Opinie o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Domax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Nie polecam

Piszę tą opinię nie po to aby kogoś zniechęcić przed pojęciem pracy tutaj bo kto będzie chciał to zaryzykuje, ale poprostu ostrzec ZWŁASZCZA nowe młode osoby. Nie dajcie sie zmylic zarobkami bo jest żenada, bez nadgodzin macie najnizsza. Jeśli nie robisz nadgodzin to będą się na Ciebie krzywo patrzeć jakbyś gorszym sortem człowieka. Jest to praca nie fizyczna lecz psychiczna. Pracownicy, zwłaszcza nowi są wykorzystywani, gnębieni. Już od pierwszego dnia w pracy, piszę tutaj o pakowalni, usłyszycie w swoją stronę słowa na "K", a być może co jest bardzo prawdopodobne poleci do was pare obelg, już lepiej nie będę pisał jakich. Osobom które gnębia innych nic sie nie stanie, bo sa ''najwydajniejsi'', tak tutaj sie nazywa to jak ktoś pracuje, panuje tam seksizm i mobbing ze wzgledu na wiek. Atmosfera obrzydliwa, lepiej nic o sobie nie opowiadajcie. O BHP to nawet lepiej nie wspominać, można doznać cięzkich poparzeń od maszyn zgrzewających folie, pociąć ręce zaostrzonymi blachami które na codzień będziecie układać po 20 sztuk, bo na tym polega praca, mimo nakazu nikt nie stosuje ochrony słuchu. A nawet jeśli będziecie się starać i dobrze pracować, ani razu się nie spóżnicie, robiąc nadgodziny, i tak wylecicie w listopadzie-grudniu bo jest przesiew i nie ma pracy. Dodam, że na początek otrzymacie umowe z agencji, która trzeba co mieć przedłużać i teraz nie wiedzie czy dostaniecie na kolejny miesiąc- czy nie, dla nich wygodne. Dla zdrowia psychicznego omijajcie ta firme mowie szczerze

Wiem
@Nie polecam

Nie przykładałes się do pracy i za to zostałeś zwolniony ... O tym już nie wspomniałeś. A druga strona medalu jest taka że jak ktoś chce pracować i szanuję swoje obowiązki i nie mogą się tak jak ten tutaj to inna się fajna wypłatę i umowę o pracę i normalnych ludzi wokół. Cwaniakow i leserów nie potrzebujemy w swoim gronie

Łucja

Hejka :) Czy praca dla produkcji w Domaxie dla dziewczyny będzie bardzo ciężka czy na spokojnie można sobie ze wszystkim poradzić? Ile kobiet pracuje w ogóle na takim stanowisku w firmie? Może podzielicie się swoją opinią na ten temat? Czy jest ok? :)

Kama

Przez regaly widac ze maja elektryki do palet i takie inne do skrzynek a ciężkie rzeczy są bo tam sam metal ale widac daja rade a z godzinami to widać ich od 6 do 22 ale rozmawiali ze niektore to chodza jak chcą bo kierownik leci w kulki i traktuje jednych lepiej drugich gorzej jak masz dziecko a niech probuje nic nie zaszkodzi

Pszczółka Maja

Czyli pan dyrektor i jego siwy klakier, robią czystki ? Zamiast zająć się firmą i pracą odstawiają jakieś prywatne porachunki. Tak. To bardzo profesjonalne. Ciekawe kiedy zwolnią prezesa ?

Zakręciła se włosy i głupa udaje . Nawet ten puder nie pomorze

Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak wygląda praca na biurach? Atmosfera?

W ofercie „ Zatrudnię operatora spycharki” napisali ze mile widziane doświadczenie, a dla mnie jest ważne, czy będzie ono miało wpływ na wysokość zarobków? Dobrze jakby zapłacili więcej, tu docelowo 6000 podane, no ale zobaczymy.

Maciej Nowy wpis

A mógłbyś bardziej sprecyzować o którego czerwonego vipa ci chodzi bo w firmie jest paru takich co wazelinę noszą w kieszeni żeby na wszelki wypadek sobie posmarować gdzie trzeba??

Dobra, ktoś tu odradzał prace na magazynie, ale widziałem, że jest wakat na magazyniera i oferują 4 700–5 500 zł brutto na umowie o pracę. Te 5,5 koła można wyciągnąć już na początku, jeśli ma się doświadczenie i uprawnienia na wózek?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domax Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kierowca akcja zima?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Crack
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jak aktualnie wygląda praca w Domax? Jaka panuje atmosfera oraz czy panuje równość i brak (usunięte przez administratora)?

Nie Polecam

magazyn....moge ocenic po długim czasie pracy tam ..... dział hipokryzji i spychologi....panowie rządzący mówią jedno robią drugie....prędzej pójdziesz na L4 niż dostaniesz urlop....kierownik i teksty ktore rzuca niszczą morale pracowników.....klikanie w komputerek...(usunięte przez administratora)..karta do automatow vemat na 2 dyszki też podprowadzona bo przecież tak mało się zarabia....(usunięte przez administratora)z każdej strony ale w górę trzeba się piąć w taki czy inny sposób....dorobić to się można garba i obrzydzenia(usunięte przez administratora).jesli masz kręgosłup moralny to nie marnuj życia....

Jędrek
@Nie Polecam

Czemu nie można zaplanować sobie urlopu? Chodzi mi o taki dłuższy np. w wakacje. Jest tyle roboty że nie puszczają? Napisałeś o L4. Nie jest to źle widziane jak ktoś idzie na zwolnienie? Nie ma żadnych konsekwencji?

@Nie Polecam

Mógłbys sprecyzować o co chodzi z tym damskim personelem. Czy kierownik faworyzuje kogoś bardziej ?

@Nie Polecam

O co chodzi z tym, że panowie mówią jedno, a robią drugie? Jakimi tekstami rzuca kierownik, że uważasz, że niszczy w ten sposób morale pracownika?

Widzę poszukiwania Android Developera prowadzone na szeroką skalę! Niestety, można aplikować ale nie znając warunków, niczego, nawet formy zatrudnienia, że o widełkach nie wspomnę. Ktoś z Was wie, co to za projekt logistyczno-magazynowy i może już w nim jest? Warto?

Stary pracownik.

Możecie panie ,panowie zejść z chłopaka? Ma swój styl bycia i tyle. Ciekaw jestem czy wy podjelibyscie się naprawy swojej maszyny na której pracujecie .. zaluzmy że nagle coś się z nią dzieje w ciągu dnia. I co? Patrzcie jak Szpak w (usunięte przez administratora). A na koniec i tak wolacie mechaników. Każdy ma swoje obowiązki każdy je wykonuje. Panów jest tylko dwóch na całą firmę a maszyn jest od groma. Więc weźcie się ogarnijcie z tymi wpisami. Bo może ktoś inny napiszę parę słów o was,, i wymieni was z imienia i nazwiska. Chcielibyście,,chyba nie. Nie macie odwagi podejść do chłopaka i powiedzieć mu prosto w oczy co was boli, albo podejść do biura do właściwych osób. Wstydzcie sie.

Pakowacz
@Stary pracownik.

Niestety większość tu pracujących nie kuma, że ich jest tylko dwóch na taki ogrom maszyn

Czarnecki

Wiecie ile zarabia ustawiacz z wkrętów Lisewski,,prawie 7 tys miesięcznie gdzie na pakowalni i magazynie ledwo 4ke wyciągają.a chłopak wcale się nie przepracowuje. Tu sobie pójdzie pogada to sobie kawkę wypije,,to sobie do kibelka na 20 minut pójdzie. A czas leci

Swój
@Czarnecki

Dajcie sobie spokój z pracą na produkcji, idźcie na handlowca, tam na mc nawet 20 k zarobisz bez problemu.

Piotr_Lisewski
@Czarnecki

Wpis został zgłoszony do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz na policję. Pozdrawiam

@Swój

Ooo....dobrze brzmią te zarobki, ale to kwota netto czy brutto? No i czy to jest podstawa, czy premia? Napisz proszę ile dają podstawy, a ile premii. No i czy ciężko jest wyrobić u nich targety by dostać taką wypłatę oraz czy tą kwotę którą podałeś to średni zarobek handlowca u nich, czy może co poniektórzy są w stanie tyle zarobić.

Dziara

Wiecie ile zarabia ustawiacz Lisewski??? Prawie 7tys miesięcznie. A zwykły pracownik z pakowalni i magazynu ledwo 4 tys wyciąga. To jest sprawiedliwosc

Nadia

Kiedy prowadzą rekrutację na stanowisko młodszy specjalista ds. eksportu, to generalnie sprawdzają certyfikaty językowe, czy raczej jest swobodna rozmowa, ewent. z użyciem słownictwa branżowego? A jeszcze: jakie są zarobki, ktoś z Państwa wie?

Pati

5000 na rękę dla ślusarza narzędziowego. Nie wiecie czy to ogłoszenie jest aktywne jeszcze? Mąż na nie dopiero się natknął bo nie było na takim zwykłym portalu ogłoszeniowym. Obiecują wdrożenie i super. A czy np. opieka medyczna i ubezpieczenie dla rodziny pracownika jest?

Dupiok
@Pati

To ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu. Zarobki ,, nie ma 5 tys na rękę tylko od 5 tys do 8 tys brutto. I daje to tobie średnia od 4200 do 5600 na rękę. Zależnie ile godzin wypracujesz taka nasz pensyyje.a stawka godzinowa to zależnie od 25 do 33 zł za godzinę. WYSTARCZY Policzyc

Jaga
@Dupiok

Teraz już było 6,000-8,000 brutto, więc już pewnie będzie ta piątka na rękę :D Stawka sprzed paru miesięcy dogoniła pytanie Pati. W ogłoszeniach na to stanowisko nie podają stawek godzinowych, więc ton jakby ludzie nie umieli czytać, możesz sobie odpuścić. I raczej napisz, czy wolno brać nadgodziny.

Dupiok
@Jaga

Co mam sobie odpuścić? To że zetelnie odpisałem na pytanie? Nadgodziny można brać. Ale raczej wg kodeksu pracy nie powinno się,, . Normy hałasu są przekroczone i wynoszą ponad 85 db. Więc jest to środowisko szkodliwe. Na okresowych badaniach na zaświadczeniu jest to napisane. A kodeks pracy zabrania pracy w nadgodzinach gdzie dźwięk jest wyższy niż 85 db po 8 godzinach pracy. Żeby było śmieszniej jak robią czasami pomiary hałasu to każą wszystkim innym robić co innego ,, i np zamiast nastu maszyn pracują tylko dwie albo jedna. To standard w ten firmie że się olewa BHP. Podobnie ma się z ochroną środowiska. Hi jeden wie co to za pomyje są w stawie za firma ,, i co to za beczki stoją za hala produkcyjna. Domyślam się że są w nich oleje zużyte tzw zlewki i stara nafta.

Szczena
@Dupiok

A za firma są pola uprawne ,, ciekawe czy ludzie wiedzą spoza firmy o tych substancjach. Jaki o tym że niedługo będzie się otwierała ocynkownia. Niby wszystko ma być szczelne. Podobnie jak wyciągi z działu wkręty. Jak chodzą wszystkie maszyny to wentylacja nie daje rady tego odprowadzić i ludzie pracują w zadymieniu które unosi się na całej przestrzeni roboczej. I jest to wdychane przez ludzi. Pytanie czy nie jest to rakotwórcze skoro pochodzi z polimerów , nafty i oleju przemysłowego . Aż dziwne że nikt tego nie zgłosił ,, i że BHP pan ktory robi kontrolę niemrawo na to reaguje. Z drugiej strony polityka panującą w firmie,, wszystko zostaje w firmie przestaje się sprawdzać,, małymi krokami przecieki docierają do świata zewnętrznego i instytucji. Może zaczną kiedyś dbać o nas. Fakt należę do tego ,,stada,, ale ile można. Nazwijcie mnie jak chcecie ,,robię to dla nas.

Opinia

To miejsce jest przesiąknięte problemami, które niszczą morale pracowników i ich zdrowie. Wyzysk, (usunięte przez administratora), niskie zarobki, wykorzystywanie pracowników i brak przestrzegania BHP to tylko niektóre z problemów, które zauważyłem podczas 2 letniego "pobytu" tam. Firma ta wydaje się zupełnie nie rozumieć wartości ludzkich zasobów i godności pracowników. Praca tutaj była koszmarem, a atmosfera toksyczna. Mam nadzieję, że ta opinia będzie ostrzeżeniem dla innych osób, które rozważają pracę w tej firmie. Unikajcie jej jak ognia i szukajcie miejsc pracy, gdzie wasze zdrowie i dobrostan będą traktowane z szacunkiem

.....
@Opinia

A na jakim stanowisku pracowles

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca w Domax Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Łucja

@Łucja

Nie polecam tam pracy w sumie kierownictwa które nic nie robi a wręcz zezwala na wykorzystywanie przez liderów

Na produkcji nie ma liderów są ustawiacze.... Więc Łucja zapraszamy na rozmowe....

Jedno i to samo hehe

Odpowiedz.

Są liderzy. Masz małe info

@Łucja

jak masz predyspozycje to jak najbardziej praca na produkcji jest dla ciebie :) Najlepiej jakby udalo ci sie wkrecic na automaty. Praca moze nie nalezy do czystych ale jest napewno lzejsza niz na guzikach. Szanuj swoje stawy bo na stare lata bedzie tylko gorzej. Jedna zlota zasada cen swoja prywatnosc i nie opowiadaj o sobie za duzo zeby nie mieli inni o czym gadac .

hmmm

Większej głupoty nie słyszałem. Jak komuś robić się nie chce to są efekty głupoty. Trzeba się wykazać chęciami do pracy ,a nie głupoty wypisywać. Zazwyczaj piszą ci którzy liczą na miliony nic nie robiąc, i zawsze najwięcej maja do powiedzenia. Praca jak praca czasem jest lepiej a czasem nijak. Ale jest jak jest.

Tzn co masz dokładnie na myśli? Bo tak naprawdę żadnych konkretów nie podajesz i nie wiadomo o co ci chodzi.

No widzisz tak tam się dzieje....co się dzieje z nagraniami? Słuchają inni. Mogę się podzielić z osobami które tam są w nagraniach.....

Pracownik produkcji......

Zostaw dla siebie ale dobrze wiedziec ze się tam tak dzieke.... Zgłosze to do prezesa osobiście że ma miejsce coś takiego.

@Pracownik produkcji......

I co? Zgłosiłeś te zachowania. Prezes zareagował i coś się zmieniło, czy nadal po staremu?

Prac1
@Czesław

Po staremu, nic się nie zmieniło.

Mały
@Prac1

Wszystko jest ok. Każdy wykonuje swoja pracę. Prezes nie ma nikomu nic do zarzucenia. Dyrekcja tak samo. Kazdy dział wie co ma robic. Wiec w firmie jest wszystko ok

@Mały

To mnie uspokoiłeś, że można dogadać się z prezesem, bo jednak taka komunikacja jest potrzebna. A jak z kasą na produkcji? Płacą teraz w miarę dobrze?

Czesław

O jakie nagrania chodzi bo nie rozumiałem. Pracownicy się wzajemnie nagrywają? To jest legalne i dozwolone?

Mały
@Czesław

Jezeli jestes ciekaw przyjedz do firmy i porozmawiaj z prezesem. Nq GoWork.pl pisza ludzie ktorzy albo nic nie potrafią osiągnąć w życiu albo nieroby. Kierownictwo jest otwarte na wszelkie rozmowy. O pieniądzach nie pisze sie na portalach spolecznosciowych. Pracuja normalni ludzie i sumienni. Chcesz umow sie na rozmowe o prace i sam sie przekonasz.

Iwona
@były pracownik

A z tego co wiesz, to babeczki zarabiają jako ustawiacze tyle samo co faceci? Jakoś wątek zeszedł na co innego, a ja właśnie bym chciała wiedzieć ;)

@Iwona

Ustawiaczy jest kilku, było po dwóch na jedną zmianę. Teraz na pewno się pozmieniało w tej kwesti. Na ustawiacza bądz lidera trzeba już trochę przepracować i umieć ustawiać maszyny jak i przyrządy.Co nie jest rowne z tym że awansujesz na ustawiacza. Dysproporcja finansowa na pewno jest pomiędzy ustawiaczem a pracownikiem który klika na guzikach lub jest na automatach. Jak masz predyspozycje i szybko załapiesz to jest szansa że może uda ci się wywalczyć coś. Ale wiem że z podwyżkami zawsze był problem i ciężko było coś wywalczyć. Praca na automatach jest fajna , kobieta ma lżej trochę bo zawsze znajdzie się ktoś to będzie chciał kobiecie pomoc :)

Kasiia
@Łucja

Praca dla kobiet w domax nie jest ciężka, ale też nie jest lekka. Zależy raczej od działu, ale często widziałam bardzo przemęczone starsze kobiety mniej więcej po 50-tce, styrane, wykończone wręcz , po prostu widać było że się katują. I to za grosze. Zgaduję że jakby padły na ziemię to nikt by im nie pomógł, bo premia ważniejsza..

Z tymi kobietami na magazynie to ciekawe. Wiesz, czy noszą tam ciężkie rzeczy, czy wszystko wózkami/paletami? Moja żona właśnie fizycznej pracy szuka i jak mi wspomniała, że tu na magazyn to trochę ją wyśmiałem ale widzę, że serio jest szansa. Generalnie jak kierownik do dogadania to przedstawisz mi jakie zmiany tam na magazynie obowiązują? Tzn o godziny mi chodzi;)

Kama

Poszukujący pracy

Zaciekawił mnie dział wkręty. Ile można tam zarobić na miesiąc?

Prosta odpowiedz
@Poszukujący pracy

Można zarobić od 3 tysięcy do 7. Zależne to jest od ilości dni roboczych w miesiącu, ilości nadgodzin, ilości przerobionego materiału i wysokości premi,, większy przerób większa premia

Lidia
@Prosta odpowiedz

Ale te kwoty co podałeś to netto i czy to jest podstawa, czy mówisz już o kwotach razem z premiami i nadgodzinami? Mnie interesuje ile dostaje się samej podstawy :)

Prosta odpowiedz
@Lidia

Było zadane pytanie, była udzielona odpowiedź. Skąd się wzięły Tobie jakieś podstawy i premie. Wypłata jest jedna. A jeśli chcesz wiedzieć co i jak to dział kadr udzieli stosownych odpowiedzi

Notak

Ciężko się tu pracuje. Pracownik na samym końcu łańcucha musi radzić sobie sam, bo panuje tu spychologia w dół. Na współpracowników z większym stażem też nie ma co liczyć, bo także tak postępują i tylko kombinują jak tu się nie narobić a najgorsze i najtrudniejsze zadania pchnąć młodszym. Potrzeba tutaj sporej odporności psychicznej do pracy.

@Notak

Czemu ci bardziej doświadczeni zwalają robotę na nowych? Nikt nie pilnuje rozdzielania obowiązków żeby było sprawiedliwie a potem z nich rozlicza. Jest bałagan organizacyjny w tym temacie że taka sytuacja?

Maria

A co dokładnie zniknęło? Może były tam dane osobowe albo coś niezgodnego z regulaminem? Jak masz aktualne info o firmie to chętnie poczytam, tylko coś na temat, bo tu jakieś dziwne dyskusje, które niewiele wnoszą.

Czesław

W sieci jest oferta pracy dla kierowcy C+E. Stawka do 4 tys. ale jakie godziny pracy? Ktoś wie jak wygląda grafik i czy trasy są długie? Codziennie zjeżdża się na bazę?

Pszczółka Maja

Hahaha
@Pszczółka Maja

Chcą przejąć władzę ale jak siwa kozę zwalniali to nawet nie stanął w jej obronie o teraz się mści

@Hahaha

A ty sam ze sobą piszesz ????????????

Bonzo
@Pszczółka Maja

Jeszcze troche zwolnia.... Prezes to o połowie rzeczy nie wie co robią. A siwy klakier to umie tylko dłubać n. s. e. Oni dwoje odstawiają jakiś (usunięte przez administratora).....

@Bonzo

Żeby wszystkie informacje wyszły na jaw to najpierw prezes by zrobił porządek w dyrekcji żeby firma normalnie funkcjonowała a nie jak agencja w której trzeba płacić za usługi. Klakier lubi tooo

M.
@Pszczółka Maja

Skąd pomysł na taki NICK ?

@Marek

O jakich usługa mówisz? Właśnie prezes wie o wszystkim i zrobił takie ruchy by firma działała sprawniej mniejszym kosztem. Ekonomia jest ważna. Ja na jego miejscu bym Ciebie zwolnił . Bo sam z pewnością dyrektorowi i klakierów się w pas kłaniasz a za plecami jak tu gadasz. No miękka faja z ciebie.

Artur

Chłopie go już zwolnili !! to lament z przeszłości teraz w tym domu na kredyt będzie zbierał chrust;-P na opał konfident od lat !! jedyne co robi to swój wielki nos wpycha i się we wszystko wpierqdala, fajke za fajką pali, a zna się na wszystkim lepiej niż prezes. Pół firmy vanem wywiozł i teraz płacze i gnój za sobą zostawia

Gargamel
@Marek

A ja lubię Klakiera. I co mi zrobisz? Buahahaha

@Pszczółka Maja

M .R . Z pakowali też nagrywa. A potem donosi.obie siebie równe.co tam się dzieje.

Pucia

M.R???? Ta co jak idzie to sypie się za nią puder z twarzy? Nagrywanie bez zgody jest karalne. Mi to (usunięte przez administratora)pachnie . Dana osobę pozwać bezpośrednio do inspekcji pracy. Może jak przyjadą i porozmawiaja z prezesem to stanie się porządek. Albo ktoś nie wytrzyma i jak Maryne z Chłopów na rączce (usunięte przez administratora) za bramę wywiozą.

Miły pan
@Pucia

M.R chce wszystkimi rządzić i ustawiać po kątach .Jeszcze chwilę będzie rządzić góra.

Zakręciła se włosy i głupa udaje . Nawet ten puder nie pomorze

Zostaw merytoryczną opinię o Domax Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Domax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domax Sp. z o.o.