Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Szymon
Kandydat
 Pytanie

Witam zamierzam kandydowac na budowe w Szwecji z ogloszenia OLX wynika ze proponowana stawka wynosi 180 koron brutto. Moje pytanie brzmi: ile to jest netto? Czy mozna pracowac np po 12 godzin dziennie? I ile w skali miesiaca wynosi rzeczywisty zarobek. Mam okazje wyjechac do Belgi za mniej wiecej ok 13 000 zl na reke po przeliczeniu i zastanawiam sie czy Szwecji zarobie wiecej. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Misza
Kandydat
 Pytanie
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Dzień, dobry Jestem budowlaniec bez żadnych nałogów oraz spawacz Mag 135 w Szwecji pracowałem już język podstawy angielski pytanie mam czy Państwo dysponują jakimiś ofertami pracy dla mnie zależy mi na długo terminowej współpracy Pozdrawiam.

Mirek
Inne

Znaczna część pracowników najemnych tej agencji to kompletni życiowi wykolejeńcy i nieudacznicy Ferdynand Kiepski przy tych osobnikach to prawdziwy człowiek sukcesu.W przedziale wiekowym powyżej 40 lat alkoholizm jest normą.Młodsze pokolenia to problem podwójnego uzależnienia ( dochodzą narkotyki ).Normą jest brak jakiegokolwiek technicznego wykształcenia , problemy z prawem oraz zwykle chamstwo i brak elementarnej kultury .Praca dla wyjątkowych desperatów pozbawionych jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w Polsce.

anonim Nowy wpis
Inne

Ja chciałem wejść do nich na stronę żeby przejrzeć oferty pracy dla budowlańca, ale coś mnie wyrzuca z ich strony i nie mogę w ogóle na nią wejść. Niech mi tu ktoś napisze jakich specjalistów aktualnie potrzeba i na jaki czas te wyjazdy. Parę osób pisało tu o problemach z kasą, ale może już sytuacja się unormowała?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Życzlliwy
Pracownik

Kontaktu nie bedzie bo firma od roku zniknęła i nikt nie wie gdzie ma siedzibę

anonim Nowy wpis
Inne
@Życzlliwy

Też nic nie spotkałem w sieci a zwłaszcza ofert (usunięte przez administratora) Masz informację czy ktoś w firmie jeszcze pracuje i czy są szanse na pracę przez agencję czy już raczej nie?

Szymon
Kandydat
 Pytanie

Witam zamierzam kandydowac na budowe w Szwecji z ogloszenia OLX wynika ze proponowana stawka wynosi 180 koron brutto. Moje pytanie brzmi: ile to jest netto? Czy mozna pracowac np po 12 godzin dziennie? I ile w skali miesiaca wynosi rzeczywisty zarobek. Mam okazje wyjechac do Belgi za mniej wiecej ok 13 000 zl na reke po przeliczeniu i zastanawiam sie czy Szwecji zarobie wiecej. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pracodawca

@Szymon

Przy 17 % podatku jest to 145 SEK netto. W każdej naszej ofercie minimalna, gwarantowana ilość godzin to 8 dziennie - w zależności od projektu możliwe są nadgodziny. Dla obiektywnego porównania warto porozmawiać z naszymi rekruterami o szczegółach konkretnej oferty. Przy udokumentowanym sześcioletnim doświadczeniu i skończonej szkole kierunkowej stawka wynosi 204 SEK.

Michał
Kandydat
@Szymon

Ja osobiscie sprawdzam i obliczam. Internet przeglądarka... Ja osobiście przeliczam z brutto na netto np. pracujesz w Polsce to stricte odejmuje 29%, w Szwecji 32%, w Dani 39% itp

Rajmund
Były pracownik
@Szymon

Tam Ci wymyślą taki zawód, którego nie masz na świadectwach pracy wszystko po to ,żeby Ci nie dać (usunięte przez administratora),tylko od razu spadnie do (usunięte przez administratora)kr. Przejechałem się na nich a jeszcze teraz mi przysłali rozliczenie w Szwecji za rok ubiegły i przelew ,który mam wykonać na kwotę (usunięte przez administratora)a nie poinformowali mnie,że jak pracowałem krócej niż pół roku,to nie mam obowiązku się rozliczać.(usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Rajmund

Dziękujemy za komentarz. Jednak odnosimy wrażenie, że komentuje Pan nie znając systemu szwedzkich stawek. W Szwecji nie ma stawek minimalnych, ale regulowane są one przez związki zawodowe. Każda firma ma inne stawki. Aktualnie my mamy podpisaną stawkę na 210 w przypadku ukończenia szkoły zawodowej i udokumentowanego doświadczenia z 6 lat pracy w zawodzie. W przeciwnym wypadku stawka wynosi 185 sek. Zapraszamy do odwiedzenia strony związków zawodowych BYGGNADS gdzie podane są stawki w Szwecji: https://www.byggnads.se/avtal/2020/ditt-avtal/byggavtalet/byggavtalet-i-korthet-mer-detaljerad/ Jesteśmy przekonani, że zauważy Pan, iż nasze stawki są wyższe od tych związkowych. Na ich stronie znajdzie Pan też informacje odnośnie doświadczenia: Om du inte har yrkesbevis har du en procentsats av yrkesarbetarlönen på arbetsplatsen: • 70 % om du har mindre än ett års erfarenhet • 88 % om du har mer än ett års erfarenhet • 100 % om du har mer än sex års relevant yrkeserfarenhet Jak Pan widzi, to nie nasz wymysł, ale tak działa szwedzki system wynagrodzeń w branży budowlanej. Pana komentarz jest wysoce niesprawiedliwy i nazywanie nas złodziejami moglibyśmy zakończyć na drodze prawnej jako pomówienie. Odnosimy jednak wrażenie, że nie ma to sensu, zwłaszcza, że twierdzi Pan nawet, że nie ma obowiązku płacić podatków przez pierwsze pół roku. Zasada 183 dni nie istnieje w Szwecji od ponad roku. Podatki płaci się tam od pierwszego dnia pracy: https://maruta.pl/alert-podatkowy-koncepcja-pracodawcy-ekonomicznego-w-szwecji/ Wszystkie te informacje przedstawialiśmy w dniu podpisania umowy. Szkoda, że nie poświecił Pan czasu na przeczytanie wszystkich informacji. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego :)

Dark Site
Były pracownik
@Rajmund

Dokladnie . Pracowałem tam całe 5 dni pi czym sie okazało że biuro wysyła do firmy szwedzkiej monterów konstrukcji a tu okazuje się że firma szwedzka potrzebuję monter-spawacz praca na hali przygotowanie elementów do montażu. Po zjechaniu do polski okazuje się że nie dostanę żadnego wynagrodzenia bo potacaja za hotel,gdzie nie mieli prawa bo to był ich błąd a nie nasz . Do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia ani żadnej ani żadnej odpowiedzi na mój e-mail. A co do rozliczenia to kolega rajmund ma rację bo dzwoniliśmy do tej firmy rozliczeniowej i Ne trzeba się rozliczać z niczego. Zwykły wyzysk pieniędzy tym bardziej że wcdi współpracuję z tą firma rozliczeniową. Nie polecam wcdi chyba ze ktoś lubi dokładać bo za wszystko trzeba płacić. (usunięte przez administratora)

Misza Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Dzień, dobry Jestem budowlaniec bez żadnych nałogów oraz spawacz Mag 135 w Szwecji pracowałem już język podstawy angielski pytanie mam czy Państwo dysponują jakimiś ofertami pracy dla mnie zależy mi na długo terminowej współpracy Pozdrawiam.

anonim
Inne

Interesuje mnie firma i praca jako monter konstrukcji stalowych. Praca jest za granicą i czy ktoś napisze, kto płaci za transport na miejsce? Pracownik musi dojechać na swoją rękę? Chciałbym też dowiedzieć się więcej o tym dodatku urlopowym. Czy dostaje się go razem z pensją na konic roku? Czy co miesiąc jest to przelewane, tak jak premia.

Adam
Inne
@anonim

Pracodawca może załatwić transport za Ciebie ale przy pierwszej wypłacie zostaną potrącone koszty przelotu(transportu). Jeśli chodzi o dodatek to na koniec kontraktu ale sprawdź jakie będziesz mieć warunki umowy , a o premii raczej zapomnij. Ile przepracujesz tyle dostaniesz

anonim Nowy wpis
Inne
@Adam

Ok, a macie info, mniej więcej jaki to jest koszt takiego transportu, który organizuje firma? A czy ten dodatek jest taki sam dla wszystkich, czy jakoś naliczają go np. od wysokości premii lub od stażu pracy w firmie?

Stolarz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

Pytania

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie We Can Do HR Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 5 lutego kilka ogłoszeń.

anonim
Inne

Cześć wam, jestem ciekawy pracy dekarza. Szukają teraz pracownika i mam pytanie, napisali, że praca jest za granica i że dają umowę o pracę. No i czy ta umowa, to jest polska umowa o prace, czy ten szwedzki odpowiednik? W jakim języku jest napisana ta umowa? Jak ktoś nie zna szwedzkiego, to podpisuje coś, czego nie rozumie?

Hanna
Pracownik

Працюю в цій компанії, умови праці хороші, дуже подобається, координатор Кароліна завжди допоможе в будь яких питаннях, гарна оплата праці .

anonim
Kandydat

Widziałam właśnie oferte pracy dla Montera płyt gipsowo-kartonowych. Wiecie, tata szuka zajęcia i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Napisali, że praca jest wyjazdowa do Szwecji. A co z mieszkaniem tam na miejscu? Firma to załatwia i opłaca? Jak jest lista dodatków np. dodatek urlopowy, ale nie ma napisane, czy dają kwatere lub dopłacają do kwatery. Wiecie coś?

Mirek
Inne

Znaczna część pracowników najemnych tej agencji to kompletni życiowi wykolejeńcy i nieudacznicy Ferdynand Kiepski przy tych osobnikach to prawdziwy człowiek sukcesu.W przedziale wiekowym powyżej 40 lat alkoholizm jest normą.Młodsze pokolenia to problem podwójnego uzależnienia ( dochodzą narkotyki ).Normą jest brak jakiegokolwiek technicznego wykształcenia , problemy z prawem oraz zwykle chamstwo i brak elementarnej kultury .Praca dla wyjątkowych desperatów pozbawionych jakichkolwiek perspektyw na normalne życie w Polsce.

Olaf
Inne

Świetna praca dla prawdziwych ekspertów. Przemili inteligentni ludzie i przede wszystkim abstynenci.Sporo literaturoznawców zdarzają się także naukowcy i lekarze.Polecam wszystkim młodym ludziom z parciem na sukces i karierę w tzw. budowlance.

Marcin
Kandydat

Czyli pełna kultura zarówno w pracy, jak i w miejscu zamieszkania? A jak ze standardem oferowanych lokali? Ile maks. osób na kwaterze i czy jest TV, Internet? Chciałbym jechać, jako pracownik robót ziemnych. Podają teraz w ogłoszeniu, że płacą 209,52 SEK / h brutto, a do tego jest też parę innych dodatków finansowych. Niech zainteresowani sami sprawdzą szczegóły.

Jaroń
Pracownik

Nie polecam nie wypłacie wynagrodzenie za miesiąc kontak z biurem znikomy praca w szwecji wysłali mnie na 3 miesiąc a po 5 tyg nie było już pracy nie zapłacili za 4 tygodnie odradzam

Iwona
Inne
@Jaroń

A jak z powrotem do Polski, musiałeś wróci na własny koszt ? Kontaktowałeś się z nimi osobiście czy telefonicznie w sprawie zaległej wypłaty? Wiesz może czy inni również mieli taki problem?

Glazurnik akrobata
Były pracownik
 Pytanie

Po czterech latach współpracy powiem jedno. Firma straciła wielu dobrych pracowników w przeciągu 6 miesięcy. Braki w obietnicach dotyczących takich bzdet jak np. internet WIFI, który w obecnych czasach powinien być podstawą ze względu na brak możliwości zakupu karty SIM na terenie szwecji, kompletny brak ubezpieczenia wypadkowego(kolega zapłacił ze swoich pieniędzy za wizytę po wypadku w pracy), brak pomocy ze strony biura w sprawie tankowania ich samochodu(700km musiałem odwozić samochód wciśnięty na siłę), brak kontroli nad projektem, problemy z wypłaceniem pieniędzy i naliczanie opłat za rejestracje w urzędach i innych instytucjach, które nie powinny mieć miejsca. Wydaje mi się, że jak pobieranie opłaty 400Sek/h od kontrahenta to przynajmniej opłaty startowe powinny być darmowe. Jako osoba budująca kontakty z kontrahentami WCDI, wiem tylko tyle, że agencja z Gdyni robi wszystko aby przypodobać się kontrahentowi, chwilę poklaskują dobrym pracownikom a kiedy ci zaczynają dochodzić się swoich praw, WCDI robi pod górkę jak tylko może. Masz problem w pracy z umową WCDI? zapomnij, że ktokolwiek odbierze telefon! Masz ważny wyjazd i chcesz skorzystać z należnego urlopu? Zapomnij, Kontrahent ma terminy i nie obchodzi go, że tyrasz po 12h dziennie. Komu polecam? "fachowcom" z problemem alkoholowym, którzy nie mają godności i życia w Polsce. To nie tylko moje zdanie. Razem ze "starą" ekipą ok. 30 osób mamy to samo zdanie: od połowy 2022roku ta firma się po prostu zepsuła. Pozdrowienia ze Śląska! Zapraszam niebawem na grupę na FB "WeCanDoIt (usunięte przez administratora) bez granic".

Zuzanna
Kandydat
@Glazurnik akrobata

Bardzo ci dziękuję za tą opinię. Czy pracownicy którzy zostali to wszyscy mają te problemy o których piszesz? Te z alkoholem? Jest dużo ofert i mąż chciał pojechać

Halina
Kandydat

Na portalu dostępne jest ogłoszenie wystawione przez firmę jako blacharz w Sztokholmie. Kwoty wynagrodzenia zostały podane w koronach, niestety nie orientuje się w przeliczeniu. Pracował ktoś na tym stanowisku i powie w przeliczeniu na pln ile wychodzi? Po odjęciu wszystkich kosztów ile zostaje? Jak oceniacie zakwaterowanie?

sssss
Kandydat

witam jak wyplacacie wynagrodzenie ze szwecji w koronach

Pracodawca

@sssss

Wynagrodzenie wypłacane jest 25 każdego zgodnie ze szwedzkim standardem. Jeżeli pracownik ma polskie konto, wypłacane jest ono w złotówkach po kursie NBP z dnia przelewu

Adi1997
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś wie jak wygląda obecnie sytuacja? Jak długi jest kontrakt jakie są właściwie zarobki oraz jak wygląda wyjazd? Prace wykończeniowe Mój kolega był niby z tą firmą i sobie chwalił że 14 tys netto za miesiąc bez nadgodzin i innych dodatków oraz mieszkanie free Czy to jest możliwe?

Mieczysław
Inne

Jaka ściema? To nie zarobi się 14 tysi? Nikt wcześniej nie wspomniał nic na ten temat. Pracowałeś na wyjeździe że masz takie doświadczenia? Weź wyjaśnij.

Iza
Kandydat

Ile tego doświadczenia Blacharz dokładnie musi mieć, żeby mieć szansę na pracę? Pytam, bo w ogłoszeniu pisali, że wymagają, ale nic więcej.

Phobos
 Pytanie

Mam pytanie w sprawie kwater. Jak wyglądają kwatery? Chodzi czy są to normalne warunki mieszkalne?

4

Pracodawca

@Phobos

Dziękujemy za pytanie. Nasi pracownicy zakwaterowani są w mieszkaniach lub hotelach. Standardem są pokoje nie więcej niż 2-osobowe, dostęp do kuchni, łazienki, Internet Wi-Fi. Pokoje w pełni wyposażone w naczynia, pościel etc. Zakwaterowanie zawsze znajduje się blisko miejsca pracy.

alala
@Phobos

Kwatery, całe domki są ich własnością. W mieszkaniu 2-3 pokojowym są zakwaterowanie po 2-3 osoby w pokoju. Ceny wygórowane. Brak prywatności.(usunięte przez administratora)

4
ciekawy
Kandydat
@We Can Do HR Sp. z o.o.

tak się zastanawiam ile trwa rotacja u was w firmie. Bo jakoś nie wyobrażam sobie po pracy siedzieć w jednym pokoju z obcym gościem. (usunięte przez administratora)

1
Rajmund
Były pracownik
@Phobos

Warunki są normalne ale za wszystko płacisz, łącznie z biletami miesięcznymi, za Hotel płaciłem 4500 kr miesięcznie pobierane oczywiście z wypłaty. Oni od siebie nie dadzą nic ale jak trzeba zabrać, to są w tym bardzo dobrzy

Pracodawca

 Pytanie
@Rajmund

Dziękujemy za komentarz. Każdy pracownik traktowany jest na równi z pracownikiem szwedzkim. Czy w Polsce pracodawca płaci Panu za mieszkanie i dojazd do pracy? Nie. Dostaje Pan wypłatę i sam płaci za swoje mieszkanie i dojazdy. Pracując z nami odciągamy Panu wartość biletu miesięcznego i mieszkania. Nie musimy tego robić, jak sam Pan sobie wynajmie mieszkanie i kupi bilet. Zresztą szansa na wynajem mieszkania za 4500 w Stockholmie równa jest 0. Szwedzki pracownik dostaje stawkę 210 lub 88%tej kwoty i sam opłaca sobie mieszkanie i dojazdy. Serdecznie pozdrawiamy

doświadczony
Kandydat
@ciekawy

po pracy będąc za granicą, mieszkanie z obcą osobą w jednym pokoju jest uciążliwe. Znam stawki szwedzkiego wynajmu i rozumiem że to są koszty, jednak ciężko jest dłuższy czas tak mieszkać, nie mając prywatności ani spokoju. Na szczęście są firmy, które oferują pokoje jednosobowe. I w takich firmach miałam przyjemność pracować. Zupełnie inaczej człowiek wypoczywa i ma większą motywację do pracy,

sturnus
Kandydat
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Szwedzki pracownik gdy pracuje poza miejscem zamieszkania i korzysta z hotelu dostaje delegację 235 SEK dziennie

Dawtona
Kandydat
 Pytanie
@We Can Do HR Sp. z o.o.

A pod Sundsvall kasowaliscie chlopow 4500 od glowy przy czym wynajem w tej miejscowosci wynosil circa 4000....za cale mieszkanie, skad wiem? Od osoby ktora to wynajmowała im

Dorota
Inne
 Pytanie
@Dawtona

Tak? A masz pewność, że warunki były identyczne? Pytam, bo zastanawiam się z czego miałaby wynikać ta wspomniana różnica

Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pracodawca

@Pytanie

Nasze ogólne warunki współpracy wyglądają następująco. Czas trwania kontraktu: 2 - 3 miesiące. Praca w systemie rotacyjnym. Powrót do domu na 2-3 tygodnie. Są to kontrakty w Szwecji. - polska umowa - zakwaterowanie: bezpłatne lub płatne 100 SEK/dobę w 2-os pokojach z dostępem do kuchni, łazienki, internetu - miejsce pracy: Szwecja - godziny pracy: min 8h dziennie + możliwe dodatkowe godziny - zapewniamy: narzędzia, ubrania, dojazd do pracy (auto służbowe lub bilet miesięczny) - ubezpieczenie: EKUZ i prywatne ubezpieczenie w Ergo Hestii

Sequ
Pracownik
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Aby miec ekuz wystarczy miec 30 dni zus oplacony, piszesz maila do nfz i tyle

jerzysmykla2013@interia.pl
Kandydat

Jest ta oferta bardzo obiektywna ale godna polecenia poniewaz informuje o tych najwazniejszych sprawach zwiazanych z pracownikiem. Z powazaniem Jurek.

Mieczysław
Inne
@jerzysmykla2013@interia.pl

Mówisz o ofercie pracy, bo dość tajemniczo to ująłeś. Znasz konkretne warunki jakie proponują, co?

Romulus
Kandydat
 Pytanie
@Mieczysław

Chyba mówi o pracy bo o czym innym?

mrufka88
Były pracownik

Ostrzegam każdego przed wspolpracą z tą pseudą agencją. Generalnie pracownicy wysylani za granicę musza za wszystko placic, w umowie jest mnostwo ukrytych kruczkow i pelno ukrytych kosztow. Zdarza sie ze osoby przyjezdzaja z konca polski na podpisanie dokumentow, dostaja umowe i wychodza, rezygnujac. Wynagrodzenie jest dopiero 20 dnia kolejnego miesiaca wiec pracownik zdazy przepracowac prawie 2 mc i payslip jest na kwotę 7 tysięcy- tyle co zarobi w Polsce. Karta id jest platna kilka tysiecy. Mieszkania sa z dala od miejsca pracy choć rekruterzy obiecuja swietne warunki. Pokoje z obcymi ludzmi, a lazienka na nawet 10 osob. Są miejsca ze psy maja lepsze warunki do bytowania. Jak chodzi o wyjasnianie jakichkolwiek spraw finansowych lub obiecane zwroty za paliwo czy odziez to dziewczyny odbierajace telefony umywaja rece i nie wracaja z odpowiedzia. Osoby wysylane do pracy to przypadkowe osoby, czesto wystarczy miec tylko dwie sprawne rece i juz jedziesz. Na skanydawskim rynku ta firma nie cieszy sie sympatia. Raz mialem kontakt z prezesem i takiego cwaniaka nigdy nie widzialem. Sloma z butow to za malo powiedziane. Odradzam najgorszemu wrogowi.

Weronika
Inne
@mrufka88

O jakich ukrytych kruczkach w umowie piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
We Can Do HR Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii