3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 308 289 5 1

Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o.

Nie zwalniamy tempa!

• Nowe zamówienia to nowe kontrakty dla Was

• Wciąż jeździmy za granicę!

• OFERTY PRACY budowlanka / wykończenia

AndrzejekK

Witam serdecznie.Miałem ogromną przyjemność zapoznać się z firma.Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do pracy,ani co do wypłaty.Na sam początek możę wspomnę że o firmię dowiedziałem sie od dalszego znajomego,który pracował tam przez bardzo długi okres czasu,jednak ze względów rodzinnych musiał zrezygnować.Podał mi namiary na firmę i postanowiłem spróbować i ja swoich sił. Na rozmowę kwalfikacyjną poszedłem bardzo zdenerwowany,no ale chyba każdy czuje zdenerwowanie w takiej stuacji.Jednak jak się okazało zupełnie niepotrzebnie gdyż rozmowę przeprowadzała ze mną bardzo miła pani.Zadała mi kilka ważnych pytań,a mój stres odpuśćił.Na kilka dni po rozmowie otrzymałem wiadomość że dostałem te pracę,a następnie musiałem podpisać umowę.Wszystko przebiegło prawidłowo.Co do pensji jest możliwość że przy prawidłowo przebiegającej współpracy ona wzrośnie.Więc jest możliwość rozwoju i zarobienia na utrzymanie najbliższych.Oczywiście jak kazdy kto musi wyjechać czułem lekki niepokój,ale to głównie ze względu na rozstania z rodziną.Na szczęście ze zjazdami do Polski nie było żadnych problemów.

Tak12Nie21
Jakub Malec

Akurat jeśli o mnie chodzi to mam porównanie jeszcze do innych firm tego typu. Co na pewno tutaj na plus to podejście oraz kompetencje rekruterów. Rozmowa jest przeprowadzana bardzo profesjonalnie i na poziomie. Może ktoś nawet nie jest świadomy ale na pewne sposoby potrafią nieźle prześwietlić człowieka. Sam wspominam to jako na prawdę jedną z najlepszych i dobre doświadczenie. Co do współpracy jasne i konkretne warunki. Od początku wszystko jest powiedziane jasno i nie ma tutaj miejsca na jakieś "nie wiedziałem" czy inne niedomówienia. Współpracowałem z firmą i na tle innych moich doświadczeń to był na prawdę jeden z najlepszych kontraktów. Myślę że mają poważne propozycje i poszukują tez poważnych ludzi. Dzięki temu zyskują na rynku. Moim zdaniem warto im zaufać.

Tak15Nie15
Leszek Nowy wpis

Rekruterzy bawią się ludzmi czas na zmianę nie polecam nikomu

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Nowy wpis

@Pytanie

Nasze ogólne warunki współpracy wyglądają następująco. Czas trwania kontraktu: 2 - 3 miesiące. Praca w systemie rotacyjnym. Powrót do domu na 2-3 tygodnie. Są to kontrakty w Szwecji. - polska umowa - zakwaterowanie: bezpłatne lub płatne 100 SEK/dobę w 2-os pokojach z dostępem do kuchni, łazienki, internetu - miejsce pracy: Szwecja - godziny pracy: min 8h dziennie + możliwe dodatkowe godziny - zapewniamy: narzędzia, ubrania, dojazd do pracy (auto służbowe lub bilet miesięczny) - ubezpieczenie: EKUZ i prywatne ubezpieczenie w Ergo Hestii

Zenek Nowy wpis

Nie są godni polecenia ktos szuka pracy godnie by zarobic na chleb oni bawię się kims to są rekruterzy chyba (usunięte przez administratora)

Karol

słaba agencja za wszystko biorą pieniądze. kontrakt umowa zlecenie . śmieszne wypowiedzenie miesięczne. nie polecam brak pomocy w czym kolwiek

Tom

Witam mam małe pytanie jak jest w tej firmie z rotacjami

@Tom

Dzień dobry TOM. Dziękujemy za pytanie. Zazwyczaj są to 3 miesiące / 2 tygodnie. Stosunek pracy i zjazdów może być inny w zależności od konkretnego projektu oraz indywidualnych potrzeb/ustaleń.

• zatrudnienie

• Sprawdź najnowsze oferty pracy - czekają na ciebie stanowiska z branży budowlanej, remontowej i produkcyjnej.Przeprowadzamy setki rekrutacji rocznie. Aktualnie ponad 150 naszych pracowników realizuje różne zadania na projektach w Skandynawii.  Fachowcy 58 specjalizacji znaleźli z nami zatrudnienie za granicą. Wielu z nich to nasi sprawdzeni pracownicy, z którymi chętnie kontynuujemy współpracę w kolejnych kontraktach.

• rekrutacja personelu

• Ponad 50 dużych kontrahentów, dla których realizujemy rekrutacje stałe oraz doskonała renoma na rynku to zasługa naszego doświadczonego zespołu rekruterów, zespołu obsługi klienta i doskonale dobranych praktyk biznesowych. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

• administracja kadrowa

• Profesjonalne zaplecze w postaci energicznego i bardzo kompetentnego działu kadr to często nieoczywisty filar naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom HR możemy sprawnie realizować proces zatrudnienia i delegowania do pracy oraz skutecznie obsługiwać tak dużą liczbę pracowników. Poznaj lepiej zespół We Can Do It
Paweł

Odradzam.Każą człowiekowi jechać do Gdyni na rozmowę na własny koszt a potem przez parę miesięcy nie potrafią znależć żadnej roboty.Nie polecam.

Tak7Nie4
Wojtek
@Paweł

Przejechalem 470km w jedna stronę na rozmowę o pracę. Na ofertę czekałem dwa dni. Myślę że to kwestia doświadczenia i chęci do pracy.

Tak7Nie1
Patriota!

Kolego, na całym skrawku UE, europy. Są tak zwane Związki Zawodowe. Napewno Ci pomogą w Twej sprawie. Pomyśl rozważnie,przemyśl, poukładaj Sobie w głowie od początku jak to się stało (myślę o wypadku który doznałeś). A po drugie, zapisując się do Z.Z ,pracodawca nie musi wiedzieć. Po trzecie widzę na forum że chce Ci pomóc jeden z adwokatów, umów się na rozmowe i zobaczysz czy Ci jest w stanie POMÓC. Powodzenia.

IGOR MIECZYSŁAW BINKOWSKI
@Patriota!

Jesteś chyba patriotą norweskim, bo jakoś składnie pisać po Polsku nie potrafisz!!! Pracuję za granicą od 20 lat - Niemcy, Szwecja, Wielka Brytania no i ta przeklęta Norwegia. Mówisz o związkach zawodowych, gdzie w Norwegii, tam nawet jak kaszlniesz to wszyscy o wszystkich wiedzą. Polak w Norwegii w związkach zawodowych - kpina !!! Zatrudnij się, powodzenia, a tak na marginesie związki zawodowe pisze się z małej litery chyba, że chodzi o konkretny z miejsca usytuowania związek zawodowy.... Poza tym sprawdż kto zwrócił się do mnie z pomocą - to największa europejska kancelaria prawnicza widocznie wiedzą co Norwegowie potrafią wyprawiać....

igor mieczysław binkowski
@Patriota!

Chyba o jednej sprawie nie wiesz, że co jak co ale osoby przebywające np. w Norwegii, Szwecji są w niemal 100% inwigilowane i to kto wstąpi do związków zawodowych pracodawca wie. To co piszesz że członkostwo w zw. zaw. to tajemnica jest fikcją wyssaną przez ciebie. Na pozostałym skrawku Eu to i może ale też nie do końca. Musisz być w 100% dyspozycyjny aby nie mogli się doczepić za członkostwo w zw. zaw.. Pracuję za granicami Polski od 2004 roku więc wiem co mówię. Adwokaci na tamtym terenie są najbardziej interesowni, jeśli widzą, że wymaga to trudu każą zapłacić od 4.000 do 10.000 koron kaucji, która gdy niezbyt się chce adwokatowi przyłożyć do pracy przepada, więc podjąłem samodzielnie trud i jestem na etapie ich sądu pracy potem odwołanie do wyższej instancji i Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. nie odpuszczę....

Sebastian

Mam jedno pytanie kto zobowiązany jest do wpłaty wynagrodzenia przy ogłoszeniu upadłości firmy Szwedzkiej? Jak rozumiem po zapoznaniu się z regulaminem to firma We Van Do HR nie bierze za to odpowiedzialności i nie wypłaci pracownikowi żadnych pieniędzy za przepracowane godziny. Ten kontrakt nie daje żadnej ochrony dla pracownika z Polski.

Tak5Nie2

@Sebastian

Zgodnie z dyrektywą Unijną o delegowaniu pracowników 2014/67/UE, w krajach, w których system prawny przewiduje odpowiednie zabezpieczenie Pana wynagrodzenia, jest ono wypłacane przez odpowiedni organ państwowy. W przypadku Szwecji jest to Państwowy Fundusz Gwarancyjny Lönegarantin.

Tak3Nie2
lotink
@Sebastian

mamy ten sam problem niestety zostalismy bez środków do życia i bez jakich kolwiek informacji

Tak3Nie
Artur
@Sebastian

Zatrudnia Cię firma We Can Do It, z nimi podpisujesz umowę i to jest ich ryzyko przedsiębiorcze, masz prawo do roszczeń wobec nich. Oni mogą co najwyżej domagać się pieniędzy od firmy, która upadła, nie daj się nabrać na te ich postanowienia w umowie, bo często są one niezgodne z prawem.

Artur
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Jest to odpowiedź wymijająca, bo dyrektywy Unii Europejskiej niczego nie regulują a jedynie stanowią wskazówki dla państw co do podjęcia odpowiednich działań ustawodawczych, aby rozwiązać poszczególne problemy. Byłoby pomocne, gdyby podano konkretny artykuł z wyżej wymienionej dyrektywy, gdzie takie zalecenia się znajdują i odpowiednia polska ustawa będąca implementacja tej dyrektywy, o ile takowa istnieje

alala
@Sebastian

To wszystko jest tak skonstruowane, że w każdym wątpliwym przypadku to ty tracisz. Oni tylko pobierają dla siebie kasę od każdej twojej godziny pracy. Oni nie odpowiadają za taki przypadek, to ty będziesz musiał sam ubiegać się o należną kasę i będzie się to tak długo ciągnęło, że znudzi ci się, bo przesyłka rejestrowana do Norwegii, Szwecji to koszt 13-24 zł, a jedna strona tłumaczenia to koszt 150 zł. Natomiast jeśli np. to ty zerwiesz kontrakt bo np. warunki BHP będą narażały ciebie na utratę zdrowia, to obciążą ciebie karą. Zresztą przy podpisaniu kontraktu dadzą ci do podpisu taki weksel in blanko..... Pilnujcie się !!!

Nie zwalniamy tempa!

• Nowe zamówienia to nowe kontrakty dla Was

• Wciąż jeździmy za granicę!

• OFERTY PRACY budowlanka / wykończenia

Sławek
 Rekomendacja

Polecam, kasa na czas, szczegółowa rekrutacja w biurze, prace dostałem tego samego dnia. Zarobki wysokie. Słyszałem o karach ale były dla osób które nie dopełniły warunków kontraktu, albo pobili się na zakwaterowaniu albo za pijaństwo i tak w kółko. Koordynatorzy ogarnęli mi cały wyjazd i przekazali wszystkie potrzebne informacje. Potem jak czegoś potrzebowałem to dzwoniłem do nich albo do biura, zawsze ktoś odebrał pomógł. Ja przepracowałem swoje i otrzymałem wypłatę o jakiej w Polsce można tylko pomarzyć. Na koniec kontraktu skasowali mnie za to co na mnie wydali, czyli kartę na budowę i odzież. Ale to były grosze przy tym ile zarobiłem. Czytając poniższe opinie, jestem zaskoczony co za osoby musiały pracować ze skasowali was za wszystko co możliwe, musieliście sobie nieźle naskrobać. Przy tylu ludziach co tam pracują nie dziwie się ze muszą stosować tego typu zabiegi. Jeśli jesteś specjalistą i robisz co do ciebie należy można zarobić, dokończyć kontrakt i zjechać. Nie rozumiem z czym macie problem, jedziecie tam zarobić a nie na wakacje i chlańsko.

Tak6Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę We Can Do HR Sp. z o.o. dla pracy jako Menadżer Sprzedaży są dla was satysfakcjonujące?

Bobo

W centrali tej firmy są stanowiska, gdzie za w miare dobrą kasę, (usunięte przez administratora)prowadzą sami ze sobą dialog, na takich portalach jak ten.

Phobos

Mam pytanie w sprawie kwater. Jak wyglądają kwatery? Chodzi czy są to normalne warunki mieszkalne?

@Phobos

Dziękujemy za pytanie. Nasi pracownicy zakwaterowani są w mieszkaniach lub hotelach. Standardem są pokoje nie więcej niż 2-osobowe, dostęp do kuchni, łazienki, Internet Wi-Fi. Pokoje w pełni wyposażone w naczynia, pościel etc. Zakwaterowanie zawsze znajduje się blisko miejsca pracy.

alala
@Phobos

Kwatery, całe domki są ich własnością. W mieszkaniu 2-3 pokojowym są zakwaterowanie po 2-3 osoby w pokoju. Ceny wygórowane. Brak prywatności.(usunięte przez administratora)

TakNie

Witam wszystkich. Chciałbym na wstępie zaznaczyć ze byłem pracownikiem w we can do it. A o to moja opinia. Po pierwsze. Rekrutacja , rozmowy są nagrywane. Na miejscu w Gdyni wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Można się mile zaskoczyć i to jest chyba jedyne miłe zaskoczenie. (usunięte przez administratora) Umowa zwana kontraktem nie ma odniesienia w polskim prawie. Firma WCDI jednak może wszystko. Z(usunięte przez administratora) O warunkach nie wspomnę. Dojazdy do pracy opłacacie sami. Zdarzają sie pracę że pracodawca pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowanie musicie mieć jednak szczęście żeby trafić do takiej pracy. Nadgodziny zależy od pracy do jakiej was przydziela. Nie wierzcie w to że można zawsze robić więcej. Bo to nie prawda. Zerwanie kontraktu to jest około (usunięte przez administratora) które od was oczekuje firma WCDI. Oni nie mają kosztów bo i tak za wszystko wezmą z Twojej wypłaty(bilety, dojazdy, mieszkanie, ubranie jeśli nie skończyłeś kontraktu albo nie zachowales okresu wypowiedzenia, id06 , plus ich kary umowne za wszystko ) Nie mam nic do osób pracujących w oddziale. To są mili ludzie, wykonują swoją pracę Ale nie są to osoby decyzyjne. Po wyjezdzie nie ma z nimi prawie żadnego kontaktu. Wsparcie jest znikome. Jeśli jesteście przyparci do muru zastanówcie się 3 razy czy chcecie tam jechać. Pieniądze dostaniecie 25go na czas Ale jeśli niedotrzymafie jednego z wielu punktow kontraktu możecie liczyc na problemy i surowe kary. Wiele lat spędziłem za granicą Ale takiej firmy jeszcze nie widziałem. Oni nie szanuja ludzi dlatego są takie obostrzenia i kary z ich strony.

Tak9Nie2

@Były pracownik

Cieszy nas, że ocenia Pan obsługę biura i pracę naszych rekruterów jak profesjonalną. Nasz zespół dokłada starań aby tak właśnie było. W pierwszej kolejności pragniemy zaznaczyć, że warunki współpracy takie jak np. rozliczanie zakwaterowania czy dojazdów na miejsce pracy różnią się w zależności od indywidualnej oferty. Mamy kilkudziesięciu kluczowych kontrahentów, dla których realizujemy rekrutacje stałe, przez co możemy oferować wiele atrakcyjnych kontraktów. Prowadzą oni wiele, różniących się od siebie projektów, w różnych lokalizacjach i o różnym stopniu skomplikowania. Stąd różnice w warunkach współpracy. Informacje dotyczące szczegółów każdej oferty przedstawiamy i omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kandydat ma wolność decyzji czy dane warunki są dla niego atrakcyjne i satysfakcjonujące. Priorytetem firmy jest sprawna i satysfakcjonująca współpraca. Tak jak naszym pracownikom i nam zależy przede wszystkim na ciągłości zatrudnienia i dobrze wykonanej pracy, która gwarantuje wypłatę wynagrodzenia i utrzymanie dobrej opinii o standardach firmy jak i naszym personelu. Formalności istnieją aby chronić ten zawodowy cel, nie zostały stworzone z myślą utrudniania życia pracowników. Mam nadzieję, że takie właśnie odczucia ma większość zatrudnianych przez nas specjalistów. Pozdrawiamy i dziękujemy za opinię.

Tak6Nie7
Darek
@Były pracownik

Witam. Również pracowałem dla tego pośrednika i zgadzam się w 100% z przedmówca. Zastanówcie się kilka razy zanim podpiszecie ten (usunięte przez administratora) kontrakt.(usunięte przez administratora) Jest wiele niebo lepszych agencji pośrednictwa pracy, wystarczy poszukać. Można zarobic więcej, w krótszym czasie, bezstresowo i bliżej, choćby w holandii

Tak5Nie1
Lucas

Dzieki za info

Leo42
@Były pracownik

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Odniosłem to samo wrażenie umowa cywilno prawna,masz masę obowiązków a nie wiele praw no i ten weksel gdzie nigdzie przy umowie o pracę tego nie ma. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

ETAPY REKRUTACJI

• analiza CV

• wywiad telefoniczny

• rozmowa kwalifikacyjna

• akceptacja kandydata

Proces rekrutacji w We Can Do It składa się z kilku następujących po sobie etapów. Zgłaszając swoją kandydaturę na interesujące ciebie stanowisko możesz być pewny, że po pozytywnej analizie przesłanego CV otrzymasz telefon od jednego z naszych rekruterów. Sprawna i wnikliwa rozmowa to pierwsza interakcja jaką odbywamy. Pozwala nam wstępnie się poznać oraz daje możliwość przedstawienia szczegółów danej oferty.
Pod koniec rozmowy otrzymasz zaproszenie do naszego biura. To tutaj, w nowoczesnych salach rekrutacyjnych odbywają się spotkania kandydatów z rekruterami. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej mamy okazję poznać się lepiej, odpowiedzieć na wszystkie interesujące nas pytania.
Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury rozpoczynamy proces przygotowania niezbędnych dokumentów oraz organizację podróży. Wkrótce po tym zaczynamy współpracę.
Karol

witam wszystkich. Jedziemy we troje w poniedzialek na rozmowe w biurze w Gdyni. Czy moze ktos napisac jak wyglada to teraz? Czego mamy sie obawiac?

www
@Karol

hej na jakie stanowisko? Jak tam po rozmowie?

TakNie

Witam wszystkich. Opowiem rzetelnie o firmie We Can do It albo We can do HR(jedno i to samo). Byłem pracownikiem tej firmy( specjalnie nie podam daty aby nie wiedzieli kto) przez niedługi okres czasu mimo wszystko zdążyłem się sporo dowiedzieć o tej firmie. Zacznijmy od rozmowy rekrutacyjnej. Przebiegła ona w miłej atmosferze, wręcz atmosferze patosu. Ładne biuro miła obsługa, specjalnie wszystko trwa dłużej aby można było odnieść wrażenie że tam nie wiadomo co się dzieje. Rozmowa jest nagrywana. Wszystko profesjonalnie. I tylko w tym miejscu później jest tylko gorzej. Wyjeżdżam za granicę od wielu lat więc nie miałem problemu z dostaniem pracy. Mam doświadczenie i referencje.( będą bardzo chcieli wasze referencję chociaż to zabieg marketingowy, jeżeli macie przykręcać śrubki albo wyburzać łazienki to to zrobi każdy kto ma dwie ręce i chęć do pracy) (usunięte przez administratora) Jeśli traficie na pracę że pracodawca płaci za mieszkanie i dojazdy to super. Jeśli nie to płacicie za wszystko. Drożej niż byście byli na swoim mieszkaniu i ze swoim transportem. Jeśli nie dotrzymacie warunków kontraktu płacicie za wszystko, bilety do i z Polski, za ciuchy robocze, za paliwo albo kartę na komunikacje miejską, za ID06, łacznie to jest koło 4-5tyś zł dla nich. Nie zawsze są nadgodziny. Uważam,że to ważna sprawa bo pracujemy tam na godziny i każdy chce zarobić. Opłacacie sobie wszystkie ubezpieczenia, nie macie urlopu płatnego, jeśli chcecie ubezpieczenie chorobowe, odprowadzać składki emerytalne wszystko z własnej kieszeni płacicie. (usunięte przez administratora) Po wyjeździe za granicę kontakt jest bardzo ograniczony z firmą WCDI.(usunięte przez administratora) Płaca pieniądze do 25-go każdego miesiąc, Nie mają opóźnień chyba że nie wypełniliście jakiegoś punktu z kontraktu wtedy mogą wam zabrać nawet cała wypłatę. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Jakie wartości są cenione w We Can Do HR Sp. z o.o.?

TakNie2

@Pytanie

Inwestujemy w budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na jego indywidualnie potrzeby. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez naszych kontrahentów. Słuchamy i reagujemy na potrzeby oraz uwagi naszych pracowników, każdorazowo podnosząc standard warunków współpracy. W ten sposób tworzymy doskonałą atmosferę i świadomość obustronnego zysku i rozwoju. Nasza uwaga skierowana jest zarówno na Klienta i Pracownika.

Tak2Nie2
Helena
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Nie brzmi to dla mnie przekonująco, skoro już na poziomie pytania o rekrutację traktujecie ludzi z brakiem szacunku. Mogę jedynie przybić sobie piątkę, że nie zmarnowałam czasu na to, by wysłać do Was CV i pojawić się na rozmowie (jak mój znajomy), aby być zwodzonym przez kilka spotkań.

Lucas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 198 dni.

Witam Panów wybieram sie na rozmowe do Katowic w niedlugim czasie do tej agencjii chcialbym zasiegnac waszej opini na temat pracy w se

Marci

Polecam i niewiem po co te wpisy ze trzeba czekac. Bylem na rozmowie czas nie stracony 3 godziny i z kontraktem wyszedlem z biura.Firma i obsluga ok . Bez zadnej sciemy i jak pytania o doswiadczenie tak i odpowiedz pewna . Obecnie jestem i pracuje na terenie Szwecji Bez problemow warunki Bardzo Dobre jak i sama praca . Koordynator Ok , konkretnie i sprawnie ogarnal . Mialem przyjemnosc wsumie w ciagu dnia spedzic czas z Tomaszem , karty ID 06 sprawnie poszly a potem osobiscie odwiozl na miejsce pracy i zamieszkania .Zatem ocena6+ i tylko pracowac . A nie myslec o zielonych migdalach .

Tak6Nie3
IGOR MIECZYSŁAW BINKOWSKI
@Marci

CIEKAWE JAK TO TERAZ WYGLĄDA, CZY JESTEŚ TAKI ZADOWOLONY !!!

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia