Opinie o Trend Stal w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trend Stal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trend Stal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trend Stal w Gdynia

Andzej

Witam ogólnie firma kombinatoska umowa 300 zł - miesięcznie tak 300 zł nie mylę się Pan Kudła no cóż wypłaca 22 zł na godzinę zarobione na czarno i się tym szczyci, jego majster psudonim baniak po wyższej szkole-nie wiem jakim cudem jest spawalnikiem bez podstaw i pojęcia . Ogólnie praca na czarno po Stoczniach bo tego nie można nazwać umową mobing, własćiwie nie wiem kto ma w tym interes by takie beznadziejne psudo czarne firmy wspierać - ludzie nie dajcie się nabrać - życzliwy

@Andzej

Nie wypisuj kolego bzdur. Powielasz ten swój wpis od kilku lat a ci ludzie już dawno w tej firmie nie pracuja!!!

Podwykonawca

Trend Stał i wszystkie pseudo foremki działające na terenie dogorywającej stoczni Nauta istnieją dzięki temu ,że znajdują jeszcze do pracy takich ,,skazańców,,Umowa na najniższą krajową albo na czarno.Nadgodziny bez dodatków i biegiem przez cały dzień.Ludzie Wy nie macie już godności

@Podwykonawca

Czy Trend Stal organizuje staże dla studentów?

Pracownik Nowy wpis

Tak, firma organizuje staże/praktyki dla studentów.

Staszek

Zawsze można zmienić firmę tylko sądzę, że problem leży w braku chęci do pracy. Firma z dobrą opinią jako pracodawca to nie wymysł.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trend Stal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Iwona

Potrzebuję pomocy i jednocześnie porady. Damar ma zapewne jakiś biurowiec w Gdyni? Czy ktoś powie, jakie warunki pracy i zarobki tam są?

Krystyna
@Iwona

Prosze zadzwonić do prezesa to sie pani dowie

Łyst

Wszystko OK. Wypłacają na czas i bez kombinacji. Polecam

Vifon

Dzień dobry pracowałem w tej firmie trochę czasu wiec zdradzę małe co nieco. Jeśli chodzi o wypłacalność jest ok zawsze na czas .PREZES w tym wypadku ten właściwy Tadeusz K. właściwy człowiek na właściwym miejscu KLASA SAMA W SOBIE Jeśli chodzi o majstrów no cóż (usunięte przez administratora) poganiał podusić w kiblu i tyle na ten temat szkoda słów . Ich czyny to tylko nagrać i w cyrku przez klauna czy pajaca odegrać.

Iwona

@Stoczniowiec, czy możliwość rozwoju zawodowego jest równoznaczna z późniejszym awansem w tej firmie? Jeżeli tak, to jak wygląda ścieżka do jego zdobycia? Proszę Cię o uzupełnienie swojego wpisu o te informacje.

Iwona

@Stoczniowiec, wynagrodzenie wypłacane w terminie jest obowiązkiem pracodawcy. Zapis o terminowości pensji jest zamieszczony również w umowie, którą pracownik podpisuje przed rozpoczęciem pracy. Czy możesz przedstawić argumenty, które Twoim zdaniem mogą przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie w DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)?

@Iwona

Podkreślam tylko stabilność firmy, dobrą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego. Firma nazywa się od niedawna TREND STAL, a zakres wykonywania prac to montaż systemów wentylacyjnych na statkach oraz prace ślusarskie na jednostkach. Pozdrawiam.

witam musze przyznać firma wypłacalna na czas , załoga (pracownicy fizyczni) ogólnie dobra i to wszystko co mogę napisać coś dobrego o tej firmie.za to majstrowie do d.......... a zwłaszcza pan Marcin. K. teraz już pan prezes od siedmiu boleści który na robocie się nie zna, dać mu rysunek to' 'wali karpia'' nie wie o co chodzi. Strasznie irytujący człowiek ,zero szacunku do drugiego człowieka. ŻENADA

@pracownik

Prezes nie jest od znania się na robocie tylko wypłacania Ci pieniędzy, a pieniądze są zawsze na czas. Robisz swoje wracasz do domu, to nie piekarnia, że będą Cię głaskać bo dobrze zrobiłeś.

Iwona

Nigdzie w sieci nie udało mi się zlokalizować żadnych ofert pracy w DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa). Może ktoś z Was mógłby opisać aktualną sytuację tego pracodawcy? Znane są Wam przyszłe rekrutacje do firmy lub obecnie prowadzone? Każdy Wasz wpis będzie cenny dla wszystkich, którzy interesują się tym pracodawcą pod kątem uzyskania u niego zatrudnienia.

Iwona

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DAMOR? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

Stoczniowiec

Jedna z nielicznych firm z dobrą atmosferą gdzie możesz popracować jak człowiek.

gabryś

No na pewno sam prezesik @dubel ma czas na wchodzenie tutaj i pisanie opinii :) a odnośnie tych zarobków to średnio ile byś powiedział, że macie?

dubel

ciekawe, mówisz w zarobkach? to chyba do końca nie wiesz co piszesz, o firmie też same hip hip hurra!!! ciekawe jak wiele tych opini pisze prezesik

trym

Jeśli chodzi o pieniądze stawki szału nie robią, ale z pieniędzmi zawsze 100% się sprawdza, czasem gdy coś braknie, można sprawę wyjaśnić majstrowie, prezes problemu nie robią, największą wadą są postoje między robotami. Ogólnie plusy i minusy jak w każdej firmie, i nie mylić Damoru sp.zoo z Damorem Servis, dwie różne firmy.

Monter

Słąwuś, sam o sobie napisałeś? :)))))))))))))

damor

omijajcie tą firmę. wyzysk.majstrowie traktują ludzi jak niewolników zero szacunku.

znam ich

Sa dwie firmy DAMOR sp.zo.o i jeste ok a druga firma to jest DAMOR SERVICE to jest sciema ( były Trabzon) pan Sławomir P. i jego pahołki do brania i przewalania kasy

Bardzo dobra firma,płacą na czas jak trzeba to pomogą,dają zaliczki.Ogólnie jedna z lepszych na terenie stoczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Trend Stal - Gdynia

• Jak się pracuje w Trend Stal?

Zobacz opinie na temat firmy Trend Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trend Stal