Hg Solutions Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Hg Solutions Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hg Solutions Sp. z o.o.

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Hg Solutions Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Baranek

(usunięte przez administratora) nie firma.

anonymous
@Baranek 13.02.2018 15:09

Powiedzieli Ci, że A klasa to nie mercedes?

Zbig

firma do du................ lepiej szukać czegoś normalnego

monter
@Zbig 22.12.2017 18:12

a więcej konkretów?

Monter rozdzielnic

Praca montera na hali produkcyjnej mnie interesuje. Czy znajdzie się ktoś co mógł by powiedzieć jak w HG wygląda atmosfera i jakie zarobki. Pracowałem i pracuje w innej firmie co się tym zajmuje ale nie wiem czy zmieniać cyrk czy zostać w tym już mi znanym.

inz12345

a na innych stanowiskach: np. programista PLC, uruchomieniowiec?

inż12345

Jakie są orientacyjne zarobki młodego projektanta?

Mar
@inż12345 30.01.2017 11:57

2700-3000 na rękę. Przynajmniej ma tak większość na dzień dobry

Tomcio Paluszek

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jako stary pracownik za bardzo narzekać nie mogę. Mam stabilną pracę ale pracuję w Norwegii. W Polsce na pewno nie pracował bym dla tej firmy. Ogólnie atmosfera dobra wśród stałych pracowników w Norwegi. Nowi jak to nowi zwykle chcą zabłysnąć lub po pierwszym wyjeździe myślą że złapali boga za nogi. Prawda jest taka że w Norwegi praca stała jest tylko dla starych pracowników. Nie ma aż tyle pracy by cały czas była praca dla wszystkich wiec są okresy dobre i złe. W te złe dużo osób nie ma pracy i czeka na wyjazd.

Pemko

Jak Ci dadzą umowe o prace to jest sukces. Ogólnie firma działa na zasadzie spółek dziwnych gdzie włascicielami są bracia, szwagierki itp prezesów. Niby pracujesz dla HGS, ale nie do końca. Płaca na czas, ale czy stawka 20h/brutto jest to dużo to sam oceń, kwestia zwględna. Co do samej pracy zależy pod jakiego prowadzącego trafisz. Jak np pod Jacka S. to proponuje zaopatrzyć się coś na uspokojenie. Koleś lekko po***. Ich złe decyzje mogą sprawić że to ty stracisz prace bo zrobią z ciebie jelenia :) Jako przeczekanie na szukanie nowej pracy to jak najbardziej. Ale nie na dłuzej bo szkoda zdrowia za te pięniądze

Remi

Witam serdecznie. Ktoś coś wie o owej firmie. Jaka płaca, atmosfera, warunki pracy, umowy oraz stabilność pracy w tej firmie. Bardzo ciężko znaleźć opinie o tej firmie. pozdrawiam

Zostaw opinię o Hg Solutions Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hg Solutions Sp. z o.o.