Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy norweskich warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy w norwegi i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco ? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-Norwegia -PL 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do biura w trójmieście , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy Norwegia ? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Już odpowiadamy: 1. We Can Do HR jest stroną zatrudniającą. Podpisujemy polską umowę - kontrakt. 2. ZUS jest opłacany w Polsce od kwoty wynagrodzenia. 3. Nasi pracownicy mieszkają w maksymalnie dwuosobowych pokojach z dostępem do internetu. W większości ofert przewidziane jest zakwaterowanie, jeśli jest inaczej następuje częściowa dopłata. 4. Tak. Jest to zabezpieczenie przed niszczeniem lub kradzieżą mienia (nigdy nie został wykorzystany). Jest niszczony po pierwszym przepracowanym kontrakcie. 5. Nasi pracownicy mają do dyspozycji samochody służbowe lub opłaconą komunikację. W przypadku decyzji o korzystaniu z prywatnego samochodu zwracamy koszty paliwa oraz dajemy dodatki za ewentualny przewóz innych pracowników. 6. Dodatkowo płatne są nadgodziny oraz 10% stawki godzinowej na tzw dodatek wakacyjny. Dieta jest częścią składową wynagrodzenia. 7. Zazwyczaj koszt przelotu jest odciągany z pierwszej wypłaty. Zależy to od indywidualnej oferty. 8. Po wstępnej weryfikacji zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną do naszego biura. To jednorazowe spotkanie, tutaj również podpisujemy pierwszą umowę. Przy dalszej współpracy podpisywanie umów następuje zdalnie. Prowadzimy również projekt mobilnej rekrutacji - Rekrutowóz.pl (więcej informacji w zakładce Rekrutowóz i na oficjalnej stronie). 9. Praca odbywa się w systemie rotacyjnym 2-3 miesiące / 2-3 tygodnie. 10. W przypadku pracowników delegowanych do Norwegii podatek jest odprowadzany w Norwegii. Mamy nadzieję, że odpowiedzi są wyczerpujące. W przypadku innych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu :) Chętnie udzielamy informacji również telefonicznie pod nr +48 58 688 81 88.

Straciłem czas w WeCanDoHR
@zainteresowany

Cześć byłem u nich na rozmowie i firma to zwykły pasożyt. Ad. 1. Kontrakt zagraniczny- poza polskim prawodawstwem Ad. 2. Nigdzie, możesz sobie sam opłacać (składka od Lipca 1500zł) Ad. 3 brak takich danych ani w umowie pośrednictwa ani umowie pracy. Wielka niewiadoma Ad. 4. Nie wiem ale umowa obciąża cie karą do 50.000 zł więc sam sobie dopowiedz Ad. 5. Możesz jechać czym chcesz ale firma nie zwraca nic za przejazd Ad. 6 żadne Ad. 7. Nie Ad. 8. Tak trzeba jechać i ponadto podpisać zgodę na nagranie wideo rozmowy. Rzekomo żeby pokazać przyszłemu pracodawcy. Kiedyś mieli busy rekrutacyjne ale widać mieli za małe zainteresowanie. Ad. 9. Brak okresu. Pada informacja że aż do wyczerpania projektu. W rzeczywistości jeśli wykonawca podziekuje WeCanDoHR to właśnie wtedy wylecisz. Możesz pracować pół roku albo pare dni i nikt ci za straty nie zwróci. Ad. 10. Norwegia stawka podatku dochodowego 26-55%

songoo

Witam - widzę że opinie na temat firmy WE CAN DO IT sa różne - w najbliższym czasie wyjeżdżam na kontrakt i zobaczę od środka jak to wygląda - możecie być pewni że jak coś będzie nie tak napewno się tu jeszcze pojawię - aczkolwiek mam nadzieję że będę mógł napisać same superlatywy o tej firmie :-)) Jak będę na kontrakcie i po pierwszej wypłacie to napiszę jak to wygląda

wis
@songoo

wyjechałeś już i jak to wygląda,pozdrawiam

MG

Witam I jak twoja ocena.

Rob
@songoo

Jakie wrażenie co do pracy

Bronisław
@Rob

Pracujesz bądź pracowałeś za pośrednictwem firmy We Can Do HR? Zadałem to pytanie, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy firma zatrudnia również pracowników, którzy nigdy wcześniej nie pracowali za granicą? Takie osoby również mogą z powodzeniem aplikować? Bądź tak uprzejmy i odpowiedz.

@Bronisław

Szukamy pracowników z doświadczeniem zawodowym, jednak brak wyjazdów zagranicznych w życiorysie nie stoi na przeszkodzie :) Zajmujemy się pełną organizacją wyjazdu więc nie musi się Pan przejmować tym aspektem, jeśli chodzi o pracę i pobyt opowiemy i doradzimy. Na projektach znajduje się wielu naszych pracowników, nie będzie Pan sam. Dodatkowo o wszystko dbają nasi koordynatorzy regionalni. Jeśli ma Pan umiejętności i chęci spróbujemy dopasować ofertę.

Janusz

Firma godna polecenia. Warunki noclegowe różne zależne od klienta, ale ogolnie Ok Czasem dużo wariatów w koło co piją lub porzucają zlecenie psując opinie firmie. Całe szczęście szybko wylatują Kasa spoko, koordynator czasem nie odbiera, ale to pewnie przez liczbę obowiązków Ogolnie ocena 4 na 5

Work77

Firma zasadniczo ok. Konkrety. Rozmowa szybką i konkretna. Choć pierwszy kontrakt omawiany na szybko, odwołany i tu nie wypadło najlepiej. (ale to trochę zapewne kwestia organizacji pracy biura). Oferta Szwecja Stolarz... Zasadniczo ok. Kwota dogadana. Realia. Mieszkanie w 5-6 gdy wstajesz o 5 żeby 1,5 h dojechać do pracy dużego komfortu nie daje, choć solidne i schludne. Ale... 2 przeprowadzki w ciągu miesiąca. Czasami nie ma pralki, trzeba korzystać z pralni osiedlowej (bywa kłopot z dostępnością). Ze wsparciem koordynatora bywa różnie (zależy od człowieka,czasami ma urlop czasami go kie ma,). Forma umowy to kontrakt. Umowa zlecenie. Zatem nie masz ochrony pracowniczej. Z Twoje wynegicjowanej stawki brutto przy wypłacie najpierw idą zawsze wszystkie wydatki firmy. Zatem trzeba być przygotowanym na sfinansowanie życia z wcześniejszych zasobów, gdy zaczynasz np. 19 dnia misiaca kontrakt. Wynagrodzenie otrzymasz groszowe dopiero 25 następnego miesiąca, a firma najpierw policzy podatki, ZUS, od tej kwoty netto dopiero odliczy mieszkanie i dodatkowe ubezpieczenie i koszty dojazdu do pracy. No i w 1 miesiącu bilet lotniczy, jeśli kupował go Tobie firma. (bilet nie będzie tani, bo masz bagaż a i w biurze nikt nie patrzy na okazję, tylko na termin wylotu). W tym samym zespole wynegicjowanej kontrakty w zbliżonym czasie mogą się bardzo różnic. Bywa że szczegółowe ustalenia z rozmowy w biurze potem nie zgadzają się na miejscu (nie ma tak szczegółowych zapisów w kontrakcie). Sumujac, to typowa agencja. Nie można zarzucić firmie jakichś świadomych nadużyć, ale pracownicy kontraktowi są na sztukę, jest duża rotacja i chęć wyciągnięcia jak największego zysku przez firmę, optymalizacja kosztów do bólu. Trzeba pamiętać że stawka w koronach są brutto. Czasami nie ma opcji na nadgodziny, pracujesz 11h, ale godzina z przerw jest nieodpłatna (to nie umowa o pracę)więc liczy się 10. Plus 2-h na dojazdy do pracy (gdy trafi się mieszkanie dalej i nie ma auta) Dni wolne (święta) są bezpłatne, co w kwietniu i maju zabrało sporo godzin. W lipcu i sierpniu poszczególne branże się wakacjują, więc zamykane jest wszystko, może się okazać że masz przymusowy bezpłatny urlop na 3-4 tygodnie między kontraktami. Po 6 miesiącach przechodzisz na podatki szwedzkie. Wystawienie szwedzkiej karty pracy też kosztuje (a czasami tracisz dniowke żeby ją wyrobić). Czasami z biura przychodzą błędne informacje lub niejasne polecenia, które narażają Cię na koszty. A za każdą dodatkowa rzecz płacisz sam. Dużo zależy od Twojego koordynatora, od bezpośredniego pracodawcy w Szwecji, od tego na jakie i jka daleko mieszkanie trafisz. Zatem czytaj świadomie kontrakt, uzgadniaj ustalenia na piśmie, a raczej będzie wszystko ok. O ile przyjmiesz do wiadomości, że jesteś workiem i tyle. Przy 160 h do ręki po odliczeniu wszystkich kosztów i koszteczkow zgarniesz do rączki ok 7 000-7500

@Work77

Dziękujemy za opinię. Jeśli chodzi o koszty życia i potrzeby opłat trzeba dodać, że istnieje możliwość wzięcia zaliczki np. na potrzeby miesiąca przed pierwszą wypłatą. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy i pobytu. Prawdą jest, że między zleceniami mogą występować pewne różnice - dojazdy, zakwaterowanie - proszę pamiętać, że wszystkie uwagi i sprawy do załatwienia można zgłaszać naszym koordynatorom. Zawsze reagujemy na takie sygnały, i jeśli to możliwe działamy we własnym zakresie lub zgłaszamy to kontrahentowi. Zapewniamy, że nasi koordynatorzy działają na pełnych obrotach. Czasami komunikacja może być chwilowo utrudniona ze względu na trwającą podróż lub natężenie obowiązków w intensywnym sezonie, jednak kładziemy silny nacisk na jakość kontaktu i wspieranie naszych pracowników na miejscu wykonywania kontraktu. Wyjazd do pracy za granicę to suma bardzo wielu czynników. Końcowa ocena i satysfakcja są uzależnione od powodzenia każdego z nich. Ostatnie nagłe zmiany szwedzkich przepisów dot. karty ID06 sprawił niemałe zamieszanie wszystkim Polakom pracującym w Szwecji. Mamy jednak nadzieję, że pomimo szybkich działań agencji, które były narażone na pewien szum informacyjny udało nam się rozwiązać zaistniałe trudności. Mamy również nadzieję, że mimo opisanych uwag nasza współpraca okazała się korzystna. Pozdrawiamy.

Work77
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Swoją opinią przekazałem obecną dla nas rzeczywistość. Bywa, że dana chwila wpływa na ocenę rzeczywistości. Tak, ogólnie współpraca jest ok. W mojej opinii nie ma narzekactwa, raczej realia. Ot, lepiej żeby kolejni koledzy stali twardo na ziemii, niż wyobrazili sobie nie wiem co, czy źle obliczyli możliwości. A większe czy mniejsze sytuacje są raczej normalne w tak dużej ilości zadań. Jesteście przyzwoitym pracodawcom, przegięc nie ma. Pewnie coś tam zawsze da się poprawić. Stąd opinia średnia i neutralna. Na negatyw nie zasługujecie na pewno. Ot, może lepiej nie tworzyć super wizji na rozmowach, tylko podkreślać realia, wtedy nie będzie atmosfery podkręconych oczekiwań. A może faktycznie różnica między super rekrutacją (atmosfera, kontakt) , a normalnością bez fajerwerków tworzy ten "racjonalizm" mojej wypowiedzi. Normalność i poprawność są ok, ale za to nie daje się ohów i ahów. I tak, generalnie jest na korzyść. Oczywistym jest też fakt, że w porządku musi być po obu stronach. Pozdrawiam

@Work77

Ma Pan rację w kwestii twardego stania na ziemi. W końcu spotykamy się i realizujemy zadania razem dla osiągnięcia konkretnych celów. Mimo, że zależy nam na fajnym wizerunku w biurze i dobrej komunikacji z kandydatami i przyszłymi pracownikami, nie chcielibyśmy aby pragmatyzm zszedł na drugi tor. Dziękujemy za szczery i treściwy komentarz. Opisane doświadczenia mają dla nas duże znaczenie. Doceniamy opinię jak i współpracę.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
przemko

Polska to chory kraj. Widać że donoszenie we krwi z tąd te kamery. Pracuje w Belgii wcześniej w Niemczech i jak opowiadamy z chłopakami jak jest w zakładach pracy w Polsce to strasznie zdziwieni, kręcą głowami i mówią po co to....

belgium

JEŻELI ktoś sie wybiera na spotkanie rekrutująca to wygląda to następująco , podpisujesz zgodę i rozmowa jest nagrywana kamery etc, umowa ma formę typowej umowy zlecenia czyli potocznie nazywana „umowa śmieciowa” bez żadnych przywilejów i praw pracowniczych , prawdziwa agencja zatrudnia na umowy o prace na czas określony gdzie wszystkie składniki takie jak należny urlop i dodatki nie są częścią składowa wynagrodzenia , dowiadujesz sie ze, pracownicy mieszkają w maksymalnie dwuosobowych pokojach !!! .... ale zapomniano dodac ze: w mieszkaniu bywaja 3 pokoje po 2 osoby wiec dzielimy kuchnie , wc na 6 osób pierwszy robi obiad po pracy ostatni o 24 w nocy , rano pierwszy robi kupę o 6 rano ostatni o 7 rano i spóźnia sie do pracy dostaje kare , chyba ze robi sie kupę w czasie drogi do pracy w pampersa i unika kary. ..... i mamy tu tu takie cos jak In-blanco weksel podpisywane nie wiadomo na jaka kwote moze byc wpisana dowolna nawet watrosc waszego mieszkania czy domu w Polsce , Dieta jest częścią składową wynagrodzenia. Czyli stawka godzinowa spada o wartość dodatków należnych według kodeksu pracy warto to przeliczyć,, ile faktycznie jest na godzinę bez diety czy składki urlopowej i innych świadczeń które sa wliczane przez agencje w każda godz wynagrodzenia za prace ........, dalej możemy wyczytać w umowie ze: za prawie wszystko są kary , spóźnienia , niefachowe wykonanie prac , itd…jest tego dużo nawet za rozwiązanie umowy przed upływem 14 dni , a firma w zamian za nic nie odpowiada nawet może rozwiązać umowę natychmiastowo bez konsekwencji czyli bez 14 dniowego wypowiedzenia ludzie czytajcie dokładnie umowę z zrozumieniem , dowiecie sie ze , nie macie w zamian nic a firma zabezpiecza sie przed wszystkim , jeżeli firma była by ok to daje coś w zamian i współpracuje na równych zasadach z pracownikiem .

@belgium

Całkowicie się zgadzam, tak to wygląda, smieciowa umowa i mnóstwo kar.

@belgium

Ale bzdury piszesz. Jakie diety jako cześć wynagrodzenia jak stawki są brutto pełne bez diet! Ja pracuje i nic takiego nie ma miejsca. Ale jak Ty 15 minut na kiblu siedzisz to ciekawe czy z takim tempem tez pracowałeś. My tu przyjechaliśmy do pracy a nie na wakacje i mieszkanie 3 pokoje na 6 to chyba normalna sprawa na kontrakcie. Widac ze nie masz doświadczenia skoro piszesz bzdury, agencje zatrudniają na umowę o pracę. Ja pracowałem w kilkunastu i zawsze było zlecenie lub kontrakt. Zaskoczony jesteś bo pewnie sam nie przeczytałeś co podpisywałeś, tak jak nie czytasz tutaj dlaczego są weksle. Napisali, ze podpisują je tylko z tymi co dostają jakies mienie, jak samochód bo już 2 razy po pijaku wsiadali do ich aut i rozbili nie dostając odszkodowania. Tacy jak Ty tylko co są zdziwieni ze są kary za spóźnienia czy niefachowe wykonanie pracy nich lepiej zostaną w Polsce.

belgium
@Piotr

W tej agencji weksle podpisują wszyscy przy pierwszym kontrakcie, nie dostałem żadnego auta czy innego mienia. Pracowałem wcześniej z kilkoma innymi agencjami w Niemczech i Belgii - były to umowy o prace i beż żadnych weksli.

Olek

Właśnie wróciłem z Norwegii i gdyby nie fakt, że pracować ram można tylko 8 h dziennie, to byłoby idealnie. Stawka 210nok jednak to w pełni rekompensuje Cieszy mnie tez ze mogę wrócić i pijaków szybko odsyłano

@Olek

Gdzie byłeś w. Norwegii?

Alkomat

Oferta pracy umieszczona w serwisie ogłoszeniowym bardzo zachęcająca, wstępna rozmowa telefoniczna również. Jednak na miejscu podczas rozmowy rekrutacyjnej wychodzi szydło z worka. Aplikowałem na stanowisko montera p0łyt GK w Szwecji, na miejscu okazało się, że to nie praca w Szwecji, a w Norwegii, nie monter płyt, a nawet praca przy kopaniu rowów. Brak możliwości nadgodzin, wymagane dodatkowe ubezpieczenie we wskazanym towarzystwie ubezpieczeniowym, umowa kontraktowa - brak możliwości zwolnienia lekarskiego, nawet jak Ci nogę utnie - kontrakt, to kontrakt, musisz wykonać. Zarobki jak na kraje skandynawskie - MASAKRA! Po podliczeniu wszystkiego średnio w miesiącu na czysto zostaje Ci może z 6 000 zł. (usunięte przez administratora)

Wynik 0,43
@Alkomat

Może okazało się, że nie jesteś w stanie udokumentować swojego doświadczenia jako k/g i zaproponowali Tobie inną pracę. Na dodatek twierdzisz, że ludzie z ucietymi nogami pracujà zmuszani dokończyć kontrakt by na końcu źle podliczyć swoje wynagrodzenia. Twierdzisz że zaproponowano Tobie pracę przy kopaniu rowów w Norwegii, i jak rozumiem w tak rozwiniętym zimnym kraju w kwietniu była oferta na kopanie rowów? Podpisałeś się alkomat bo zbadali Ciebie i wtedy właśnie wyszło szydło z worka? Nie wymyślaj! Ja pracuję i zarabiam 16 tysi, moźe dlatego, że ja jestem prawdziwy, a Ty zmyślony

@Wynik 0,43

Podpisz się Michałek (usunięte przez administratora) A nie udajesz kogoś innego. Już cię rozpracowalem i swoją opinię wypowiedziałem. (usunięte przez administratora)

zenus

witam ostatnio odbyłem rozmowę rekrutacyjną bardzo miła i profesjonalna obsługa czekam teraz na odpowiedź i mam nadzieję wkrótce podpisanie umowy i wyjazd do pracy

@kjh
@zenus

Zenus a długo czekasz na odpowiedź ? Ja byłem na początku marca i nadal się nie odzywają, a wypadałoby żeby odpowiedzieli czy są zainteresowani czy nie.

zenus
@@kjh

czekam ponad dwa tygodnie na jakie stanowisko aplikowales

Mirek

Dojeżdżam do pracy ponad 20 km w Norwegii. Kiedy powiedziałem, ze muszę się przesiadać 3 razy, ja o kolega dostaliśmy auto. Wypłaty na czas, zaliczki. Nie w wiem kto pisze te opinie... jakies nieudaczniki chyba

Kaczor

Ogromna firma. Ludzie fajni, obsługa super

Guffie
@Kaczor

Kaczor Donald? :))))

Kaczka
@Kaczor

Ogromna firma :D Pensja bardzo przeciętna, w zamian za batoniki i zupę :D Atmosfera iście sekciarska, benefity to ściema, wszystko na pokaz.

Jacek

Bez obaw są spoko

W tej firmie pracują fajni, oddani pracownicy biurowi. Na początku jak w filmach reklamowych: miła rekrutacja, powitanie na open space, ale jak pracujesz to jest już inaczej. Pełno kamer, kontrole prezesów, notoryczny stres. Płaca ok, ale zwolnienia non stop. Czasem ktoś się żegna, a czasem znika. Firma jest własnością 2 Prezesów, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad pracownikami.

@Karolina

Pewnie jakbyś się nadawał kolego, to byś został. Od kiedy zmieniłeś płeć? Nie masz odwagi na komentarz pod swoim imieniem i nazwiskiem o płci nie wspominając?

A.
@Karolina

@Karolina zgadzam się w pełni. WCDI to scenariusz na reality show. Coś w rodzaju firmowego BIG Brother. Wielki brat patrzy (brak informacji o kamerach przy wejściu, nagrywanie pracowników). Pozytywne: wypłata około 2 dnia miesiąca, pozytywny zespół, ciekawa praca.

B.
@A.

A są firmy w których nie ma monitoringu? Wszędzie są kamery dzisiaj, chyba trochę przesadzasz. Rozumiem, żal, że odpadło się z wspaniałego zespołu, ale komentarz tego typu, pokazuje, ze decyzja musiała być słuszna. Proponuje wziąć głęboki oddech i iść dalej, zyc przyszłością a nie ciągłym żalem i pretensja.

B.
@Karolina

I dlaczego nie napiszesz, ze dostawałas pełno rzeczy, kuchnia wyposażona batonikami, napojami, zupkami, ciastkami, ze w każdy piątek była kawa i ciasto, ze wychodziłaś wcześniej do domu, ze zupy dostawałas w wielkim garze we wtorki i czwartki, ze co miesiąc impreza firmowa... tylko czepiasz się monitoringu który jest zamontowany na wejściu w archiwum, salkach, a nie wisi nad głowami ludzi... i nie kłam ze nie ma o nim informajcji. Skończ już pisać te brednie bo szkodzisz temu wspaniałemu zespołowi o którym wspominasz! I te numery... raz piszesz jak Karolina a potem sama się z nią zgadzasz... straszne

A.
@B.

"zupa w garze" była dostarczana przez firmę zewnętrzną i opłacana z kieszeni pracowników - była raz w tygodniu. Impreza firmowa była na Wigilię i max. 1-2 do roku. Monitoring w firmie jest w każdym pomieszczeniu, prócz toalet. Nie wiem jak może zaszkodzić zespołowi mój komentarz. Fakt, kuchnia przepełniona ciastkami i batonikami, a w zamian ciągła inwigilacja, pełna kontrola każdego ruchu i wypowiedzi pracowników, wzywanie na "dywanik" nawet kilka razy dziennie, ciągłe zwalnianie ludzi.....

zadowolony

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną w waszym biurze, po jakim czasie otrzymam odpowiedź czy przeszedłem dalej czy nie ?

Ggghhh

W poruwnaniu z innymi agencjami są super

Igor

Naprawdę polecam ;) bałem się czytając niektóre opinie, ale okazało się ze firma jest ogromna i poprostu statystycznie zdarzają się jakies czarne charaktery które po prostu dość szybko wylatują

Atmosfera super ;) Polecam

Эдвард

Скажите пожалуйста,1 обманывают ли с зарплатой?2каковое жилье? 3 и как работа сварщика?

@Эдвард

Здравствуйте. С нашей стороны можем ответить на Ваши вопросы следующее: 1. Все выплаты: зарплата и аванс, производятся в виде денежного перевода на Вашу банковскую карту. Зарплата начисляется до 15-го числа следующего месяца. 2. Мы заботимся о комфортабельных условиях проживания для наших работников. Тип жилья зависит от локализации предприятия: хостел, квартира либо дом. Жилье обустроенно всем необходимым. 3. Условия работы сварщика зависят от предприятия. Наши контрагенты – это крупные производства, которые обеспечивают своих работников всем необходимым для работы. Благодарим за вопросы и приглашаем к дальнейшему сотрудничеству.

twwtwttwt

Firma nie oferuje swoim pracownikom tego, co ogłasza, na przykład karta multisport dopiero po okresie próbnym. Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu ale szału ono nie robi, jak w większości polskich firm. NiIe zapewniają tez sprzętu niezbędnego do wykonywania pracy a szefowie codziennie maja inne pomysły i tak naprawdę, sami nie wiedzą czego chcą. Ludziom, którzy przychodzą do nich po prace ( czy to Ukraińcy czy Polacy jadący do Szwecji) oferują umowę zlecenie. Jeden z szefów twierdzi na jednym z filmików, ze "zapisali się do związków zawodowych w Szwecji", co jest absurdem, bo związki zawodowe są dla pracowników a nie dla agencji pracy. Od 2020 roku firma straci racje bytu, bo zgodnie z prawem europejskim, skończy się wysyłanie pracowników na "wieczne delegacje" z biednych państw UE do krajów Europy zachodniej, na czym takie firmy jak ta bazuje. Generalnie , nic szczególnego i wszystko jest na pokaz.

xjum
@twwtwttwt

Pozwolę nie zgodzić się z Pana/Pani opinią, zarobki są uzależnione od doświadczenia i stanowiska, ponadto firma opłaca prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport. Pracownik dobrze wykonujący swoją pracę po 3-6 miesiącach dostaje podwyżkę.

Teznapisze bez nicka jak kozak
@twwtwttwt

Uwielbiam komentarze byłych zazdrosnych pracowników, których zespół odrzucił i nie życzy sobie ich w dalszej wspolnej współpracy, bo tak naprawdę sączy z nich się nic nie warty jad zazdrości. To, ze tak napisałeś świadczy, ze nasza decyzja była jak najbardziej słuszna i celna, co napawa nas tylko przeświadczeniem, ze decyzja była słuszna w 100 procentach. A niewiedza tematu delegowania czy przynależności do związków jest rozbrajająco śmieszna.

twwttwtpocominick

Wasza decyzja, czyli czyja? Nie zabolała mnie ona w ogóle, bo nie mieliście do zaoferowania nic szczególnego, jedynie śmieszną pensję i nie było ani karty multisport ani pakietu medicover Nie możecie mi zarzucić, że gdziekolwiek w mojej wiadomości była nieprawda. "Niewiedza tematu delegowania"? Zalecam doszkolić się z języka polskiego, wiedzę bądź niewiedze można mieć NA JAKIŚ TEMAT, a nie wiedzę tematu. No i bardzo proszę, dla kogo są związki zawodowe? Dla pracodawców? Dla agencji pracy? Jak agencja pracy może być członkiem związku zawodowego? Jaki jest cel istnienia związków zawodowych? Dlaczego używasz dwa razy tego samego słowa w jednym zdaniu (słuszna)? Po co firma zapisała się do związków zawodowych? Czy chciała, aby prawa ich pracowników były chronione, czy chodziło o pewne pozory? PS. Dlaczego firma nie złożyła sprawozdania finansowego i nie jest ono dostępne on-line?

Bolo

Dzień dobry czy wymagany jest język? Czy macie państwo oferty jakieś bez jezyka i doświadczenia?

@Bolo

Dzień dobry. Znajomość języka jest dodatkowym atutem, natomiast nie w każdej ofercie jest on wymagany. Regularnie pojawiają się również oferty dla osób do przyuczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.