Opinie o Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jola Nowy wpis

Pracowałam z Panem Januszem wiele lat, znam go od ponad 25 lat i w żadnej firmie mi się tak dobrze nie pracowało. Warunki pracy bardzo dobre, łazienki i szatnie lepsze niż niektórzy mają w domach. Wyposażenie i technologia na najwyższym poziomie. Nie będę komentować wpisów które tu przeczytałam bo znam setki jak nie tysiące osób które nie dadzą złego słowa powiedzieć o tym pracodawcy. Moja emerytura jest dużo wyższa niż ma wielu moich znajomych po 35 latach pracy. Zdecydowanie zachęcam do pracy bo można się dużo nauczyć i zwiedzić trochę świata.

Katarzyna Nowy wpis
@Jola

możesz zdradzić czy jak się tak z ulicy przyjdzie i powie że szuka się pracy to jest szansa na jakaś rozmowę, szef jest na tyle w porządku że od razu nie spławi ?

Kasia Nowy wpis
@Jola

Brzmi jakby Leksztoń sam sobie to napisał. Ja np. siedziałam w wilgotnej piwnicy, na klawiaturę przyzwoitą nie było go stać. A jedyne czego można było się od niego nauczyć to braku szacunku do drugiej osoby. Może 35 lat temu można było coś dobrego powiedzieć choć po jego wypowiedziach ciężko takie wnioski wyciągnąć.

Ja również pracowałam z tym człowiekiem w zdrowojedz.pl człowiek ten ma tyle za uszami że nie może sam otworzyć firmy tylko chowa się pod nazwiskiem innej osoby która ślepo podąża za jego działaniami. Człowiek ten oszukał wiele osób. Od dostawców, swoich pracowników po klientów którym nie oddaje pieniędzy za niezrealizowane zamowienia. Nie wypłacał pensji pracownikom, nie płacił nawet Zusu z 1/16 etatu. Wyłudza pieniądze od pracowników i gdzie tylko się da by utrzymać się na powierzchni. Zastrasza ludzi, zakłada im sprawy na policji by siebie wybielić a zniszczyć innych. W życiu nie spotkałam gorszego człowieka. Bez zasad, poszanowania drugiego człowieka. Naciągacz i kretacz. Taki był Pan dyrektor zdrowojedz.pl

Maria

Byłam procownikiem tego człowieka. Nie w firmie elgaz lecz w cateringu Zdrowo Jedz w Gdyni. Firma jest przypisana do innego właściciela ale kieruję nią ten pan. Niestety nie mam dobrych wspomnień. J. L. Źle traktował wszystkich pracowników, ciągle awantury, wyzwiska,zle traktowania. Nie płacił na czas ostatecznie zostałam zwolniona i nie wypłacono mi wynagrodzenia. Innym pracownikom również.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Wierzyciel

Naciągacz, oszust, kłamca, dłużnik !!

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń - Gdynia

• Jak się pracuje w Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Leksztoń I. Przedsiębiorstwo Prywatne Elgaz Janusz Leksztoń Ii. Janusz Leksztoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• I Armii Wojska Polskiego 25 lok. 3
    81-383 Gdynia