Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. w Gdynia

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pracę w tym miejscu określa jedno słowo - żart. Wynagrodzenie - to co zostało ustalone nie pokrywa się z tym co faktycznie otrzymuje pracownik na konto. Szefostwo? Banda komuchów o spaczonym światopoglądzie. Zacofane podejście, niesprawiedliwość i zdecydowanie faworyzowanie pracowników. Zachowanie podchodzące pod mobbing, kultura wypowiedzi na poziomie podstawówki. Firma NIE daje żadnej możliwości rozwoju, pracownik jest nie raz zmieszany z błotem za chęć doskonalenia czy nauki nowych umiejętności. Żenada. Zdecydowanie nie jest to miejsce pracy dla ambitnych, pełnych chęci do rozwoju osób o otwartych umysłach. Zapał szybko zostanie zgaszony a pracownik stanie się tylko podmiotem(usunięte przez administratora)

obserwator Nowy wpis
@Anonim

Ciekawe, jesteś pracownikiem? Na twoim miejscu przy takiej opinii dawno bym się zwolnił. Masochizm jest szkodliwy dla zdrowia. Jeśli to opinia osoby postronnej, to na czym oparta? Łatwo przyklejać łatki, ale zrób firmę i zatrudnij ludzi, może inaczej na to spojrzysz?

Anonim Nowy wpis
@obserwator

Nie jestem pracownikiem. Jest to opinia osoby postronnej oparta na, powiedzmy, opowieściach ROŻNYCH pracowników na przestrzeni KILKU lat. Firma zdawałoby się dobrze prosperująca - realia bywają różne. Kogo nie spytam, Nauta Turbo nie ma zbyt dobrej opinii. Ja, jako pracownik w niejednej firmie, chcę zwrócić uwagę na to, że atmosfera w miejscu pracy i to jak traktowany jest pracownik jest bardzo ważna. Tam, gdzie klimat pracy mi nie odpowiadał - jestem już byłym pracownikiem. :) Założenie własnej działalności, firmy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością jak i obowiązkami, które chcąc nie chcąc zmieniają się na przestrzeni lat. Nie ma się co oburzać ale naprawdę "czasy się zmieniają". Jeśli kiedykolwiek uda mi się założyć firmę i zatrudniać ludzi to z przyjemnością dam Panu możliwość opinii. Pragnę jeszcze przypomnieć, że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Przykro mi tylko, że boli Pana prawda. Nie zamierzam podważać Pana kompetencji zawodowych czy usług świadczonych przez firmę a jedynie ponownie zwrócić uwagę na podejście do pracownika i atmosferę jaka w niej panuje. Pozdrawiam i życzę zdrowia w tych trudnych czasach, Anonim - kobieta :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. - Gdynia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o.
  • Bolesława Krzywoustego 4
    81-035 Gdynia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o.