Support-Am Sp. z o.o. S.K.A.

Adres: Żwirowa 51, 81-010 Gdynia

NIP: 5871573598 REGON: 192889250 KRS: 0000463040

Support-Am Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Support-Am Sp. z o.o. S.K.A.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Support-Am Sp. z o.o. S.K.A. w miejscowości Gdynia, bo nadal nie widzimy wieści od pracujących?

Zostaw opinię o Support-Am Sp. z o.o. S.K.A. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Support-Am Sp. z o.o. S.K.A.