CDK EuroPartner Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o CDK EuroPartner Sp. z o.o.

Malecki

Witam . Odbyłem kurs w cdk europartner metoda 111 [ moduł I i II ] . Wiec krótko i na temat . Panowie mistrzowie Tadeusz , Adam i Henryk są fachowcami jak dla mnie w spawaniu i przygotowują do zawodu spawacza bardzo dobrze , jest to moja opinia i polecam chętnym w zdobyciu uprawnień spawalniczych do zapisania się do w/w szkółki spawania . Nie od razu jest się super spawaczem ale jak ktoś ma zapał i dryg poradzi sobie , właśnie otrzymałem certyfikat DNV . Dodam że sprzęt maja świetny i niema tłoku każdy przy swojej maszynie . Jak będę podnosić swoje umiejętności , to wiem że do tych ponów zawitam .

Robert U.

Powiem tak, jak ktos nie potrafi pracowac nie bedzie z niego spawacza, zawsze znajdzie powod do narzekań. ja jestem w trakcie szkolenia MAG-136 mod I, II, zacząłem szkolenie niedawno, ale juz mam opinie... a wiec do meritum, szkolacy nas mistrzowie bardzo komunikatywni, pomocni, w kazdej chwili służa pomoca, informacją, sprzęt pierwsza liga, stanowiska zadbane, wygodne, nie jestem znawca spawalnictwa, ale wiedza jaka mnie zasypali prowadzacy kurs byla dla mnie czytelna zrozumiala, swietna luzna kolezenska wrecz atmosfera szkolen. powtórze jeszcze raz jesli ktos ma dwie lewe rece nigdy nie nauczy sie spawania, naprawde instruktorzy kursu sa super, ale jesli ktos sie sierotą urodził spawacza z niego nie da sie zrobic. podsumowujac- jesli masz zerowa wiedze w temacie spawalnictwa, ta firma jest ta w której mozesz sie wiele nauczyc, z czystym sumieniem moge ją polecic inym chcacym nauczyc sie spawac i pracowac w w zawodzie. pozdrawiam Robert ,,Kermit"

Kuba

Zlej baletnicy przeszkadza rabek u spódnicy. Robilem tam kursy i egzaminy. Wszystko pozytywnie. Dobry sprzet i ludzie co kurs prowadza maja bardzo wysokie kompetencje.(usunięte przez administratora). Wspaniala atmosfera!

qwer
@Kuba 27.03.2014 20:43

powiem tak za jak dopiero robisz kurs to sie nie wypowiadaj na temat spawania bo jeszcze duzo musisz sie nauczyc

roman

robiłem egzamin w tej firmie dali mi przegrza rure nie wyszedł przetop ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pan ktury przyjmuje zlecenia to [usunięte przez moderatora] bajerant odradzam ta firme [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o CDK EuroPartner Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CDK EuroPartner Sp. z o.o.