Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska

Gdynia

Opinie o Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska

Paulina

@abc konkretnie do mojego pytania sie nie odnosisz, ale piszesz o warunkach pracy, o które pytałam. Czyli nadgodziny nie są płatne wiec jak pracownik Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska, moze je odebrać? Sa dni wolne z tego tytułu?

Paulina

@Dorota z punktu widzenia pracowników ważne są również informacje dotyczące rodzaju umowy, możliwości awansu, szkoleń, itp. Czy mogłabyś przedstawić jak to wygląda w Sapie? Na forum liczą się przede wszystkim konkrety, trzeba pamiętać, żeby zawsze własne zdanie podpierać rzetelnymi dowodami.

Paulina

@byly pracownik, a co możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska?

Dorota
@Paulina 04.04.2017 15:10

Pytasz o pozytywy. Nie ma . Ta fiema to nieporozumienie. Więcej rządzących niż pracujacych i sprzeczne polecenia. Katastrofa nie firma i zawsze winny jest pracownik.

hgk

@zrezygnowałem, a dlaczwego twierdzisz ze katastrofa, porsze uagrumentuj swoja wypowiedz, bo niesttey niewiele ona mi tu wnosi :/ a widze ze na chwile obecną nie poszukują ludzi do pracy.....wiec skoro nie szukaja to moze nie jest az tak źle ?????

abc
@hgk 18.06.2016 18:53

nie szukają bo wykorzystują tych co mają. A nowm trzeba płacić. A po co skoro ci co są wykonują pracę za bezpłatne nadgodziny.

zrezygnowałem

po dwóch dniach, Katastrowa nie firma.

byly pracownik

Zarobić to można 1500 zł. i bezpłatne nadgodziny. Lejecie tu wodę , ze az boli.I żadnych socjali. człowiek jest tam niczym. Więcej rządzących niż pracujących. szkoda gadać

byly pracownik
@byly pracownik 30.04.2016 22:23

Zadnych premi , nawet na święta.

eeee

Tyle to zarabiaja dzieci techmanskiej a reszta najnizsza krajowa.

leo

premie chyba w snach. guwniana firma rodzinna.

Klaudia

A premie miesięczne i świąteczne czy są wysokie?

Kaśka

problemem w tej firmie są pracownicy, mobbing nowych i straszliwe plotkarstwo. Ogólnie fatalna atmosfera. No i chwiejna emocjonalnie niesłowna Techmańska zmieniająca zdanie co chwilę.

marcin

Nie polecam, techamańska nie traktuje ludzi poważnie, myśli że ma jakieś zwierzęta, a nie pracowników przed sobą, jest osobą niesłowną oraz "leje wodę, że idzie się utopić" nadgodziny w tej firmie to codzienność - oczywiście bezpłatne.

Iwona

Nigdy więcej pracy w sapie. Do dzisiaj śnią mi sie koszmary z Techmańską w tle.

Kaśka
@Iwona 11.03.2014 23:29
Nigdy więcej pracy w sapie. Do dzisiaj śnią mi sie koszmary z Techmańską w tle.

Wcale. Same podłe i agresywne baby.

Tomek

To chyba kpina. Albo pisało samo szefostwo

świetna atmosfera pracy, mili ludzie, szefostwo bardzo wyrozumiałe, firma rozwijająca się

ewelina

pracowałam tam, wykorzystywanie ludzi na maxa. (usunięte przez moderatora) na codzień. nienawidziłam tam pracować.

Dorota

fatalna atmosfera, Nieprzyjemni pracownicy i najniższa krajowa wypłacana z łaską. Zdecydowanie nie polecam

Zostaw opinię o Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artykuły Biurowe i Szkolne Hurtownia Sap Wiesława Techmańska