Opinie o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Domax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Pszczółka Maja

Czyli pan dyrektor i jego siwy klakier, robią czystki ? Zamiast zająć się firmą i pracą odstawiają jakieś prywatne porachunki. Tak. To bardzo profesjonalne. Ciekawe kiedy zwolnią prezesa ?

Hahaha
@Pszczółka Maja

Chcą przejąć władzę ale jak siwa kozę zwalniali to nawet nie stanął w jej obronie o teraz się mści

@Hahaha

A ty sam ze sobą piszesz ????????????

Bonzo
@Pszczółka Maja

Jeszcze troche zwolnia.... Prezes to o połowie rzeczy nie wie co robią. A siwy klakier to umie tylko dłubać n. s. e. Oni dwoje odstawiają jakiś (usunięte przez administratora).....

@Bonzo

Żeby wszystkie informacje wyszły na jaw to najpierw prezes by zrobił porządek w dyrekcji żeby firma normalnie funkcjonowała a nie jak agencja w której trzeba płacić za usługi. Klakier lubi tooo

M.
@Pszczółka Maja

Skąd pomysł na taki NICK ?

@Marek

O jakich usługa mówisz? Właśnie prezes wie o wszystkim i zrobił takie ruchy by firma działała sprawniej mniejszym kosztem. Ekonomia jest ważna. Ja na jego miejscu bym Ciebie zwolnił . Bo sam z pewnością dyrektorowi i klakierów się w pas kłaniasz a za plecami jak tu gadasz. No miękka faja z ciebie.

Artur

Chłopie go już zwolnili !! to lament z przeszłości teraz w tym domu na kredyt będzie zbierał chrust;-P na opał konfident od lat !! jedyne co robi to swój wielki nos wpycha i się we wszystko wpierqdala, fajke za fajką pali, a zna się na wszystkim lepiej niż prezes. Pół firmy vanem wywiozł i teraz płacze i gnój za sobą zostawia

Gargamel
@Marek

A ja lubię Klakiera. I co mi zrobisz? Buahahaha

@Pszczółka Maja

M .R . Z pakowali też nagrywa. A potem donosi.obie siebie równe.co tam się dzieje.

Pucia

M.R???? Ta co jak idzie to sypie się za nią puder z twarzy? Nagrywanie bez zgody jest karalne. Mi to (usunięte przez administratora)pachnie . Dana osobę pozwać bezpośrednio do inspekcji pracy. Może jak przyjadą i porozmawiaja z prezesem to stanie się porządek. Albo ktoś nie wytrzyma i jak Maryne z Chłopów na rączce (usunięte przez administratora) za bramę wywiozą.

Miły pan
@Pucia

M.R chce wszystkimi rządzić i ustawiać po kątach .Jeszcze chwilę będzie rządzić góra.

Pucia
@Pucia

Zakręciła se włosy i głupa udaje . Nawet ten puder nie pomorze

Weronika

Do zwolnienia nadaje się Dawid Pionke, (usunięte przez administratora) największy i duzpoliz w tej firmie. Mechanik od siedmiu boleści, nie dość że prywatnie ludzie mają z nim problemy to jeszcze w pracy. Niech się dzieciak ogarnie

@Weronika

Kamil po co piszesz takie bzdury

Weronikaa
@Piotr

Witam, to żaden Kamil nie pisał tylko ja klientka. Znam Dawida prywatnie, dlatego także wyraziłam o nim opinie. Chłopak nie zna się na pracy, udaje że potrafi a dwie lewe ręce. Niech żoneczka "Piotr" przestanie jego bronić. Pozdrawiam

nbnbnb
@Weronika

Pani zapewne JEDNA Z "PRACOWNIC" najmniej lubianego i podrzędnego działu w całej firmie. Jednej to kamizelka wpadła z czerwonymi ciuchami i tak przychodzi z zadartym nosem aż buzia się nie domyka nigdy nie wiadomo w którą stronę spogląda. Świetny przykład wyboru lidera poprzez losowanie jak w lotto ;). Jeśli nie nadjesz się nawet do pracy w dysoncie,sieciówce pakowalnia zaprasza!

Nananananan
@nbnbnb

No proszę, ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć co dzieje się w tej "NAJLEPSZEJ" firmie. Tylko dziwne, że ludzie piszą tutaj nawet o konkretnych osobach, myślę że to raczej nie przypadek co się tam dzieje.

@Weronikaa

To że znasz go prywatnie to twoja sprawa. W pracy ma się znać na pracy i zna się. Za każdym razem jak coś padnie w maszynie mojej lub sąsiada chłopak potrafi to naprawić.

Tak
@Weronika

Niestety to prawda gościowi totalnie odpaliło czajnik po odejściu PM... Zachowuje się jak księżniczka. Usterki naprawia, ale po kilku podejściach jest dopiero dobrze a zachowuje się jakby zjadł wszystkie rozumy

Dawid
@Tak

Jak masz(usunięte przez administratora). to podejdź do mnie i powiedz mi to prosto w oczy a nie piszesz tutaj. Jak byś dobrze wiedział to maszyny mają swoje lata i nie które są zbudowane przez pracowników i nie które nie mają schematu konstrukcyjnych.

Nie polecam

Piszę tą opinię nie po to aby kogoś zniechęcić przed pojęciem pracy tutaj bo kto będzie chciał to zaryzykuje, ale poprostu ostrzec ZWŁASZCZA nowe młode osoby. Nie dajcie sie zmylic zarobkami bo jest żenada, bez nadgodzin macie najnizsza. Jeśli nie robisz nadgodzin to będą się na Ciebie krzywo patrzeć jakbyś gorszym sortem człowieka. Jest to praca nie fizyczna lecz psychiczna. Pracownicy, zwłaszcza nowi są wykorzystywani, gnębieni. Już od pierwszego dnia w pracy, piszę tutaj o pakowalni, usłyszycie w swoją stronę słowa na "K", a być może co jest bardzo prawdopodobne poleci do was pare obelg, już lepiej nie będę pisał jakich. Osobom które gnębia innych nic sie nie stanie, bo sa ''najwydajniejsi'', tak tutaj sie nazywa to jak ktoś pracuje, panuje tam seksizm i mobbing ze wzgledu na wiek. Atmosfera obrzydliwa, lepiej nic o sobie nie opowiadajcie. O BHP to nawet lepiej nie wspominać, można doznać cięzkich poparzeń od maszyn zgrzewających folie, pociąć ręce zaostrzonymi blachami które na codzień będziecie układać po 20 sztuk, bo na tym polega praca, mimo nakazu nikt nie stosuje ochrony słuchu. A nawet jeśli będziecie się starać i dobrze pracować, ani razu się nie spóżnicie, robiąc nadgodziny, i tak wylecicie w listopadzie-grudniu bo jest przesiew i nie ma pracy. Dodam, że na początek otrzymacie umowe z agencji, która trzeba co mieć przedłużać i teraz nie wiedzie czy dostaniecie na kolejny miesiąc- czy nie, dla nich wygodne. Dla zdrowia psychicznego omijajcie ta firme mowie szczerze

Długo pracowałeś?

Mizc
@Nie polecam

A dlaczego zateudniles sie przez agencję pracy? Nie dziw się że miałeś najniższą krajowa ,,bo że stawki godzinowej agencja pobiera dla siebie opłatę .. jakbyś dobrze zagadał to firma zatrudnilaby Ciebie na własnych warunkach. Pewnie najpierw się z agencją dogadywałem i oni skierowali ciebie do domaxu. Pracując na zgrzewarce fakt trzeba uważać i mieć świadomość że można się poparzyć, chyba o tym nie zapomniałeś co? Biorąc do ręki , jak to nazwałeś blachy, o ostrych krawędziach powinieneś mieć ubrane rękawice ochronne. .. tych nie brakuje w firmie ... Ochrona słuchu jest wymóg,,, dlaczego patrzysz na innych że jej nie stosują,, a sam stosowałes? Sexizm? Przekleństwa??? Zrobiłeś coś z tym? Jeśli to szło w twoją stronę to w biurze są odpowiednie osoby przełożeni. Nie bronie firmy choć w niej pracuje,, ale jeśli nie potrafisz się postawić w danej sytuacji to sam sobie winien możesz być ...

Nie polecam
@Mizc

Dlaczego przez agencje pytasz? Może dlatego że na poczatek nie ma innej możliwości i firma wymusza żebyś pracował z agencji. Tylko nie liczni dostają tam umowe z firmy, jest to tam świętością. "Odpowiednie" osoby przełożeni? Chyba nie wiesz o czym mówisz haha, a ochronę słuchu stosowałem cały czas i słyszałem teksty typu "wyjmij to z uszu" itp pogratulować, wyższe formy inteligencji z garbem i skolioza. Jeśli chodzi o rękawice to sa tam osoby które przekładają blachy bez nich bo uważają ze są niepotrzebne, podziwiam :D Oddają się całkowicie pracy, widać zaangażowanie :D

pakowalnia
@Nie polecam

Pamiętam na pakowalni takiego Krzycha ( jakiś rodzaj kierownika albo mu się tylko wydawało) też strasznie przeklinał i poniżał innych pracowników

Święci
@Nie polecam

No to poza tobą wszyscy s świeci bo mamy umowy o pracę. A Tobie poprostu się nie należała widocznie. I tak jak kolega pisał ,gdybyś miał gadanie to poza agencja byś dostał umowę. No ale fajnie że nie ma już Ciebie z nami.

Swieci
@Nie polecam

Przełożeni osoby odpowiedzialne takowe istnieją, no chyba że nikt; nich Tobie nie mówił. Jest kierownik produkcji, nawet jest dyrektor odpowiedzialny za produkcję .. rozmawiałeś z którymkolwiek z nich???? Śmiemy twierdzić że raczej nie. Tylko wylewać publicznie żale , bo kariera zawodowa się nie udała. A może miej tak pretensje do agencji pracy vonw zasadzie oni byli twoim pośrednikiem pracy i to dzięki nim miałeś taka a nie inną umowę i z twojej stawki godzinowej pobierali prowizje za tzw obsługę personalna.

Maro
@Swieci

Nie wiem czy Pan/Pani tu pracuje czy nie i już ile lat, ale kazdy na start dostaje umowe z agencji, sama liderka i kierownik mówią, że tutaj rzadko kiedy dostaje sie umowę o pracę i to jest fakt,umowa o pracę powinna byc normą, ale co miesiąc przedłużana jest dla osób z agencji. Jest to niezwykle wygodne. Jest obrót - przedłużamy, nie ma-dowidzenia. Mówisz o kompetencjach osób wyżej, czyt. Kierownik i liderka, która przegląda w czasie pracy masaże erotyczne w telefonie?

Mikołaj
@Maro

Płacą najniższą krajową, czy coś do tego jeszcze dochodzi? Weź też napisz jak się ludzie do siebie tu odnoszą, nie tylko przełożeni?

Swieci
@Maro

Pracuje już parę lat. Mam um o pracę,,dano mi taką od pierwszego dnia pracy. Może tej liderce brakuje cz gos że patrzy na gumowe banany. Jej telefon jej sprawa

Maro
@Mikołaj

Oprócz najniższej masz premie, która zależy od tego ile przerobisz, praca można powiedzieć na akord. Jak za mało przerabiasz to liderka podchodzi i opier*ol. Kiedyś może tak bylo że odrazu sie umowę o pracę dostawało, teraz pierwszy miesiąc to umowa zlecenie z agencji, kolejne umowy to co miesiąc przedłużane umowy o pracę tymczasowa z agencji, a umowę o pracę z domaxu możesz nawet po półtorej roku dostawać. Jeśli lubisz byc gnębiony, pospieszany i traktowany jak podczłowiek to ta praca i ci ludzie są dla Ciebie.

Mikołaj Mikołaj
@Maro

Jeżeli chcesz podjąć pracę nie pytaj tu . Tu piszą ludzie co do niczego nie doszli . Przyjdź na rozmowę o pracę i kierownik wszystko ci powie .

Renifer
@Mikołaj Mikołaj

Popieram co Mikołaj pisze. Zadzwoń umów się na rozmowę,, wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy. Większość wpisów jest tu dokonywana przez ludzi którz już nie pracują, i wylewają swoje niezadowolenie oczerniając innych.

Wiem
@Nie polecam

Nie przykładałes się do pracy i za to zostałeś zwolniony ... O tym już nie wspomniałeś. A druga strona medalu jest taka że jak ktoś chce pracować i szanuję swoje obowiązki i nie mogą się tak jak ten tutaj to inna się fajna wypłatę i umowę o pracę i normalnych ludzi wokół. Cwaniakow i leserów nie potrzebujemy w swoim gronie

Siwy

Odradzam pracy w domax jedyne czego sie dorobicie to garba, kazdy tam ma garba. Brak paleciaków i będziecie nosić po 2 palety pod pachę jednocześnie.

Agata
@Siwy

Kurczę....mam trochę problemy z kręgosłupem, więc nie chciałabym niczego dźwigać...czym jest spowodowane brak paleciaków? Czy to kwestia dużej ilości pracowników i nie starcza dla każdego? A często trzeba te palety przenosić i na długie odległości?

prezes
@Agata

i ze zdrowym kregosłupem szkoda zdrowia by sie pchac w taka prace wiec odpowiedz sobie sama

Siwy
@Agata

Dostęp do paleciaków mają tylko VIP'y z magazynu, na pakowalni Dźwigasz ręcznie wszystko czasem tak pospieszali ze musiałem z 3 paletami jednocześnie biec nadal nie wiem jak to zrobiłem

Agata
@Siwy

A zgłaszaliście deficyt narzędzi do pracy kierownictwu? Co to znaczy VIP'y? Kto się do takich osób zalicza?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domax Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kierowca akcja zima?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
MałaMi

nie polecam magazynu, mężczyźni wrzucani w najgorsze i najcięższe roboty za to kobiety nie robią nic oprócz składania i gadania, chowają się w toaletach i heheszkuja przez telefon kilkanaście razy w ciągu dnia kierownictwo wchodzi im w (usunięte przez administratora) a do facetow odzywki jak do psów, ak chcesz się (usunięte przez administratora) to miejsce dla ciebie!!!!!! dalem rade parę miesiecy po czyms takim nie chce się nawet myslec o takiej pracy, chcesz urlop? zapomnij , sprawa zgłoszona dalej

@MałaMi

A to tu w pracy można tak po prostu z telefonem sobie chodzić? Oceniasz w ten sposób wszystkie kobiety tutaj? Ile ich obecnie pracuje tak właściwie?

Nie wolno

A wiesz że rozpowszechnianie powielanie filmów na których są osoby i robisz to bez ich zgody jest przestępstwem???? A po adresie IP dzięki któremu zrobiłeś tu wpis będzie łatwo zdefiniować kim jesteś.

Szprycha

(usunięte przez administratora)?

Kamila
@Nie wolno

Hej ty tez tu pracujesz? powiesz mi coś więcej o atmosferze panującej w tej firmie? Jestem tez ciekawa jak oceniasz zarobki? Czy jest tu jakiś socjal?

Wikt
@Kamila

Atmosfera jest obrzydliwa. Uwierz nie chcesz tutaj pracować. Wykorzystywanie i mobbing

Młody
@Wikt

Nie jest źle . Premie są a socjal też ale słaby

@Młody

skoro słaby to ta premia chyba pozytywnie może wyglądać skoro na nią nie narzekasz? to ostatecznie jak ona wychodzi ludziom tak średnio?

piątawoda
@MałaMi

Może chciałbyś się przedstawić z kim mamy do czynienia? Nie przypominam sobie by ktoś pracował tu parę miesięcy? Co nie zmienia faktu że to co piszesz nie odbiega daleko od rzeczywistości ..

Łukasz

Witam, proszę o opinie pracowników biurowych. Czy firma pracuje na systemie ERP? Na jakim? Czy Praca od poniedziałku do piątku? 8-16? Jak wygląda w praktyce możliwość pracy zdalnej? Jaka atmosfera panuje? Czy firma posiada samochody służbowe z których można korzystać? Ile osób pracuje w dziale zakupów? Premie kwartalne są przyznawane czy to tylko nieosiągalny chwyt marketingowy? Czy można liczyć na dofinansowanie karty sportowej?

Kora

Czy i jakie możliwość rozwoju oferuje firma?

Stary pracownik

Proszę nie wierzyć w te komentarze które opierają się na hejcie i nienawiści.. jeśli ktoś ma chęci do pracy to jest to docenione. Współpracownicy są w porządku,, czasami trzeba się przyzwyczaić,, praca nie jest ciężka,, pensja na czas.,dobra pensja..

Płaska
@Stary pracownik

Wspolpracownicy w porządku? Praca nie ciężka? Dobra pensja? 1 kwietnia za 2 miesiące proszę pana..

Ryszard
@Stary pracownik

Mógłbyś powiedzieć coś, więcej o wynagrodzeniach jest, możliwość ubiegania się o nadgodziny premie itp.? Poza kasa są jakieś benefity?

Mateusz
@Ryszard

Jeśli chodzi o pakowalnie, to masz podstawę ( najniższa) + premia która zależy od tego ile przerobisz, można powiedzieć że akord. Nadgodziny są przeważnie tylko w sezonie bo potem nie ma pracy i zwalniają ludzi, dlatego otrzymujesz przez półtorej roku umowę tymczasową którą co miesiąc ci przedłużają ( lub nie ). Jeśli mówisz o benefitach typu karta multisport, wczasy itp to nie ma nic, żadnych,brak rozwoju i stagnacja.

@Płaska

Nie wiem jak u Pani na dziale ale na tym gdzie jestem jest koleżeństwo i wzajemna pomoc. Każdy każdego docenia i wspieramy się wzajemnie. Pensja jest dobra zawsze na czas. Jak mamy jakiś problem wiemy do kogo się zwrócić. Najważniejsze że nikt nikomu tyłka nie obdarowuje tylko mówi się prosto w twarz

@Płaska

No i muszę to napisać. Jeżeli pani uważa że ma ciężka pracę a pensje za mała,, to proszę poszukać sobie takiej pracy w której będzie pensja lepszą i praca lżejszą. Nikt nikogo na siłę nie trzyma i nie każe Pani tu pracować. Albo wymagania ma Pani za duże albo ambicje za niskie.

Hehe

Kierownik produkcji. Jedzie na zakupy w czasie pracy, zje szamke i zasypia w biurze.. Nie raz jak się wchodzi to sie budzi przerażony, wtedy trzeba przeprosić i wyjść by mógł kontynuować drzemkę????

Spider

Nie polecam wyzysk, mobbing, straszna atmosfera pracy. Ludzie zawistni, chamscy dla innych pracowników. Układy układziki w kierownictwie

Giovanni
@Spider

No widzisz,, a ty się na te ukladziki nie zalapales widocznie i wylewasz żale

Zakład pracy przypominający pewne miejsca w Polsce za czasów (usunięte przez administratora)do których zsyłało się ludzi na pewną (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Nieludzkie warunki pracy, to co się tam dzieje przerasta ludzie pojęcie, nie będę mówił o który dział chodzi, bardzo częstym widokiem jest jak ktoś mdleje lub ma krwotok z nosa z przemęczenia, po czym podejdzie do niego któryś oświecony i powie "za coś masz płacone". Jesli chcesz sprawdzić i zobaczyć na własnej skórze retrospekcję z (usunięte przez administratora)i sprawdzić twoją wytrzymałość to miejsce idealne dla ciebie

Witek

Serdecznie nie polecam wazeliniarze obsmarowują (usunięte przez administratora)za plecami w biurze klekiera, a ten wiecznie udaje ze nie wie o co chodzi i nigdy nic nie wie,wiekszosc nadal egzystuje tam komuną.(usunięte przez administratora)

Karol

Pracowałem tam półtorej roku najgorsza firma w jakiej robiłem nie polecam

@Karol

Dlaczego ? Opowiesz nam o tym ?

@były pracownik

tez jestem ciekaw :)

Tak

Hej

Czy napisze ktoś coś o pracy w utrzymaniu ruchu? Jak wygląda praca i atmosfera w dziale? Ile tam pracuje ludzi?

Urszula
@Hej

to jakaś oferta jest na to stanowisko? Bo na stronie firmy nic nie widzę. Podpowiesz gdzie jeszcze wystawiają jakieś oferty?

@Urszula

Pracuj.pl chociażby

@Hej

Ile pracuje ludzi w UR? Zwolnili 2 mechaników w sierpniu, za miesiąc jeden sam się zwolnił. Zostało dwóch (usunięte przez administratora)Nie polecam

Hej

Z jakiego powodu zwolnili? A jak z automatykami?

Automatyk

Ktoś może coś napisać o pracy w utrzymaniu ruchu? Z czego składa się pensja?

MŁODY

Witam wszystkich serdecznie chciałbym zapytać się Państwa czy naprawdę średnie zarobki na dziale produkcyjnym są ponad 5000 zł na ręke za 168 godz. Przepracowanych w miesiącu bo chciałbym odpowiedzieć na ogłoszenie firmy

Konsument tlenu
@MŁODY

Chyba ta średnia jest wyliczona wraz z wynagrodzeniem kadry kierowniczej bo za podstawowe godziny nie masz co liczyć na taką płacę. PS firma bez przyszłości nie oferuje rozwoju pracownika, stagnacja i (usunięte przez administratora) xD

Pracownik.
@MŁODY

Jest możliwe.. . Zapytaj o wszystko podczas rozmowy w biurze.

Gumibumi.
@Konsument tlenu

Wiedz co? Stegnacja?? Trochę się mylisz. Każdy ma swoje stanowisko i sobie na nim pracuje. To ciekawe dlaczego prawie wszyscy pracownicy mają kilkuletni staż w pracy,, i pracują tu nadal. Wiesz jak tobie cos nie pasuje to idź swoją drogą,, albo jeśli pracowałeś i poszlesz ,,albo zwolnili Cię??

@Gumibumi.

Nie no ma etykietkę, że pracownik i to dwa razy ustawił, więc raczej nie pomyłka? Czyli czekaj z tego wynika, że faktycznie sam kilka lat siedzi mimo, że mu się nie podoba? Nie ogarniam chyba tego

Konsument tlenu
@Ewa

Gdybania, domysły... Jak masz coś ciekawe, pozytywnego do powiedzenia napisz, podziel się swoją opinią? Ale ewidętnie widać że kogoś boli przysiad. Nie dość że w pracy jest pucowanie to jeszcze w necie a tu trzeba rzetelnej opinie.

Siemaa

Tyle się już nasłuchałem bzdur, co dzieje się w tej firmie że aż uszy opadają. Jak można być tak zakłamanymi pracownikami, zeby każdemu obsmarowywać (usunięte przez administratora) a w oczy nikt.. za plecami każdy mądry.

@Siemaa

Skoro się nasłuchałeś bzdur, to może teraz ujawnisz prawdę, jeśli masz rozeznanie o całej firmie? My chętnie poczytamy :D

Vincent

Co powiecie na temat zwolnień w firmie, jakieś redukcję, czy warto aplikować?

Odp
@Vincent

Tak są. Ale o szczegóły musisz zapytać kierownictwo dlaczego tak się dzieje .my z działów produkcyjnych w strachu przychodzimy do pracy bo nie wiemy czy na nas padnie.powino się rozmawiać z pracownikami zrobić zebranie i powiedzieć jak wygląda sytuacja.

Hahaha
@Odp

W tej firmie jest coraz gorszej ponieważ kierownik działu dyrektor czy prezes mają już ludzi w głębokim poważaniu. Najchętniej żeby ludzie pracowali dla firmy za(usunięte przez administratora)

szukam pracy w firmie produkcy
@Hahaha

Pisz konkrety! bo jestem zainteresowany, ci którzy są zwolnieni ile zarabiają wiesz? żebym wiedział o co prosić albo dawaj ile ty zarabiasz z chęcią przyjdę do was do działu

Ali
@szukam pracy w firmie produkcy

Ci którzy są zwalniani to ich biznes ile zarabiają,,, na pewno nie zastąpisz ich ich wiedzy i umiejętności,,, nie zbudujesz z nami takiej atmosfery jaka jest mdzy pracownikami obecnymi i byłymi . Zamiast pytać rusz (usunięte przez administratora) po telefon zadzwoń ,umów się na rozmowę, tam wszystko powiedzą Tobie. Masz chłopie temperament widząc po tym jak piszesz, ale spokojnie da się Ciebie utemperować,,, albo sam o jakimś czasie zrozumiesz że nie pasujesz do Naszej rodziny i sam odejdziesz .

???
@szukam pracy w firmie produkcy

I co? Byłeś na rozmowie w sprawie pracy ? Co powiedzieli Tobie? Będziesz z nami pracował??

Neurtalny
@Vincent

Ucięte etety grupowe wypowiedzenia pracowników, wymyślają ze pracownik będący na L4 z poważnych powodów zdrowotnych to ciągła nieobecnosc gdzie niby produkcja stoi w miejscu. Sciema jak nie wiem co.. idioci sami w tych zakładzie pracy.

Karol
@Odp

To co się dzieje teraz na działach to jakaś masakra. Nie rozumiem, niema ludzi do pracy roboty pełno, a robią grupowe zwolnienia. Powinni zwalniać tych młodych i z najkrótszym stażem, bo nie robią nic a pracowników długoletnich zostawić. Co to za sprawiedliwość, nie wiem.. żeby dyrekcja później nie prosiła przypadkiem ludzi, zeby wrocili bo jestem pewien, że przyjdzie taki czas

Edek
@Karol

Na spotkaniu w narzędziowni usłyszeliście dlaczego dział jest zlikwidowany. Po tylu latach rozpusty nic dziwnego że trzeba coś zmienić, a to że niektórym ciężko się z tym pogodzić całkowicie normalne. Ale od razu widać, które osoby przez lata wylewały pomyje na goworku, siedząc cichutko wewnątrz firmy. Skoro jest tak źle, czemu nie odeszliście wcześniej? Hmm Powozdrowienia dla wszytkich pracowników dmx nie dajcie się trolować a nowi przyjdźcie i sami oceńcie dlaczego średnia stażu u wielu jest bliska 7- 10 lat

Były
@Edek

Oooo teraz widać kto się podlizuje, skoro tak wielce broni tej firmy. Widocznie zgarniasz te premie, co inni nie otrzymują od dłuższego czasu. Niedługo Was wszystkich zlikwidują, więc lepiej rozglądaj się za nowa posadka podlizywaczu. Razem z pędzlem się oboje nadajecie, ale do kopania rowów!

@Były

Te Bylyyy,,,, a ty za co poleciales, że cię zwolnili???? Prawda jest taka kto rzetelnie pracuje ,,, będzie dalej pracował . Ja robię swoje i pracuje nadal. Jeśli będą chcieli mnie zwolnić to to zrobią,, ale na odchodne dostanę odprawę którą mam zagwarantowaną przepisami kodeksu pracy. Póki co zawsze mi się wszystko zgadza na wypłacie co miesiąc . Ludzie są fajni,,a kierownictwo też ujdzie , można z Nimi porozmawiać. Szczerze ,,jak robisz swoje i skupiasz się na tym to można popracować . A zarobki nie są złe w stosunku do tego co się robi. Jak na inflację i wcześniejszą pandemię to i tak sobie nieźle firma radzi.

Były

Noo skoro przytakujesz wszystkim to się wypłata zgadza i praca odpowiada. Ale jak ma się oczy szeroko otwarte i swoje zdanie na to co się dzieje to inna kwestia pracy w tej firmie. Zero podwyżek, premie marne, albo premii 0 to się odechciewa pracować. Inni zasuwają i mają lipna kasę, a drudzy się obijają i mają byle co. Więc o czym rozmowa w ogóle...

@Były

Ile sobie wyglądasz tyle masz. To raz ,,, a dwa,,, premie dostaje każdy chyba że widać że się opier.la.la. a z resztą jeśli ktoś nie dostaje a uważa że powinien ją mieć to wie gdzie znajduje się w osoba za to odpowiedzialną i można z nią porozmawiać a jeśli tylko marudzi na palarni albo gada za plecami no to cóż,,, takich ludzi nic nie zmieni,,,, gorsze że inni takie osoby łykają jak ryba wodę i nie znając swych stron medalu sieją plotki, podobnie jak Ty to robisz. ... Ps... Sam się zwolniles czy to Ciebie zwolnili. ???? Czuć gorycz w Twoich wypowiedziach ,, a więc coś poszło nie tak po Twojej myśli?.. a może wciąż jesteś wśród Nas i sklucasz pracowników.

Prywatny

Pracownik K.G. osoba która daje wiele do życzenia, chodzi gada na każdego a sam nie jest w porządku. Usuwanie takich pracowników tylko wyjdzie na dobro firmy chyba o kilka miesięcy za późno taka decyzja podjęta

Obecny
@Prywatny

Osobiście słyszałem wiele od tego pracowniak jak chodzi i rozpowiada głupoty o innych. Zamiast trzymać się razem jako pracownicy to lepiej dołki kopać.

Ha
@Obecny

Najlepiej o kims niz sobie. (usunięte przez administratora)oze nie potrafi nic ale przynajmniej nie gada na nikogo

Mooonikaa

Pracownicy nie otrzymują odprawy, szef przeciąga wypłaty tego co się nalezy. Premii ludzie nie widzieli od kilku miesięcy, a nie sorry premia jest tylko dla (usunięte przez administratora)

@Mooonikaa

Przepraszam ,,, wypłata zawsze jest na czas. 10tego każdego miesiąca . Premia też jest wypłacana.

Mooonikaa

Mowa o odprawie, a premie dostają tylko wybrani. Mój mąż od kilku miesięcy nie dostał złamanego grosza tylko pusta wypłatę w kwocie około 3200 zł. I to ma być wypłata dla ludzi? Chyba jakieś żarty sobie robią. To nawet nie starcza na jakieś życie do kolejnej wypłaty.

Edek

Potwierdzam!!!

@Mooonikaa

Żeby nie dostać premii trzeba nieźle peszodpasc,, albo odwalić jakiś numer. Może twój mąż nie mówi tobie wszystkiego. Odprawa jest wypłacana jeśli przepracujesz cały okres wypowiedzenia...jeśli samemu się odejdzie w czasie jego trwania np za porozumieniem stron,, to się odprawa nie należy. Piszesz że 3200 zł nie starcza. Więc dlaczego mąż nie zmieni pracy na lepiej płatną,,, albo coś dodatkowego sobie nie poszuka. ??? A może Ty się powinnaś wziasc za jakąś pracę i podreperować rodzinny budżet. .

No cóż, nie wnikam w ich życie prywatne ale zastanawiam się czy jest tu na tyle mało pracy, że na spokojnie kolejny etat gdzieś indziej można byłoby ciągnąć?

@Mooonikaa

No i Monia zamilkła. Heh.

Zostaw merytoryczną opinię o Domax Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Domax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domax Sp. z o.o.