stocznia remontowa Nauta

Gdynia

Opinie o stocznia remontowa Nauta

anonymous

Uwaga, kochani Nauta niebawem ogłosi upadłość, Zarząd to bardzo młodzi ludzie bez doświadczenia ale bardzo roszczeniowi jeżeli tylko chodzi o swoje wynagrodzenia. Nie płacą za faktury podwykonawcą. Strach się bać.

Phantom

Nauta nie płaci podwykonawcom i doprowadza małe firemki do ruin... Terminy płatności 60 dni, a płacą po 150 dniach i to tylko część...

anonymous
@Phantom 24.11.2017 13:35

protektor z Gdanskiej Nauty to oszusci pawelek zatrudnia na czarno i nie placi ludziom

Kamil

Od kilku miesięcy na stronie Nauty znajdują się ogłoszenia o naborze na specjalistów - min. budowniczych, konstruktorów, technologów itp. Co jest powodem tego, że stocznia nie obsadziła tych stanowisk? Niskie wynagrodzenie, kiepskie warunki zatrudnienia, coś innego?

Kisiel
@Kamil 10.11.2017 09:19

To są stanowiska po znajomosci. Nikt z ulicy się tam nie dostanie....

Cześć

Pozdrowienia dla dryki :)))))))

Ty

@ona Kobiet na tym stanowisku nie widziałem ;P

Ania
@Ty 19.07.2016 16:35
@ona Kobiet na tym stanowisku nie widziałem ;P

Ania

Sama konstrukcja podlega ciągłym modyfikacją .Mnustwo rewizji na kadłub , natomiast poprawki w projekcie "rurarskim" modyfikuje sie na bieżąco (masakra ) od technologo można oczekiwać co najwyżej pokrycia max 50 % poniesionych kosztów "RGB". W chwili obecjej Nauta poszukuje kredytydawców to znaczy nie przelewają żadnych środków od kilku miesięcy . Co od samej pracy na projektach pływających : balagan nie do opisania , dochodzi do sytuacji kiedy to bez ostrzeżenia zaczyna sie piaskowanie pomieszczeń bądz malowania . Zapylenie oraz stężenie oparów jest na bardzo wysokim poziomie notorychnie dochodzi do zatruc pracowników. Finalnie kto chce stracić zdrowie i pieniądze zapraszam do Gdańska na Naute .

Karolina

@Ania czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? O jakich błędach w dokumentacji mówisz? Pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na tym forum. Zapoznaj się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz opinię o firmie stocznia remontowa Nauta.

Karolina

Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie stocznia remontowa Nauta? Czy polecacie pracę w tej firmie? Co powiecie o warunkach pracy?

Trevolta

Generalnie nie polecam ... pracy w Naucie. Ta firma już się skończyła wraz ze stocznią Gdynia. Nie rozpadła się tylko ze względu związkowych i politycznych. Generalnie ze swojego doświadczenia Bardzo nie Polecam!!!

@Trevolta 25.03.2017 11:40

Za duzo generalizujesz... stocznia trwać będzie wiecznie

kisiel

Witam jestem nowym stoczniowcem ( uczę się ), nauczyciele w stocznij Nauta beznadziejni , nie potrafią wytłumaczyć nawet jednej lekcji ,ja i koledzy jesteśmy jako mobterzy kadłuba i spawacze i zamiast uczyć się jak są np pokazane spawy, łączenia itp na planach to Pan Laskowski daje nam papierkową robotę A gdy chcesz zmienić zawód potrzeba zapłacić za cały ubiór Wmawiali nam że miesięcznie bd dostawać około 1000 zł , jak myślicie prawda ? Gówno, jedno wielkie kłamstwo dostajemy marne 80 zł JAKO PRZYSZLI STOCZNIOWCY inni koledzy są jako np stolarze i zarabiają po 160-180 zł Nie polecam tej stocznij, ten i jakiej kolwiek

bla bola

@ zigi - domyślasz się jak dużo mówi mi twój komenatrz? całe nic - bede ci naprawde bardzo wdzięczna, bo chce się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie, dlatego opinia bedzie cenna ale w momencie kiedy podasz konkretne argumenty. Tak więc czekam na info

zigi

ble ble dno

Kemmpi

Nie polecam. Procowałem w Stoczni Nauta Stal. Organizacja pracy dno. Sprzęt spawalniczy lata '90. Ogólnie panujący burdel i syf. Na temat pracowników.... szkoda gadać.

g

Czy ktoś mógłby zdradzić, jak wygląda praca w biurze Stoczni Nauta? Będę wdzięczna :)

ktoś

dalej pracuje ten (usunięte przez administratora)co u majstra slawka ma 400 godzin na miesiac? To nie wymysl. To info jest do sprawdzenia.

ktos

Przestań myśleć bo mózg ci wybuchnie. Myślący od siedmiu boleści się znalazł. Od myślenia to tam już jest stado baranów wiec nie przyłączaj się. Tylko pracować nie ma komu.

noname
@pracownik 30.03.2016 19:58
grek! po co sie udzielasz skoro nie masz pojecia? Piszesz bo chcesz zdobyc slawe? Skoro tam pracuje to chyba wiem lepiej niz ty...

Rychu? to ten co nie lubi ukrainców? Słyszałem, że nawet nie pozwala siedzieć im obok siebie. Czuje się ważniejszy od innych. Dotyczy to nawet polaków. Ktoś chce znać opinie o stoczni nauta? Nie masz układów, nie włazisz nikomu w tyłek to nie zarobisz. Albo będziesz je...ł na premie dla rysiów i innych wynalazków.

umowy o prace? Piłeś cos?

Pracuję u mistrza S. który udaje, że coś potrafi. Jego brat, skończony kretyn nawet nie potrafi udawać, że coś umie. Nazywamy go dziki albo szybki. Wszystkim zwraca uwage a jak sam coś ma zrobić to zawsze spieprzy i każe poprawić komuś innemu. Rodzinka pl stara się rządzić ale jakoś to słabo im idzie. Gdyby troche poczytali o normach i tolerancjach, wiedzieliby co mają spawdzać u pracowników. Ale ci biedni rolnicy wiedzą jak wydobywać kartofle z pola więc czego od niuch wymagać. W dodatku wiedzą, że w polsce produkuje się węgiel i to tylko na węgrzech... (oczywiście ironia) Więc samemu mozna ocenić super pracę pod nadzorem tych "poanów" na wydziale ślusarskim pod kierownictwem wyżej wspomnianego Nocha

20k mil w Naucie

Po pierwsze najwazniejsze na stronie nauty brak w tej chwili ofert i od bardzo długiego czasu zadne sie nie pojawiają. Myślicie ze od ostatniej oficjalnej rekrutacji nie było potrzeba ludzi do pracy na różne stanowiska?! xDDD Dlaczego nikt z wypowiadających sie tutaj nie pisze o najwazniejszym!? PRACA lub AWANS w Stoczni Remontowej Nauta SA w Gdyni jaki i w zakładzie Nowych Budów w Gdańsku tylko PO ZNAJOMOŚCI!

Bronek

czy ktoś z was wie czy jest szansa pracy jako dźwigowy w stoczni Nauta?

bb

to jak to w pracy wszyscy piją od szaraka do dyrektora?? co to z firma???

nikt

Cos masz z glowa nie tak?

brygida

Każdy o tym wie :Kto pije alkohol więcej jak raz w tygodniu powinno być odebrane prawo jazdy dożywotnio i przymusowe leczenie jak Prawda jest taka Polak jest bezczelny wytyka innym a sam to robi setki razy sami jeździli po alkoholu tylko się udało . W Polsce kiedyś większość ludzi załatwiała sobie wojsko i nie szli ze strachu .Teraz udają bohaterów , Dla mnie alkohol powinien być zabroniony i w produkcji oraz sprzedaży. Najwięcej kradzieży,rozbojów,wypadków,zabójstw,gwałtów po alkoholu. Zróbmy kampanie- kto spożywa alkohol jest potencjalnym zabójc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kampania kiedy???? Policjanci też często spożywają sporo alkoholu -alkomat nie jest miarodajny alkohol zamula mózg 5 dni po spożyciu brak kontrolnych badań krwi i moczu - TAK Z NIENACKA ( JESZCZE ĆPAJĄ)

marek

bałagan w stoczni,brak oświetlenia i wentylacji w zbiornikach,brak ciągłości prac,naciski na szybkość wykonywania prac a nie na jakość ,mnóstwo pijaków i alkoholików pijących w pracy i w drodze do pracy,niebezpieczne rusztowania,brak umów o prace

krzysztof

firma rozwojowa tylko alkoholików sporo tam każdy pije idąc do pracy na ulice czechoslowacką po drodze jest kiosk ruchu każd z rana kupuje specjala pije w krzakach i do torby pakuje i do roboty idzie .to samo w pkp jadą do lemborka piją jak trza jak ktoś pije w dzien w zien jest dobrym pracownikiem a mianowicie przychodzi do pracy i groj robi zamieszanie

Władek

Witam Chciałbym zdobyć doświadczenie w spawaniu w stoczni, ale szkopuł w tym że nie mam uprawnien do spawania. Mam pytanie do jakiej stoczni się udać i jakie uprawnienia do spawania mam zrobić. Proszę o poradę. Pozdrawiam Władek

spawacz

Jestem spawaczem 135,136 Mig ,Mag Doświadczenie mam 7 letnie ciągłe,Pracowałem w firmie Nauta w Gdańsku tylko 3 miesiące kierownik prefabrykacji kompletny idiota !!! Brak u niego kultury osobistej nie potrafi nawet odpowiedzieć a ni mi ani nikomu z kolegów zwykłego dzień dobry,wiecznie nadąsany,brak umiejętności prowadzenia zespołu,przedtem był majstrem w Criscie wręcz odpychał swoim zachowaniem i psuł każdy dzień gdy tylko się zjawił,to opinia nie tylko moja ,chciał żebyśmy pracowali dzień i noc a kasa inna niż było mówione na początku ,kwestia umów o prace można pomarzyć,dzieło lub działalność także lipa, praca na akord ,wyzysk i kpina !!! Przez 3 miesiące odeszło nas około 15 z brygady ogólnie nie polecam chyba że ktoś lubi ryzyko i nie przeszkadza mu bycie wykorzystywanym .

Mario
@spawacz 18.01.2014 18:41

Chyba mówisz o tym grubasie Nochu. Jak tak to masz w stu procentach racje !!! Ten "kierownik" który nie zna się na rysunku okrętowym(...) wyzwał kiedys młodego chłopaka co dopiero zaczynał spawać (prosto po kursie) od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)i bezużytecznygo gnoja. Ogólnie jak by ktos zabił moją matka to życzę mu kary jako prace w gdańskim oddziale Nauty...

łysy

Też byłem ciekawy a tu nic? Proszę o wpis jeżeli coś wiecie. Dzięki

coto

No i jak pracuje już ktoś w stoczni nauta?

Zostaw opinię o stocznia remontowa Nauta - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia remontowa Nauta