Phu El-Serwis Andrzej Nowak

Opinie o Phu El-Serwis Andrzej Nowak

Filtruj opinie po kryteriach:

Niedoszły przezorny
 Opinia

To co czytam a chciałem do nich aplikować slabo to wygląda właściciel firmy to jakiś chytrus a przecież to ludzie Panie Andrzeju pracują na pana sukces i luksusy. Otwórz oczy chłopie i bądź uczciwy wobec ludzi i siebie.Na Facebooku oglądasz się żeby aplikować do pracy jako elektryk a warunki mijają się z prawdą. Na pewno odradze innym kolegom elektrykom szukającym pracy w pana firmie żeby cegiełka do Pana sukcesu nie była przeplacona ich kosztem ciężkiej pracy.Dzieki zamki na piasku pomocna opinia.

Zamki na piasku
 Opinia

Nie polecam Właściciel firmy oszukuje na wstępie pisze w ogłoszeniu umowa o prace a na miejscu umowa o dzieło, i najlepiej jak pan Andrzej mówił swoje buty robocze narzędzia i zaświadczenie podpisane przez przyszlego pracownika przed podjęciem pracy że w razie odejścia w szybkim terminie od niego z pracy pracownikowi odciaga za badania lekarskie na które kieruje .Po dwóch miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę kłamie w ogłoszeniu to czemu miałby mówić prawdę że później umowa na stałe dałby chociaż umowę na czas określony albo zlecenie ale po co za duże koszta a że dzieło to nic ubezpieczenie jest firmowe takie bajki to na dobranoc na budowie powinno być normalne ubezpieczenie a nie mydlenie oczu .Aktor jakich mało Panie Andrzeju trochę przyzwoitosci i szacunku do ludzi .Taka niby firma a lawirancji oj oj oj brzydko.

Tom

Tadek nadal pracuje?

TakNie
 Opinia

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Phu El-Serwis Andrzej Nowak w miejscowości Gdynia. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników.

TakNie

Zostaw opinię o Phu El-Serwis Andrzej Nowak - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu El-Serwis Andrzej Nowak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.