Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Rd1966

Agencja Pracy Diwa jest też sponsorem drużyny piłki ręcznej KPR GWARDIA OPOLE grającej w PGNIG Superlidze ( Zawodowej Lidze Piłkarzy Ręcznych w Polsce) potwierdza to opinie o solidności firmy jako partnera. Warto nawiązać współpracę z tą firmą i przyjrzeć się ofertom pracy proponowanym przez Diwe.

Rd1966

Pracuje za pośrednictwem tej agencji od paru miesięcy ( końcówka poprzedniego roku i obecnie od stycznia). Żadnych zastrzeżeń co do wypłat , warunków mieszkaniowych oraz kontaktów z biurem w Polsce . Uważam że biuro jest godne polecenia i uwagi. Trzeba spróbować samemu, to co jednemu będzie odpowiadać dla drugiego będzie tragedią. Z mojego punktu widzenia 10 pkt na 10 dla Diwy..

Agata

Pan Piotr najwidoczniej jest z konkurencji. Widac moim jak i pewnie innych okiem z 1000km Ja pracuje dla tej firmy i rowniez moge polecic w 100% . Jeszcze nie zdarzylo sie abym.uslyszala od kogos,ze za malo lub wcale nie wyplacili

Majka

Witam czy ktoś pracuje bądź pracował przy pakowaniu kosmetyków i suplementów w Muggenstrum???? Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam

@Majka

Hej ja pracowałam Praca bardzo fajna ale lepiej znać jezyk chociaz podstawy bo bez jezyka ciężko będzie sie komunikowac z kadrą. Pieniądze na czas ludzie fajni chociaż na pierwszy rzut oka kadra dużo krzyczy ale nie powinnaś się tym przejmować. Ja tam to olewalam i dalej robiłam swoje to zależy jak bardzo się przejmujesz. Jeśli faktycznie bardzo to długo tam nie posiedzisz zrezygnujesz szybko . Ale praca jak najbardziej okej

majka
@Mila

długo pracowałaś???

@majka

3 miesiące oczywiscie chcieli przedłużyć umowę ale z powodów osobistych wróciliśmy do Polski i napewno jeszcze tam wrócimy

Janusz
@Mila

Mogłabyś napisać, jak to się stało, że rozpoczęłaś pracę akurat za pośrednictwem biura pośrednictwa pracy Diwa Personalservice? Biuro polecił Ci znajomy, który miał okazję pracować za ich pośrednictwem, czy może znalazłaś po prostu odpowiadające Twoim wymaganiom ogłoszenie o pracę? W trakcie Twojego zatrudnienia firma załatwiła za Ciebie wszelkie formalności związane z wyjazdem? Przedstaw proszę szczegóły Twojego zatrudnienia.

@Janusz

Wraz z mężem postanowiliśmy pojechać zagranice ot tak po prostu bo akurat w Polsce nie było pracy, zaczeliśmy szukać w internecie różnych agencji i jedną z nich była właśnie Diwa , na początku nie zrobiła na nas dobrego wrażenia dlatego ze miała różnie opinie nawet bym powiedziała ze słabe. Mimo strachu ze jeśli zaryzykujemy to stracimy pieniadze które musieliśmy włożyć w wyjazd zdecydowaliśmy ze spróbujemy to było na zasadzie "co bedzie to bedzie". Agencja pomagała nam wypełnić papiery które nam przysłała pytaliśmy dosłownie o wszystko , Diwa cierpliwie odpowiadała na nie i w dniu wyjazdu dzwoniła do nas jak przebiega podróż i czy jesteśmy w drodze. Tu nie moge nic im zarzucić . Dostaliśmy umowe na 3 miesiace pensja była wypłacana o czasie oddali również pieniadze za zrobione badania lekarskie. Po przepracowaniu 3 miesięcy Diwa wysłała nam meila z wiadomością ze chciałaby przedłużyć z nami umowe na kolejne 3 miesiace .

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Raisa

Witam ,czy ktos pracuje ,pracował w branży Automotive w Dingolfing i mogłby napisać rzetelną wypowiedź :) faktyczną znajomość języka niemieckiego używaną w pracy ,warunki itp. Z powazaniem.

Witam, proszę o informację odnośnie warunków pracy przy komisjonowanie odzieży markowej w okolicy Monachium.

Witam, czy ktoś pracował/pracuje na komisjonowaniu odzieży markowej w okolicach Monachium? Prosiłbym o jakiekolwiek informacje odnośnie pracy.

Robert

Firma w porządku można się porozumieć jeśli tylko się tego chce. Płacą na czas dobre warunki kwaterunkowe. Praca (komisjoner) też spokojna i do opanowania. Dla mnie firma warta polecenia.

asia

Pracowałam i nie żałuję. Pieniążki na czas, wypłaty się zgadzały. Warunki mieszkaniowe tez ok. - pokoje czyste, dostęp do wyposażonej kuchni i co najważniejsze pralki, plus internet w bonusie. Za ubrania robocze pobrana kaucja, po zakończeniu pracy została zwrócona. Podobnie wyglądała sytuacja z kluczami do mieszkania, jak oddałam to kaucja została zwrócona. Oddział w PL pomocny, w razie braku kontaktu/odpowiedzi ze strony niemieckiej wystarczył telefon do oddziału w Prószkowie i wszystko było załatwione. Mogę polecić, chętnie wrócę

Grzegorz

Z czystym sumieniem polecam firme Diwa z Proszkowa jak i firme do ktorej zostalem oddelegowany (usunięte przez administratora) z Landshut. Zarowno Pan Michal jak i Pani Bogusia sa osobami szczerymi uczciwymi oraz przekazuja konkretne informacje na temat pracy, mieszkania, warunkow i umowy. Jestem bardzo pozytwynie zaskoczony poniewaz mialem pewne obawy przed wyjazdem do Niemiec przez Diwe, wiele rzeczy sie czytalo czy slyszalo! Zdecydowalem przekonac sie na wlasnej skorze i jestem 100% zadowolonym pracownikiem!!! Polecam DIWE jak i jej firme partnerska. Mieszkanie OK ; odleglosc 4 km; zarobki jak wszedzie najgrsze nie sa; kontakt z Firma OK!!!! POLECAM!

Grzesiek i Agnieszka

Fakt jest taki iż Diwa jako agencja polecam w 100 procentach kontakt z nimi jest ok praca zgodna z opisem tak jak i warunki mieszkaniowe zgodne z informacjami napewno będziemy polecać ta agencje. I dziękujemy za wspaniały kontakt z ludźmi z Diwy. Ludzie którzy piszą negatywne opinie na temat ich widać tacy chętni do pracy jak wiadomo wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. My chętnie skorzystamy jeszcze z ofert Diwy. Pozdrawiam

Robert.

My osobiście pracowaliśmy z firmą DIWA ponad 5 miesięcy i mamy dobre wspomnienia i z pracy i kwaterunku. Jak wszędzie można szukać dziur, ale mamy porównanie z inną firmą i ta zasługuje na to, by jej zaufać. My polecamy. Gdyby nie odległość to wrócilibyśmy tam choć by dziś. Lubię atmosferę w Diwa Personalservice za: Kontakt z pracownikiem. Mimo odległości firma jest dostępna. Brak jedynie koordynatora na terenie,gdzie pracowaliśmy, mógłby usprawnić współpracę.

Takiego przesiewu nie widzialem nigdy!!!!! Sam nie wiem cz ymnei nie zwolnia z dnia na dzien. Przykro sie patrzy jak traktuja nas jak psy, a niektorzy na prawde wydaja na przyjazd ostatnie zlotowki a po 2 dniach nakazuja im wracac ;(. Pracowalem przez diwe kilka lat wczesniej ani pol slowa zlego bym nie powiedzial na ta firme. Teraz nie mam slow zeby opisac to sie tutaj wyprawia..... ;(

@Tomek

Dzień Dobry, czy mógłby Pan opisać problem, wysyłając maila na pytania@diwa-personalservice.pl ? Postaramy się pomóc i wyjaśnić wszystko.

Sonnefeld

Nie polecam nikomu pracy w firmie (usunięte przez administratora). Diwa się niestety nie popisała. Nie mówią do końca prawdy o normach, godzinach zmian. Na kwaterach też zamieszanie. Jeden wielki bałagan zarówno w firmie (usunięte przez administratora) oraz w kontaktach z agencją i na kwaterach. Generalnie dezinformacja. Napychaja ludzi do firmy ile się da i robią przesiew kto lepszy to zostanie do 4 stycznia. Rodacy nie ulegajmy żadnej presji w pracy z normami bo chcą zrobić z nas idiotow. Niemcy to wykorzystują. Straciłem zaufanie do tej agencji i osobiście każdemu odradzam. Pozdrawiam i życzę rodakom wszystkiego dobrego :)

@Sonnefeld

Bardzo nam przykro, że praca nie spełniła oczekiwań. Wszystkie informacje zostały przekazane, co do norm to tutaj rzeczywiście nie mieliśmy informacji, jednak ten błąd został naprawiony. Na miejscu jest koordynator, który wykonuje dobrze swoje zadania. Nikt przesiewu nie robi, niestety jeśli pracownik co chwile chodzi na papierosa, to wiadomo, że prędzej czy później ktoś to zauważy i wyciągnie konsekwencje. Koordynator wielokrotnie zwracał na to uwagę. Jest wiele osób, które sobie chwali, osoba która pracowała w zeszłym roku wróciła i w tym również radzi sobie świetnie.

Romiooskar14

Istny wyzysk za małe pieniądze w firmie (usunięte przez administratora) stawiają Polaków do najgorszej pracy i jeszcze tak wysokich norm na komisjonowamiu nie spotkaliśmy. Firma Diwa powinna pracowników informować o wszystkim a tak naprawdę robią przemiał ludzi. Ogólne katastrofa...ludzie odesłani do Polski nie mają pieniędzy aby wrócić.

Witam, mam okazje jechać do Austrii przez "Diwa" na budowlańca , jak wygląda sytuacja z zarobkami oraz zakwaterowaniem, wie ktoś coś?

Hubert

Witam. Pracowałem i nie żałuje. Pieniądze na czas, a co ważniejsze wszystko co miesiąc na koncie wypłacone, a mieszkanie też niezłe, więc nie wymyślajcie tu nie wiem jakich bajek , że na mieszkaniu są szczury, myszy, kangury i może jeszcze i słonie, bo jeżeli wam w Diwie źle, to po prostu wystarczy się zwolnić i szukać coś innego a nie wypisywać tu głupot - może prawie traficie gorzej i wtedy pożałujecie. A tak naprawdę to powiedzcie, że nie chce się wam pracować - wtedy lepiej zwalić na firmę niż na swoje lenistwo.

Karol

Witam Moje ulubione zdanie w tej calej konwersacji to zdanie osoby piszacej w imieniu Firmy DIWA a mianowicie "Dzień Dobry, na wstępie chcielibyśmy prosić o zachowanie minimum kultury osobistej i przyzwoitości" Drogie szefostwo Firmy DIWA prosze sie przyjzec Panstwa pracownikowi z Monachium a mianowicie Panu Markowi. Jego okreslenia w kierunku do Pań ktorymi koordynuje ...... cytuje " ktora kura to powiedziala" i slownictwo jakiego uzywa w rozmowie z kobietami nie nadaje sie nawet do najgorszej speluny z menelami. Ten Pan Marek to wieprz bez odrobiny kultury i empatii !!!!

@Karol

Dzień Dobry, ustosunkowując się do Pana wypowiedzi musimy stwierdzić, że wspomniany Pan Marek nie jest naszym pracownikiem, a pracownikiem Diwa Monachium i to tak na prawdę tam powinien pojawić się ten komentarz. Może Pan go zamieścić na Facebooku Diwa Monachium. Jednocześnie bardzo nam przykro z tego powodu , jedyne co możemy zrobić to poinformować Diwę w Monachium o zaistniałej sytuacji.

Byly pracownik
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

hah jestescie zenujacy. U mnei ta sama wasza glupia gadka Prosze kontaktowac sie z Diwa München. Prosze oidpowiedziec mi na jedno pytanie skoro umywacie rece od spraw jak dziecko w przedszkolu to ,kto sie ze mna kontakowal w sprawie wyjazdu chyba Pan z proszkowa a nei z Munchen?? Komu wysylalem wszystkie dokumenty ? Pracownikowi w Monachium czy wam w Proszkowie?? Tyle osob sie juz na waszym lizaniu (usunięte przez administratora) przejechalo ze wasze podejscie do glupich robotnikow ktorych jest od groma powoli sie zacznei zmieniac. Uwierzcie mi... Powoli ten wasz caly (usunięte przez administratora) ujrzy swiatlo dzienne

kk

Moje sugestie dla Diwa Personalservice: Ten wasz olewajcy ton jak pracownik jest w Niemczech jest bezczelny. Dobrze wiecie ze nei da sie skontaktowac z nikim z Diwa Niemczy jesli ktos nie potrafi jezyka

Operator maszyn produkcyjnych w Bayreuth- ktoś, coś, jakieś opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.