądze za darmo szkoda że każdy tylko napisał to co mu się podobało i mam nadzieję że kiedyś naprawdę traficie na tak ciężka pracę jak opisaliscie to na tym forum i potraktuje was ktoś tak jak to opisaliscie bo w firmie Feurer tak nie jest pracowalismy 2 rok z rzędu i jest spoko w przyszłym roku też się wybieramy ????. Krzysiek ciebie też pomowili że rozmawiałeś przez telefon bo przecież zostawiłeś go w domu co?? Co za masakra każdy przedstawił swoją wygodna wersję. Grzesiek a Ty też się nie odzywaj bo tak samo jak oni myślałeś że z nieba będą pieniążki leciały!! Facet ze wszystkimi chorobami świata do pracy przyjechał jaki lekarz cię w ogóle dopuścił do pracy? Życzę wam wszystkim powodzenia bo pewnie z takim podejście każda praca będzie ciężka i straszna dla was ????

TOM

Sorry za szczerość Kacper i spółka ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ (usunięte przez administratora) KTÓREMU SIĘ COŚ NIE PODOBA NIE O C ZERNIAJCIE LUDZI BEZ PODSTAWIENIE

@TOM

Napisał ten co (usunięte przez administratora) lizał żeby dostawać na zmianie najlepsze stanowisko do pracy.

Uwaga uwaga!!!!

Diwa... Naganiacie ludzi do roboty dla niemieckiej agencji SIMPLI JOB!! ! Zorientujcie się najpierw co to za agencja, a nie pchacie ludzi w (usunięte przez administratora) Banda oszustów i nic więcej... Zero kontaktu z agencją, dopiero jak im coś trzeba to dzwonią i straszą.. Pani J.... A przechodzi sama siebie!! Ludziska nie dajcie się Q w to wyrobić.. Uważajcie!!! I na Pana M. Ti.... bierka. Bo to jedna ręką z simply job

Michał Tischbierek
@Uwaga uwaga!!!!

Witam pana, panią, państwa, proszę o bezpośredni kontatkt ze mną (tel. 887 029 961) i wyjaśnienie o jakie konkretnie zarzuty chodzi ponieważ nie otrzymałem od pracowników żadnej informacji aby były jakiekolwiek problemy, myślę że nie ważne o co chodzi konwersacja jest podstawą to rozwiązania problemu u mądrego człowieka więc jak byśmy mogli od tego zacząć. Jeżeli taki kontakt nie nastąpi uznam to za działanie konkurencyjnej firmy lub osoby z barwnym poczuciem chumoru pozdrawiam.

@Michał Tischbierek

Witam Panie Michale, dziwi mnie Pana(Państwa!) reakcja w tej sprawie. Gdyby to był komentarz jednej, dwu osób to przyznał bym rację, że może to być działanie konkurencji. Jednak tych opinii jest naprawdę moim zdaniem za dużo, aby je ignorować i traktować w ten sposób. Przykre i źle świadczy i o Panu i niestety o firmie. Pozdrawiam.

Michał Tischbierek
@Robert

Witam opiera pan zdanie na temat mój, firmy, na podstawie opinii osób anonimowych jak pan woli. Szczególnie łatwe jest to na tym portalu, w realiach jedna osoba, może wypisać 10000 komentarzy negatywnych każdy pod inną nazwą. Osoby które opanowały dialog i mają problem, dzwonią do nas przyjeżdżają w miarę możliwości, wyjaśniają wszystko od A-Z jeżeli się ma wątpliwości, idzie się do specjalisty z danej dziedziny i można się upewnić czy coś się zgadza czy nie. Fakty są takie, że widzimy ilość ludzi którzy u nas pracują, u nas pracowali i wracają do nas, ci ludzie są w 100% realni w przeciwieństwie do opinii osób anonimowych. Opinie są jak polityka, istnieją i co do poziomu realnej prawdy, jest im daleko.

@Michał Tischbierek

Witam niestety nie tylko na opiniach innych lecz na własnym doświadczeniu i pracy w Muggensturm. I nie dokońca chodzi o Państwa firmę a o konkretny zakład i atmosferę tam. Dlatego też zwróciłem Panu uwagę na to, jak Państwo ba to reagują. Nie było moim zamiarem nikogo obrazić, ponieważ ja mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o współpracę z firmą DIWA. Natomiast już sama atmosfera w firmie FUERER pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam Robert.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Diwa Personalservice? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Diwa Personalservice

Witaj Pytanie, proszę troszkę bardziej sprecyzować Pana/Pani pytanie. O jaka pracę chodzi? Jaka branża? Praca w Polsce? Niemczech? Austrii? Pozdrawiamy

Wiadomo, że łatwiej jest napisać negatywną opinię zbluzgać firmę, niż powiedzieć, że było okej i się podobało. Bo skoro było dobrze, to po co się udzielać. Ja jestem w tej drugiej "zadowolonej" grupie. Pracowałem przez agencję przez 5 miesięcy, niestety klientowi skończyły się zamówienia i musieliśmy szukać innej oferty, ale Diwa się nami od razu zajęła i zaczęła poszukiwania pracy dla nas w innej firmie. Czytam opinie i trochę nie dowierzam, że mówimy o tej samej agencji. Mną też zajmowały się dwie Panie - Emilia i Justyna i zawsze, na każde pytanie była odpowiedź. Poza tym mieszkanie jak dla pracowników naprawdę fajne, uważam, że dla 8 facetów jedna kuchnia do podziały to nie tragedia. Pokoje dwuosobowe, oddalone ok. 15 km od firmy. Wszyscy byliśmy ludźmi, koszty paliwa dzieliliśmy, a cała reszta była dograna. Z całego serca polecam.

Diwa Personalservice

Witaj Pracownik, Cieszymy się że się Panu podobało. Oby więcej takich zadowolonych "Pracowników". Pozdrawiamy :)

Karton

@Pracownik ciekawe jaka Pan otrzymał odpowiedz . Chyba „nie wiem , nie znam się , nie mam pojęcia” .

Timon

Witam , skoro już jest tyle wypowiedzi na temat pracy przy kosmetykach w firmie Feurer to ja tez się wypowiem . TO BYŁA JAKAŚ MASAKRA. Atmosfera do bani , dwie wariatki co chwile się darły (mam na myśli kierowniczkę Kamilę i jej mamusie liniową Kaśkę ) . Wydzierały się totalnie o wszystko , chamsbkie teksty to u nich był standard typu „jak ci się coś nie podoba to nara” . Odzywały się tak do każdego który miał swoje zdanie, nie bal się go na głos wypowiedzieć i nie latał za nimi z jęzorem na pysku . Kierowniczka była na tyle bezczelna, że potrafiła skłócać ze sb nawet pary . Chłopakowi donosiła na dziewczynę i na odwrót. Po prostu komedia . Same całymi dniami nic nie robiły oprócz podkręcania taśmy i wyśmiewania się z innych na głos . Atmosfera nje do wytrzymania . Tak podkręcany tasmy , ze wyrzucili nas 2 dni przed zakończeniem umowy do domu, bo rzekomo „nie było już dla nas pracy, zabrakło materiału” . Z Paniami z biura Diwa tez nie dało się dogadać, Pani Justyna w ogóle niedoinformowana, i bardzo nie przyjemna.Dajcie se lidzie święty spokoj z tą robotą i z tą agencja pracy ! Pozdrawiam

@Timon

Witaj Timon, dziękujemy za wyrażenie opinie. Zgłosimy sytuację do pracodawcy zagranicznego. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.