DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

Gdynia

Opinie o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

Iwona
użytkownik zarejestrowany

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DAMOR? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

witam musze przyznać firma wypłacalna na czas , załoga (pracownicy fizyczni) ogólnie dobra i to wszystko co mogę napisać coś dobrego o tej firmie.za to majstrowie do d.......... a zwłaszcza pan Marcin. K. teraz już pan prezes od siedmiu boleści który na robocie się nie zna, dać mu rysunek to' 'wali karpia'' nie wie o co chodzi. Strasznie irytujący człowiek ,zero szacunku do drugiego człowieka. ŻENADA

Stoczniowiec

Jedna z nielicznych firm z dobrą atmosferą gdzie możesz popracować jak człowiek.

gabryś
użytkownik zarejestrowany

No na pewno sam prezesik @dubel ma czas na wchodzenie tutaj i pisanie opinii :) a odnośnie tych zarobków to średnio ile byś powiedział, że macie?

dubel

ciekawe, mówisz w zarobkach? to chyba do końca nie wiesz co piszesz, o firmie też same hip hip hurra!!! ciekawe jak wiele tych opini pisze prezesik

trym

Jeśli chodzi o pieniądze stawki szału nie robią, ale z pieniędzmi zawsze 100% się sprawdza, czasem gdy coś braknie, można sprawę wyjaśnić majstrowie, prezes problemu nie robią, największą wadą są postoje między robotami. Ogólnie plusy i minusy jak w każdej firmie, i nie mylić Damoru sp.zoo z Damorem Servis, dwie różne firmy.

Monter

Słąwuś, sam o sobie napisałeś? :)))))))))))))

damor

omijajcie tą firmę. wyzysk.majstrowie traktują ludzi jak niewolników zero szacunku.

znam ich

Sa dwie firmy DAMOR sp.zo.o i jeste ok a druga firma to jest DAMOR SERVICE to jest sciema ( były Trabzon) pan Sławomir P. i jego pahołki do brania i przewalania kasy

Bardzo dobra firma,płacą na czas jak trzeba to pomogą,dają zaliczki.Ogólnie jedna z lepszych na terenie stoczni.

Szlifierz

Czy ma ktoś numer do (usunięte przez administratora) ? Potrzebuje Szlifierza wie ktoś ?

Jaaa

Jest lipa

stoczniowiec

Jedna z nielicznych firm o ktorych na stoczni wypowiadaja sie dobrze.Placi zawsze na czas I zaliczkuje,ile masz godzin tyle dostajesz.Stawki na poziomie srednim.Problem w tym że jest to firma podwykonawca tak jak 99% na stoczniach wiec o robocie długoterminowej pewnie nie ma mowy.Pozdrawiam

mosty

czy ktos zna pana Slawka ktory niby jest tam szefem????

witam firma krzak zatrudniaja[usunięte przez moderatora] nie placa na czas w ratach zmuszaja do niewolniczej pracy nie placa za nad godziny wymagaja zeby robicz po 12 godzin w upaly nie daja nawet wody rzeczy roboczych tez nie daja

Zbyszek123

Płaci i w dodatku terminowo

asas

ma ktos zdanie o tej firmie? placi?

Zostaw opinię o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa) - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)