Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Dla mnie słabo. Pracowałem dla lepszych firm. Fasada super . Kawka , herbatka , cukiereczek ą , ę .

pablo
@Piotr

mozna o jakies namiary na ta fasade :)

Katarzyna
@pablo

Dopytujesz o raczej mało istotną kwestię. Skupmy się lepiej na Tobie i Twoim powiązaniu z We Can Do HR. Firma ta jest polską agencją zatrudnienia, która oferuje leasing pracowników oraz kompleksowe usługi kadrowe dla polskich i europejskich klientów. Zdradzisz nam w związku z tym, czy wypowiadasz się jako osoba zatrudniająca się poprzez tę agencję? A może dopiero planujesz tam aplikować?

Abdul

Szczerze to pozytywne opinie o We Can Do HR mnie akurat nie dziwią. Nie wiem czy ten wpis się pojawi bowiem zasady zamieszczania tutaj opinii są niby jasne aczkolwiek jak wiadomo w tym kraju można wszystko kupić i tak właśnie dzieje się tu. Wszystkie negatywne opinie o pracodawcy są usuwane za specjalna opłatą. Tak wiec znajdujemy się w sytuacji patowej gdyż tych co maja faktyczne pretensje do tej czy innej firmy ich komentarzy się nie zamieszcza. Co na to portal?? Tak wiem, że gdy jeden z właścicieli w razie problemu z szarym pracownikiem przedstawi soe jako Prokurent ( nie mylić z prokuratorem) człowiekowi może zrobić soe ciepło. Uspakajam tych wszystkich którzy maja takie obawy. Odsyłam tu https://porady.pracuj.pl/zycie-zawodowe/kim-jest-prokurent-i-jakie-sa-jego-uprawnienia/?gclid=EAIaIQobChMI_7SSw-mN3wIVDOJ3Ch3ufwozEAAYASAAEgIj1vD_BwE Także w razie jakikolwiek bliżej nie ustalonych kwestii czy konfliktu z firmą śmiało proszę kontaktować się z PIP w Gdańsku nie Gdyni, a jeśli to nie pomaga to w innym mieście. Dodatkowo polecam nie podpisywać weksli gdyż one mogą zostać użyte jako straszak itp Jedyne co się in udało to otoczka biura i dobry marketing. Reszta niestety w skali 1-10 daje 2.

Witam. Jeszcze rok temu w pełni zgodził bym się z pozytywnymi opiniami. Kontrakt na 3 miesiące, opłacone przeloty, hotel o wysokim standardzie, wyżywienie i dojazd do pracy. Do domu przywiozłem 40000zł po prostu bajka. Niestety wszystko się zmieniło. Na plus zostało tylko zakwaterowanie czyli pokoje w fajnym hotelu jedno lub dwuosobowe czyli masz dla siebie kuchnię i łazienkę. Minusy: - za bilety lotnicze płacisz sobie sam - lecisz do konkretnej pracy a na miejscu może się okazać że będziesz robił co innego - płacisz za hotel i prąd - praca na niektórych projektach tylko 5 dni w tygodniu po 8 godz czyli masz dużo wolnego a przecież nikt tam nie jedzie zwiedzać tylko zarabiać - dość długi dojazd do miejsca pracy niby kupują ci bilet miesięczny ale zdarza się że musisz kupić sam a potem oddają szkoda że dopiero po trzech miesiącach - niepłatna przerwa w pracy nie wiem czy to zgodne z przepisami - umowę masz tylko zlecenie więc tak naprawdę nie masz żadnych praw tylko same obowiązki - podpisujesz weksel in blanco nie słyszałem żeby go użyli ale on ma długi termin ważności więc żyjesz w strachu że zamiast zarobić dołożysz - podpisujesz zakaz konkurencji to mega minus - kontrakty są mniej więcej na trzy miesiące niby można w trakcie zjechać ale to dodatkowy koszt dla ciebie bo bilet i cały czas płacisz za pokój nawet jak cię nie ma - niby można się wcześniej zwolnić ale raczej drogo to kosztuje bo trzeba pokryć koszty poszukiwania i przyjazdu nowego pracownika i nie wiadomo co jeszcze Wiadomo że każdemu odpowiada co innego, ja na pewno już nie pojadę i nie polecam chyba że ktoś dopiero zaczyna i nic lepszego nie ma. Mam w pełni świadomość że agencja istnieje po to żeby zarabiać ale mam wrażenie że zrobili sobie najpierw super opinię ( bo rok temu było super ) a teraz ciągną kasę na maksa z czego się tylko da. My zwykli fizyczni też jedziemy żeby zarobić na coś a nie tylko żeby przeżyć. To chyba tyle z mojej strony Pozdrawiam

Dziękujemy za opinię. Miło nam słyszeć, że jest Pan zadowolony z wcześniejszej współpracy i przepracował z nami kilka dobrych miesięcy. Za co dziękujemy. Zmiany, o których Pan wspomina, są związane ze specyfiką konkretnych ofert. Nie są zmianą ogólnej polityki zatrudnienia. Mamy bardzo wielu kontrahentów realizujących różne projekty w różnych miastach Europy. Staramy się zapewnić jak najwyższy i w miarę możliwości jednolity poziom warunków zakwaterowania i transportu. Różnice wynikają z indywidualnych zleceń i warunków projektów. Warto sprostować kilka faktów. Zdecydowana większość ofert ma opcję wypracowania nadgodzin. Opłaty za zakwaterowanie występują tylko przy niektórych kontraktach i są to dopłaty, a nie koszt całkowity kwaterunku - o których kandydat jest każdorazowo informowany przed podpisaniem umowy. Resztę opłacamy my. Oferujemy samochody służbowe aby podnieść komfort pracowników, których ilość sukcesywnie zwiększamy. Za groźnie brzmiącym wekslem, stoi jedynie funkcja ochronna przed skrajnie nieuczciwym i niebezpiecznym zachowaniem, zdarzył się nam przypadek próby używania wcześniej wspomnianych samochodów służbowych przez pracowników w stanie nietrzeźwości. Dokument jest natychmiast niszczony po sprawdzeniu pracownika i pierwszym przepracowanym kontrakcie. Natomiast zakaz konkurencji dotyczy kontrahenta do którego pracownik został delegowany. Zapraszamy do kontaktu i poznania aktualnych warunków wszystkich ofert.

Darek

Polecam: Dariusz Michalczewski ;)

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jakub Malec

Akurat jeśli o mnie chodzi to mam porównanie jeszcze do innych firm tego typu. Co na pewno tutaj na plus to podejście oraz kompetencje rekruterów. Rozmowa jest przeprowadzana bardzo profesjonalnie i na poziomie. Może ktoś nawet nie jest świadomy ale na pewne sposoby potrafią nieźle prześwietlić człowieka. Sam wspominam to jako na prawdę jedną z najlepszych i dobre doświadczenie. Co do współpracy jasne i konkretne warunki. Od początku wszystko jest powiedziane jasno i nie ma tutaj miejsca na jakieś "nie wiedziałem" czy inne niedomówienia. Współpracowałem z firmą i na tle innych moich doświadczeń to był na prawdę jeden z najlepszych kontraktów. Myślę że mają poważne propozycje i poszukują tez poważnych ludzi. Dzięki temu zyskują na rynku. Moim zdaniem warto im zaufać.

Do arka

Ale bzdury wypisujesz? Jesteś z konkurencji?

????

SIERGIEJ89

Jestem ich pracownikiem i raczej firma jak na razie jest dobra.jak zaczynałem tam z nimi Pracować też miałem rozmowę kwalifikacyjną to w biurze nie byłem wszystko dało załatwić się online i przez telefon.nigdy z nimi nie miałem problemów ani do wypłaty ani nić.co do wyjazdów do Pracy akurat też trawiłem na bardzo fajną ekipę i było dobrze.co do hotelu też nie narzekam bo raczej pojechałem tam do Pracy a nie na wakacje.Jak jakieś sprawy do załatwienia to też z nimi nie ma problemu mamy ich pracownika co zna jeżyk i nie ma problemu.teraz zjechałem do Polski na urlop i też ze zjazdami nie ma problemu do Polski.Moim zdaniem dobra firma jest z nich i są bardzo szybkie wyjazdy do Pracy zawszę oni służą Pomocą. Tak jak inni też pierwszy raz się obawiałem wyjechać ale teraz się z tego śmieję bo nie ma czego się bać.Tak jak ja wiem po sobie firmę też mogę polecić każdemu komu chcę się Pracować.

CHRISTOF1975

Witam. Ja również miałem okazję spotkać się z tą firmą, i moje odczucia są na plus. Za dużo też niestety nie mogę powiedzieć, gdyż jeszcze oczekuję na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej. Mogę jednak opisać moje wrażenia podczas i po rekrutacji. Firmę polecił mi mój znajomy, który z nimi współpracował już wcześniej. Bez zastanowienia wysłałem CV i po kilku dniach dostałem telefon z zaproszeniem do firmy na rozmowę kwalifikacyjną. Po przyjeździe do siedziby firmy odczuwałem lekkie zdenerwowanie, ale jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Rozmowę przeprowadzała ze mną bardzo sympatyczna kobieta i to chybą miało duży wpływ na moje samopoczucie. Atmosfera była bardzo dobra, dzięki czemu szybko mnie opuściło zdenerwowanie. Panie zadała mi kilka bardzo istotnych pytań, na których udzielenie nie miałem żadnych problemów. To tyle chyba z mojej strony, gdyż jak wczesniej wspomniałem wciąż oczekuję na odpowiedź, ale jestem dobrej myśli.

RYSZARD MAJ

Witam, podobnie jak moi przedmówcy i ja miałem przyjemność współpracy z tą firmą. Bardzo dobrze wspominam ten okres, gdyż praca bardzo mi się podobała. Miałem także przyjemność pracy w zgranej ekipie, co jak każdy wie tez jest ważnym aspektem. Powinienem zacząć od tego, że rozmowa kwalifikacyjna bardzo mi się podobała. Pani, która ze mną przeprowadzała ową rozmowę była bardzo sympatyczna i uprzejma. Nie czułem nawet zdenerwowania, co często towarzyszy podczas takich rozmów. Wkrótce po wizycie w biurze dostałem odpowiedź, że moja rekrutacja została pozytywnie rozpatrzona. Zadzwoniłem i umówiłem się na podpisanie umowy i wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów. Na miejscu wszystko było już gotowe i nie musiałem się martwic o takie rzeczy jak zakwaterowanie, bo firma wszytskim się zajęła. Bardzo pozytywnie wspominam współpracę z tą firma i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

MARCIN

Ja już miałem rozmowę kwalifikacyjną i czekam teraz na wyjazd rozmowa kwalifikacyjna w biurze przeszła dobrze.

DOMINIK

Jestem tuż po rozmowie rekrutacyjnej. Wrazenia mam ogólnie dobre. Rekruter był przygotowany, profesjonalny. Co do treści umowy - jest skonstruowana bardzo sensownie, nie miałem żadnych zastrzeżeń. Stawka godzinowa nie jest sztywna, dostałem zapewnienie, że będzie mogła wzrosnąć po pierwszym miesiącu współpracy. Mam kontakt z ludźmi juz przez nich wysłanych i generalnie są zadowoleni. Opiekę koordynatora też oceniają wysoko. Mówią, że ten jest do ich dyspozycji i jest bardzo pomocny. Potwierdzają to, że stawki mogą rosnąć przy dobrej współpracy. Mogę polecić.

TOMASZ BARANOWSKI
@DOMINIK

Dzięki za opinie dobrze wiedzieć ze firma ok.

ROBERT

Współprace z nimi wspominam dobrze pracowałem u nich rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w biurze bardzo dobrze fachowa pomoc

ADAM

Doświadczenie z tą firmą mam Pozytywne zjazd do Polski też beż żadnych problemów rozmowa kwalifikacyjna przeszła bardzo dobrze z tą firmą mam dobre wspomnienia.

MATEUSZ

Moje doświadczenie z to Firmą bardzo pozytywnie byłem na kontrakcie teraz zjechałem do Polski i czekam na ponowny wyjazd rozmowa kwalifikacyjna odbyła się pozytywnie w biurze pracują miłe Panie firmę Polecam

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie i teraz też jest wyjazd rozmowa kwalifikacyjna wypadła bardzo dobrze byłem w tej firmie już Pracownikiem j ja nie narzekam ja nie spotkałem się z żadnymi problemami ja ich akurat Polecam firma rzetelna ze zjazdami do Polski tez nie ma Problemu.

KRZYSIEK DROZDOWSKI

Ja firmę Polecam Pracowałem w tej firmie iPracuje wiem ze są rzetelni i raczej do nich wrócę nie są wcale tacy jak tu piszą w komentarzach inni ja każdemu Polecam rozmowy kwalifikacyjne są bardzo sprawne i szybkie zjazd do Polski można zaplanować i nie ma problemu z to firmą JA POLECAM

KRZYSIEK D

Ja mam same dobre wrażenia ze współpracy z firmą. Są rzetelni, uczciwi i się wywiązują należycie z umowy. Firma na poziomie. Poważnie traktują człowieka. Sama przyjemność współpracować z takimi ludźmi.Ja Polecam

Do janusza

Jeżeli firma zatrudnia ponad 300 osób to zawsze znajdzie się jakas alkoholowa patologa co będzie niezadowolona i zdziwiona ze wyleciała.

Janusz
@Do janusza

Hahaha tylko usuwać niewygodne komentarze potraficie

@Janusz

Panie Januszu, odpowiedzi firmy są dodawane z oficjalnego profilu. Można je rozpoznać po zarezerwowanym nicku: We Can Do HR Sp. z o.o. :) Odpowiada Pan na komentarz innego użytkownika serwisu, którego poglądy nie reprezentują stanowiska firmy. Reagując na na taki post nie komunikuje się Pan bezpośrednio z nami.

Piotrek

A nie moze Pan zwrócić się do szefostwa skoro widzi Pan patologie w hotelu? Ma Pan pretensje do firmy ze inni chleją i ćpają? I anonim to każdy moze napisać.

zz
@Piotrek

widać ty się przedstawiłeś w taki sposób że wszyscy wiedzą o kogo chodzi

Krzysztof B.
@Janusz

Z ciekawości - czy wie Pan, że nie komunikuje się z oficjalnym pzredstawicielem firmy?

xxx

(usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.