Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska
2 4 25 5 1

Opinie o Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Możecie opisać świeżą sytuację Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Dariusz
 Opinia

Widocznie dają radę i nie zatrudniają więcej osób!!!

Opinia

@Dorota z punktu widzenia pracowników ważne są również informacje dotyczące rodzaju umowy, możliwości awansu, szkoleń, itp. Czy mogłabyś przedstawić jak to wygląda w Sapie? Na forum liczą się przede wszystkim konkrety, trzeba pamiętać, żeby zawsze własne zdanie podpierać rzetelnymi dowodami.

@Paulina 07.08.2017 12:06

Jakie konkrety. Ludzie stamtąt uciekają. Teraz pracuje tylko rodzina Techmanskich

Opinia

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska jest takim przedsiębiorstwem?

Mira
 Opinia

Jaki jest powód takiej ciszy na forum?

Opinia

@abc konkretnie do mojego pytania sie nie odnosisz, ale piszesz o warunkach pracy, o które pytałam. Czyli nadgodziny nie są płatne wiec jak pracownik Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska, moze je odebrać? Sa dni wolne z tego tytułu?

Opinia

@byly pracownik, a co możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska?

@Paulina 04.04.2017 15:10

Pytasz o pozytywy. Nie ma . Ta fiema to nieporozumienie. Więcej rządzących niż pracujacych i sprzeczne polecenia. Katastrofa nie firma i zawsze winny jest pracownik.

hgk
 Opinia

@zrezygnowałem, a dlaczwego twierdzisz ze katastrofa, porsze uagrumentuj swoja wypowiedz, bo niesttey niewiele ona mi tu wnosi :/ a widze ze na chwile obecną nie poszukują ludzi do pracy.....wiec skoro nie szukaja to moze nie jest az tak źle ?????

abc
@hgk 18.06.2016 18:53

nie szukają bo wykorzystują tych co mają. A nowm trzeba płacić. A po co skoro ci co są wykonują pracę za bezpłatne nadgodziny.

zrezygnowałem
 Opinia

po dwóch dniach, Katastrowa nie firma.

byly pracownik
 Opinia

Zarobić to można 1500 zł. i bezpłatne nadgodziny. Lejecie tu wodę , ze az boli.I żadnych socjali. człowiek jest tam niczym. Więcej rządzących niż pracujących. szkoda gadać

byly pracownik
@byly pracownik 30.04.2016 22:23

Zadnych premi , nawet na święta.

eeee
 Opinia

Tyle to zarabiaja dzieci techmanskiej a reszta najnizsza krajowa.

leo
 Opinia

premie chyba w snach. guwniana firma rodzinna.

Klaudia
 Opinia

A premie miesięczne i świąteczne czy są wysokie?

Kaśka
 Opinia

problemem w tej firmie są pracownicy, mobbing nowych i straszliwe plotkarstwo. Ogólnie fatalna atmosfera. No i chwiejna emocjonalnie niesłowna Techmańska zmieniająca zdanie co chwilę.

marcin
 Opinia

Nie polecam, techamańska nie traktuje ludzi poważnie, myśli że ma jakieś zwierzęta, a nie pracowników przed sobą, jest osobą niesłowną oraz "leje wodę, że idzie się utopić" nadgodziny w tej firmie to codzienność - oczywiście bezpłatne.

Iwona
 Opinia

Nigdy więcej pracy w sapie. Do dzisiaj śnią mi sie koszmary z Techmańską w tle.

Kaśka
@Iwona 11.03.2014 23:29

Wcale. Same podłe i agresywne baby.

Tomek
 Opinia

To chyba kpina. Albo pisało samo szefostwo

Opinia

świetna atmosfera pracy, mili ludzie, szefostwo bardzo wyrozumiałe, firma rozwijająca się

ewelina
 Opinia

pracowałam tam, wykorzystywanie ludzi na maxa. (usunięte przez moderatora) na codzień. nienawidziłam tam pracować.

Opinia

fatalna atmosfera, Nieprzyjemni pracownicy i najniższa krajowa wypłacana z łaską. Zdecydowanie nie polecam

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska - Gdynia