Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o.

Zbyszek

Wszystko ok, wypłaty po 1,5 miesiąca. Miła atmosfera na rekrutacji i zapewniona opieka koordynatorów 24/h. Polecam dla ludzi chcących zarobić i rzetelnie wywiązujących się ze swoich obowiązków. Wtedy nie ma żadnych problemów.

Młotkowy

Dlaw wszystkich osób, które są zainteresowane współpracą z tą agencją. Pracowalem dla nich okolo roku temu, kiedy bulety za przeloty byly przez nich oplacane. Na chwile obecna w ogloszeniach jest informacja o oplaceniu biletach, ubezpieczenia, hotelu itd. W rzeczywistosci oni owszem zakupuja bilet lotniczy ale potracaja kwote z pierwszej pensji jaka otrzymujesz. Bilet jest kupiony na full wypasie bez konsultacji. Tzn. Pierwszenstwo wejscia na poklad, najwiekszy bagaz, dodatkowe miejsce na nogi. Przychodzi dzien wyplaty i okazuje sie ze zarabiasz 1200 zl mniej przez wyzej opisany bilet. Dodatkowo co miesiac masz potracane okolo 400zl na ubezpieczenia. Nie we wszystkich firmach masz mozliwosc robienia nadgodzin oraz sobót. Wiec raptownie zarobki wychodza bardzo marnie jak na szwecje. Nie polecam.

użytkownik zarejestrowany

@PawełDługo będziesz czekał na wyjazd? Możesz też powiedzieć jak długo w Twoim wypadku trwał proces od przesłania CV do rozpoczęcia pracy? Pomocne będą również Twoje uwagi odnośnie procesu rekrutacyjnego. Czego można spodziewać się podczas rozmowy z rekruterem? Rozumiem, że w Twoim przypadku odbyła się w sposób profesjonalny. Jednak czy może coś Cię w jej trakcie zaskoczyło?

Kowales

Witam pojawiła się oferta Pracy jako monter konstrukcji w Malmo chciałbym dowiedziec się czy ktoś tam już pracuje i czy może polecić tą firme.Pozdrawiam.

Paweł

Jestem tuż po rozmowie rekrutacyjnej. Wrazenia mam ogólnie dobre. Rekruter był przygotowany, profesjonalny. Co do treści umowy - jest skonstruowana bardzo sensownie, nie miałem żadnych zastrzeżeń. Stawka godzinowa nie jest sztywna, dostałem zapewnienie, że będzie mogła wzrosnąć po pierwszym miesiącu współpracy. Mam kontakt z ludźmi juz przez nich wysłanych i generalnie są zadowoleni. Opiekę koordynatora też oceniają wysoko. Mówią, że ten jest do ich dyspozycji i jest bardzo pomocny. Potwierdzają to, że stawki mogą rosnąć przy dobrej współpracy. Mogę polecić.

Robert pomorze
@Paweł 01.08.2017, 12:03

Paweł o co tam pytaj są jakiś projekty kfalifikacji i czy cie sprawdzają na rysunkach Hydraulik

Egon

Witam jest teraz nabor na hydraulikow.Czy ktos juz byl na rozmowie?O co pytaja?

Tom

Dziwni ludzie dziwne miejsce. Lepiej ich unikać.

Kuba

Mi agencja pomogła znaleźć dobrze płatną pracę w Norwegii.

S. Mihilewicz

Pracowałem w firmie ponad 6 miesięcy i dziwię się negatywnym opiniom. Nawet kiedy miałem problemy ze zdrowiem, firma zawsze mi pomagała w organizacji powrotu i czekała kiedy pauzowałem daję 10/10

Nathan

Poprosiłem o wzór umowy przed spotkaniem, niestety okazało się to niemożliwe, oferta dotyczyła zagranicy. Co zawiera więc tajna umowa jeśli nie można jej zobaczyć przed ??? Poprosiłem wiec o kilka szczegółów na piśmie a nie przez telefon. Niestety doszło, ale żadnych szczegółów.... Nie mam żadnej opinii, bo z niczego mieć nie można. Sprawdźcie sami i się zastanówcie.

Karol M.
@Nathan 28.03.2017, 16:53

Nikt ci nie prześle umowy na maila bo to poufne dokumenty wewnętrzne firmy. To standardowa procedura, dziwie się, że pierwszy raz z czymś takim się spotykasz.... Agencja ok, pracowałem 3 mies w Szwecji jako stolarz i w sumie złego słowa na tą firmę powiedzieć nie mogę. Kasa na czas, co do zakwaterowania też nie ma się co czepiać, wszystko OK.

Robert Adamiak

Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami. Widziałem w firmie w ramce certyfikat żetelności

budowniczy

AK w razie awarii żadnych kosztów nie ma. Raz jeden gość rozwalił szybę po pijaku to go wywalili i skasowali za wymiene ale to norma

Adi
@budowniczy 20.03.2017, 11:56

tutaj nie ma zadnych kar, agencja jest bardzo pomocna

AK

a jak z zakwaterowaniem u tegi pracodwcy? Niby hotel jakiś dwuosobowy, dodatkowo umowa, wszystkie "złe" koszty ponosi ponosi pracownik w razie np. jakiejs awarii. Jak to wygląda w praktyce?

użytkownik zarejestrowany

@Robert adamiakrozumiem, że od niedawna firma oferuje umowy o pracę dla pracowników. Jak jeszcze w Twoim odczuciu agencja We Can Do HR wyróżnia się na tle innych agencji?

@Robert adamiak
@Iwona 20.03.2017, 08:53

Na przyszły miesiąc mam dostać podwyżkę na 150 SEK na godzine. W zeszłym roku były talony na święta po 2000SEK. Jak już pracuje 3 lata to sadze ze dostanę może i w tym roku 4000SEK na święta

Robert adamiak
@Iwona 20.03.2017, 08:53

W zeszłym roku pod choinke dostalem Plejstejszyn od firmy. Ciekawe co w tym roku w grudniu dostane

Kris

Dla mnie firma super ! umowa o pracę pieniądze na czas hotel za darmo

Gawronski

Byłem we wrześniu na wyjeździe, kładłem kafle, trochę mi nie poszło więc facet nie chciał mnie już w swojej firmie. We can do it dało mi kolejną szansę i przerzuciło do innej firmy na pomocnika. Tam pracowałem do świąt... jestem im wdzięczny gdyż nie miałem pracy Robert Gawroński

Robert adamiak

Od 2017 dla stalych pracownikow firma ma umowy o prace... pokaz mi agencje co tak robi...

Adi

Chyba zaraz padne ze smiechu :) pracuje juz 3 rok i wszystko gra ... pienadze zawsze 15tego kazdego miesiaca... (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

@yyyy chętnie usłyszymy dlaczego masz taką opinie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z We Can Do HR Sp. z o.o.?

yyyy

Firma krzak sami ściemniacze szczerze NIE Polecam

użytkownik zarejestrowany

Obecnie trwa rekrutacja organizowana przez firmę We Can Do HR Sp. z o.o.. Poszukują specjalistów na stanowiska między innymi takie jak Hydraulik, Murarz Tynkarz czy Dekarz-Blacharz. Wiesz jak wygląda praca w tym charakterze? Na co powinni być przygotowani kandydaci do pracy?

Peter

czy ktos pracowal przez nich jako magazynier? w sztokholmie bo rozumiem ze te wpisy wyzej odnosily sie do jakies roboty na budowie? Gdzie znajduje sie ten hotel robotniczy lub jak sie nazywa?

Tomi

heh pewnie kolejny który zjechał za picie się żali że go oszukali

Damian

Wszystko ok, wróciłem z 3 miesięcznego kontraktu, zakwaterowanie ok, wypłata na czas.Zaliczki, internet w porządku. Jeśli jedziesz do pracy by pracować a nie imprezowicze to jest wszystko ok.

przemas

witam serdecznie ma ktos jakis numer zeby zadzwonic bo szukam i nie mogr tu znalezc dzieki z gory

endy
@przemas 27.09.2016, 11:38

na stronie jest numer telefonu :)

rowni i równiejsi?

130sek to w rozmowie telefonicznej ? czy po wizycie w biurze ? bo mi proponują 110 sek i wcale mnie to nie jara, kolega pracuje przez tą agencję i ma na czysto 30 tysięcy zł na miesiąc jako zbrojarz, to jak to jest ?

ju
@rowni i równiejsi? 25.08.2016, 10:23

To by musiał odłożyć około 60.000 sek. To ile godzin musiałby zrobić. Ale ci nabzdurzył, albo jesteś z wecan żeby podkręcać ludzi bajkami.

Jacek K.

witam mam kilka pytan, jesli mozecie prosze o odpowiedz: 1. jaka nazwa jest tego hotelu pracowniczego w stockholmie ? 2. po jakim czasie jest pierwsza wyplata po 2 tygodniach czy po 6 ? 3. jak jest tam z transportem na budowe daja jakis transport czy trzeba sie tluc autobusami miejskimi ?

Krzysztof

Placa super. Mam 130 sek netto plus hotel i przeloty. Kasa co 2 tygodnie. Super ludzie!

tomi

DO MAŁPA - płacą co tydzień do pierwszej wypłaty zaliczki, która jest po 30 dniach chyba nie masz pojęcia o czym piszesz ...

Seik

Obiecałem, że coś napiszę po powrocie. 1. Pozytywne zaskoczenie co do rzetelności i uczciwości. Kasa co 2 tygodnie! 2. Warunki zakwaterowania są bez zarzutów. 3. Pełna opieka na miejscu- Pan Marek super gość! 4. Kasa: 130 sek na godzinę. W 3 miesiące do kraju przywiozłem 35 tysi. Czekam wprawdzie na ostatnie 5 tysi, ale 30 mam dostać. Jak nie dostanę, to pierwszy będę krzyczał na tym forum- póki co niepotrzenie się stresowałem bo firma jest SUPER

pierwsze wynagrodzenie dostajesz po 1,5 miesiaca a
@Seik 27.06.2016, 22:59

jakie 2 tygodnie?ty na haju jestes?

pierwsze wynagrodzenie dostajesz po 1,5 miesiaca a
@Seik 27.06.2016, 22:59

jakie 2 tygodnie?ty na haju jestes?

Ronin

A mi sie podobało, choć rzeczywiście hotel lipa straszna. Jednak musze powiedziec ze jak nie odpowiada ci pracodawca i jestes bliski rezygnacji agegencja nie zostawia cie na lodzie i daje cie do innej firmy.Malo brakowalo a bym wrocil z niczym. Jednak nie zostawili mnie, skierowali do innego pracodawcy i bylo niebo a ziemia. Maja chyab swiadomosc ze mozna trafic na szefa debila i stracic prace lub zrezygnowac nie z wlasnej winy. Ja jestm im wdzieczny..zarobilem, kasa na czas, wszystko sie zgadzalo. jak sie sprawdzisz to sa tez podwyzki agencji zalezy na dobrych pracownikach i potrafia to okazac. Niedlugo znowu jade mam nadzieje ze juz ogarneli z tym hotelem , jak nie to mozna znalezc cos na wlasna reke a firma slyszalem zwraca za pokoj poza hotelem. Dla mnie bylo ok.

MARIO

Po przeczytaniu tego co powyżej można wywnioskować , że przedstawiciele agencji WECANDOIT zabieraja głos na forum bojąc się negatywnych opinii na swój temat. Jestem dzięki tej agencji w Szwecji już od jakiegoś czasu i z tego co zauważyłem to ludzie będący tu ponad miesiąc to zazwyczaj dobrzy fachowcy w swoich dziedzinach i raczej o pracę się nie boją, tak jak napisał to ktoś powyżej. Tacy ludzie wszędzie znajdą pracę, jak nie przez tą agencję to przez inną. Został tu poruszony wątek mieszkaniowy i rzeczywiście zgadzam się z przedmówcą. Jest hotel , siłownia, ktoś patrząc na zdjecia strony hotelu pomyślałby whooow luksus.Jednak rzeczywistość jest inna, męczy mieszkanie w kilku chłopa w pokojach gdzie jest niewiele miejsca na rzeczy prywatne, lodowki sa takie że jedzenie pomieści góra dwie osoby.Kolejka do łazienki i do kuchni. Ktoś powie- byle by była kasa. Oczywiście są wypłacalni, stawki nie są złe, kasa na czas. Jednak mieszkanie przez 3 miesiace na takiej kupie siada na banie. Odpoczynek po pracy jest daleki od ideału. Warto dodać że firma daje co miesięczny ekwiwalent mający zrekompensować te warunki, ale nie wszyscy chcą kupić lodówkę do pokoju , każdy liczy grosz do grosza.Wielu chopaków planuje na dłużej współpracę z WECANDOIT. Są i tacy którym hotel pasuje, może w domu mieli gorzej, nie wiem. Ja przyjechałem do roboty, kończę kontrakt i przedłużac oraz wracać nie zamierzam. Co do tego forum........panowie, poczytajcie, pojedźccie na rozmowę kwalifikacyjną- przyjedźccie. Ja przed przyjazdem tez czytałem tu opinie, ale jak to mówią- nie spróbujesz sam , nie będziesz wiedział. Dlatego więcej nie powiem , warto przekonać się samemu, KASA leci, dla niektórych tylko to się liczy dla mnie coś jesszce, a tego tu nie ma- pozdrawiam.

ROBI
@MARIO 04.06.2016, 20:36

Ha ha ha rozbawił mnie pana komentarz . Pracuje w szwedzkiej firmie która wynajmuje ludzi z We can do it i w wiekszości nie są to żadni fachowcy . wręcz przeciwnie wszystkiego trzeba ich nauczyć . Czasami mam wrażenie ,że to pierwsze osoby które sie zgłosza do firmy są tu wysyłane . Zdarzają sie i obiboki co tylko patrzą aby 8 godz minęło i jeszcze narzekają ,a pracę mamy lajcikową . Jedzcie do Niemiec to tam zobaczycie jak trzeba zapie. . . za taka stawkę . Krew mnie zalewa jak czasami słyszę ich narzekanie . i dziwie się ,że moja firma zatrudnia takich ludzi bo ja co 2 bym po tyg wyrzucił .chociaż żadko zdarzają sie i normalni ludzie , którzy wiedza co to praca .

do Miśka

135 sek netto, opłacony hotel, bilet na miejscu, kasa co dwa tygodnie i Ty nadal narzekasz? Pewnie na rozmowie, gdy byłeś bez pracy, nie poświęciłeś czasu na to by pomyśleć jak bardzo Cie wyzyskają dając takie warunki. Ale jak sam napisałeś, dzięki nim okrzesałeś się bo dawali też i zaliczki w każdy wtorek i teraz jak zwykle zachowasz ja Ci o których piszesz, że firma z nimi źle postąpiła, i porzucisz robotę z dnia na dzień, bo postanowiłeś najpierw cały świat poinformować a nie swojego pracodawce. I narazisz go na straty opłaconego hotelu i co gorsza pewnie klienta Agencji, bo nie pojawisz się w prac ot tak. Któregoś dnia, przez takich jak Ty, ja i nasi koledzy stracą pracę, bo klient Agencji się wkurzy. Masz netto 135+ opłacony hotel co daje ponad 150 sek/h. I ja wiem i Ty wiesz, jak hotel i pokoje wyglądają i nie pierdziel że URĄGAJĄ Może poszukaj sobie czegoś innego i próbuj w innej Agencji rzeczywiście... Tylko zachowaj się jak gość i powiedz firmie najpierw, a nie ludziom wkoło i internetowi...

Misiek
@do Miśka 03.06.2016, 19:33

Agencja doskonale wie , jakie sa warunki mieszkaniowe, problem zgłaszałem nie tylko ja , ale i moi koledzy, bez rezultatu. 135 koron mają tylko niektóre osoby. Po to jest to forum, by móc napisać jak jest. Ale widzę ,ze negatywne wpisy odnośnie Tejże firmy nie pasują wielu osobom. Nie należę do ludzi porzucających pracę z dnia na dzień. Jestem dorosły i z pewnością bym tak nie postąpił. Dla odmiany teraz napiszę o plusach, a co mi tam....kasa lepsza jak w Polsce, można zwiedzić Sztokholm, ... Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ja nie jestem zadowolony z warunków mieszkaniowych, oraz współpracy z we can do. Są tacy co są zadowoleni. Po to jest forum, by móc wyrazić swoją opinię , negatywną lub pozytywną. Gdybym był nieodpowiedzialną osobą juz , bym pewnie rzucił robotę, ale staram sie dotrzymać warunków umowy z we can do.I nie rozumiem oburzenia odnośnie mej opinii.

Misiek

Opowiem na moim przykładzie, wnioski wyuńcie sami. Rekrutacja szybka rozmowa, odniosłem wrażenie jakby jak najszybciej chcieli wysłać mnie do pracy. (usunięte przez administratora) Umowa sklecona pod nich, same kary, obowiązki pracownika z prawem do...do pracy. Zapomnieli dodać w umowie- prosimy nie zawracać na głowy, bo i tak panu niczego nie załatwimy jak już pan będzie pracował. Warunki mieszkaniowe na miejscu w Szwecji? - hotel robotniczy, zbieranina takich jak ja z połowy Europy. Pokój? - i to jest najlepsze- (usunięte przez administratora) ale...są i luksusy- tylko czterech w pokoju. (usunięte przez administratora) W mojej i nie tylko mojej ocenie- warunki urągające godności.Jeden z głównych powodów rezygnacji wielu pracowników - właśnie zakwaterowanie, bardzo duża rotacja, to nie prawda , że jak koś wraca to dlatego ,że nie znał się na robocie, choć są i takie przypadki, (usunięte przez administratora) .Słyszałem ,że gdzieś są szczęściarze , którzy mieszkaja w mieszkaniach i każdy ma swój pokój, ale tylko słyszałem. Robota?...zależy gdzie trafisz, jedni sobie chwalą inni mają dosyć poniżania już po kilku dniach. Zarobki? Średnio od 90 do 110 koron na godzinę, wypłacanych co dwa tyg, przez pierwszy miesiąc nie dostajesz nic,...pierwsza kasa po 6 tyg, (usunięte przez administratora) . Są i tacy co maja 135 koron, ale sa u dobrego pracodawcy, któremu na nich zależy, jednostkowe przypadki.Co jeszcze?... (usunięte przez administratora) itd...Jak ktoś jest obrotny to pracy tu w Szwecji jest bardzo dużo i nie potrzeba do tego Agencji, by pracować, ale pomaga wyjazd z nimi, by wkręcić się w temat. Co jeszcze?...znam przypadek faceta , (usunięte przez administratora) Dlaczego jeszcze tu jestem?...Bo mi nie wiele do konca zostało, i mam juz nagraną inną robotę w innej agencji... (usunięte przez administratora) a nie jak gdzie indziej na zagranicznej umowie z zagranicznymi prawami, nie ma więc nadgodzin exstra... (usunięte przez administratora) .

RamzeS

Witam Panów byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tym miesiącu co mnie zdziwiło stawka jaką mi proponowano telefonicznie to ok(usunięte przez administratora) zł miesięcznie na czysto. Po rozmowie dowiedziałem się że będzie to ok(usunięte przez administratora)jest to duża różnica za(usunięte przez administratora)można pracować bliżej domu i być częściej z rodziną. Sama rozmowa przebiegła pozytywnie ale raczej nie skusze się na tego pośrednika pracy. Pzdrawiam

Seik

Zastanawiam się nad wyjazdem tynkarz co sądzicie?

aligma9

Krzych

Pracowałem dla nich i wszystko Ok! Pieniądze co dwa tygodnie i nie narzekałem.Polecam tą firmę jak komuś się chce pracować a jeżeli nie to po co jechać i póżniej narzekać! Pozdrawiam!

John

25000/3miesiace/170h=108 sek/h Nikt nie zmusza do pracy pow. 8 h

pogonowski darjusz
@John 20.03.2016, 08:54
25000/3miesiace/170h=108 sek/h Nikt nie zmusza do pracy pow. 8 h

poprostu jak sie czyta omowe tzreba wirdziec ze jestes traktowany jak maszyna dozarabiania pieniedzy jak sie zepsujesz to cie poprostu wymienia na lepszy model to jest poprostu swiat szmalu .A swiatem rzadzi pieniadz niemasz kasy jestes nikim masz kase to cie wszyscy kochaja .Poprostu swiatem rzadzi pieniadz i niema sprawiedliwosci na tym swiecie.

DO PETREK

Panie Piotrze. Zwracają za przyjazd na rekrutacje? WOW!!! CO TO ZA FIRMA???!!!??? Ja też przyjechałem 300 km jakiś czas temu i mi oddali! Mam kontrakt teraz! płacą co 2 tygodnie! Bo jestem fachowcem. A Pan krzykaczem, który biega po forach- zresztą pewnie nie pierwszą firmę Pan szkaluje, skoro ma takie doświadczenie Pani Ania wspominała, że oddają tylko tym, którzy się sprawdzili na rozmowie kwalifikacyjnej i z którymi podpisano umowę. Proszę się nie obrażać, jeżeli Pan się nie sprawdził i nie wypadł na rozmowie pozytywnie. A może Pan się spawdził i okazał się krzykaczem, który zażądał pieniędzy natychmiast! I wtedy postanowili z Panem nie podpisać? hmmm? 15.03 wpis, że 14.03 był i nie dali. Są spoko!

małpa
@DO PETREK 17.03.2016, 21:18

ale pieprzysz płacą co 2 tygodnie ale po półtora miesiąca

Marko

Zgadzam sie!Polskie firmy to matacze,ograbia nas z kazdego centa.

Pietrek

Tak,sa wysokie ale u tamtejszych pracodawcow,a nie przez polska firemke,gdzie diety,ubezpieczenie,swiadczenia nie istnieją!Desperaci pojadą,bez jezyka,etc.Szanujacy sie rzemieslnik znajdzie sam prace w ktorej spełnione beda podstawowe wymogi!!!

Pietrek

Dzis Byłem w Gdyni,jutro opowiem....

John

Pijesz-nie jedź!

Adam

Pracuję dla nich już 6 miesięcy, teraz zjechałem na weekend. Wszystko jest ok pieniądze płaten co 2 tygodnie. Polecam

głowa

Ze swojej strony tylko parę słów o umowie i podejściu do samego pracownka. Umowa którą podpiszecie w w/w agencji zawiera szereg haków i niejasnośći. W moim przypadku przedstawiana podczas rozmowy telefonicznej stawka nie znalazła odzwierciedlenia w umowie innymi słowy umowa nie gwarantuje zadeklarowanej stawki i może stąd podobne problemy wymienione w innych komentarzach. Sama umowa jest bardzo sprytnie pomyślana. Bardzo dobrze zabezpiecza firmę stawiając jednocześnie pracownika na przegranej pozycji w razie jakichkolwiek strat lub konfliktu. Przykładem są liczne kary pieniężne na które kandydat musi się zgodzić podejmując wspólpracę. Przykład 20.000 zł kary za spożywanie alkoholu nawet poza godzinami pracy. Ten szereg gróźb kar pieniężnych znakomicie odzwierciedla poodejście do pracownika.

Tomasz

Bardzo dobra firma. Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami.

johny walker

te opinie to smiech na sali, wszyscy co to piszą doskonale wiedzą o co chodzi a chodzi głównie o wydymanie ludzi a jest na to kilka sposobów dlatego ludzie pracują przez różny okres czasu od tygodnie do 5-6 tygodni a potem do domu i kłopoty z rozliczeniem (chociaż nie firmy)nawet jeżeli ci zapłacą to na pewno nie tyle co sobie obliczyłeś

Spoko

Są spoko

Jerzy

Jestem i jest OK

Zostaw opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie We Can Do HR Sp. z o.o.