Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

M.K.

Szanowna Dyrekcji stoczni NAUTA! Zwróćcie uwagę co dzieje się w Waszej spółce córce Trans Nauta. Bo jak przeczytałem opinie to normalnie włos się jeży!

Fire

„ najlepsi strażacy „??? Nie no wybuchałem śmiechem haha było widać co potraficie jak wam się tam paliło i nie dziwić się ze są ruchy w zmianach jak pojęcia nie macie o działaniach....jak macie mieć wyjazd to robicie wszystko żeby nie wyjechać...co do ubioru to faktycznie widać ze Nomexy sztukowane nikt pewnie nie ma swojego prywatnego...a zarobki to nie wiem ale chyba w zakladowkach nie jest tak zle. Poza tym ludzie skoro ktoś leci z roboty to nie bez przyczyny hahah

Były pracownik (strażak opp)

Opinia dotyczy ZOSP... Co tam się dzieje to ręce opadają. Psie pieniądze, umowa zlecenie a oczekują od ciebie dyspozycujnosci jak by płacili grubo i to w euro. A żeby coś tam zarobić to trzeba natrzaskac godzin, a nie ma ich kiedy natrzaskac bo miejsca są obstawianie przez te same osoby(przypadek? Hmmm... Nie sądzę) . Brak poszanowania dla strażaków. A jak przychodzi co do czego to kierownik nawet nie ma odwagi poinformować osobiście pracownika, że już nie pracuje. Śmiech na sali...

Strażak OSP

Opinia dotyczy pracy w OPP TRANS NAUTA Pracując kilka lat w tej spółce widziałem wiele. Do roku 2019 bylo wszystko w jak najlepszym porządku. Czasy się zmieniły, kierownictwo się zmieniło. Nowy kierownik ochrony przeciwpożarowej wprowadził swoje rządy, które były dla pracowników czymś nie pojętym, nie możliwym. Zostali zatrudniani ludzie bez wiedzy o straży pożarnej, bez doświadczenia, bez kursów. Starzy , sprawdzeni i co za tym idzie i jest oczywiste najlepsi strażacy ochrony przeciwpożarowej zostali wyrzuceni bo w ich miejsce weszli nowi (patrz kumple kierasa) . W owej spółce brak możliwości rozwoju, brak godzin do wypracowania, brak poszanowania pracownika, wyzysk , a co najgorsze brak ubrań roboczych oraz BHP! To miejsce i tych ludzi, którzy tym kierują trzeba omijać szerokim łukiem!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Stocznia Remontowa NAUTA S.A. na stanowisko Instalator - Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Fireman

Praca w spółce TRANS-NAUTA to jak w (usunięte przez administratora). Wyzysk, mobbing, poniżanie, to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. Ponoć był PIP ale nic nie wykazał. Jak miał wykazać jak siedzieli dzień i noc i podrabiali dokumentację. Zero ubrań roboczych, środków czystości, itp. A kasa? Pożal się Boże. (usunięte przez administratora)Strażą Pożarną rządzi kwatermistrz na emeryturze i koleś z wojska. A w straży cała wojskowa straż z Gdyni, kolesie Rudego. Tylko oni mają po 200-260 godz w m-cu.(usunięte przez administratora)

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Wojtas

Trochę prawdy i fałszu. Stocznia faktycznie ma problem z płynnością finansową, opóźnienia ogromne z podwykonawcami, ale pracownikom Nauty płacą, bez różnicy czy umowa o pracę, zlecenie czy samozatródnienie. Mają też problem z chętnymi rękoma do pracy, to też ich szanują, bynajmniej w moim otoczeniu... A gnoje znajdą się wszędzie wykorzystujący stanowisko... Polecam rzetelnym pracownikom, nie polecam podwykonawcom. Pozdrawiam

Stefan

To nie jest właściwe miejsce na rozliczenia między firmami. Tu pracownicy zostawiają opinie o pracy!

Jak może być godnym partnerem firma, która nie płaci podwykonawcom,ma olbrzymie długi i kłamie,że jest zdolna do naprawienia kryzysowej sytuacji. Nauta obraża się, jak wierzyciele proszą o zapłatę zaległych faktur. To państwowa firma, która powinna świecić przykładem, a nie doprowadzać do upadłości firmy, które są dla niej dostawcami usług i towarów. Banki nie przyjmują faktur Nauty do faktoringu. O czym to świadczy? Pekao SA i PKO BP nie mogłyby pomóc stoczni. Widać że te banki sprawdziły sprawozdania finansowe i odmawiają finansowania.

Mama
@Andrzej

Tak to niestety prawda. Blokują przepustki by przypadkiem nie móc kolejnej faktury dostarczyć. Nie odbierają telefonów. To już koniec.

Izabela

Bardzo negatywnie wypowiadacie się na temat pracy w firmie. Czy jesteście w stanie przedstawić nam jakieś pozytywne informacje? Jako pracownicy otrzymujecie benefity pozapłacowe jakimi są np karty multisport bądź pakiety medyczne?

Zstaszak12

Ostatnio pojawiła się tu opinia o jednym z kierowników czyli Z.S. I jak to niestety jest musze przyznać rację tamtej osobie która o nim pisała. Jego kanapa w kanciapie jest już tak wyleżana, że pewnie są w niej pchły. Nie szanuje pracy i pracowników, a bez niej byłby nikim. Arogancki człowiek co wykorzystuje swoją pozycję. Obraża swoich pracodawców, psuje opinię firmy

kudłaty1
@Zstaszak12

To chyba najbardziej obrzydliwy kierownik w całej naucie, gardzi swoimi podległymi pracownikami, chociaż sam nie jest święty, nie raz ucinał sobie drzemki w godzinach pracy w swojej ulubionej warsztatowej kanciapie gdzie najczęsciej przesiaduje, człowiek bez zasad moralnych powinien już dawno zostać zwolniony bo psuje morale wsród pracowników jak i opinię firmy. Stanowczo nie polecam pracy u tego pana

rider

Frustracja, bałagan, preferowani podwykonawcy, którzy wszystko mogą, brak płatności do pozostałych podwykonawców, bałagan, przeciągane terminy, poziom BHP poniżej wszelkiej krytyki, przeciąganie na umowach zlecenia lub zmuszanie do otwarcia działalności. Chce stracić czas i zdrowie - możesz tam się zatrudnić.

@rider

W bardzo negatywnym świetle przedstawiłeś stocznię remontową Nauta, co mnie po prostu zmartwiło. Myślałam bowiem, iż jest to godny polecenia pracodawca. Nadmieniłeś coś o nieprzestrzeganiu BHP. A czy zgłaszałeś ten fakt odpowiedniej instytucji?

Patrycja 01041976@wp.pl

Najgorsza stocznia jaka może być zalega z pasjami dla pracowników nie interesuje nikogo z czego mamy żyć i zrobić opłaty

Dokowy
@Patrycja 01041976@wp.pl

Pracownicy czy podwykonawcy?

xxx

Jak to wygląda na dzień dzisiejszy,czy płacą na czas ,jakie warunki pracy i ile można zarobić.Mają aktualne oferty pracy więc pytam.

mlody spawacz

witam co teraz dzieje sie w naucie w gdyni jak z praca dla mlodych spawczy koncza na gitarze czy jest opcja spawania z gory dzieki :)

Trevolta

Stocznia Nauta w Gdańsku przeznaczona do zamknięcia ze 189mln wypracowanego długu wobec Skarbu Państwa. Brawo PO

Migu
@Trevolta

Jaki jest stan stoczni w gdyni? Isc tam do pracy czy lepiej szukac innej?

monter SW

Stocznia Nauta posiada ogromny dług na nic nie ma pieniędzy na rozwój zakładu, ani na wypłaty dla pracowników akurat te pięniądze otrzymuje od Stoczni Wojennej która wraz ze stocznią Nauta należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i do Polskiego holdingu zbrojeniowego. Pracuje w stoczni wojennej i tu też brakuje pieniedzy choć stocznia wyszła z upadłosci i splaciła swój obciążający od wielu lat dług to pieniadze trafiaja do stoczni nauta u nas obiecali premię i różne dodatki socjalne i kupno nowego sprzetu co z tego kiedy te pieniadze trafiaja do stoczni nauta nawet podwyżek nie dali porządnych. śmiech na sali

ar
@monter SW

kto ci takie pierdoły naopowiadał. Nie dali w SW bo dali do Nauty :) ciekawe

monter SW
@ar

a żebyś wiedział że kur.....wa ciekawe że pieniądze na wypłaty dla pracowników stoczni nauta pochodzą od stoczni wojennej a SW już ma problemy finansowe. Ni wiesz to nie pisz!

we
@monter SW

rzeczywiście pojęcie masz na podstawie opisów z portali społecznościowych oraz opowieści przy 100 wódki. Nic takiego nie miejsca i zajmij się robotą.

RL

Na jakie zarobki może liczyć mechanik bez doświatczenia, czy są jakieś dodatki to wynagrodzenia ?

ar
@RL

Zgłoś się Wydział Maszynowy. Telefon na biurze przepustek

Gregor

Może to wyjątkowy miesiąc był? Taki wpis bez dodatkowych informacji , zastanawiam się kto to pisze?

310 h za 5100 gdzie bhp i pip walka szczurow

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Remontowa NAUTA S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Stocznia Remontowa NAUTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia Remontowa NAUTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia Remontowa NAUTA S.A.?

Stocznia Remontowa NAUTA S.A.