We Can Do HR Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o.

Aktualność

Nie zwalniamy tempa!

• Nowe zamówienia to nowe kontrakty dla Was

• Wciąż jeździmy za granicę!

• OFERTY PRACY budowlanka / wykończenia

AndrzejekK

Witam serdecznie.Miałem ogromną przyjemność zapoznać się z firma.Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do pracy,ani co do wypłaty.Na sam początek możę wspomnę że o firmię dowiedziałem sie od dalszego znajomego,który pracował tam przez bardzo długi okres czasu,jednak ze względów rodzinnych musiał zrezygnować.Podał mi namiary na firmę i postanowiłem spróbować i ja swoich sił. Na rozmowę kwalfikacyjną poszedłem bardzo zdenerwowany,no ale chyba każdy czuje zdenerwowanie w takiej stuacji.Jednak jak się okazało zupełnie niepotrzebnie gdyż rozmowę przeprowadzała ze mną bardzo miła pani.Zadała mi kilka ważnych pytań,a mój stres odpuśćił.Na kilka dni po rozmowie otrzymałem wiadomość że dostałem te pracę,a następnie musiałem podpisać umowę.Wszystko przebiegło prawidłowo.Co do pensji jest możliwość że przy prawidłowo przebiegającej współpracy ona wzrośnie.Więc jest możliwość rozwoju i zarobienia na utrzymanie najbliższych.Oczywiście jak kazdy kto musi wyjechać czułem lekki niepokój,ale to głównie ze względu na rozstania z rodziną.Na szczęście ze zjazdami do Polski nie było żadnych problemów.

Sławek
 Rekomendacja

Polecam, kasa na czas, szczegółowa rekrutacja w biurze, prace dostałem tego samego dnia. Zarobki wysokie. Słyszałem o karach ale były dla osób które nie dopełniły warunków kontraktu, albo pobili się na zakwaterowaniu albo za pijaństwo i tak w kółko. Koordynatorzy ogarnęli mi cały wyjazd i przekazali wszystkie potrzebne informacje. Potem jak czegoś potrzebowałem to dzwoniłem do nich albo do biura, zawsze ktoś odebrał pomógł. Ja przepracowałem swoje i otrzymałem wypłatę o jakiej w Polsce można tylko pomarzyć. Na koniec kontraktu skasowali mnie za to co na mnie wydali, czyli kartę na budowę i odzież. Ale to były grosze przy tym ile zarobiłem. Czytając poniższe opinie, jestem zaskoczony co za osoby musiały pracować ze skasowali was za wszystko co możliwe, musieliście sobie nieźle naskrobać. Przy tylu ludziach co tam pracują nie dziwie się ze muszą stosować tego typu zabiegi. Jeśli jesteś specjalistą i robisz co do ciebie należy można zarobić, dokończyć kontrakt i zjechać. Nie rozumiem z czym macie problem, jedziecie tam zarobić a nie na wakacje i chlańsko.

Jakub Malec

Akurat jeśli o mnie chodzi to mam porównanie jeszcze do innych firm tego typu. Co na pewno tutaj na plus to podejście oraz kompetencje rekruterów. Rozmowa jest przeprowadzana bardzo profesjonalnie i na poziomie. Może ktoś nawet nie jest świadomy ale na pewne sposoby potrafią nieźle prześwietlić człowieka. Sam wspominam to jako na prawdę jedną z najlepszych i dobre doświadczenie. Co do współpracy jasne i konkretne warunki. Od początku wszystko jest powiedziane jasno i nie ma tutaj miejsca na jakieś "nie wiedziałem" czy inne niedomówienia. Współpracowałem z firmą i na tle innych moich doświadczeń to był na prawdę jeden z najlepszych kontraktów. Myślę że mają poważne propozycje i poszukują tez poważnych ludzi. Dzięki temu zyskują na rynku. Moim zdaniem warto im zaufać.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w We Can Do HR Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Xxxxx Nowy wpis

Napiszę krótko . Pracowałem przez tą agencję , co do płatności i pracy jest Ok . Ale jak będziesz miał jakiś wypadek to odsuwają się od ciebie i zamiatają wszystko pod dywan, i trzeba samemu sobie radzić w obcym kraju . Przekonałem się na własnej skórze .

Jerzy
Kandydat

Witam.Czy ktos moze mi szczerze napisac ile zarobie na reke przy 160 godzinach majac 185koron brutto na godz.?Co ile zjazdy i ile sie placi za mieszkanie.Nie rozumiem,ze nikt nie chce tego napisac a odpowiada wymijajaco.To pytanie skierowane jest do pracownikow jak i firmy We Can Do

piotr
@Jerzy

Odpowiedzi wymiające udzielna sa dla kazdego - sa tebele wdług ktorych firma moze przewidziec ile zarobi sie przy 160 godzinach, ale nie wyliczy tego panu bo nie chce pana przestraszyc. Co miesiac pojawiaja sie tajemnicze "dodatkowe koszty" . Nawet jezlei kontrachent ktory nas zatrudnia w Szwecji, daje pieniadze na zakwaterowanie, to i tak nikt ich nigdy nie widzi - wrecz przeciwnie. Zakwaterowanie jest odciagane od podstawowych zarobkow - Firma pobiera 1000 koron za wpis do urzedu podatkowego, co jest jej obowiązkiem (inaczej nie moglibysmy pracowac) W innych firmach taki zabieg jest postrzegany jako bardzo bardzo nieetyczny. Oczywiscie cos tam pan zarobi. Opinie chawlace We Can DO It na tym forum są to opinie pisane przez jej pracowników. NIgdy nie powiedza w prost ile pan zarobi, zawsze wymigują sie. A potrzech misiacach jak juz pozna pan prawde i jak juz konczy sie kontrakt, nie ma to juz wiekszego znaczenia.

Jules
@piotr

Nie prawda Jerzy. Nikt nie wie ile będziesz pracował i ile zarobisz a co za tym idzie ile podatku zapłacisz. Zwalanie winy za system podatkowy obowiązujący w danym kraju jest bez sensu chyba. A co do opłaty za rejestracje. RoZumiem że w Polsce jak nie masz peselu to pracodawca ma obowiązek wyrobienia Tobie peselu, abyś mógł pracować jako obcokrajowiec? Peselu z którego skorzystasz w nowym miejscu pracy jak się zwolnisz i pójdziesz pracować do kogoś innego? To jest opłata za pomoc w wyrobieniu numeru podatkowego bo rejestracja do pracy pracownika przez pracodawcę jest czymś innym. Nie masz wiedzy chyba. I pisanie, że opinie są pisane przez pracowników biurowych też jest nietrafione, bo ja nie pracuję w biurze, ale na kontrakcie i z przyjemnością napisałem pozytywną opinie.

Barbara Nowy wpis
@Jules

Trochę nie rozumiem, jak to nie wiadomo, ile się będzie pracować i ile się zarobi? Przecież na pewno jest jakaś umowa, gdzie są wszystkie warunki, a prawo podatkowe określa, ile z tej wypłaty będzie potrącone. Jeśli pracodawca nie informuje o takich podstawowych rzeczach, to nie ma co się pchać.

Jules Nowy wpis
@Barbara

Jest tabela podatkowa i ile zarobisz i jak wysoki jest podatek do zapłacenia zależy od tego ile godzin przepracujesz i ile w tym będzie nadgodzin. Poza tym wysokość podatku zależy od gminy w jakiej będziesz pracować. W Stockholmie będzie inny podatek niż w Malmo. https://skatteverket.se/download/18.339cd9fe17d1714c0773e1c/1640186997864/2022_skattetabell34_22.pdf Tutaj masz jedna z tabel z jednej gminy. Ja dostałem tabele od nich zanim wyjechałem i tak jak oni nie wiedziałem ile godzin przepracuje w totalu. Zwalanie winy na firmę za tak skonstruowany system podatkowy jest bez sensu bo jak pojedziesz z inna do Szwecji będzie tak samo.

Sylwek791
Kandydat

Witam, pracował ktoś w Szwecji na rozbiórkach? Ile można zarobić w skali miesiąca?

Jakub10000
@Sylwek791

Sylwek791 Kiedy masz wyjazd na rozbiórki? Pozdrawiam Karczewski

Natalia
@Jakub10000

Wtrącę się, przecież on się pyta o stawki, a nie pisze że jedzie. Gdyby jechał to by wiedział już ile płacą. Myślałam że napiszesz jakiś konkret, bo chłopak myślał też jechać. A Ty sobie szukasz kumpla? :D

Tynkarz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

szybko chaotycznie sprytnie zeby tylko oszukac podpisalem umowe ale mnie oszukali

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kamil
Kandydat

Witam co możecie powiedzieć o tej firmie bo mam okazję po nowym roku wyjechać na wykończeniówke niby umowę Szwecja mieszkanie darmowe na godzinę 67zl godzin w miesiącu od 200 do 220 więcej nie wiem jak na tą chwilę bo umówiłem się na rozmowę tel na 20grudnia wtedy dowiem się więcej ale nie chce się wpakować w (usunięte przez administratora) bo mam jak na razie w Polsce stałą pracę ale planuje wyjechać da się tam zarobić

Komdi
@Kamil

A gdzie masz już prace bo może warto zostać jak się nazywa agencja

Olgierd
@Kamil

Nie da się. Zostań tam gdzie jesteś

Ink
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Czy pracował ktoś przy wyburzeniach w Szwecji?

Ink
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Witam był ktoś może w Szwecji na wyburzeniach?

Jak długo trwa proces awansu w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Pedro

Pracowałem przez tą firme w Szwecjii jako zbrojarz (prędzej w Norwegi z Bemmaning'u Adecco), naprawde podejście do ludzi jest świetne, peiniadze są dobre i na czas do tego mozna liczyc na zaliczkę. Po uregulowaniu mojej sytuacji zyciowej na pweno wracam bo ;" together we can do more !

Edward
@Pedro

Hej, piszesz że pieniądze są dobre, możesz jednak jakoś to doprecyzować? Jedni daną kwotę będą uważali za górę pieniędzy, a inni o tej samej kwocie powiedzą, że to mało. :D Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Daj znać jak to wygląda w We Can Do HR. ;D

Pedro
@Edward

10000 hrywien;) xd

AndrzejekK

Radio
@AndrzejekK

Co powiesz na temat vecsli

Szary

Opinie na temat biura i rekrutacji ok super Tylko jest tu poraszka z mówieniem prawdy itp. Mówią ci chcesz usłyszeć a realia to już mamy Cię Mój adwokat powiedział wprost nie jedz z taką agencja bo umowa jest zawarte w taki sposób żebyśmy wyrazie w za wszystko my szary pracownik płacił

Halina
@Szary

Czyli za co może płacić pracownik w We Can Do? Napisałbyś jak przebiega w firmie rekrutacja? Czy składa się tylko z rozmowy? Jakie proponują podczas rozmowy warunki zatrudnienia?

Czy We Can Do HR Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Szymon
Kandydat

Witam zamierzam kandydowac na budowe w Szwecji z ogloszenia OLX wynika ze proponowana stawka wynosi 180 koron brutto. Moje pytanie brzmi: ile to jest netto? Czy mozna pracowac np po 12 godzin dziennie? I ile w skali miesiaca wynosi rzeczywisty zarobek. Mam okazje wyjechac do Belgi za mniej wiecej ok 13 000 zl na reke po przeliczeniu i zastanawiam sie czy Szwecji zarobie wiecej. Z gory dziekuje za odpowiedz.

@Szymon

Przy 17 % podatku jest to 145 SEK netto. W każdej naszej ofercie minimalna, gwarantowana ilość godzin to 8 dziennie - w zależności od projektu możliwe są nadgodziny. Dla obiektywnego porównania warto porozmawiać z naszymi rekruterami o szczegółach konkretnej oferty. Przy udokumentowanym sześcioletnim doświadczeniu i skończonej szkole kierunkowej stawka wynosi 204 SEK.

Michał
@Szymon

Ja osobiscie sprawdzam i obliczam. Internet przeglądarka... Ja osobiście przeliczam z brutto na netto np. pracujesz w Polsce to stricte odejmuje 29%, w Szwecji 32%, w Dani 39% itp

Robert

Super, pracowałem w Norwegii

Barbara

Jak w dobie pandemii wygląda rekrutacja w We Can Do? Rozmowy odbywają się bezpośrednio, czy może zdalnie? Jakie umiejętności są sprawdzane przez pracodawcę?

Paweł

Odradzam.Każą człowiekowi jechać do Gdyni na rozmowę na własny koszt a potem przez parę miesięcy nie potrafią znależć żadnej roboty.Nie polecam.

Wojtek
@Paweł

Przejechalem 470km w jedna stronę na rozmowę o pracę. Na ofertę czekałem dwa dni. Myślę że to kwestia doświadczenia i chęci do pracy.

kolego nie wiem kim jestes ale
@Paweł

do mnie co chwila wydzwaniają tylko że mi się odwidziało jechać ... na 3 miesiące na onstop... acha jestem monterem suchej zabudowy z doświadczeniem 14 letnim .... Pozdrawiam pinie rekrutujące

Phobos

Mam pytanie w sprawie kwater. Jak wyglądają kwatery? Chodzi czy są to normalne warunki mieszkalne?

@Phobos

Dziękujemy za pytanie. Nasi pracownicy zakwaterowani są w mieszkaniach lub hotelach. Standardem są pokoje nie więcej niż 2-osobowe, dostęp do kuchni, łazienki, Internet Wi-Fi. Pokoje w pełni wyposażone w naczynia, pościel etc. Zakwaterowanie zawsze znajduje się blisko miejsca pracy.

alala
@Phobos

Kwatery, całe domki są ich własnością. W mieszkaniu 2-3 pokojowym są zakwaterowanie po 2-3 osoby w pokoju. Ceny wygórowane. Brak prywatności.(usunięte przez administratora)

ciekawy
@We Can Do HR Sp. z o.o.

tak się zastanawiam ile trwa rotacja u was w firmie. Bo jakoś nie wyobrażam sobie po pracy siedzieć w jednym pokoju z obcym gościem. (usunięte przez administratora)

Marek

Ile kobiet pracuje w firmie?

@Marek

Panie stanowią filar działalności naszego biura. Obecnie w zespole mamy 20 takich unikalnych osobowości. Wśród zatrudnianych specjalistów budowlanych kandydatury kobiet są rzadkością. Jest to specyfika tej branży. Natomiast zatrudnienie z nami znalazły pracowniczki drukarni oraz zakładów produkcyjnych. Dziękujemy za ciekawe pytanie Panie Marku.

Wiadrotko
Kandydat

Witam czy po wyjeździe za granice z waszej firmy jest możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc pracy

@Wiadrotko

Dziękujemy za pytanie. Owszem, podczas naszej współpracy jest możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w We Can Do HR Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

W przypadku ofert zagranicznych, w których wymagany jest ten język, tak. Część rozmowy jest przeprowadzana w języku angielskim. Z naszymi rekruterami i pracownikami biura można bez przeszkód porozumiewać się po angielsku.

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.