Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Fuhrer

Każdemu kto ma zamiar wyjechać do muggensturm na kosmetyki do Feurera serdecznie odradzam. Nikomu tego nie życzę. Bardzo duża presja i ciśnienie na produkcję. Nieprzyjemna atmosfera głównie przez 2 panie matkę i córkę która uważa się za kierowniczke i do wszystkich się o coś czepia i pogania a jak się coś próbuje powiedzieć to stały tekst "zawsze możesz zmienić pracę" albo inne niemiłe komentarze w stylu możesz jechać do Polski jak się coś nie podoba. Natomiast jej mama podkreca taśmę aż ktoś się nie wyrabia i wtedy taśma idzie "dobrze". Jak sama musiała stanąć na chwilę to się nie wyrabiała i trzeba było zwalniać taśmę. Mobbing wszędzie. Nie dajcie się upokarzac za parę euro. 90% ludzi którzy przyjeżdżają nie przedłużają umowy głównie przez kierownictwo to chyba o czymś świadczy taka rotacja jest.Na koniec miesiąca dali przymusowe 2 dni urlopu bo zrobiliśmy wszystko takie było tempo. Co do samej agencji bez zastrzeżeń, wypłata na czas jak i mieszkanie nie najgorsze tylko szkoda że wysyłają ludzi w takie miejsca. Pozdrawiam

Ava
@Fuhrer

Oczywiście wszystko się zgadza potwierdzam w.w opinie.To wszystko prawda co napisał Fuhrer. Widocznie pracowaliśmy w tym samym czasie.

Tola
@Ava

Również się zgadzam, do tego jeszcze psychicznie chora pracownica która rzuca kartonami jak jej coś nie pasuje. Jednym słowem porażka. Agencja bardzo okej ale dziwie się, że jeszcze z tym nic nie zrobiła . Dużych pieniędzy z tej pracy nie ma wiec chyba nikt nie będzie w stanie tam pracować za 7 euro .

Pracownik Feurer
@Tola

Czy ta pracownica to Katia? Jeśli tak to jest jeszcze gorzej z nią niż było! My byliśmy tam rok temu i nie było aż tak źle, choć właśnie wspomniana Pani potrafiła "czepiać" się osoby, która była lekko spowolniona że względu na chorobę! Straszne!

@Fuhrer

Witaj Fuhrer, niestety nie możemy się zgodzić z Pana/Pani opinią o tym, że większość osób nie przedłuża umów u tego klienta. Współpracujemy z nim od dłuższego czasu i jednak jego statystyki, jeśli chodzi o pracowników, są dobre i tak też rokują. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownik czuł się dobrze w pracy, każde zażalenie zgłaszamy do klienta, natomiast nie jesteśmy odpowiedzialni za osoby nadzorujące produkcję, nie mamy na nie wpływu. Cieszy nas ostatnia część Pana/Pani wypowiedzi, bo dopiero to tak naprawdę jest opinią na nasz temat. Za Feurer niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać. Pozdrowienia.

Fuhrer
@Diwa Personalservice

Akurat byłem tam, rozmawiałem z ludźmi i znam nastroje które tam panowały. Nie wiem co to za statystyki ale większość pracowników poza nielicznymi osobami to studenci, którzy byli postawieni pod ścianą ponieważ nie ma szans i nie opłaca się im zmieniać pracy na okres miesiąca czy dwóch. Zgadzam się z powyższymi opiniami każdy widział jak częsc pracowników chciała się wkupic w łaski liniowych ale tak to już jest, maja nauczkę na przyszłości i pozostaje tylko śmiać się z nich dalej. Część z nich jednocześnie się podlizywalo a za ich plecami rzucali takimi tekstami że wstyd cytować na forum. Pozdrawiam normalnych pracowników

Pudło1
@Fuhrer

@Tola równiez sie zgadzam, samemu/samej przytrafiło mi sie być przy tym gdy nie nadążałem/nadążałam. Praciwnica podeszla popatrzyla i zamiast pomóc, to popchala wszystkie kartony na taśmie tak że wszystko sie rozwaliło. To nie jest normalne zachowanie, dziwie sie że kierownictwo nic jeszcze nie zrobiło z takimi ludzmi. Jeżeli bedą nadal przymykać oko na takie zachowania to na zakładzie bedzie coraz gorzej

koko
@Fuhrer

A ja nie zgadzam się z powyższą opinią. Pracowałam w wakacje i wszystko było ok. I kontakt bezpośrednio z diwą i praca w Muggensturm. Jeśli wykonywało się swoje obowiązki nie było żadnej presji i nacisku. Nikt tez mi nigdy nie powiedział ze "jeśli mi się ni podoba to do domu". Ja polecam i mam nadzieje w przyszłym roku znowu pojechać.

@Fuhrer

Witaj Fuhrer, dziękujemy za opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy.

@Pudło1

Witaj Pudło1, dziękujemy za opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy.

@koko

Witaj koko, cieszymy się że że była Pani zadowolona. Polecamy się na przyszłość i do usłyszenia w przyszłym sezonie wakacyjnym. Pozdrawiamy :)

adminson

Witam ludziska jestem byłym pracownikiem Führera w Muggensturm.Tak ta robota kojarzy mi się z tym panem.To co się działo w tej firmie to kur.. istna komedia.Wypłaty miał każdy inne chociaż pracował tyle samo.Dawali przymusowy urlop pod pretekstem że nie ma materiału do pracy.Ale w magazynie leżał i kurz na nim obsiadał.Ale najlepsi byli tzw. "Liniowii".W skrócie dwie rapuchy matka z dzi... tzn. córką,taka z długimi nogami,niemka z lodowatym spojrzeniem i dużo by wymieniać.W gruncie rzeczy raczej wszyscy lizali wiadomo co kierownictwu.Podkręcali taśmy ponieważ brali za to dodatkową kasę.Problem w tym że w ekipie pracowników również zdarzały się tzw. polaczki cebulaczki co myśleli że jak będą się spouchwalać z liniowymi to nawiążą długą i owocną współpracę.Tymczasem mimo że się starali zostali wyrzuceni pierwsi.Na całe szczęście byli również ludzie normalni którzy pracowali nie przejmując się przychlastami.Dlatego dało się tam wytrzymać niespodziewanie dużą ilość czasu.Więc ludziska ostrzegam z nieco ironiczno-komicznym komentarzem uważajcie na tą robotę!!!

Fach

Witam pracował ktoś w bayeruth bądź arnstatd na maszynach cnc jakie warunki mieszkaniowe itp

Pracownik2222
@Fach

Pracowalem, wszystko bylo ok. Mieszkanie jak na kwatery kture spotykalem bardzo schludne i zadbane,,, Polecam i mysle ze nie powinines sie obawiac

Pracownik2222
@Fach

Praca spokojna i zapewniona a płaca na czas i wszystko z nia bylo ok.

@Pracownik2222

Witaj Pracownik2222, cieszymy się że był Pan zadowolony. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy :)

@Pracownik2222

Witaj Pracownik2222, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy :)

Były pracownik agencji

Witam, swoją historię oraz opinię piszę tutaj, aby osoby które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tą agencją przemyślały sobie to dwa, a nawet trzy razy. Firma z którą na moje nieszczęście przez pewien okres czasu współpracowałam, to (usunięte przez administratora) którzy mają człowieka za nic. Zaczęło się naprawdę miło. Pracownicy firmy interesowali się nami jeśli chodzi o przyjazd do Niemiec, pierwszy dzień w pracy itp. Nasze problemy zaczęły się tuż po pierwszej wypłacie, gdy okazało się, że stawka na jaką byliśmy umówieni jest mniejsza o "podatek". Tym tez tłumaczyli każdą niezgodność finansową. Oczywiście podczas podpisywania umowy nie było mowy o rzekomym "podatku". Na kilkudziesięciu pracowników, żadna wypłata nigdy nie była taka sama, mimo, że pracowaliśmy po tyle samo dni, tyle samo godzin. Nikt nie potrafił nam tego wyjaśnić. Umowa była bardzo dziwnie skonstruowana, jeden punkt wykluczał drugi. Do czego pracownicy agencji sami się przyznali, mimo to trzymali się tylko wygodnych dla siebie podpunktów. W miesiącu lutym kilka razy nie zostaliśmy powołani do pracy z powodu braku pracy w firmie do której byliśmy oddelegowani. Agencja nie zapłaciła nam za te dni, chociaż pracownicy na początku zapewniali nas o zapłacie, gdyż w umowie było napisane, że firma jest zobowiązana do zapłaty ze te dni. Dlatego też wprowadzili bank godzin, o którym nas nie poinformowali, a z informacją przybyli do nas miesiąc po fakcie (gdzie w umowie było wyraźnie napisane, że nasza zgoda jest potrzebna). Gdy zaczęliśmy walczyć o swoje pieniądze, pracownicy agencji zaczęli nachodzić nas w mieszkaniach i zmuszać do podpisywania urlopów, za dni w których nie było dla nas pracy, mimo iż bank godzin już funkcjonował. Pracownicy agencji, którzy odstawili przedstawienie nachodzenia nas w domu w późnych godzinach wieczornych, oraz przed wyjściem do pracy, wykazali się kompletnym brakiem kultury i wiedzy. Gdy nie zgodziliśmy się na podpisanie urlopu, zagrozili zwolnieniem i tak też zrobili. Za każdy dzień w którym nie byliśmy w pracy, nawet podczas urlopu wypoczynkowego pobierali od nas dodatkowe pieniądze, mimo, że za mieszkanie płaciliśmy z góry. Tuż po pierwszych pytaniach odnośnie nieprzestrzegania umowy, niezgodności w wypłatach, kontakt z agencją się urwał, nie odbierali telefonów, CZASEM odpisali sms, co było bardzo nieprofesjonalne ze strony agencji. Kartę EKUZ pracowniczą dostaliśmy po 3 miesiącach pracy, po wielokrotnym upominaniu się o nią. Wcześniej kazali korzystać z karty EKUZ turystycznej , także w razie konieczności byliśmy zmuszeni płacić z własnej kieszeni. Z czystym sumieniem odradzam, ponieważ czuję się (usunięte przez administratora).

Chętny do pracy
@Były pracownik agencji

Czy agencja mogłaby wypowiedzieć się na temat tej opinii?

@Chętny do pracy

Witam Chętny do pracy. Odnośnie powyższej opinii: Każda wypłata wychodziła w terminie, wiele tak na prawdę mogło zależeć od banku docelowego- proszę pamiętać, że jest to przelew walutowy. W momencie podpisywania umowy wyrażał Pan/ Pani zgodę na ewentualne wprowadzenie konta czasu pracy i odpowiednio szybko została Panu/ Pani przekazana taka informacja. Podpisywanie urlopu było proponowane, a nie wymagane. [1] Co do kart EKUZ- obowiązkiem pracodawcy nie jest jej wyrobienie, a jedynie pomoc pracownikowi. Proces wyrobienia karty turystycznej przez pracownika jest szybszy i kartę dostaje się od ręki, natomiast wyrobienie karty pracowniczych trwa około miesiąca - oczywiście przy założeniu, że wszystkie warunki zostały spełnione i po stronie NFZ nie ma żadnych zastrzeżeń i przeciwwskazań. Wszelkie dokumenty i oferty były wysyłane na maila korespondencyjnego, podanego na początku procesu rekrutacji i jeśli żadna zmiana nie była zgłaszana, to podczas trwania całego stosunku pracy był to mail do kontaktu. Pozdrawiamy [1] https://www.ekuz.nfz.gov.pl/praca/informacja-dla-pracodawcow

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

Komentator5225

Trochę się ośmieszacie ludzie pisząc opinię typowo o jakimś zakładzie pracy pod widoczną agencją DIWA PERSONALSERVICE. To nie jest portal na opinie o tej firmie, więc znajdźcie sobie ją gdzieś indziej i tam komentujcie. A nie tutaj wylewacie swoje bezsensowne żale. Ja współpracowałam z Diwa i gdyby nie sprawy rodzinne pewnie nadal by tak było. Pieniądze na czas, praca naprawdę przyjemna a ludzie pomocni. Pozdrawiam i polecam z całego serca.

@Komentator5225

Po to istnieje strona, żeby dodawać komentarze na temat agencji pracy a jeżeli agencja pracy wysyła ludzi do zakładu pracy o którym nie ma zielonego pojęcia to niech poczyta komentarze od osób które tam pracowały i soe łaskawie dowie co tam się dzieje. Bo zatrudnieni jesteśmy w agencji pracy a nie w zakładzie, i powinni wiedzieć jakie są tam warunki i jakie traktowanie. A dzwoniąc do agencji pracy nikt nie odbiera telefonu, wiec jak poinformować ich o zaistniałych tam sytuacjach ? Panu się zgadzało a innym nie i Pan dostał wypłatę na czas a inni nie, woec po co te Pana docinki.

Komentator5225

Szukasz człowieku dziury w całym. Chyba sam nie czytasz komentarzy.. Diwa wiecznie i na każde zażalenia tu odpowiada a jak dzwoniłeś i nie umiałeś się dodzwonić to chyba dzwoniłeś na numer telefonu zaufania a nie do Diwy. Śmieszne mi bo jak nie odbierali to zawsze mogłam liczyć na kontakt zwrotny. Nawet jak mają sygnał o tym ze ludzie w Niemczech są niemili to co mają zrobić????? Nawrócic ich??? Najwidoczniej jesteś mocny w gębie a do roboty Ci się nie spieszy skoro na forach siedzisz i komentujesz.

Julia
@Komentator5225

Moim zdaniem to ty się ośmieszasz @bylypracownik tylko zwrócił uwagę a jak ty się nie zgadzasz to napisz raz a nie zaraz wyzwiska od leni itp

@Julia

@Julia Twoje zdanie chyba nikogo nie interesuje. A czytanie ze zrozumieniem nie boli. Nigdzie nie pisałam o kimś jako o "leniu". Pozdrowienia ;)))

Bylypracownik

Odradzam prace przy pakowaniu kosmetyków w Muggensturm w firmie Feurer . Bardzo nie przyjemna atmosfera, bardzo nie miły kierownik , i nie zrównoważona psychicznie pracownica która wszystkim do okoła ubliża i rzuca czym popadnie. Dodam również, że pomocy ani rady nie otrzymacie od nikogo , jeżeli poprosicie o pomoc bądź zwolnienie tępa usyszycie „jqk ci sie coś nie podoba to wypie*dalaj do polski „ . A inne pracownice pokazują palcem wymawiając słowa „tam jest autostrada do Polski” .

@Bylypracownik

Witaj Bylypracownik, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Skontaktujemy się z pracodawcą docelowym aby podobna sytuacja nie miała więcej miejsca. Pozdrawiamy

Marko79

zastanawiam sie czy trafilem na opinie tej samej agencji przez ktura pracowalem. wszystko bylo ok pieniadze na czas a jak cos sie nie zgadzalo to panie z biura wszystko powiedzialy i udzielily pomocy. polecam

@Marko79

Witam Marko79, cieszymy się że był Pan zadowolony z pracy, wypłaty i pomocy koordynatorów. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy :)

jezeli interesuje was praca za 1200 euro w Niemczech to zycze powodzenia

@fajny

Witam. Uważamy że 1200€ dla niewykwalifikowanego pracownika bez znajomości języka niemieckiego to nie są złe zarobki. Proszę zauważyć że jest to kwota startowa netto, koszty mieszkania leżą po stronie pracodawcy i zawsze można jeszcze pracować w nadgodzinach. Pozdrawiamy.

Bea
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Zgadzam się z tą wypowiedzią

@Bea

BEA cieszymy się że myślisz podobnie jak My. Pozdrawiamy.

@fajny

Będąc koordynatorem w innej firmie miałam tyle na rękę. Znam niemiecki i miałam ludzi na głowie i sprawy różne i papiery i tyle na rękę.

Feurer Pracownik
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

A proszę powiedzieć gdzie i kiedy jest możliwość pracy w nadgodzinach w firmie Fuerer? Bo ja takiej nie spotkałem? Poza tym wprowadzili Państwo zeitkonto więc zanim dostanie się za te nadgodziny jakiekolwiek pieniądze minie trochę czasu, prawda?

@Feurer Pracownik

Witaj Feurer Pracownik. Praca w nadgodzinach jest możliwa w soboty. Podczas nadgodzin przysługuje pracownikom dodatek wysokości 25% do podstawowej stawki brutto zapisanej na umowie. Dodatek który pracownik wypracuje dostaje na bieżąco z każdym wynagrodzeniem po przepracowanym miesiącu. Pozdrawiamy

Feurer Pracownik
@Diwa Personalservice

Dziękuję za wyjaśnienie. To prawda, nie pomyślałem o sobotach,które też generują nadgodziny. Pozdrawiam.

@Feurer Pracownik

Witaj Feurer Pracownik, cieszymy się że mogliśmy wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

Sztefani69

Tez nie polecam ,wypłata nie na czas, pracownicy biura tez na niczym się nie znają , dzwoniąc z pytaniem słyszy się tylko „nie wiem” „nie mam pojęcia” „nie znam się na tym” .

@Sztefani69

Witam Sztefani69 wypłata jest przelewana przez pracodawcę zgodnie z zapisem w umowie do 10- tego każdego miesiąca. Rekruterzy służą zawsze pomocą i na każde pytanie starają się odpowiadać. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to zawsze można zweryfikować odpowiedzi w niezależnym biurze rozliczeniowo-podatkowym. Pozdrawiamy.

@Diwa Personalservice

Nie! Wypłata nie dotarła do nas do 10 tylko była 12 po południu .

@Sztefani69

Witam Sztefani69. Bank i księgowanie przelewu przez bank nie należą do naszych kompetencji. My wykonujemy przelew księguje bank a przelew był wykonany przed 10-tym danego miesiąca. Pozdrawiamy.

@Diwa Personalservice

To niestety państwo dokonują przelewu na konto i musza to państwo tak zorganizować żeby doszło do 10 tak jak jest to napisane na umowie to ze nie doszło to nie jest w banku interesie .

@Sztefani69

Witam Sztefani69. Tak my dokonujemy przelewu i tak jak w umowie napisane przelew wychodzi zawsze do 10-tego każdego miesiąca. My również jesteśmy kontrolowani przez odpowiednie organy i nie możemy sobie pozwolić na opóźnienia. Również w naszym interesie nie jest to żeby przelew nie doszedł do 10-tego, przeciwnie w naszym interesie jest to żeby przelew doszedł na czas i żeby pracownicy byli zadowoleni. Pozdrawiamy.

Worker
@Diwa Personalservice

Ale kogo obchodzi, że wy zrobiliście przelewy przed 10? Macie obowiązek rozliczyć się do 10 dnia każdego miesiąca. Więc skoro wiece, że banki robią opóźnienia to róbcie przelewy 1 dnia każdego miesiąca a nie zwalajcie winę na bank.

@Worker

Witaj Worker. Wraz z końcem miesiąca otrzymujemy od Pracodawcy/ Użytkownika ewidencję przepracowanych godzin każdego pracownika, która później jest skrupulatnie podliczana oraz wysyłana do naszego biura rozliczeniowego. Proces jest złożony, a każdy pracownik jest indywidualnie rozliczany - zapewne nie jest to kwestia jednego dnia. Obowiązek rozliczenia się do 10 dnia każdego miesiąca jest przez nas zawsze spełniony, tak samo było w tym miesiącu - wielu pracowników pisało do nas wiadomości o tym, że 09.08 otrzymali wypłatę. Nikt nie zwala winy na bank, tylko daje wskazówkę, że pora zobaczyć cały proces z szerszej perspektywy. Liczą Państwo na bezproblemowe i bezbłędne wyliczenia, więc proszę spojrzeć na to z innych stron - nie tylko ze swojej. Pozdrawiamy.

Zbychu 666

Również nie polecam firmy, nic nie jest tak jak nas zapewniali, nawet wypłata sie nie zgadza. Pani rekrutanka nie potrafi odpowiedzieć prawie na żadne pytanie jezeli pojawi sie problem. Gorąco nie polecam. Nie pozdrawiam firmy

@Zbychu 666

Witam Zbychu 666. Rozliczaniem wynagrodzeń dla pracownika zajmuje się biuro rozliczeniowo-podatkowe. W razie pytań pracownik otrzymuje pasek z wypłaty oraz pomoc rekrutera przy wytłumaczeniu wątpliwości. Zawsze można zweryfikować wątpliwości i pytania w niezależnych biurach podatkowo-rozliczeniowych. Serdecznie pozdrawiamy.

Zbychu666
@Diwa Personalservice

Szkoda, ze Państwo nawet numeru nie umieją podać i nie odpisują na SMSy . Prosimy się o numer i ciąg dalszy niemieckiego paska wypłat od tygodnia czasu i nikt nam nie odpisuje ani nikt nam od ponad tygodnia czasu nie podał numeru do waszego biura rachunkowego . Podali Państwo tylko nazwę firmy a jak dzwoniliśmy do tej firmy odpowiedzieli nam, że nie rozliczają państwa firmy .

Zbychu666
@Diwa Personalservice

I niestety żaden pracownik biura nie służy pomocą i rada

@Zbychu666

Witam Zbychu666. Każdy z naszych pracowników posiada własny adres e-mail ze stopką oraz danymi kontaktowymi. Każda prośba pracownika zostaje rozpatrzona. Jeżeli jej rozwiązanie wymaga dostarczenia pewnych dokumentów to w odpowiednim czasie (kiedy dostajemy je od biura rozliczeniowego) są one do Państwa dosyłane. Nasze biuro rachunkowe dwukrotnie weryfikowało naliczenie Państwa wynagrodzenia - i nie wprowadziło żadnych korekt (czyli wszystko się zgadza!!!). Dostali Państwo kontakt do NIEZALEŻNEGO biura rozliczeniowego aby rozwiać swoje ewentualne wątpliwości i skonsultować naliczenia. Pozdrawiamy

@Zbychu666

Witaj Zbychy666, zawsze służymy pomocą. Pozdrawiamy.

Aleksandra

29.07 wraz z chłopakiem, wyjechaliśmy do pracy na pakowanie kosmetyków. Wyjeżdżając mieliśmy pewne obawy, co do samej pracy jak i warunków mieszkalnych. Jednakże trafiliśmy super! Mieszkamy w Lollar, 18km od miejsca pracy, w hotelu. Właściciel przemiły, i bardzo pomocny. Warunki hotelowe, również są świetne, tym bardziej ze mieszkanie opłaca diva. Każdy z nas ma własną łazienkę, telewizor w pokoju, oraz wielke wygodne dwuosobowe łózko. Jedynym z dwóch minusów jest to iż aby iść do kuchni musimy, przejść przez dwór (Jednak nie jest to jakieś wielkie utrudnienie),oraz hotel znajduje się bardzo blisko torów, i niestety w nocy przy otwartym oknie nie ma szans aby zasnąć. Sama praca, nie jest ciężka, ani szybka (zalezy od lini), jednak wszystko leci na spokojnie. Co do zarobków, wyplata na czas, jednak wypłata 1100-1200€ na miesiąc jest wystarczająca tylko dla studentów, którzy przyjechali dorobić sobie na studia, pod warunkiem że zrobią dużo nadgodzin. Kontakt z diva również świetny, Pani Emilia wszystko na spokojnie i dokładnie wytłumaczy. Nic nie można zarzucić, wszystko tak jak jest w umowie tak jest na prawdę, żadnych oszustw.

@Aleksandra

Witam Aleksandra, cieszymy się że jest Pani zadowolona. Chętnie służymy pomocą. Pozdrawiamy :)

Janusz1919

@Victoria52344 Zgadzam się z Twoją opinią. Rok temu pracowałem też dla Divy w Niemczech i nie mam na co narzekać. Pieniądze były na czas, warunki mieszkaniowe dobre.

@Janusz1919

Witam Janusz1919. Dziękujemy za słowa uznania. Pozdrawiamy.

Victoria52344

Polecam Agencje pracy Diva. Praca jest fajna, w miłej atmosferze. Godzin jest dużo, a wynagrodzenie zawsze na czas. Jeżeli ktoś chce pracować w Niemczech to praca przez tą agencje pracy jest dobrym wyborem.

@Victoria52344

Witam Victoria52344 dziękujemy za miłe słowa :) Pozdrawiamy

Powiem krótko uważajcie i omijajcie szerokim łukiem firmę DIWA zostaliśmy oszukani na koniec roku na około 1700 euro/osobe a jest nas kilku którzy zapieprzali przez kilka dobrych lat w tej firmie zwalniali nas kiedy chcieli obiecywali złote góry a na koniec jak mielismy tego dość i chcieliśmy odejść to nam pieniedzy nie wypłacili. Po czym Diwa Polska umywa ręce pan Robert w Austrii nie odbiera telefonu a pani we Wiedniu nic nie wie na nasz temat Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się szczegółów to proszę pisać mogę iść nawet z nimi do Sądu w Polsce tylko że oni od tego sie w Polsce zabezpieczyli a w Austrii już został złożony pozew grupowy Jeżeli teraz ktoś z Diwa bedzie próbował coś prostować bądz zwalać na Diwe Austria to sie myli że to łyknę ma dość takich cwaniaczków za biurkiem Powiem krótko jest mnóstwo pracy kontaktujcie sie to polecę inne firmy

@Piotr

Szanowny Panie Piotrze, W odpowiedzi na Pana wpis chciałabym Pana ponownie poinformować, że nie zostali Panowie oszukani. Pracownicy zapominają często, że oprócz praw mają również obowiązki wynikające z umowy o pracę. Mowa jest w tym konkretnym przypadku o obowiązującym okresie wypowiedzenia. Jeśli pracownik w trakcie zatrudnienia, ustala z pracodawcą zmianę miejsca pracy (na co pracodawca na życzenie pracownika przystaje), potwierdza tę zmianę, a jednocześnie szuka już innej pracy i z dnia na dzień porzuca pracę, fałszując przy tym dokumenty, to przyzna Pan że każdy pracodawca zwolni takiego pracownika w trybie natychmiastowym, co miało miejsce w Panów przypadku. Z takiego sposobu rozwiązania umowy rezultują skutki zapisane w umowie, czyli w tym wypadku niewypłacenie 13 i 14 pensji (powód – porzucenie pracy). Diwa Polska nie jest stroną w tej umowie. Podpisał Pan umowę na austriackich warunkach i pobiera pensję i wszystkie świadczenia, które są należne pracownikom w Austrii. Wielokrotnie pomagałam Panu w wielu sprawach, także tych nie związanych z pracą. O tym już Pan nie pisze. Dlaczego nie pisze Pan, że firma, nie mając takiego zapisu w umowie, wypłacała Panom co miesiąc dodatek na paliwo, który wypłacała zawsze dobrowolnie. Dlaczego nie pisze Pan, że firma wypłacała Wam większe diety, niż założenia w umowie, żeby byli Panowie zadowoleni przy krótkim tygodniu pracy od poniedziałku do czwartku? Dlaczego nie pisze Pan, że wymusiliście na firmie na piśmie zapewnienie, że będziecie zatrudnieni bez przerw zimowych, które mają prawo pojawić się w okresie świątecznym i zimowym? Dlaczego nie pisze Pan o tych kilku latach dobrej współpracy, gdzie wszystko bardzo dobrze funkcjonowało, a jedynie opisuje Pan, i to ze swojego punktu widzenia, moment kiedy pracodawca dochodzi swoich praw, bo pracownik jawnie nie trzyma się zasad zawartych w podpisanej umowie? Chętnie porozmawiam z Panem osobiście, zapraszam do biura w Prószkowie, ponieważ do tej pory nie było stać Pana na telefon do mnie, ani spotkanie w biurze. Jestem zawsze otwarta na rozmowę, dobrze mnie Pan zna. Aneta

@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

gosciu ktory to napisal wogole sie nie zna na prawie . Prosze sie zapoznac z prawem i paragrafami czlowieku

Grzechu
@Piotr

Proszę w takim razie polecić inne firmy.

FAQ 1. Na czym polegają różnice pomiędzy niemiecką umową o pracę, a umową A1 (delegowanie pracownika). Niemiecka umowa o pracę podpisywana najczęściej na terenie Niemiec. Zawarte w niej zapisy reguluje prawo niemieckie. Wszystkie składniki wynagrodzenia odprowadzane są w Niemczech. Umowa delegowana, czyli wyjazd pracownika na dokumencie A1 charakteryzuje się tym, że podatek dochodowy odprowadzany jest w Niemczech, a składki społeczne odprowadzane są w Polsce. Pracownik objęty jest zarówno prawem polskim jak i niemieckim, w przypadku rozbieżności zapisów w tożsamym zakresie, brane są pod uwagę korzystniejsze dla pracownika zapisy. 2. Dlaczego pracownicy z Polski pracujący na umowach A1 mogą mieć prowadzone konto czasu pracy? Pracownik delegowany jest do pracy za granicą i obejmuje go zarówno prawo polskie, jak i niemieckie. Miejscem pracy są Niemcy stąd też pracodawca ma możliwość wprowadzenia każdemu pracownikowi pracującemu na umowie delegowanej (A1) konta czasu pracy. 3. Dlaczego pracownicy z Polski pracujący na umowach A1 są także objęci w części niemieckimi przepisami prawa? Podjęcie pracy na umowie delegowanej A1 reguluje przepisy prawa Państwa, z którego wyjeżdża pracownik oraz Państwa do którego pracownik docelowo jest skierowany do pracy. W przypadku rozbieżności zapisów w tożsamym zakresie, brane są pod uwagę korzystniejsze dla pracownika zapisy prawa. 4. Czym jest Zeitkonto i jakie są zasady jego funkcjonowania? W niemieckim prawie pracy istnieje zapis zobowiązujący pracodawców do wprowadzenia tzw. kont czasowych. Najłatwiej porównać je do skarbonki, w której zamiast pieniędzy gromadzimy przepracowane godziny. Niemiecki standardowy etat wynosi 35 godzin tygodniowo, co daje 7 godzin dziennie. Jeżeli zatrudniony pracownik przepracuje w ciągu dnia więcej niż 7 godzin, zostają one „wrzucane” do tej skarbonki. Na zakończenie każdego miesiąca pracodawca wylicza, ile godzin w ostatnim czasie osoba zatrudniona przepracowała. Niemieckie konto czasowe zwykle mieści do 150 godzin. Konto zapobiega miesięcznym wahaniom wynagrodzenia, ponieważ jeżeli ktoś potrzebuje dłuższego urlopu, który mu jeszcze nie przysługuje, to może na ten cel wykorzystać godziny zgromadzone na koncie czasowym. Obecność na Zeitkoncie kilku godzin nadliczbowych daje pracownikowi psychiczny komfort, że w razie wypadków losowych może wziąć kilka godzin lub dni wolnego. Jeśli „skarbonka” z godzinami nadliczbowymi pracownika się zapełni wszystkie godziny, które nie zmieszczą się do skarbonki, zostaną wypłacone na bieżąco wraz z wynagrodzeniem w najbliższym miesiącu. W przypadku zakończenia współpracy z daną osobą, z ostatnim wynagrodzeniem wypłacane są wszystkie godziny zgromadzone na koncie czasowym. Na początku pracy w Niemczech zasady funkcjonowania Zeitkonta wydają się skomplikowane. Na dłuższą metę jednak ten system jest korzystny pracownika oraz pracodawcy, gdyż zapewnia elastyczność współpracy i kontrolę nad godzinami. 5. Wynagrodzenie pracownika delegowanego. Pracownik podpisuje umowę o pracę, która określa kwotę wynagrodzenia brutto za przepracowaną godzinę. Pracownik delegowany zgodnie z prawem nie ma możliwości otrzymywania diet. Naliczaniem należnego urlopu i wysokości ekwiwalentu zajmuje się biuro rachunkowe. Wszystkie naliczenia są zgodne z zapisami prawa polskiego oraz niemieckiego. Z założenia wszystkie osoby delegowane rozliczane są na I klasie podatkowej. Składki ubezpieczeniowe, zarówno polskie jak i niemieckie, są wartościami procentowymi, przez co ich wpływ na wysokość wynagrodzenia jest stała. W przypadku podatku dochodowego opłacanego w Niemczech, mamy do czynienia z tabelami podatkowymi, w których wysokość podatku jest zależna od wysokości wynagrodzenia. Nie jest to wartość procentowa, dlatego oszacowanie takiego podatku nie jest tak oczywiste, jak w przypadku składek ubezpieczeniowych. Dodatkowo tabele podatkowe występują w trzech wariantach – dziennych, miesięcznych i rocznych. Składki społeczne są odprowadzane do ZUS w Polsce. Podatek dochodowy jest odprowadzany w Niemczech. 6. Proces rekrutacyjny – w jaki sposób przebiega i co jest w nim ważne? Proces ten rozpoczyna się w momencie zaaplikowania kandydata pod wybraną ofertę pracy poprzez wysłanie CV, krótkiego maila lub kontakt telefoniczny. To pierwszy krok podczas, którego przekazuje się takie informacje jak: szczegóły oferty pracy, wszystkie warunki zatrudnienia, oczekiwania pracownika, atuty pracownika, jego dane kontaktowe oraz inne potrzebne informacje. Podczas rozmowy pracodawca przedstawia szczegóły i warunki swojej oferty pracy, a pracownik ma możliwość dopytania i ewentualnego przedstawienia własnych oczekiwań. 9. Czym jest karta EKUZ i do czego upoważnia? Najważniejsze informacje o kartach EKUZ są zawarte na stronie NFZ: http://www.nfz-szczecin.pl/w6fsc_co_to_jest_ekuz.htm

Witam , bardzo nie polecam tej agencji. Opinie ,które zostały napisane poniżej zgadzają się w 100 %. Zwalniają ludzi , a następnie zatrudniają nowych pracowników, nie potrafią wytłumaczyć ani jednej sprawy. Pomimo zwolnienia potrafią straszyć ,że jest się dalej pracownikiem i płaci się za mieszkanie. Wysyłanie pisma o wytłumaczenie się dlaczego nie wstawiło sie w pracy. Nie wypłacanie ekwiwalentu i nie odbieranie telefonów ani sms. Jest mi wstyd ,że takie agencję są w Polsce i żerują na swoich rodakach !

fajny

Tak zgadzam sie w 100 procentach to samo mialem ,Teraz zakladamy sprawe do sadu za niewyplacenie chorobowego jest to banda cyganow ,oszustow

@fajny

Witam. Panie FAJNY agencja pracy nie ma takich dyspozycji żeby nie wypłacać chorobowego. Nie leży to w naszych kompetencjach i nie my o tym decydujemy - nie mamy możliwości decydowania.

R.R.

Witam pracuje na piekarni w Landshut zostałem zrekrutowany przez pana Michała, pracę i firme mogę polecić poniewaz w porównaniu z poprzednim pracodawcą to jest wręcz super. Sporo godzin praca 6 dni w tygodniu także cieszę się ze jest praca i duza liczba godzin przez co zarobki zadowalają. Za zakwaterowanie nic nie płacę firma pokrywa wszystkie koszty, co do samego pokoju szału nie ma ale da się funkcjonować i to najważniejsze.

@R.R.

Dziękujemy za miłe słowa uznania dla Pana Michała :). Cieszymy się że jest Pan/ Pani zadowolony z współpracy z nasza agencją.

@R.R.

Witam serdecznie Proszę o informację na jakie zarobki mogę liczyć pracując w tej piekarni? Pozdrawiam

@R.R.

Witam Proszę o informację ile realnie można zarobić pracując w tej piekarni?

@Gość

Witam. Zarobki na piekarni to 09,79€ b/godz.; praca od poniedziałku do soboty po 8 godzin dziennie, mieszkanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę.

@Gość

Witam. Realnie (po zapełnieniu Zeitkonta) na klasie podatkowej 1 - ok. 1440€ netto miesięcznie na klasie podatkowej 3. - ok. 1660€ netto.

@Gość

witam nie polecam pracowalem oraz sie rozchorowalem wiec poszedlem do lekarza chorobowe itd oczywiscie nie uwzglednili chorobowego. Teraz sprawe kieruje do sadu nie jestem sam jest nas kilku cygany oszusci

@fajny

Witam, chorobowe wystawia lekarz i agencja pracy nie może podważyć chorobowego! Jeśli dostarczył/ dosłał Pan chorobowe to agencja pracy nie ma takich kompetencji żeby go nie "nie uwzględnić". Pozdrawiamy

Witam , pracowaliśmy w tej agencji 4 miesiące. Na początku było wszystko w porządku, agencja dzwoniła pytała jak minęła nam podróż , jak podoba nam się miejsce zamieszkania i pierwszy dzień w pracy. Skończyło to się w momencie ,kiedy człowiek upomina się o swoje. Stawka miała być 7,40 netto. Okazało się ,że pierwszy miesiąc wynosi 6,40 jak i miesiąc ,który nie jest pełny. Nikt przed wyjazdem nie poinformował nas o tym. Nocki i soboty ,które miały być płacone więcej to tylko marzenie... „Ubezpiecznie” , które dostajemy to śmiech na sali. Nie pokrywa prawie nic. Mieszkania niby najlepsze jakie mają. Szkoda tylko ,że malutka lodówka jest na 7 osób , a przypominam ,że płacimy 300 euro od osoby za mieszkanie. Nie są płacone dni w których nie ma pracy. Pomimo tego ,że w umówię jasno jest zaznaczone ,że mają płacić ! Przesiewa jak mało gdzie. Zostało zwolnionych 30 ludzi pod pretekstem „nie ma pracy” wcale tak nie było. Zwolnili ludzi bo wiedzieli już za dużo i grupowo dążyli o swoje prawa! Bezszczelne odzywki i robienie z człowieka głupka. Jak na taką firmę kultura osobista powinna być na jakim kolwiek poziomie. Niestety najwidoczniej tak to jest jak się zatrudnia ludzi dopiero po studiach i przez telefon potrafią powiedzieć ,że wykonują to co im szef rozkazuje i bardzo nam współczuje. Brawo !!!

Dzień Dobry Panie Tomaszu. Szkoda, że nie podpisał się Pan przynajmniej imieniem pod swoim wpisem. Stawka w naszych umowach o pracę w Niemczech nigdy nie jest podawana w kwocie netto. Jeśli jest to umowa o pracę, w której to zawsze podajemy kwotę brutto. Jeśli ktoś pracował w Niemczech to ma świadomość wpływu wielu czynników, które rzutują na wynagrodzenie netto. Dodatki za nocki i nadgodziny wypłacane są na bieżąco – jesteśmy zobligowani do tego naszą umową jak i niemieckim prawem. Naliczeń wynagrodzeń dokonuje biuro w Polsce i w Niemczech zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze mieszkania są w dobrym standardzie. Szkoda, że w Pana komentarzu nie wspomniał Pan o tym, że podczas ostatniej wizyty naszych pracowników zaatakował Pan ich słownie, obrzucał ich Pan ich wyzwiskami, oraz wyrzucał Pan ich z mieszkania, za które to płaci Diwa Personalservice. Niewiele brakowało by użył Pan przemocy fizycznej względem naszych pracowników.

@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Nie rozumiem o Jakim Panu Tomaszu państwo mówią.

Tomasz T.
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Komentarz napisany powyżej, nie jest mojego autorstwa, lecz innego pracownika. Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to również wyrażę swoją opinię. Jestem ciekawy, które prawo upoważnia was do niewywiązywania się z umowy. Konkretnie chodzi o dni w których nie było pracy, w umowie pisze wyraźnie jak macie postępować w tej sytuacji. Czy to, że zwalniacie pracownika który opiera się podpisaniu urlopu, który wciskacie na siłę nazywacie działaniem zgodnym z prawem? Za nadgodziny wypracowane w sobotę nie otrzymałem żadnego dodatku tylko podstawową stawkę. Mam to udokumentowane w przelewie od Panstwa. Informujecie pracownika o otwarciu banku godzin miesiąc po fakcie, gdzie w umowie w pierwszej kolejności pisze, że konto nie będzie prowadzone. Skoro państwo twierdzicie, że płacicie za mieszkanie, to po co wam moja pisemna zgoda na odbijanie kwoty wynoszącej kilkaset euro miesięcznie na poczet mieszkania, bądź jeśli jestem na urlopie to odbijane są także dodatkowe pieniądze. Co do wizyty prawdopodobnie waszych pracowników (poza przedstawieniem się nie okazali oni żadnych dokumentów potwierdzających przynależność do zatrudniającej nas firmy) odbywała się ona w tak porażający sposób, iż sposób w jaki się zachowałem był jedynym słusznym aczkolwiek widzę, że fantazji waszym pracownikom nie brakuje. Wyśmiewanie, przedrzeźnianie, odwracanie się plecami w trakcie rozmowy odbywającej się w mieszkaniu na które mamy podpisaną z wami umowę najmu to nie jest zachowanie które może zasługiwać na jakąkolwiek tolerancję. Osoby które rzekomo reprezentowały waszą firmę wykazały się brakiem podstawowej wiedzy na tematy które chcielibyśmy z nimi omówić. Na koniec dodam jeszcze, że jedna z osób zagroziła na karą finansową w wysokości kilkuset euro.

Powyższy Komenatrz nie należy do Pana Tomasza T.

@Tomasz T.

Sz.P Panie Tomaszu, Mieszkanie jest opłacane przez Naszą firmę całkowicie w przypadku regularnego chodzenia do pracy, co jest zawarte w podpisywanej przez Pana umowie. Nie mam tutaj mowy o bezprawnym działaniu, wszystkich rozliczeń dokonują zewnętrzne firmy, które przestrzegają zarówno prawa polskiego, jak i niemieckiego - zawsze na korzyść pracownika. Naszą agencję też kontrolują odpowiednie instytucje Państwowe; nie jest tak, że możemy robić co nam się żywnie podoba, bez ponoszenia konsekwencji. Na pasku z wypłaty, który to zweryfikowaliśmy, widnieje informacja o przyznanym Panu dodatku za nadgodziny w soboty. Biuro rachunkowe otrzymuje od Nas dokładne informacje o godzinach podstawowych i nadliczbowych, co później uwzględnia podczas naliczania wynagrodzenia.

Tomasz T.
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Co mnie obchodzi co jest na pasku skoro nie odzwierciedla to sytuacji na koncie. Wszystko brzmi ładnie i pięknie, że działacie według prawa, że jesteście kontrolowani itd, tylko szkoda, że nie potraficie wywiązać się z podstawowych zapisów w umowie. Szczerze mówiąc wątpię, że zmuszanie pracownika do podpisania urlopu za dni w których nie było pracy jest zgodne z jakimkolwiek prawem. Trzymacie się tylko tych punktów umowy które wam pasują. Szkoda tylko, że wasi pracownicy sami przyznają, że umowa jest do poprawy. Proponuję także przestać notorycznie łamać przepisy Rodo... Myślę, że UODO miałby u was ręce pełne pracy.

Gruby zawiadowca
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mieszkania są w dobrym standardzie? A to dobre. To chyba większość ludzi z Diwa Personalservice pochodzi z lasu i im niewiele trzeba. Heehhehe Mieszkać w 7 osób w jednym mieszkaniu na łóżkach piętrowych jak w celi więziennej. Jedna mała łazienka i mini aneks kuchenny z mini lodówka na 7 Mężczyzn. No standard na prawdę jak za karę. Nie polecam tych Oszostow.

@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

odezwal sie pracownik biura ktory pisze jak mu karza. Smrod brud i klamstwo ta agencja pracy to oszusci

@fajny

Witam, na bezpodstawne oskarżenia musimy reagować. Łatwo napisać negatywny komentarz, ciężej go uzasadnić. Panie/ Pani FAJNY nie rozumiemy Pana oskarżeń. Może się Pan/ Pani odnieść do konkretnej kwestii? Wtedy będziemy mogli logicznie odpowiedzieć. Komentowanie wszystkiego słowami czytuję: "Smrod brud i klamstwo ta agencja pracy to oszusci" to żaden konkret. Pozdrawiamy.

AgdaAgda

Odradzam wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tą agencja. Czytając negatywne komentarze przed wyjazdem, sama byłam przekonana, że ludzie zmyślają, albo nie chce im się pracować. Ostrzegam! Poniższe negatywne komentarze wszystko dobrze przedstawiają. Agencja nie liczy się z człowiekiem. Ważne żeby dla nich pieniądze się zgadzały.

Ciekawy
@AgdaAgda

Może jakieś szczegóły ? Rzucilaś g... na wentylator i czekasz na efekty...?? Co znaczy nie liczy się z człowiekiem ?? Do pracy kazali Ci chodzić ?

Agda Agda
@Ciekawy

Właśnie NIE KAZALI.. Nie było pracy, zmuszali do podpisywania urlopów, żeby nie ponieść kosztów z powodu braku pracy, choć w umowie bylo napisane, że za takie dni maja nam PŁACIĆ. Oczywiście wszystkich którzy tego urlopu nie podpisali zwolnili. Brak ubezpieczenia, dziwne wypłaty, które za każdym razem się nie zgadzały i chamskie podejście pracowników agencji do ludzi.

@Agda Agda

Dzień dobry, Pracodawca nie jest w stanie zmusić pracownika do podpisania urlopu, jest to jego indywidualna decyzja. Pracownikom było to jedynie proponowane. Ubezpieczenie od pierwszego dnia wyjazdu obejmowało pracownika, każdy był ubezpieczony i w jak możliwie najszybszym czasie otrzymał kartę EKUZ. Wypłaty, których rozliczeniami zajmowało się nasze biuro rachunkowe, były adekwatne do stosunku pracy oraz wypracowanych przez pracownika miesięcznych godzin. Nasi rekruterzy zawsze służą pomocą i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i niejasności.

Pracownik z Niemiec
@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Możliwie jak najszybciej czyli po 3 miesiącach a jak coś Ci się stanie płacisz sam. Super ubezpieczenie. Pracodawca owszem nie może zmusić pracownika do podpisania urlopu, ale zawsze może go zwolnić gdy odmówi, prawda?

@Pracownik z Niemiec

Dzień dobry, ubezpieczenie obejmuje pracowników od pierwszego dnia wyjazdu. Każdy pracownik jest ubezpieczony. Karty ekuz były przesyłane pracownikom zaraz po otrzymaniu ich z oddziału NFZ. Jeśli był Pan/ Pani u lekarza bez karty ekuz owszem płacił Pan/ Pani za usługę ale brał rachunek przesyłał w Polsce do oddziału NFZ i pieniądze zostały zwrócone. Pracodawca nie tylko nie może zmusić pracownika do podpisania urlopu ale również nie może go zwolnić - obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia i każda ze stron może z niego skorzystać.

@AgdaAgda

dokladnie i okradaja ile sie da .Najgorsza agencja pracy jaka znam a te panie w biurze to chyba nacpane sa bo same nie wiedza co mowia

@fajny

Witam. Nie mamy możliwości "okradania pracowników". My również jesteśmy sprawdzani przez odpowiednie urzędy i raczej wątpliwe żeby instytucje te nie zauważyły tego faktu. Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o. istnieje już od od ponad 35 lat na międzynarodowym rynku.

Rzeczywista

Nie polecam agencji. Warunki mieszkalne okropne pensjonat wyglądał jakby mieszkali tam bezdomni gary w zlewie resztki jedzenia wszędzie łazienka jak można to tak nazwać (usunięte przez administratora) pełno jakiś włosów. Albo śpisz w (usunięte przez administratora) albo zapłać sobie za hotel. Agencja ma to gdzieś nawet telefonu nie odbierają. Jak ktoś chce jechać na produkcję karmy w ok. Pasawy niech sobie daruję szkoda kasy ma paliwo. Dla zainteresowanych posiadamy zdjęcia z tego pensjonatu.

@Rzeczywista

Dzień dobry. Istotnie doszło do sytuacji w której mieszkanie nie zostało posprzątane po poprzednich lokatorach. Klient który zapewnia mieszkanie nie dopilnował swojego obowiązku. Jednak nasz partner jak i pracodawca Pana/Pani który mieli taką sytuację zapewnił zakwaterowanie zastępcze z którego Pan/Pani nie skorzystał. Telefon staramy się zawsze odbierać. W godzinach pracy jesteśmy zawsze uchwytni pod telefonem i chętnie służymy pomocą. Jeśli nie to odwaniamy w kolejnym dniu.

RD1966
@Rzeczywista

Chwileczkę . Czegoś nie rozumiem do kogo Pani ma pretensje ? Do agencji pracy że brudno było w miejscu zakwaterowania ? A może warto trochę pokrzyczec na poprzednich lokatorów - brudasów którzy taki (usunięte przez administratora) po sobie zostawili ?? Nie wiem kto tam mieszkał przed panią , ale z opisu wynika że bydło . Proszę mi wskazać w umowie z Diwa zapis mówiący o zapewnieniu służby i pokojówki ? Hrabianka na Szeszele przyjechała ... Trzeba było zawinąć rękawy i zrobić porządek pomstując przy okazji na poprzednich lokatorów syfiarzy.. ale widać do roboty nie spieszno i każdy powód dobry by się wywinąć i zwalić na agencję . Dzwoniła Pani do Agencji i po co ? Mieli przyjechać do pani i co posprzątać ? Zamiast porządek zrobić to fotki pani robiła żeby reklamacje złożyć o niezgodności rzeczywistości z ofertą katalogowa ?? Ile pani zapłaciła za te wczasy ? Bo wygląda że forum się pani pomyliło ... Skargi na biura podróży na innej stronie ;)

@Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

nie prawda nie odbieracie telefonow prosze nie klamac a warunki mieszkalne tak jak pisal goscu wyzej tragedia

@fajny

Witam, telefony staramy się zawsze odbierać na bieżąco, należy to do naszych obowiązków. W czasie pracy zawsze jesteśmy uchwytni pod telefonem i służymy pomocą. Jeśli nie to zawsze oddzwaniamy. Tak jak pisaliśmy doszło do sytuacji w której mieszkanie nie zostało posprzątane po poprzednich lokatorach - pracownikom zostało zaproponowane mieszkanie zastępcze z którego nie skorzystali.

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.