HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.

Ochotnik

Co słychać w firmie? Czy macie jakieś potrzeby kadrowe?

Iwona

Pracujesz w HYDRO - NAUTA? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

oburzeni

Może ktoś chce przygarnąć do stolika pracownika "z plecami ",który beka,puszcza bąki i smarka na podłogę w czasie posiłku ? Chętnie się takiego pozbędziemy z naszej stołówki bo aż się jeść odechciewa . Znajdzie się jakiś ornitolog chętny?.

hm

Ofert już długo nie było @Koter..ma ktoś jakieś info czy coś się zmieni?

niemiec;)

Polska rzeczywistosc trzech stoi jeden robi...Pracusie na umowie na stałe... ha ha śmiech na sali , jeden na drugiego patrzy i czeka na pomysl bo kazdy sie boi wziasc robote na siebie ... ale do krecenia śrubek ,montazu i demontazu sie nadaja:) pozdrawiam

niemiec1

"kolego" ... to pracuj sam za siebie,a nie jeździj na plecach innych! Nie masz siły? Won na rente! Nie masz motywacji,idz do kierownika. Prcuj uczciwie i nie cwaniakuj jak większość w hydro naucie,jak nie podoba się że trzeba samemu się wysilić to się zwolnij. dziesięciu leserów na jednego robola. Cwaniaki ze stałymi umowami,lenie i nieroby...

qwerty

Panie i Panienki, ciężko jest zmienić ludzi. "Kolego" obrażając innych musisz sam mieć duże kompleksy, rozumiem, że sam musisz sie dowartościować. Owszem, w pracy jest jak jest,ale nikt nie każe wam tutaj pracować...

aaa

ciekawe jak ten cielak z hydro rurarzy wazy chyba ze 130 kg i nic nie potrafipo co takiego cielaka trzymać chodzi jak paw tylko miejsce blokuje dla fachowcow grubas nieudacznik ponoc mowia na niego NAJSLABSZE OGNIWO nic dziwnego jak się na niego patrzy

bbb

To prawda! Podwykonawcy są traktowani przez pracowników jak podludzie. To nowa wersja nacjonalizmu!

kooperacja

Jedna wsciekła sikorka wiosny nie czyni,kierownictwo nadal nieudolne,chociaż "suwnicowy" się uspokoił. Ale pracownicy ze stałymi umowami dalej traktują koperantów jak niewolników,dalej trwa ostentacyzm i wyręczanie sie "niemcami" Nawet doszło do tego że jeden z pracowników hydro-nauty przyjechał na zielonym rowerze na warsztat i wykrzykiwał żę "pie...oni niemcy"itd. Było to w obecności kierownictwa(brak reakcji) mobingowanie kooperantów jest tak zakorzenione że praca w hydronaucie to słuchanie wyzwisk i praca pod batem,co często jest wynikiem sprowadzania niebezpieczeństwa,pracy w stresie i urazów(ale niemiec nic nie powie) Nie polecam.

aaa

to sa nieroby które nic nie potrafja zal jak się na nich patrzy podczas pracy BANDA NIEROBOW I NIEUDACZNIKOW

zbychu

Witam wszystkich,którzy chcą się zatrudnić w hydro!Namawiam do walki o umowę o pracę bo w innym przypadku będziecie tzw Niemcami.Niemiec to pracownik o charakterze niewolniczym,który wykona wszystkie prace za nas,wchodzi w najbrudniejsze dziury,nosi najcięższe rzeczy,narzędzia,itd.Niemiec nawet chorować nie może dłużej niż dwa dni bo w oczach Głównego suwnicowego traci na swojej wartości.Więc łykając antybiotyki lezie do tej roboty jak robot i służy swym panom z hydro.Główny suwnicowy w tym czasie pieści i łechce swych tzw halusiów.Halusie to tacy pracownicy,na których setki musi robić reszta-nie tylko Niemcy-reszta z nas też.Będąc halusiem możesz sobie pozwolić na 3-4 pary rękawic w tygodniu bo masz tak brudne ręce od komórki i od kierownicy firmowego auta.Jedyne klucze,które masz w rękach są od szafki-więc z awansem opłaca się być jednym z halusiów.W nadgodzinach rozwieziesz ludzi po dokach i heja na stołówkę na kawkę przy radyjku!Reszta pod kontrolą pary montrskiej z hydro plus niemiec,który musi wykonać to co jest zadane na trzy osoby! standard! Plan wykonany!Główny suwnicowy zadowolony,przed szefem-wykonał plan i jeszcze samochód zdążył umyć,biuro,kask wyglancować,itp.I to za 100-tki! żyć nie umierać!Czasem spotkamy się z Niemcami na piwie-oni już nawet nie wiedzą co z tym zrobić więc się już z tym powoli godzą.Z mobbingiem ze strony głównego suwnicowego i resztą bzdet od halusiowych cyców.Myślę,że w końcu ktoś lub coś w końcu pęknie i pójdzie pismo do Zarządu lub gdzieś indziej do kogoś kto będzie zainteresowany sytuacją w hydro bo nas 15-tu z 40-tu plus germania nie utrzyma całego tego cyrku!Razi też notoryczny brak sprzętu w narzędziowni.Ta buda to śmiech na sali.Osoba za to odpowiedzialna powinna sama dygnąć przez m-c w zęzach np.na promach i to po 12cie.I to tempo leniwców przy okienku! hasło NIE MA już mają we krwi!!! Reasumując-w pośredniaku byłeś!? Nie pchaj się do hydro bo Główny suwnicowy cię zajedzie-odmówisz?to cię zgnoi-jak Niemca!!

zbychu

We firmie jest zła atmosfera wśród pracowników a to przez jednego majstra (usunięte przez administratora)Nie potrafi rozmawiać z ludźmi tylko wrzeszczy i wszystkie sprawy zwala dla ludzi ,on by tylko chciał mieć czyste raczki i nic nie robić.A najlepiej mu wychodzi pranie rękawiczek i kasku w sobote kiedy stawko godzinowe wzrasta 100%.Pozdrawiam i nie życzę współpracy z tym gościem.

Zostaw opinię o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.