Opinie o stocznia remontowa Nauta w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie stocznia remontowa Nauta, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie stocznia remontowa Nauta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o stocznia remontowa Nauta w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Księgowa w stocznia remontowa Nauta? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Iwona Nowy wpis

Słuchajcie, jak to rozpoczęcie postępowania restrukturyzacyjnego wpłynęło na pracę w Naucie? W decyzji pisali, że celem jest ochrona praw i interesów m.in. pracowników stoczni. A po jej rozpoczęciu widać tylko ofertę pracy dla pracownika ds. controllingu i oceny rentowności, czyli jakby do robót typowo stoczniowo-remontowych nie było już potrzeba ludzi? No i niektórzy z Was piszą, jakby firma już była w upadłości, a prasa pisze w drugą stronę - że współpracuje z Niemcami. Co tam się dzieje? Jest praca czy nie? Może ktoś wyjaśni.

Michał Nowy wpis
@Iwona

Pani Iwonko, co z tą stocznią pyta Pani? Niech Pani zobaczymy co zostało po stoczni na ul. Waszyngtona 1. Ten obrazek powinien Pani wszystko wytłumaczyć. Pozdrawiam

Wiecie czy stocznia remontowa Nauta udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tomek
@Pytanie

Tak

Karolina Nowy wpis
@Tomek

Zastanawiam się jak jest teraz, gdy sytuacja epidemiczna się uspokoiła, czy nadal można pracować zdalnie lub w modelu hybrydowym, czy teraz wszystko odbywa się już stacjonarnie? Obecnie trwa też fala upałów, jestem ciekawa, jak pracodawca dba o to, by pracownikom Nauty pracowało się w tym okresie jak najlepiej :D

Peqsus

Do Zarządu SR Nauta, czy Was interesuje co dzieje się w Waszych spólkach córkach? Wszyscy wiedzą już o wałkach jakie robi się w OPP. Godziny rozpisywane na swoich ludzi, podwójne obciążanie Nauty za asysty strazaków na statkach, itp. Czy wogóle kogoś to obchodzi? Opinie o Trans naucie mówią do was, ludzie krzyczą, czy wy tego nie widzicie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie stocznia remontowa Nauta na stanowisko monter maszyn i urządzeń okrętowych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Szukam Elektryka/Elektromonter

Cześć, szukam elektryka/elektromontera. Jeśli jest tu ktoś zainteresowany, dajcie znać tel. 509 861 139 pozdrawiam Magda

związkowiec

Gwoździem do trumny było oddanie m.in. straży pożarnej w ręce spółki Trans Nauta. Jak można było? Dziś trzeba płacić nie raz podwójnie za te same usługi ppoż grube pieniądze. Miliony !!! Brak dokładnej kontroli tej spółki. Tak pewnie jest z większością spółek córek. Im szybciej to wszystko padnie, tym może lepiej będzie w prywatnych rękach.

były

Miała dalej remontować małe rybaki, ewentualnie małe drobnicowce i by była na topie. Ale nie, Nowe Budowy, masowce, pasażery, projekty specjalne !!! No i tu wtopa. Do tego wynagrodzenia dla kilkunastu prezesów, dyrektorów, spółek !!! Jak ten twór miał się utrzymać? Żal mi jej, jej tradycji, wieloletniego doświadczenia w remontach. Żal mi ludzi. Żal ...

Prawda

Nie nazywajcie już tego dogorywającego zakładu stocznią.Dyskusja na temat kondycji finansowej tej firmy kończy się na prostym zestawieniu.Dziesiątki lat działalności setki milionów strat.Tak się mogą prowadzić tylko spółki z dodatkiem S.A.Prywatne firmy muszą uczciwie pracować i liczyć każdą złotówkę by dobrze prosperować.

Dłużnik? 518 579 719

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Wiktor

Witam chciałbym zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz 136 oraz jakie są proponowane formy zatrudnienia?

jeszcze pracownik

Czy kierownictwo OPP w Trans Naucie może nie zgodzić się na zaplanowanie urlopu powyżej 96 godzin? I czy zaległy urlop musze wykorzystać do 31.03.b.r.? O co tu chodzi??? No przecież to wbrew Kodeksowi Pracy !!! Ale przecież to Trańs-Nauta, tu takie rzeczy to normalność, a Państwowa Inspekcja Pracy - wszystko dobrze jest. (usunięte przez administratora)

misiak
@jeszcze pracownik

Witam jak tam czemu poszukują do stoczni Nauta prawie we wszystkich zawodach o co chodzi zwolnili wszystkich i szukają 100% nowej załogi

M.K.

Szanowna Dyrekcji stoczni NAUTA! Zwróćcie uwagę co dzieje się w Waszej spółce córce Trans Nauta. Bo jak przeczytałem opinie to normalnie włos się jeży!

Fire

„ najlepsi strażacy „??? Nie no wybuchałem śmiechem haha było widać co potraficie jak wam się tam paliło i nie dziwić się ze są ruchy w zmianach jak pojęcia nie macie o działaniach....jak macie mieć wyjazd to robicie wszystko żeby nie wyjechać...co do ubioru to faktycznie widać ze Nomexy sztukowane nikt pewnie nie ma swojego prywatnego...a zarobki to nie wiem ale chyba w zakladowkach nie jest tak zle. Poza tym ludzie skoro ktoś leci z roboty to nie bez przyczyny hahah

Były pracownik (strażak opp)

Opinia dotyczy ZOSP... Co tam się dzieje to ręce opadają. Psie pieniądze, umowa zlecenie a oczekują od ciebie dyspozycujnosci jak by płacili grubo i to w euro. A żeby coś tam zarobić to trzeba natrzaskac godzin, a nie ma ich kiedy natrzaskac bo miejsca są obstawianie przez te same osoby(przypadek? Hmmm... Nie sądzę) . Brak poszanowania dla strażaków. A jak przychodzi co do czego to kierownik nawet nie ma odwagi poinformować osobiście pracownika, że już nie pracuje. Śmiech na sali...

Strażak OSP

Opinia dotyczy pracy w OPP TRANS NAUTA Pracując kilka lat w tej spółce widziałem wiele. Do roku 2019 bylo wszystko w jak najlepszym porządku. Czasy się zmieniły, kierownictwo się zmieniło. Nowy kierownik ochrony przeciwpożarowej wprowadził swoje rządy, które były dla pracowników czymś nie pojętym, nie możliwym. Zostali zatrudniani ludzie bez wiedzy o straży pożarnej, bez doświadczenia, bez kursów. Starzy , sprawdzeni i co za tym idzie i jest oczywiste najlepsi strażacy ochrony przeciwpożarowej zostali wyrzuceni bo w ich miejsce weszli nowi (patrz kumple kierasa) . W owej spółce brak możliwości rozwoju, brak godzin do wypracowania, brak poszanowania pracownika, wyzysk , a co najgorsze brak ubrań roboczych oraz BHP! To miejsce i tych ludzi, którzy tym kierują trzeba omijać szerokim łukiem!

Fireman

Praca w spółce TRANS-NAUTA to jak w (usunięte przez administratora). Wyzysk, mobbing, poniżanie, to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. Ponoć był PIP ale nic nie wykazał. Jak miał wykazać jak siedzieli dzień i noc i podrabiali dokumentację. Zero ubrań roboczych, środków czystości, itp. A kasa? Pożal się Boże. (usunięte przez administratora)Strażą Pożarną rządzi kwatermistrz na emeryturze i koleś z wojska. A w straży cała wojskowa straż z Gdyni, kolesie Rudego. Tylko oni mają po 200-260 godz w m-cu.(usunięte przez administratora)

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Wojtas

Trochę prawdy i fałszu. Stocznia faktycznie ma problem z płynnością finansową, opóźnienia ogromne z podwykonawcami, ale pracownikom Nauty płacą, bez różnicy czy umowa o pracę, zlecenie czy samozatródnienie. Mają też problem z chętnymi rękoma do pracy, to też ich szanują, bynajmniej w moim otoczeniu... A gnoje znajdą się wszędzie wykorzystujący stanowisko... Polecam rzetelnym pracownikom, nie polecam podwykonawcom. Pozdrawiam

Stefan

To nie jest właściwe miejsce na rozliczenia między firmami. Tu pracownicy zostawiają opinie o pracy!

Andrzej

Jak może być godnym partnerem firma, która nie płaci podwykonawcom,ma olbrzymie długi i kłamie,że jest zdolna do naprawienia kryzysowej sytuacji. Nauta obraża się, jak wierzyciele proszą o zapłatę zaległych faktur. To państwowa firma, która powinna świecić przykładem, a nie doprowadzać do upadłości firmy, które są dla niej dostawcami usług i towarów. Banki nie przyjmują faktur Nauty do faktoringu. O czym to świadczy? Pekao SA i PKO BP nie mogłyby pomóc stoczni. Widać że te banki sprawdziły sprawozdania finansowe i odmawiają finansowania.

Mama
@Andrzej

Tak to niestety prawda. Blokują przepustki by przypadkiem nie móc kolejnej faktury dostarczyć. Nie odbierają telefonów. To już koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o stocznia remontowa Nauta - Gdynia

stocznia remontowa Nauta
2/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Waszyngtona 1
    81-342 Gdynia
  • NIP: 5860104345 KRS: 0000047582

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

stocznia remontowa Nauta