DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

Gdynia

DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)
3 29

Opinie o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@Stoczniowiec, czy możliwość rozwoju zawodowego jest równoznaczna z późniejszym awansem w tej firmie? Jeżeli tak, to jak wygląda ścieżka do jego zdobycia? Proszę Cię o uzupełnienie swojego wpisu o te informacje.

Iwona

@Stoczniowiec, wynagrodzenie wypłacane w terminie jest obowiązkiem pracodawcy. Zapis o terminowości pensji jest zamieszczony również w umowie, którą pracownik podpisuje przed rozpoczęciem pracy. Czy możesz przedstawić argumenty, które Twoim zdaniem mogą przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie w DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)?

@Iwona 21.02.2018 23:36

Podkreślam tylko stabilność firmy, dobrą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego. Firma nazywa się od niedawna TREND STAL, a zakres wykonywania prac to montaż systemów wentylacyjnych na statkach oraz prace ślusarskie na jednostkach. Pozdrawiam.

witam musze przyznać firma wypłacalna na czas , załoga (pracownicy fizyczni) ogólnie dobra i to wszystko co mogę napisać coś dobrego o tej firmie.za to majstrowie do d.......... a zwłaszcza pan Marcin. K. teraz już pan prezes od siedmiu boleści który na robocie się nie zna, dać mu rysunek to' 'wali karpia'' nie wie o co chodzi. Strasznie irytujący człowiek ,zero szacunku do drugiego człowieka. ŻENADA

@pracownik 23.02.2017 21:50

Prezes nie jest od znania się na robocie tylko wypłacania Ci pieniędzy, a pieniądze są zawsze na czas. Robisz swoje wracasz do domu, to nie piekarnia, że będą Cię głaskać bo dobrze zrobiłeś.

Iwona

Nigdzie w sieci nie udało mi się zlokalizować żadnych ofert pracy w DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa). Może ktoś z Was mógłby opisać aktualną sytuację tego pracodawcy? Znane są Wam przyszłe rekrutacje do firmy lub obecnie prowadzone? Każdy Wasz wpis będzie cenny dla wszystkich, którzy interesują się tym pracodawcą pod kątem uzyskania u niego zatrudnienia.

Iwona

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DAMOR? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

Stoczniowiec

Jedna z nielicznych firm z dobrą atmosferą gdzie możesz popracować jak człowiek.

gabryś

No na pewno sam prezesik @dubel ma czas na wchodzenie tutaj i pisanie opinii :) a odnośnie tych zarobków to średnio ile byś powiedział, że macie?

dubel

ciekawe, mówisz w zarobkach? to chyba do końca nie wiesz co piszesz, o firmie też same hip hip hurra!!! ciekawe jak wiele tych opini pisze prezesik

trym

Jeśli chodzi o pieniądze stawki szału nie robią, ale z pieniędzmi zawsze 100% się sprawdza, czasem gdy coś braknie, można sprawę wyjaśnić majstrowie, prezes problemu nie robią, największą wadą są postoje między robotami. Ogólnie plusy i minusy jak w każdej firmie, i nie mylić Damoru sp.zoo z Damorem Servis, dwie różne firmy.

Monter

Słąwuś, sam o sobie napisałeś? :)))))))))))))

damor

omijajcie tą firmę. wyzysk.majstrowie traktują ludzi jak niewolników zero szacunku.

znam ich

Sa dwie firmy DAMOR sp.zo.o i jeste ok a druga firma to jest DAMOR SERVICE to jest sciema ( były Trabzon) pan Sławomir P. i jego pahołki do brania i przewalania kasy

Bardzo dobra firma,płacą na czas jak trzeba to pomogą,dają zaliczki.Ogólnie jedna z lepszych na terenie stoczni.

Szlifierz

Czy ma ktoś numer do (usunięte przez administratora) ? Potrzebuje Szlifierza wie ktoś ?

Jaaa

Jest lipa

stoczniowiec

Jedna z nielicznych firm o ktorych na stoczni wypowiadaja sie dobrze.Placi zawsze na czas I zaliczkuje,ile masz godzin tyle dostajesz.Stawki na poziomie srednim.Problem w tym że jest to firma podwykonawca tak jak 99% na stoczniach wiec o robocie długoterminowej pewnie nie ma mowy.Pozdrawiam

mosty

czy ktos zna pana Slawka ktory niby jest tam szefem????

witam firma krzak zatrudniaja[usunięte przez moderatora] nie placa na czas w ratach zmuszaja do niewolniczej pracy nie placa za nad godziny wymagaja zeby robicz po 12 godzin w upaly nie daja nawet wody rzeczy roboczych tez nie daja

Zbyszek123

Płaci i w dodatku terminowo

asas

ma ktos zdanie o tej firmie? placi?

Zostaw opinię o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa) - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)