Hg Solutions Sp. z o.o.

Gdynia

Hg Solutions Sp. z o.o.
3 10

Opinie o Hg Solutions Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

inż12345

Jakie są orientacyjne zarobki młodego projektanta?

anonymous
@Mar 31.01.2017 18:39

O to dobra kaska 2700 zł na rączkę. Muszę powiedzieć kilku kolegom to z chęcią podejmą pracę. Konkurencja płaci max 2000 zł i są opóźnienia w płatnościach a w HG Solutions jak słyszałem regularnie

Armin

Zarząd do kłamc y i oszuśc i , starzy pracownicy wiedzą jak skończył PRJ Automatyka a potem HG Technology bankructwo i prokurator

Świętokrzyskie
@X 02.07.2018 16:56

A gdzie Ci się zmienili właściciele? HG Technology do piachu ,tak jak PRJ i otwarcie nowej spółeczki HG Solutions , przeca główny macher już bardziej nie osiwieje. Kiedyś się im nazbiera i sądy się za nich wezmą Pozdrawiam wyzyskiwanych w obozach pracy HG Solutions

Damianao

Obecnie jestem na kontrakcie z tej firmy na stoczni FSG Flensburg Niemcy Atmosfera w firmie jest strasznia pracownicy tylko chodzą i donoszą jeden na drugiego tyra po 11,30 h . Kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) ludzie zmieniają się jak rękawiczki co 3 dni nowi warunki socjalne tragiczne mieszkanie zrobione z warsztatu samochodowego smród brod i ubustwo nie polecam się tam wybierać .

Sławek
@Damianao 12.07.2018 00:47

Potwierdzam żyje w tym warsztacie. Z przyjemnością opiszę klimat, podejście do pracowników prze prowadzących, teraz czekam na BlaBlaCara, boję się że od zagrzybionych ścian można jakiegoś chorobska się na bawić,

Baranek

Prawda w oczy kole , ale niedługo .........

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Hg Solutions Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Baranek

(usunięte przez administratora) nie firma.

anonymous
@Baranek 13.02.2018 15:09

Powiedzieli Ci, że A klasa to nie mercedes?

Zbig

firma do du................ lepiej szukać czegoś normalnego

monter
@Zbig 22.12.2017 18:12

a więcej konkretów?

Monter rozdzielnic

Praca montera na hali produkcyjnej mnie interesuje. Czy znajdzie się ktoś co mógł by powiedzieć jak w HG wygląda atmosfera i jakie zarobki. Pracowałem i pracuje w innej firmie co się tym zajmuje ale nie wiem czy zmieniać cyrk czy zostać w tym już mi znanym.

inz12345

a na innych stanowiskach: np. programista PLC, uruchomieniowiec?

Tomcio Paluszek

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jako stary pracownik za bardzo narzekać nie mogę. Mam stabilną pracę ale pracuję w Norwegii. W Polsce na pewno nie pracował bym dla tej firmy. Ogólnie atmosfera dobra wśród stałych pracowników w Norwegi. Nowi jak to nowi zwykle chcą zabłysnąć lub po pierwszym wyjeździe myślą że złapali boga za nogi. Prawda jest taka że w Norwegi praca stała jest tylko dla starych pracowników. Nie ma aż tyle pracy by cały czas była praca dla wszystkich wiec są okresy dobre i złe. W te złe dużo osób nie ma pracy i czeka na wyjazd.

Pemko

Jak Ci dadzą umowe o prace to jest sukces. Ogólnie firma działa na zasadzie spółek dziwnych gdzie włascicielami są bracia, szwagierki itp prezesów. Niby pracujesz dla HGS, ale nie do końca. Płaca na czas, ale czy stawka 20h/brutto jest to dużo to sam oceń, kwestia zwględna. Co do samej pracy zależy pod jakiego prowadzącego trafisz. Jak np pod Jacka S. to proponuje zaopatrzyć się coś na uspokojenie. Koleś lekko po***. Ich złe decyzje mogą sprawić że to ty stracisz prace bo zrobią z ciebie jelenia :) Jako przeczekanie na szukanie nowej pracy to jak najbardziej. Ale nie na dłuzej bo szkoda zdrowia za te pięniądze

Remi

Witam serdecznie. Ktoś coś wie o owej firmie. Jaka płaca, atmosfera, warunki pracy, umowy oraz stabilność pracy w tej firmie. Bardzo ciężko znaleźć opinie o tej firmie. pozdrawiam

Zostaw opinię o Hg Solutions Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hg Solutions Sp. z o.o.