Crist S.A.

Opinie o Crist S.A.

Chciałbym zapytać jakie jest proponowane zatrudnieniae dla nowego pracownika umowa o pracę czy działalności?

@Nowy

Wszystko zależy od stanowiska, informacje udzielamy w każdej rekrutacji.

Pan
@Nowy

Na produkcji tylko DG. Na początek umowa o dzieło 3 MC potem DG dadzą ci 30 zł jak masz 15 lat doświadczenia. (usunięte przez administratora)

Mickey
@Crist S.A.

Co za bzdura... Nawet pracownikom biurowym proponowana jest działalność. Więc na pewno nie zależy od stanowiska. Z crist pierwszy raz spotkałam się z DG w pracach biurkowych

Monterk2

Czy zarząd przewiduje w końcu jakieś podwyżki dla pracowników fizycznych czy będzie tylko zwiększał liczbę ludzi w niebieskich i zielonych kaskach ?

Suwnicowy

A co z magazynem się dzieje? Chłopaki robią robotę za psie grosze...Ale są też tacy co mają obiecane i poświęcają się (widać to gołym okiem)...żenada!!! Zero zgrania ...

Xyz
@Suwnicowy

Może dlatego że muszą łapać godzinki ????

@Suwnicowy

Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Pozdro. Ja mam 25 zł i jestem zadowolony.

Tomuś

A z czego jesteś zadowolony ?! Z chapania dzidy pod stołem codziennie rano czy Lizania (usunięte przez administratora) swojemu pajacowi ?!

Strażak

Witam. Widzę że firma poszukuje strażaków na kontrakt. Prosiłbym o jakies opinie na temat firmy, zarobków i na jaki okres kontraktują ludzi. Pozdrawiam

Monter

Rekrutacja to wizyta w pokoju majstra, który kilka pytań zada przegryząąc bułkę, da rysunek masz coś pokazać, popyta gdzie pracowałeś, u kogo co robiłeś, gdzie pracujesz, dlaczego nie pracujesz ...

Powiedziałem,że mam małe dziecko żona pracuje i nie mogę w niektóre soboty pracować, oraz po g.17 dostałem odpowiedz to wybierz czlowieku albo crist albo rodzina

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
HARd

Skoro majster miał 2.8 promila to co na to (usunięte przez administratora)?

Bolo

(usunięte przez administratora) Ja jakoś nóg nie łamane jak go widzę , żeruje na pracownikach, kierownik od spraw niepotrzebnych

Ślaczek

Oby nie było za późno dla Cristu i jego pracowników !!!! Przez takich Pajaców jak szalone (usunięte przez administratora)i inne (usunięte przez administratora) typu (usunięte przez administratora)i Crist ma zajebistą opinie która ciągle rośnie !!!! Civid -19 rządzi na cieście !!!!

Tomasz
@HARd

Snake to się nadaje do zmywania garów, chociaż i to mu zbytnio nie wychodzi

Padnięty
@Tomasz

Wy to się do wszystkiego nadajecie

Typowy

Witam szanowne grono. Szukam zatrudnienia jako spawacz. W marcu skonczylem kurs mag 136 (1i2 moduł) potwierdzony certyfikatem BV. Pytanie brzmi czy przyjmowane są nowe osoby? Czy przez sytuację z covid nie przyjmują?

K3

nie polecam. Dyrektor nie przewiduje podwyżek a ZUS coraz droższy. Ukraińcy lepiej wychodzą niż Polacy a nie mają pojęcia o robocie. Teraz trochę matematyki normalny etat 168h x 30 zł brutto = 5040 zł -1431 zł ZUS = 3609 z tego muszę jeszcze zapłacić podatek i dojazd do pracy wychodzi 3000 netto śmiech na sali. W Lidlu mają więcej a praca dużo lżejsza i w czystym.

Dex
@K3

30zł to podatek z tej kwoty,

K9
@K3

K3 idź do lidla

Alojzy z Lęborka

Większość z was tak płacze jak by dostała NAKAZ PRACY w tej firmie . Nie pasuje to po prostu trzeba zmienić firmę i tyle a nie biadolić jak stare przekupy na bazarze a ten taki a tamten sraki a (usunięte przez administratora) itd. Ja przepracowalem w tej firmie dwa lata i mogę pewne fakty potwierdzić z tą tylko różnicą że nie podobały mi się te układy i po prostu odszedlem i po problemie. A znam takich którzy pracują tam dziesięć lat a nawet dłużej i ciągle PŁACZĄ ale nic nie robią w tym kierunku żeby sobie polepszyć tylko anonimowo wypisują swoje żale na forum i siedzą dalej w tym bagnie jak to nazywają. Więc może należy sobie zadać pytanie DLACZEGO ? Może do końca nie jest tak źle ?

:P
@Alojzy z Lęborka

Pomogę i zaproszę do pomocy przez kierowników ?? A sorrr ni ma się ludzi hahaha

Z Gjewue

Jeszcze trochę a Obajtek wykończy Crist

Tomeczek W
@Z Gjewue

Najwyższy czas !!!

Kondziu

Tutaj akceptują niewidzialne papiery spawalnika wystarczy ze chodzisz cały dzień jakbyś miał miotle w (usunięte przez administratora) był dupolizem i pół dnia siedział w budzie i możesz zostać kontrolerem jakości spoin na wydziale czarnej magi i tanich alkoholi tak są w criscie takie etaty

W Crist było fajnie, ale w Gdańsku teraz Niebieskie kaski z braku zajęcia czepiają się do wszystkiego, heeehhhhh żałosne to jest !!!!!Ale co się nie robi żeby zabłysnąć hehehe (usunięte przez administratora) !!!

roman

Ludzie Dajcie sobie na Wstrzymanie.Chceiliście Kapitalizm to Macie.Ja za komuty wikeszosc czasu stałem i piłem Jak do tej Pory :) I Praca była wykonana w 100% .Pomimo że nikt nie pracował wszyscy mieli prace:) Było ludzi tylu Spwało sie elektrodami nie było automatów a Statki pewniejsze od obecnych.Wietnamczyków jest od zaj..ania wiedz nadal jest i bedzie.Może sobie pisać po kiblach co chcecie :) Lepiej nie bedzie.Predzej padniesz na zawał jak Rychu niż tutaj emerytury doczekasz:)Za moich czasów było 5 l wczesniej można było dociagnąc Ale dzisiaj Na JD Zapomnij

Grzesiek

haha Smieszne Przecież oni maja Opłacone Prokuratury Sanepid i Lekarzy.Przecież tam zginoł Monter rusztowan i stwierdzili że był Pijany a przyczyna jest znana Presja by nie stosować sie do przepisów BHP i brac ryzyko na siebie .A jak ktos sie stawja to go zwalniają.Przecież wszyscy wiedzą że lekarze mieli płacone aby ludzią chetnym do pracy wystawiaji lewe zaświadczenia lekarskie o zdolnosci do Pracy.Cudzoziemcy nie mają nawet uprawnien jak Spawacze .na zachodzie bez maski z filtrem nie ma mozliwosci by Spawacz Pracował .A w CRIST można .Wyciagi nie działaja .Monterka bez Szelek rusztowaniowcy również bez zabespieczenia A jak ktoś zginie to wyjdzie na to że był pijany.Ten Zakład zbudowany na Zbrodni i krzywdzie

Tak Byłem widziałem .Oni wstydu nie mają !Ile osób naciagneli na Kursy za kóre naiwny uczestnik Musiał zapłacic 7500 .Zmuszali poprzez (usunięte przez administratora) do rezygnacji .Prokuratura już wyjasnia Sprawe.Powini poszkodowania zgłaszać zawiadomienia o przestepstwie do Prokuatury .

adam

Przekupili chyba Sandepid to nie mozliwe żeby tylko umysłowi siedzieli na kwarantannie ?No tak oni i tak w biurach tylko siedzieli i oglodali filmiki.Prace wykonują Wietnamce ,Ukraince,Białorusini Byli wczesniej z Bangladeszu I Filipinczycy ale oni mieli wiecej Honoru i zrezygnowali.To hańba że w Polsce pozwala sie by taki (usunięte przez administratora) istniał.Ilu jeszcze ma tam stracić życie?

adam

Ta Firma to siedlisko Virusa Powinni ja dawno zamknąć a winnych wsadzić do wiezienia.Gdzie Jest Sanepid Tam Każy Ukrainicec ma Covida19 .Zarazili całe Pomorze.Dyrekcja spokojnie odpoczywa na zwolnieniach lekarskich Bo i tak nie są przydatni Ale pracownicy tego (usunięte przez administratora) musza Pracowac do smierci za miske ryzu.

Jak długo trwa proces awansu w Crist S.A.?

mimi

Ja czekałem 2 lata i się nie doczekałem. Mimo obiecanego awansu

@mimi

Wszystko zależy od stanowiska, działu, a przede wszystkim od posiadanych przez daną osobę umiejętności.

Jak tyłka nie liżesz to zapomnij

Aktualizacja

Nowy rekord Stoczni Crist 2.8 promila i to u majstra ale spokojnie dalej pracuje

@Aktualizacja

Przecież to normalne że będzie pracować dalej, tu nikt nikomu krzywdy nie zrobi

Kajtk

Normalnie nie wypisuje bzdur na internecie ale się z wami podzielę tym dziwnym naukowym wręcz przeżyciem przekazać chciałem ze wiem jak się czuli więźniowie (usunięte przez administratora) gdy je opuszczali i mieli świadomość ze są już wolnymi ludźmi . Takie samo Uczucie ja się milem gdy przyłożyłem ostatni raz przepustkę do czytnika na bramkach tak jakby wszystkie ciężary świata zeszły na drugi plan nie widziałem już pandemi świat zrobił się w jaśniejszych kolorach nawet wódka zacZela inaczej smakować

roman

Apeluje !! Prosze składac zawiadomienia do Prokuratury w Gdyni i Gdansku.Ludzie nie pozwalajcie Aby ta Firma Tak Traktowała Polaków.Wpłyneło już dużo zawiadomień .Trwaja czynnosci procesowe.Każdy nowe zawiadomienie zwieksza szanse na Powodzenie w Walce z tymi Przestepcami.(usunięte przez administratora)i ich rodziny maja ogromne sumy na kontach Za waszą krzywde.Nie bójcie sie o prace i konsekwencje.Cieszcie sie że możecie pojac Walke!!i Wygrać.Pracując w CRIST na działalnosci w przypadku choroby jestescie zdani tylko na oszczednosci a one mogą nie wystarczyć Nawet na Lekarza.Napiszcie w o wszystkich Nieprawidłowosciach ,wszystko co wiecie na temat śmiertelnych wypadków ktore tam miały miejsce,Napiszcie o zmuszaniu do nie przestrzegania przepisów BHP .Napiszcie o Zatrudnionych tam Opcokrajowcach bez wymaganych Uprawnien zawodowych..Wam dzieje sie kżywda walczcie z tymi (usunięte przez administratora).Powtarzam w Prokuratura na was liczy ! Im wiecej zawiadomień tym Lepiej.

pozytywka
@roman

Jak można pisać takie bzdury.Wstyd panie Romanie.Jesteśmy zbulwersowani .To pana powinni podać do sądu.Niech pan sprawdzi konto pana Rydzyka i jemu podobnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Crist S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Crist S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Crist S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crist S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crist S.A.?

Kandydaci do pracy w Crist S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crist S.A.