Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

czarek

Witam opinie są pół na pół jak na prawde jest nie wiadomo.Napisze ktoś jaką oferują stawke i umowa jaka zlecenie czy o prace bo jedni piszą tak jedni jeszcze inaczej czy za bilet potrącają czy nie.

@czarek

Panie Czarku, jeśli chodzi o rodzaj umowy, zatrudniamy na polską umowę na zlecenie. Praca odbywa się na zasadzie delegacji, w systemie rotacyjnym, z powrotami do Polski. Ten rodzaj zatrudnienia gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie, opłatę składek, w tym zdrowotnych, dla Pana i rodziny, ubezpieczenie w razie wypadku oraz pełną opiekę naszego koordynatora. Stawka jest zależna od indywidualnej oferty, projektu i klienta – różne prace wymagają różnych kwalifikacji, odbywają się w różnych warunkach. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, wtedy zostaną przedstawione wszystkie szczegóły oferty, którą jest pan zainteresowany. Jeśli nie ma Pan na oku konkretnego ogłoszenia, może Pan przesłać CV na adres praca@wecandoit.pl, pozwoli to naszym rekruterom analizę pańskich kompetencji i doświadczenia dzięki czemu będziemy mogli się skontaktować się z indywidualnie dobraną ofertą.

Witold
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Naciagacie ludzi czemu 3 dni przed wyjazdem zadzwoniliscie ze nie jade z przemysla na rozmowy jezdzilem zakupy zrobilem

@Witold

panie lukaszu prosze sie uspokoicz i nie pisac ze jest pan witoldem....

szczery
@czarek

Stawka jak im się powie taką dają umowa zlecenie ale sformułowana tak że pracownik ma tylko obowiązki i żadnych praw. Nie pakuj się w to bo jak nie jesteś lizusem i d u p o włazem to za granicą kariery z nimi nie zrobisz.

M.P.

Ogólnie napiszę gdyż nie chce nie zniechęcać ludzi i podawać szczegółów oraz nie chce mieć potem przez to problemów agencja piotrafi sie odwdzięczyć i może wiele. Chce poprostu dać do zrozumienia że firma stawia bardzo mocno na pierwszym miejscu własne korzyści finansowe. Zabezpiecza się z każdej strony jakiej mozna i w wyniku jakiego kolwiek poślizgu umywa ręce i nie ponosi jakiej kolwiem odpowiedzialności a co za tym idzie nie przekłada się do tego aby można było problem rozwiązać po ludzku jak jest to na porządku dziennym w innych liczących się agencjach pracy. Następna wręcz dająca do myślenia sprawa to trzeba być naprawdę ogarniętym i być wysoko wykfalifikowanym pracownikiem samodzielnym umieć dobrze język obcy tylko tu się zatrzymam jaki z tego pracownik potrzebuje agencji żeby pracować i dorabiać ich powiększając znacząco swoją stawkę godzinową a różnica jest naprawdę duża kto był to wie. Wracając do zabezpieczeń to za bilet zwracają ale po swoich cenach choć nie każdemu zwracają mieszkanie jeśli można je tak nazwać niby jest darmowe ale w rzeczywistości na miejscu okazuje się że jest płatne około godzinnej stawki na dzień. Więc miesiąc to 30 godzin na minusie. Utrzymanie siebie miesięcznie to tez nie mały koszt w Szwecji jest bardzo drogo można sprawdzić. Następnym faktem jest brak jakiej kolwiek gwarancji że prac będzie jako następny projekt gdyż po pierpierwszym wybierają sobie ludzi którym proponują oczywoscie to też nie tak że masz odrazu tylko czekasz na telefon a czekanie może być długie gdyż agencja rozwija się na tamtejszym rynku fachowiec znający się na rzeczy będący samodzielny i znający język wy kiera Norwegię gdzie stawki są o wiele wyższe i napewno jeśli prze z agencję to taka która wspiera i daje możliwości np ade..o polecam i korzystam. Dużo jest minusów ale każdy to dostrzeże jak spróbuje nawet już w trakcie załatwiania formalności będą wielkie niewidome. Zastanówcie się zanim zmarnhjecie część swojego czasu. I siadam że duzo komenrarzy bylych pracowników znika a nawet się nie pojawiają. Jak już wspominałem.... Dużo może i potrafi

@M.P.

Panie M. nie rozumiemy zarzutu, który został przez Pana sformułowany. Nie chce Pan zniechęcać potencjalnych pracowników, a jednak Pan to robi sugerując złą wolę i podejrzane motywacje bez podania konkretów. Pomoc merytoryczna i techniczna dla pracowników jest kluczową częścią pracy jaką wykonujemy każdego dnia. Świadczy o tym rozbudowany dział koordynacji i obsługi kadrowej. Delegujemy pracowników, jednak pozostają zawsze pod stałą opieką koordynatorów regionalnych. Codziennie zespoły te zajmują się kontaktem i rozwiązywaniem wszelkich spraw oraz problemów zgłaszanych przez naszych pracowników, na miejscu pracy, zakwaterowaniu czy podczas transportu. Reagujemy na każde zgłaszanie od naszych pracowników. Każdorazowo rozwiązujemy problem dbając o najlepszy interes pracownika – od drobnej pomocy, przez organizację właściwych warunków pracy i zakwaterowania, po interwencje w przypadkach poważniejszych i nagłych. Nasi koordynatorzy i dział kadr spędzają dziesiątki godzin tygodniowo na komunikację z pracownikami i ludzkie rozwiązania, na których brak się Pan powołuje. W naszym bezpośrednim interesie jest utrzymanie stałej współpracy z zadowolonym specjalistą – i tak właśnie wyglądają nasze relacje z setkami pracującymi dla nas specjalistami. O jakiego rodzaju „poślizgach” Pan pisze? Relacja pracy jest transparentna i jednoznaczna. Miejsca pracy są bezpieczne i spełniają wszystkie europejskie standardy BHP. Nasi pracownicy realizują zadania zgodne z ich kompetencjami, u sprawdzonych, dużych kontrahentów prowadzących poważną działalność. Warunki pracy są pod ścisłą kontrolą instytucji europejskich oraz związków zawodowych. Każdy pracownik posiada EKUZ i dodatkowo wykupione przez nas prywatne ubezpieczenia od NW. Natomiast my sami, jako firma dbamy o interesy i komfort pracy naszych pracowników ponieważ zależy nam na długoterminowej współpracy bo tylko w ten sposób możemy realizować cel naszej działalności i dalej się rozwijać. Z czyjej strony i jakiego rodzaju „poślizgi” ma Pan na myśli? Pragniemy Pana poinformować, że jesteśmy podmiotem gospodarczym dlatego, tak, firma stawia na korzyści finansowe. Jednak idą one w parze z dbaniem o pracowników i inwestycjami w dalszą możliwość współpracy. Wpływy te przekładają się między innymi na pensje pracowników, ubezpieczenia, benefity i rozwój firmy. Dzięki czemu możemy zagwarantować oferty pracy dla stałych i nowych pracowników. Proszę tę deklaracje potraktować jako odpowiedź na wątek o braku gwarancji pracy. Być może to zabrzmi śmiesznie, ale uświadamiamy Pan, że fundamentalnym celem działalności agencji pracy jest właśnie dostarczanie pracy. Opłaty za zakwaterowanie, transport i wszystkie inne opłaty lub zwolnienia z opłat są przedstawione w każdej proponowanej ofercie. Większość ofert jest z darmowym zakwaterowaniem, opłacamy z naszej strony transport na miejscu lub dajemy samochody służbowe. Jeśli jest inaczej, informacja ta jest jasno przekazywana przed podpisaniem umowy. Tutaj wchodzi Pan w obszar pomówień. Odpowiadając na ostatni zarzut – na rynku skandynawskim działamy od lat i mamy tam ugruntowaną pozycję, posiadając dziesiątki kluczowych kontrahentów. Pod względem dostarczanych specjalistów jesteśmy w ścisłej czołówce. Dlatego nieprawdą jest obraz który Pan próbuje tworzyć. Również mija się Pan z prawdą pisząc o zarobkach. Pracownicy wyjeżdżając bez pośrednika są zobowiązani do odprowadzania wysokich podatków oraz ponoszenia dodatkowych kosztów, które w efekcie składają się na niższą stawkę netto. Jedyną stroną, która pragnie siać zamęt, straszyć i grozić niepisanymi konsekwencjami jest niestety Pan. Nam zależy natomiast na dobrej współpracy. Jeżeli z jakiś powodów był Pan z niej niezadowolony lub znalazł Pan po prostu lepszą ofertę życzymy sukcesów na nowej drodze. Nie życzymy natomiast kontynuacji demagogii.

Kolega M.P
@M.P.

Ha ha ha Pan M.P. To ten „super fachowiec” co to „ja nigdy nie piję” i „nie palę w hotelu w pokoju”?

szczery
@M.P.

to co napisał "M.P." jest szczerą prawdą tylko to opinia bardzo eufenistycznie wyrażona. Ja nie jestem taki delikatny i napiszę wprost: we can do it czy hr to banda oszustów i nierobów.

Malbork

Pracowałem dla We Can Do HR. Rekrutowała mnie p. Kasia, później pracę zaproponował mi p. Tomek. Praca ok, a płaca super, czasami ciężko było się dodzwonić do koordynatorów. Na nic nie narzekam, dostałem rozliczenie i wyrównanie. Pracowałbym dalej gdyby nie sprawy rodzine.

@Malbork

Dziękujemy za opinię. Trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie spraw rodzinnych i zapraszamy do ponownej współpracy :) Pozdrawiamy.

Konrad

Jak czytam komentarze nieudaczników co zostali wywaleni za kombinowanie i picie to cieszę się, ze was wywalili i nie psujecie nam uczciwym pracownikom już opinii

Slavo
@Konrad

Konrad Słuszna uwaga ,za dużo pijaków i kombinatorów szczególnie w Skandynawii. Pozbywać się takich za każdym razem, nie się nauczą i wezmą w garść . I zostawia miejsca dla prawdziwych ,rzetelnie pracujących ludzi i fachowców. A nie pseudo fachowców, co rzucili pracę w piekarni ,kuriera czy akwizycji i nagle są elektrykami czy hydraulikami . Pijący i (usunięte przez administratora) ,macie swoje dzieci ,które muszę się wstydzić że ich stary to zwykły menel... Nie potrafiący być przykładem ojca w rodzinie ,tylko dla tego że jest ciota ,i popadało trochę śniegu musi regularnie się upijać ... Nigdy nie chciał bym żeby ktoś taki był moim ojcem.

Stachursky
@Konrad

Tak samo pijacy (usunięte przez administratora) i nieudacznicy brawo bardzo profesjonalne tłumaczenie szukacie frajerstwa którzy nie będą za bardzo rozgarnięci a jak będą zadawać za dużo pytań lub upominać się o swoje to wówczas taki delikwent zostaje (usunięte przez administratora) pijakiem i nieudacznikiem brawo wy

@Stachursky

Panie (usunięte przez administratora), posty reprezentujące stanowisko firmy są dodawane z oficjalnego profilu firmy. Można je poznać po zarezerwowanym nicku: We Can Do HR Sp. z o.o. oraz unikatowym awatarze i podpisie "pracodawca". Proszę nie interpretować słów użytkowników serwisu jako poglądów naszej firmy. Włączając się do dyskusji, jesteśmy dalecy od posługiwania się uogólnieniami i stygmatyzującymi stereotypami. W tak złożonym i delikatnym zadaniu jakim jest zarządzanie personelem może pojawić się wiele czynników utrudniających, a czasem uniemożliwiających dalszą współpracę. Niektórych z nich nie da się wychwycić nawet po przeprowadzeniu kilku pogłębionych rozmów kwalifikacyjnych. Trzeba się o nich przekonać w praktyce. Prawdą jest to, że wśród kandydatów czy nawet pracowników sporadycznie zmagamy się z wyżej wymienionym problemem. Na szczęście jest to margines, wynikający ze statystyki przy ilości specjalistów jakich zatrudniamy. Niestety takie incydenty odbijają się silnym echem i jak widać są tak samo oburzające dla współpracowników jak dla pracodawcy. Na szczęście 99% naszych zatrudnionych przez nas fachowców to godni pochwały profesjonaliści. Pojedyncze czarne owce nie są w stanie zniszczyć dobrego wizerunku polskiego pracownika za granicą. Pod warunkiem, że nie będziemy przymykać oka na zjawiska społecznie nieakceptowalne.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kniaziu

Nie polecam nikomu kto myśli o poważnej pracy.

@Kniaziu

Chcielibyśmy się dowiedzieć z czego wynika taka opinia? My traktujemy naszą pracę jak i pracowników bardzo poważnie. Rozwinięta opinia byłaby dla nas pomocna w dalszym podnoszeniu standardów.

Janusz

UWAGA nie polecam nikomu szczytowe warunki pobytu interesy na szybki zysk ustawione.

M.P

Fakt, może trochę przesadziłem z tą negatywną opinią. Przepraszam. Właściwie to wszystko było ok

Krzych

Jestem w Gotheborgu Jako spawacz Wszystko sie zgadza

Mmy
@Krzych

Jakie stawki

Grześ

Pracuję z tą agencją już drugi rok - raz tylko się zdarzyło, że wypłatę otrzymałem 3 dni później, więcej nie mam do czego się przyczepić. Pracuję ciężko, ale zarabiam sporo, chyba o to chodzi jeśli chodzi o pracę zagranicą. Polecam Grzegorz K.

Tomasz.S
@Grześ

Witam Grzegorz czy moglibysmy porozmawac przez tel.pozdrawiam 57219956

Slawek

Wie ktoś jak wygląda praca na barkach przy wylawianiu metalowych elementow ?

Tomciu

Polecam agencje ! wiadomo praca u pośrednika ma swoje plusy jednym z nich są częste zjazdy i pauzy jak się chce. Robię głównie u nas w kraju ale często jadę dorobić na kilka miesięcy płacą 140 sek na ręke.

Tadeusz

Polecam firmę! Proponuję oddzielić negatywne opinie pisane przez nieudaczników i pijaków od faktów. Najwyższe zarobki w Polsce jeśli chodzi o budownictwo, doskonale warunki zamieszkania... I zrekrutował mnie rekrutobus u mnie pod domem!!!

Kjh

Weksle co sie porobilo

Kamil

Witam , poszukuje pracy w Szwecji jako pracownik ogolno-budowlany , malaz, monter rurociagow badz konstrukcji stalowych. Posiadam kilkuletnie doswiadczenie w budowlance oraz jako monter.

@Kamil

Poszukujemy zdolnych pracowników z doświadczeniem. Zachęcamy do wysłania swojego CV na adres: praca@wecandoit.pl Dzięki temu nasi rekruterzy będą mogli zaproponować konkretną ofertę pracy.

Eryk

Witam nie polecam tej firmy firma we can do hr (usunięte przez administratora) kaze podpisywac jakies weksle na zabezpieczenie (usunięte przez administratora) i nie ubezpiecza pracowników na konkretną kwote tylko na 700zł to kpina ,wrazie wypadku płacicie z własnej kieszeni .Uważajcie firma kasuje wpisy ludzi i sama sobie wpisuje opinie pozytywne .Nie polecam tej firmy omijajcie ją szerokim łukiem .

@Eryk

Panie Eryku, nie wiemy jaka motywacja Panem kieruje, ale informacje przedstawione przez Pana są błędne i niezgodne z prawdą. Dlatego dla osób poszukujących informacji wyjaśniamy i rozwijamy poruszone wątki: WEKSEL – Istnienie weksli umotywowane jest tylko i wyłącznie zabezpieczeniem firmy przed rażącym naruszeniem zasad umowy i/lub umyślnymi zniszczeniami bądź kradzieżami wartościowych przedmiotów wykorzystywanych w pracy (np. samochód służbowy). Jednymi osobami, które powinny obawiać się weksla to osoby, które z założenia podejmują pracę tylko po to aby działać destruktywnie i nieetycznie. Weksel jest podpisywany tylko przy pierwszej umowie. Jeżeli pracownik już z nami współpracował i sprawdził się na poprzednim zleceniu, ma nasze zaufanie i nie wymagamy od niego podpisania takiego dokumentu. Weksel nigdy nie został wykorzystany w historii całej naszej działalności. Z radością zaznaczamy ten fakt. UBEZPIECZENIE – każdy z delegowanych pracowników, oprócz podstawowego ubezpieczenia, jest przez nas dodatkowo ubezpieczany na kwotę 200 tys. zł. – koszty leczenia i assistance; 20 tys. zł - NNW; 200 tys. zł – odpowiedzialność cywilna. Ponad to delegowany pracownik ma ubezpieczenie bagażu o wartości 2 tys. zł. Przykro nam, że próbuje Pan wprowadzić w błąd osoby rozpatrujące możliwość współpracy. Chcielibyśmy też uspokoić i uświadomić użytkowników GOWORK, że (tak jak na większości serwisów internetowych) możliwość moderacji komentarzy jest ograniczona do regulaminu serwisu i nadzorują ją administratorzy portalu. Usunięte mogą być tylko opinie łamiące regulamin lub o bezprawnym charakterze. Nie mamy możliwości i jako firma nie chcemy usuwać opinii nieprzychylnych. Chętnie odpowiadamy na pytania i chcielibyśmy rozwiać wszystkie wątpliwości potencjalnych kandydatów.

Bartek podkarpacie

Trafiłem w okolice Malmo i byłem zadowolony. Agencja jak najbardziej wypełnia swoje obowiązki. Zapewnione zakwaterowanie, zapewnione dojazdy, w prawdzie były małe kłopoty, ale to już nie z ich winy tylko z powodu modernizacji kolei, później już zapewnione zostały dojazdy samochodem, więc problem zniknął. Co do ludzi z którymi pracowałem muszę przyznać że byłem pozytywnie zaskoczony, widać że agencja nie bierze ludzi z łapanki tylko zatrudnia wybranych, wykwalifikowanych pracowników, nie ma mowy o żadnym chamstwie na mieszkaniu czy w pracy, po za tym pełna opieka koordynatorów, którzy odwiedzali nas osobiście co jakiś czas i byli cały czas po telefonem i służyli pomocą. Zakwaterowanie w wynajmowanych domach spełniało moje oczekiwania, więc plus dla nich, praca bardzo fajna i muszę przyznać, że jestem na prawde zadowolony. Ja niestety musiałem przedwcześnie zjechać po niespełna 4 tygodniach z powodów problemów rodzinnych w Polsce, ale jeśli była by tylko możliwość podjęcia ponownej współpracy nie zawahałbym się ani chwili i tym razem starałbym się jechać z bratem, bo na prawde warto. Polecam i Pozdrawiam

Mariusz

Pozwolę się nie zgodzić, że firma jest nieprofesjonalna i okłamuje swoich pracowników. Pracowałem w tej firmie przez 2 lata i nie mam nic do zarzutów co do ustaleń czy wypłaty wynagrodzenia. Byłem delegowany za granicę i zawsze trafiałem w dobre warunki pracy i godne warunki mieszkaniowe.

darek
@Mariusz

godne warunki mieszkaniowe mowisz o tym smiesznym hotelu, co w pokoju mieszkasz po 4, to ja nie chce wiedziec jak ty mieszkasz w polsce :P godne warunki hahaha

Joanna

Całkowicie jestem w stanie uwierzyć w słowa Anonima z poprzedniego wpisu. Właśnie przed chwilą otrzymałam informację od tej firmu, iż nie zostałam ostatecznie zaakceptowana jako odpowiedni kandydat. Wszystko byłoby ok jeśli nie fakt, iż kilka dni temu, po spotkaniu z paniami rekrutującymi, otrzymałam informację, że zostałam przyjęta do ich firmy jako najlepszy kandydat. Osoby rekrutujące zachowują się bardzo dziwnie, ustalają coś po czym zmieniają zdanie. Firma wiedziała, że na rozmowy muszę przyjeżdżać specjalnie z innego miasta a mimo to musiałam być obecna przy infirmacji, iż zostałam przyjęta do pracy - która okazała się fałszywa. Kiedy poprosiłam o uzasadnienie wykreślenia mnie z listy odpowiednich kandydatów nie otrzymałam sensownej odpowiedzi. Jedynie informację, iż został wybrany ktoś inny. Do tego wszystkiego pisanie do mnie maili w formie męskiej oraz zbędne wychwalanie moich umiejętności i zmienianie oferowanego stanowiska pracy 3 razy... Wszystko w trakcie tej rekrutacj wydaje się kropnie fałszywe. Jest mi bardzo przykro i czuję się okropnie oszukana. Firma hr, która nie potrafi rekrutować z szacunkiem własnych pracowników to smutny rekord na mapie agencji zatrudnienia w Polsce.

@Joanna

Pani Joanno, Zgadza się, w Pani przypadku nie doszło do zatrudnienia. Przeszła Pani pierwszy etap rekrutacji, natomiast nie przeszła drugiego, finalnego. Jest to decyzja kadrowa wynikająca z procesu rekrutacji, w którym brało udział więcej chętnych osób. Ewaluacja kandydata leży po stronie rekrutera, ostateczny wynik jest sumą ewaluacji i decyzji zarządu. Obecnie rozwijamy nasze biura i prowadzimy wiele rekrutacji mających na celu powiększenie gdyńskiego zespołu We Can Do It. Zgadza się, że podczas pierwszego etapu uznaliśmy Pani umiejętności za odpowiednie. W drugim etapie nie porozumieliśmy się ponieważ wyraziła Pani niechęć do obowiązków na proponowanym stanowisku oraz niezrozumienie samej roli stanowiska. W następującej po niej rozmowie telefonicznej z trudnością przyszło Pani zaakceptowanie tej informacji - wystąpiły trudności komunikacyjne i interpersonalne utwierdzające brak możliwość współpracy. Ma Pani prawo mieć postawę roszczeniową i prawo nie zgody z naszą decyzją. Nie doszło tu do braku szacunku z naszej strony. Przykro nam, że inwestycja w podróż w tym przypadku się nie zwróciła. Musi mieć Pani jednak świadomość, że tak samo jak udział w rozmowie kwalifikacyjnej nie gwarantuje zatrudnienia, również nie jesteśmy zobligowani do przyjęcia kandydata tylko na podstawie jego kompetencji twardych. Przykro nam, że czuje się Pani oszukana. Naszym zadaniem jako agencja HR jest dobranie odpowiedniego pracownika na odpowiednie stanowisko w celu osiągnięcia obustronnej korzyści. Życzymy powodzenia na ścieżce zawodowej z innym pracodawcą.

Joanna
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Niestety, nie mogę zgodzić się z opisanym przez Państwa powyżej przebiegiem rekrutacji. Podczas drugiego naszego spotkania otrzymałam informację, iż ostatecznie oferują mi państwo stanowisko, co potwierdzili państwo dodatkowo odpowiadając na moje pytanie czy na pewno tak jest. Niezrozumienie roli stanowiska wynikało z braku jego istnienia - podczas rekrutacji 3 razy zmieniali państwo zakres zadań, które miałabym wykonywać. Rozumiem, iż państwa oburzenie wywoło moje dopytywanie, czym miałabym ostatecznie zajmować się u państwa w firmie. Dodam, iż na pytanie o to, jak miałoby nazywać się moje stanowisko zapytano mnie , jak ja bym chciała żeby się nazywało.... Mało tego, podczas tej właśnie rozmowy telefonicznej otrzymałam dodatkową informację, iż dostałam pracę i że 1go czerwca mam zgłosić się w celu załatwienia wszelkich formalności aby od 4go rozpocząć już pracę. Co do podróży - raczej żadna firma nie karze stawiać się osobiście w celu jedynie przekazania informacji, iż ktoś dostał pracę... a nawet, jeśli by tak było, iż przeszedł do kolejnego etapu. Na koniec dodam, że to mi jest przykro, że są państwo formą, która zajmuje się rekrutacją. Brak wyczucia, rzucanie słów na wiatr oraz oszukiwanie osób rekrutowanych nie powinno być „atutem” takiej firmy. A, jak widać i co można przeczytać na tym portalu, w państwa firmie są. No i oczywiście bardzo dziękuję, iż na koniec otrzymałam na reszcie uzasadnienie już właściwie zwolnienia mnie z obiecanego stanowiska - podczas rozmowy telefonicznej odmówiono mi rzetelnego wyjaśnienia.

Okropne miejsce pracy!!!! Nie polecam nikomu. Po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych dostałam pracę, ale kiedy dostarczyłam swoje wyniki badań to w ten samy dzień byłam złe potraktowaną. Najpierw w HR nie zrozumieli dla czego i po co ja przyszłam, a potem zaprosili na kolejną krótką rozmowę i powiedziały że nie mogą nawiązać współpracy, ponieważ potrzebują osoby na "już". Nawet nie zwróciły uwagi na te że złożyłam wypowiedzenie w poprzedniego pracedawcy i mogłam zacząć pracę za 4 dni. Obiecują i nic nie robią. Firmą zajmuje się branżą zarządzania kapitałem ludzkim, ale samie pracownicy nie ogarniają najłatwiejszych procesów w rekrutacji. (usunięte przez administratora)

Alicja
@Anonim

Mam zupełnie odmienne doświadczenie dotyczące współpracy z firmą. Denerwowałam się na pierwszej rozmowie, jednak zakończyła się bardzo sympatycznie. W krótkim czasie po niej rozpoczęłam pracę w biurze. Wszystkie ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej zostały zawarte w umowie, pracowałam w firmie na podstawie umowy o pracę, po miesięcznym okresie próbnym dostałam podwyżkę oraz wszystkie benefity zapowiedziane w ogłoszeniu. Pracowałam w agencji ponad rok, zrezygnowałam tylko z powodu przeprowadzki za granicę.

Były pracownik 2018
@Alicja

Na odległość śmierdzi że pracujesz w biurze ale u nich haha. Umowę o pracę?? Proszę Cię. Ale kit. Ludzie nie wierzcie w takie bzdury. Nie znam nikogo kto dla nich pracował i ma dobre zdanie. Pozytywne komentarze piszą sobie sami. Pozdrawiam

@Anonim

Szanowna Pani. Pani status prawny na terenie Polski okazał się nieodpowiedni. Doskonale Pani wie, że nie mogliśmy Pani zatrudnić w trybie natychmiastowym (tak jak się Pani deklarowała) lecz z przyczyn administracyjno-prawnych dopiero w niedalekiej przyszłości. Ponad to, wprowadziła nas Pani w błąd co do historii swojej pracy. Nie była Pani w stanie jej udokumentować - brak świadectw pracy. Przykro nam Pani Ivanno, że nie było nam dane rozpocząć właściwej współpracy. Czasami takie sytuacje mają miejsce i z ich konsekwencjami musi się mierzyć, zarówno rozczarowany kandydat jak i pracodawca ponoszący koszty procesu rekrutacji i nieuzupełnionego wakatu. Jesteśmy jednak zaskoczeni tonem Pani wpisu. Owszem żyjemy w czasach, w których bardzo łatwo anonimowo odegrać się na firmie, sklepie, pracodawcy negatywną opinią w Internecie. Proszę jednak mieć na uwadze, że od wielu lat zatrudniamy na stałe, kilkadziesiąt pracowników biurowych oraz pod naszymi skrzydłami znajduje się ponad pół tysiąca pracowników delegowanych. Ludzie ci są naszymi długoterminowymi partnerami, decydują się na kontynuowanie współpracy po zakończeniu wcześniejszych projektów. Niejednokrotnie, również jak pani, zaryzykowali swój czas, swoją energię , umowę z byłym pracodawcą i dzięki temu osiągnęli satysfakcję i pracę na jaką liczyli. Tego rodzaju emocjonalnie nasycona opinia nieuczciwie uderza nie tylko w nas jako pracodawcę, ale też w ciężką pracę naszych pracowników oraz ludzi którzy, nie bez powodu, obdarzyli firmę swoim zaufaniem. Proszę nie podważać ich decyzji, tym bardziej że sama Pani miała ambicję i chęć stania się członkiem właśnie naszej firmy. Mimo wszystko życzymy powodzenia i sukcesów w dalszych planach zawodowych. @Były pracownik 2018 Proszę nie atakować naszych obecnych oraz byłych współpracowników. Gdyby faktycznie był Pan członkiem naszego zespołu nie zdecydowałby się Pan napisać tak mijającej się z prawdą treści. Wszystkich pracowników biurowych i terenowych obowiązuje ta sama procedura zatrudnienia - po zakończeniu okresu próbnego, umowa o pracę ze stałymi benefitami. Natomiast specjaliści zatrudnieni przez We Can Do It, wysyłani do pracy za granicą na zasadzie delegacji, z pełną korzyścią dla siebie są zatrudniani na umowę zlecenie, z odprowadzanymi wszystkimi ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi, w tym III filar emerytalny oraz dodatkowe ubezpieczenie osobiste. Nie musimy walczyć o pozytywne opinie, zdajemy się na sympatię i dobrowolne chęci naszych pracowników. Konstruktywną rozmowę z negatywnymi opiniami chętnie podejmiemy, dla obustronnej korzyści, pod warunkiem stosowania merytorycznych uwag i zrezygnowania z pomówień.

@We Can Do HR Sp. z o.o.

Brak świadectw pracy? Co za bzdura? Przecież mogłam nadać Państwu wszystkie dokumenty po skończeniu okresu wypowiedzenia w poprzedniej pracy. Szuka Państwo teraz wymówek po prostu. Smutno że firma podejmuje szybkie decyzje odnośnie zatrudnienia a potem nie wiem jak powiedzieć osobie że nie chce z nią nawiązać współpracy i wymyśla różni głupie sytuacji. No cóż.... Życzę sukcesów w pracy i mam nadzieję że się ogarniecie w końcu.

Agencja do zapomnienia, dzwonią i zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i ok,zadaja dziwne pytania po czym mówią że w ciągu tygodnia dadzą odpowiedz,ja usłyszałem że jestem nie stabilny emocjonalnie i mi podziękowali,z czego to wywnioskowali nie mam pojęcia, byłem tam 15minut????????????

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.