Crist S.A.

Opinie o Crist S.A.

Lidia

@Produkcja., użytkownik @Zmęczony stoczniowiec wspomniał, że od 2 lat zaszły w firmie Crist zmiany. Czy podzielasz jego opinię? Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze swojego wynagrodzenia. Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat ze swoim przełożonym? Jeżeli udowodnisz, że jesteś wartościowym pracownikiem dla firmy łatwiej będzie Ci wynegocjować odpowiednią podwyżkę.

Lidia

@Maras Bardzo dziękuję za Twoja opinię. A mógłbyś, proszę, opisać coś więcej o warunkach jakie oferuje Crist S.A.? Czy poziom wynagrodzeń jest satysfakcjonujący? Czy firma daje możliwości rozwoju/awansu? Jakie formy umowy proponuje Crist S.A.? Każda, nawet najdrobniejsza informacja z pewnością będzie bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Lidia

@Spaw Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź. Myślże, że jest wiele osób zainteresowanych każdą obiektywną merytoryczną informacją na temat pracy w Crist S.A. Może to im np. pomoże podjąć decyzję czy aplikować do firmy. @Maras Ta sama prośba do Ciebie. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś obecnym pracownikiem Crist S.A. Czy mógłbyś się z nami podzielić jakimiś obiektywnymi informacjami na temat warunków pracy oferowanych przez Crist S.A.?

Maras
@Lidia 17.06.2018 22:59

Jak dla mnie najbardziej marudzą Ci którym nie chce się pracować i myślą że ktoś za siedzenie na tyłku im będzie płacić kasę. Wiele zależy od tego co sobie wynegocjujesz i przede wszystkim co potrafisz - ja jestem zadowolony.

Norbert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Maras
@Norbert 06.06.2018 13:22

Jak dla mnie praca w porządku i faktycznie można zarobić. Trzeba się tylko nie bać roboty.

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Spaw
@Dariusz 17.05.2018 22:26

(usunięte przez administratora) Wszędzie tylko nie do Crist.

Mietek

Jak ktoś ma chęć do pracy, a nie dwie lewe ręce, może zarobić.

ss

jakie są zarobki mechaników

rycek

Ata pani Lidia kto to?

zzz

Czy faktycznie firma nie zatrudnia do Gdańska?

Zenon
@zzz 22.04.2018 19:25

Mają zakład tylko w Gdyni więc zatrudniają tylko tam

stoczniowiec

Witam, z news jest jeden ze na Lidki miejsce przyjedzie Lena albo Julia, z historii to bedzie z 5 albo lepiej lat jak widziano podwyżkę, reszta po staremu. Trzymaj się Lidka bez Ciebie tu nudno

Piotrek

Czy Crist zatrudnia tylko do Gdyni? Czy Czy do Gdańska również?

Robol
@Piotrek 23.03.2018 18:18

Crist zatrudnia tylko Ukraińców i Wietnamcow. Polacy są za drodzy.

Lidia

@stoczniowiec Twój wpis nie jest na temat i może zostać usunięty przez administratora lub elementy nie związane z firmą Crist S.A. mogą zostać zmoderowane. @Monter w sensie, że jest za dużo pracowników zatrudnionych?

Monter

Firma tragedia. (usunięte przez administratora) Że względu na krótkie terminy jeden na drugim, ciągle mało. A pieniądze bardzo słabe.

Lidia

@G 502 nie rozumiem czemu nie możesz odpowiedzieć na moje pytania skoro jesteś w firmie Crist S.A. na miejscu i wiesz jak sytuacja wygląda. Nie wydarzyła się żadna przykra sytuacja spowodowana zachowaniem pracowników?

Lidia

@G 502 czyli pracownicy z Ukrainy nie pracują dobrze, ale są tańsi? Nikt nie zauważa, że pracownicy piją alkohol w pracy czy jest to właśnie przymykanie oczu mimo, że wszyscy wiedzą jak jest? Czy firma Crist S.A. nie boi się, że ktoś przez to zrobi sobie i innym krzywdę?

G 502
@Lidia 19.02.2018 15:37

Czego Ty jeszcze chcesz.Masz tematy. Weź się do roboty i dowiedz się na produkcji jak to wygląda.

Lidia

@W Crist od dawna. a co się dzieje w firmie Twoim zdaniem? Możesz opisać te sytuacje? Skoro uważasz, że to wina pracowników to może zwróć uwagę prezesom o tym. Myślę, że zależy im na rozwoju firmy i zareagują na takie zawiadomienie.

G 502
@Lidia 07.12.2017 08:54

Na przykład nacisk na pracowników z zagranicy. Nie ważne jak robią, aby byli tani.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Crist S.A.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Technik Budownictwa okrętowego

Jako że Miałem praktyki ze szkoły w Firmie Crist i zaraz po szkole podjąłem pracę w tej firmie denerwuje mnie tylko fakt że z wykształceniem średnim technicznym na sam początek dostałem 13 zł/h fakt faktem teraz jest trochę lepiej ale też bez fajerwerków mogli być trochę lepiej płacić i byłoby idealnie jako że wiąże przyszłość z Tą firmą wiele się nauczyłem dzieki tej Stoczni pozdrawiam B.

W Crist od dawna.

Przykro patrzeć co się dzieje z tą kiedyś bardzo dobrą firmą. Gdyby tak prezesi zobaczyli co się dzieje na produkcji to kilka kolorowych kasków na zbity pysk by wyleciało.

Lidia

@spawacz 136 ja rozumiem, że masz prawo być zły, ale dobrze, że się zrozumieliśmy i nie będzie więcej takich sytuacji na forum. Mam również nadzieję, że inni użytkownicy wątku firmy Crist też wezmą przykład z Twojej postawy.

Schweiser
@Lidia 22.09.2017 10:18

Weź się Lidia do roboty.

Lidia

@spawacz 136, @JA czy mogłabym Was prosić o nie obrażanie innych użytkowników i pracowników? Na forum obowiązuje regulamin i prosiłabym się z nim zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin.

spawacz 136
@Lidia 07.09.2017 12:57

Lidio, czasami niestety emocje wezmą górę nad wywarzonym językiem, szczególnie wtedy, gdy masz świadomość, że twój interlokutor szydzi z twojej pozycji społecznej. To zwykły cynizm i brak szacunku do drugiej osoby. Cóż że nie użył inwektyw. Sam post był zdecydowanie obraźliwy. Nie trzeba używać wulgaryzmów, aby kogoś obrazić. Pewne postawy i zachowania nalezy pietnować, a w szczególności te które niosą w swoim przekazie pogardę do drugiego człowieka ze względu na pozycje społeczną, narodowść czy kolor skóry. Słowo "ciołku" to rubaszne minimum na które zasługiwał ten tuz intelektualny. :) Pozdrawiam.

Lidia

http://www.dziennikbaltycki.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/gdynia-stocznia-crist-sa-zbuduje-najwiekszy-prom-hybrydowy-swiata,12272825/ Czy w związku z tym planowane są nowe oferty pracy w Crist?

mlops

Słuchajcie kiedy skończy się ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] postojowy na stoczni bo ludzie chcą pracować a teraz każą siedzieć w domu, a przychodzi czas kiedy ka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 14 godzin a ty modlisz się o wolne. Kto ma jakieś informacje????

Spawacz

Witam.Podobno ma się w Criscie poprawić bo podpisali dużo kontraktów?Coś może wiecie?Pozdrawiam

Rysiek z Klanu

Firma ogólnie słaba, o kadrze zarządającej już nie wspomnę

spawacz 136

Ich tam kilku jest. Zauważcie, że ogłoszenie non stop leci, a jak dzwoniłem, to okazało się, że na razie nie przyjmują. Bydlaki specjalnie budują opinię, że brakuje spawaczy żeby nakręcić koniunkturę firmom szkolącym. A po szkółce nikt cię do pracy nie przyjmie bo nie masz doświadczenia. Ale stawki zaniżyć można, bo przecież za bramą tylu spawaczy czeka na twoje miejsce. Bandyctwo w biały dzień.

po studiach

to się ucz, studiuj i będziesz mógł znaleźć lepszą pracę Wolność i demokracja

Marek

Panowie tak jak w Criście jest w całej branży stoczniowego w Polsce,10 lat temu pracowałem na lepszych warunkach niż obecnie mi proponują a koszty życia wzrosły dwukrotnie ,dopóki urzędnicy będą udzielać pozwoleń na pracę tanim robotnikom z poza unii europejskiej głównie z Ukrainy to sytuacja się nie poprawi a wręcz przeciwnie będzie się pogarsza w Gdańsku ukazuje się mnóstwo ogłoszeń dla stoczniowców za 2000 złotych brutto miesięcznie umowa o dzieło czyli jesteśmy traktowani na gorzej niż początkujący sprzątać. Takie ogłoszenia zamieszcza również na swojej stronie Powiatowy Urząd Pracy.Kiedy zaczynałem pracę w stoczni jako młody chłopak jeszcze za komuny każdy pracownik otrzymywał grupę zaszeregowania ,moja grupa wystarczała ,zarabiałem więcej niż wynosiła średnia krajowa,dziś nie ma grup zaszeregowania a prawo pracy jest przestrzegane tylko w odniesieniu do pracowników budżetówki,a więc osób które żyją z podatków płaconych przez pozostałą część społeczeństwa.Stocznie zostały podzielone na spółki nie ma związków zawodowych,kończy się robota idziesz na wolne bez zasiłku bo pracowałeś na umowę o dzieło ,kończysz 65 lat i nie masz emerytury bo w świetle nowych przepisów musisz mieć 25 lat składowych aby otrzymać emeryturę nawet tą najniższą.Czy Polska jest krajem praworządnym demokratycznym sprawiedliwym odpowiedź nasuwa się sama.

Marian

W Korei i fabrykach korporacji globalnych w taiwanie , chinach i pakistanie maja podobne warunki . Czego wiec narzekacie ?

qwerty

Coraz gorzej się zrobiło coraz więcej tanszych ukraiocw wiec dla nas gorsze warunki. Coraz gorzej

Zostaw opinię o Crist S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crist S.A.