Opinie o Labour Force Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Labour Force Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Labour Force Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labour Force Sp. z o.o. w Łódź

Madzia Nowy wpis

Praca stała bez przestojów, wypłaty zawsze na czas . Koordynatorzy pomocni zawsze pod telefonem. Polecam

Zainteresowany Nowy wpis

Przestaliście korzystać z tego forum, jest jakiś powód? Mam nadzieję, że dobrze sie pracuje?

Olgierd Nowy wpis

Łatwo się oskarża tylko czy są ku temu podstawy? Może nie jest idealnie ale ja nie narzekam.

dramat Nowy wpis

Kobieta z zarządu tej firmy mobinguje. Pracowałam tam i nie polecam. Nie polecam też osobom zatrudniającym się do ich klientów, są wykorzystywani za mniejszą kwotę niż jakby poszli pracować bezpośrednio do klienta LabouForce.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca na produkcji w firmie Labour Force Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
pisio87

Oni się teraz mieszczą na Zachodniej 22

Jakieś wieści z przedsiębiorstwa Labour Force Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie Labour Force Sp. z o.o. powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o zatrudnienie? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Labour Force Sp. z o.o. - Łódź

Labour Force Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Labour Force Sp. z o.o.