Opinie o Nordic Made Poland Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nordic Made Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nordic Made Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordic Made Poland Sp. z o.o. w Rumia

Jasio Nowy wpis

Widzę, że nic się nie zmieniło... Ta firma to dalej Teco. Słyszałem, że znowu robią w (usunięte przez administratora) ludzi z wypłatami sypiąc im jakieś grosze na otarcie łez. Cieszę się, że już tam nie pracuję i nie muszę prosić (usunięte przez administratora) o moje pieniądze. Zapraszam do Baltecu... przynmajmniej wypłaty są zgodnie z umową. Zaraz znowu (usunięte przez administratora)sie udzieli pisząc jacy to oni nie sa uczciwi :D hahahha

Nowy wpis

@Jasio

Witam serdecznie. Chciałbym aby się Pan nie wypowiadał na temat naszej firmy jeśli nie jest Pan naszym pracownikiem, a jeśli Pan jest to napewno dostał Pan prawdziwą informację jakie są powody opóźnień i nieprzekraczają one nawet 7-14 dnii taka sytuacja wystąpiła po 2 latach płacenia na czas. Jesli chodzi o pomówienie " złodzieji" to proszę takiego sformułowania nie używać ponieważ nasza firma nigdy nikogo nie okradła. Każdy dostał swoje wynagrodzenie w 100% a dalsze uporczywe wypisywanie nieprawdy może być dowodem w sprawie karnej o Zniesławienie. A tak na koniec to chciałbym zaznaczyć że imię pisze się z dużej litery. Fajnie się podpisywać NICKIEM - widać ktoś się wstydzi swojego imienia i nazwiska. Pozdrawiam Robert Specht

Tomek Nowy wpis

Dzień dobry! Czy jest możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia w tego typu sektorze.Jedynie co posiadam to dobry angielski chęci do pracy oraz wiem jak używać narzędzi. Kiedyś byłem pomocnikiem spawacza oraz pracowałem warsztacie samochodowym. Z góry dziękuję za odpowiedź

ARTUR Nowy wpis

Witam wszystkich.Pracuje dla Nordic Made już od 5 lat,firma ta miała problemy z płatnościami ale dawno temu. Obecnie płacą na czas..Firma oferuje wyżywienie , spanie , ubrania robocze,zwraca koszta za posiłki w trakcie lotu na projekt i z powrotem .Jestem zadowolony z współpracy i polecam te firmę .ARTUR

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Nordic Made Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 19 sierpnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Robert

Uprzejmie prosze o kontakt telefoniczny +48506315116 bądź mailowy crewing@teco.no

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nordic Made Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jarek

Witam, FIrma jak kazda inna, slyszalem ze mieli problemy z kasa i to juz za nimi. Bo ja plywam z nimi od stycznia tego roku i tak jak bylo obiecane i ustalone wplaty sa, prowadzacy sa ok i pomocni.

Dolar

Z płatnosciami to oni maja juz od roku problemy. Niby cos tam placą ale dostali srogą kare i sa w D

Niki
@Dolar

Witam serdecznie. Nie wiem od kogo Panowie mają te informacje ale jak dla mnie firma rozlicza się na bieżąco - no z małym poślizgiem 7 dniowym

All
@Niki

Bzdury piszesz,mąż czeka już 6 miesięcy na wypłatę,to są oszuści.Nie mam pojęcia kim jesteś w tej firmie.

Baba Jaga
@Niki

Niki Jak jesteś kuzyn ,brat albo z "rodziny firmowej" to może masz płacone z opóźnieniem 7 dniowym a nie 7 miesięcznym

@Dolar

Witam serdecznie. Tak przyznaję iż firma miala problemy finansowe w 2017 i połowa 2018 roku. Na szczęście to juz jest za nami. W razie pytań pozostaje do dyspozycji.

zenek

Witam wszystkich oszukanych ..... A może warto by się zebrać i założyć pozew zbiorowy , przecież ONI /Pani Ś . i Pan S / nie są NIETYKALNI ...

@zenek

Witam serdecznie. Chciałbym uprzejmie poinformować iż nikt kto dotąd pracował dla Nordic Made nie został (usunięte przez administratora) więc prosze o niewypisywanie głupot ponieważ Pani Ś i Pan S są tylko pracownikami firmy a nie właścicielami. W razie wątpliwości proszę o kontak bezpośredni ze mną. Pozdrawiam Robert Specht

Izydor

Łatwo niektórym przychodzi oskarżać ale czy są pewni tego co piszą?

Przemek spawacz

Witam ja byłem na kontrakcie we Francji na jednostce MSCPoesia był to krótki strzał łącznie z lotem 6 dni. Nie mogę powiedzieć złego słowa o właścicielu tej firmy ,na miejscu było wyżywienie całodzienne i kwatera . Po przylocie do Polski w ciągu 14 dni firma się rozliczyła co do złotówki więc nie mam żadnych zastrzeżeń pozdrawiam Przemek

Waldek Płock spawacz

Witam. Nic złego na tą firmę nie mogę powiedzieć,pracowałem w Marsyli wszystko było tak jak zostało ustalone z panem Robertem S pieniądze wypłacone wszystko ok polecam firmę choć ma złe opinie. Proszę bez głupich komentarzy typu że rodzina kolega itp. Jestem zupełnie obcy dla tej firmy. Pozdrawiam Waldek R Płock

@Stachu, czy pieniądze, o których wspominasz były twoim wynagrodzeniem za pracę? W jaki sposób udało Ci się odzyskać te pieniądze i jak wyglądały dotychczasowe negocjacje? To dla innych osób może być cenna wskazówka, ponieważ widać na forum, że nie jesteś pierwszą osobą, która czekała na wynagrodzenie.

All

Nie płacą i mają to gdzieś,kiedy wezmą się za takich cwaniaków.Mąż czeka już 6miesięcy!Kpina i jeszcze raz kpina!

Janeczka

NIKI - 7 DNIOWY POŚLIZG ?! O czym Ty piszesz ? , ja czekam już 11 TYGODNI !!! Twój wpis jest chyba SPONSOROWANY ! Znam ludzi , którzy czekają na swoje pieniądze kilka miesięcy , ( wpisy powyżej potwierdzają ) Szczerze - NIE POLECAM tej firmy , narzędzia - złom , za transport z lotniska do hotelu musisz sam płacić /i czekać _____ na zwrot kosztów , które jeszcze obetną /kursy dolara, tipsy,/ diety niby płatne ale brak zwrotu, godziny zawsze jakoś dziwnie zaniżone , za norweskie świadectwo zdrowia musisz sam zapłacić /min.300pln./ubezpieczenie niby jest ale ....spróbuj sie zapytać - TAJEMNICA .! .....

Henia

po 5-mc wypłacili kase...brawo wy!!!

Barnaba

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

J

Niestety ale firma porażka w kontekście terminowości wypłat. Może to nie wina biura w Polsce ale nie zmienia to faktu ze katastrofa przez duże K

Jan

Firma-porazka ciągle zaległości z płatnościami

spawacz

no cóż czekam na pieniądze od 3 mcy

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Made Poland Sp. z o.o. - Rumia

Nordic Made Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.

Nordic Made Poland Sp. z o.o.