Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Bardzo ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy.

Jesteśmy przekonani, iż dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa, które zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy społeczne, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, szczegółowych pytaniach, zachęcamy aby kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: personalny@grupaprogres.pl.
Kamilooo

Serdecznie polecam oddział w Olsztynie. Wypłata zawsze na czas,która była podana w umowie. Miła obsługa,zawsze pomocni i pod telefonem (nawet po godzinach pracujących). Często dostawałem podwyżki (choć to zapewne zależy od pracodawcy,od którego pracujemy ). Dla mnie najlepsza agencja w Olsztynie,zapewne tak różnorodne opinie zależą od lokalizacji agencji pracy .

Kryspin

Kontrolerzy jakości mają dobre warunki, nie wiem jak inne stanowiska, ale ja jestem zadowolony

Biedroneczka95

Pracowałam przez agencje pracy w Olsztynie na wykladaniu towaru i polecam agencje szczególnie studentom którzy potrzebują sobie dorobić ???? W firmie miła obsługa na czas wszystkie dokumenty oraz wynagrodzenie.

Pannax

Współpracuje z tą agencją już rok i nigdy nie mialam żadnych problemów. Bardzo dobry kontakt. Wypłata zawsze na czas.

Nika Nowy wpis

Nie polecam, marna trata czasu! Żadnego awansu w tej Agencji nie ma, a obiecują złote góry. Tylko nerwy i nie wiesz czego oczekiwać od kierownictwa. Dobrze mówią, ryba psuje się od głowy. Zatrudniają za min. wynagrodzenie, wykorzystują na maksa, a potem zwalniają z firmy, dokładnie wyrzucają jak zwierzę.

Nowy wpis

@Nika

Dzień dobry, Dziękujemy za wypowiedź. Chętnie przyjrzymy się Pani sytuacji, ponieważ niezwykle ważna jest dla nas opinia naszych pracowników, zarówno tych aktualnych, jak i tych byłych. Musielibyśmy jednak poznać więcej szczegółów dotyczących Pani pracy. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: personalny@grupaprogres.pl, by porozmawiać i wyjaśnić wszelkie kwestie związane z Pani odczuciami dotyczącymi naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grupa Progres Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 5 grudnia.

Co jaki czas w Grupa Progres Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zm

(usunięte przez administratora) latwo ustalić Twoja tożsamość... daruj sobie.

Wielokrotnie dostałam podwyżkę nigdy specjalnie o nią nie zabiegając. Z resztą jak wiele innych osób, z którymi pracuję

@Pytanie

Z tego co wiem jest to kwestia indywidualnie ustalana z przełożonym

Paweł
@Pracownik

ja też

Ewelina
@Paweł

Ty też dostałeś wielokrotnie? To brzmi, jakbyście mieli podwyżki kilka razy do roku, czyli kusząco :) Powiedzmy, że mam 3 lata za sobą jako haerowiec, z jaką pensją startowałabym w GP?

Nowy wpis

@Ewelina

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i aplikowania, jeśli tylko znajdzie Pani coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej porozmawiamy o wynagrodzeniu :) Pozdrawiamy, Zespół HR

ewa

Najlepsi

Paweł

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, fajna atmosfera

Mikołajki w Grupie Progres

Po okresie intensywnej pracy, podsumowań roku, napiętych grafików nadchodzi urokliwy grudzień – pełen kolorowych lampek, zapachu korzennych ciastek i zimowej atmosfery. Nadchodzi także dzień, na który wszyscy czekamy – Mikołajki.

Przygotowania do tego dnia poprzedza u nas tradycyjne już wspólne strojenie choinki przez pracowników, podczas którego każdy może zawiesić na drzewku swoją ozdobę.

Mikołajki to dla nas najbardziej magiczny i ulubiony dzień w roku. Tego dnia odwiedzają nas również pomocnice Świętego Mikołaja i inne życzliwe reniferki z prezentami. To dla nas doskonała okazja do integracji w pracy, spędzenia wspólnego czasu, oraz dobrej zabawy. Możemy okazać sobie życzliwość i wdzięczność, złożyć życzenia i wspólnie celebrować chwile.
Marek
Kandydat

Bawią się w rekrutację, headhunting, a nie potrafią dać informacji zwrotnej na temat rekrutacji. Prawdopodobnie w centrali jest bajzel i brak decyzyjności, stąd ich problemy wewnętrzne. Brak szacunku do czasu kandydata. Omijać!

Alicja
@Marek

Czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć jak przebiegała w ogóle rekrutacja w Grupie Progres? Ile jest etapów? Czy jest to tylko rozmowa? Ile czasu trwa cały proces? Przygotowywałeś się jakoś do niej? :P

lubie to
@Alicja

szybko - telefon, rozmowa i odpowiedź. Nie wiem czy to wynika z desperacji czy z negatywnych opinii tutaj, ale podejrzanie szybko xd

Aktualność
Od 2015 roku Grupa Progres organizuje cykliczne wydarzenie „Kurs na HR”– to spotkania skierowana do branży HR o wymiarze ogólnopolskim. Integruje środowiska związane z nauką, biznesem oraz samorządami. Firma dba o atrakcyjność lokalnych rynków pracy, otwartych dla nowych inwestycji i sprzyjających rozwojowi przedsiębiorstw, pracodawców, a także kandydatów.

„Kurs na HR” rozwija się z roku na rok, bije rekordy frekwencji, wykorzystuje innowacyjne narzędzia komunikacji, nowe technologie, ale także zwiększa potencjał merytoryczny, również dzięki wsparciu patronów honorowych i medialnych oraz partnerów Konferencji. W sumie – od I edycji w 2015 – wydarzenie swoim patronatem objęły 64 redakcje oraz 82 partnerów i patronów honorowych. Wystąpiło 102 prelegentów i 51 panelistów. Podczas tych siedemnastu edycji zebraliśmy na widowni ponad 2000 uczestników.

Przed nami 18.11.2021 kolejna XVIII edycja w formule online.

Szanowni Państwo,

Bardzo ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy.

K

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie szczególnie blisko zarządu. Nie szanują pracownika tylko zrzucają na niego coraz więcej obowiązków bo lepiej zatrudnić nowego pracownika niż obecnemu dać podwyżkę. (usunięte przez administratora).

Adam
@K

Jak mógł nie wiedzieć o takich rzeczach? Przecież nie mógłby zapłacić mniej niż najniższa jeśli pracujesz na cały etat ;o

w smietnik

wszystko fajnie i dobrze , niema problemu ze zdobyciem pracy na tak psich warunkach jesli masz jakies tam kompetencje pod dany zaklad dla ktorych aktualnie szukaja , ale niech tylko wyladujesz na zwolnieniu bo cos tobie sie stalo (tymczasowo) , to ladujesz odrazu na smietniku nawet jak dobrze pracowales na rzecz danej firmy to i tak nie ma znaczenia , z nikim sie dogadac zeby wrocic za jakis czas i tak dalej,pisze tutaj o pracy organizowanej przez grupe progres do innych firm , a nie w samym progresie , kilka lat temu zatrudniony bylem w jednej z tczewskich firm i niekompetentny jakis tam malolat powiedzial mi , ze nie przedluza mi umowy i wypad , to sa jakies smieci , ostrzegam bo to jest jakies nieporozumienie i grupa progres nic nie ma do powiedzenia , dla nich ludzie to gorzej niz towar i do smietnika , pozdrawiam grupe progres TCZEW , normalnie sami profesjonalisci :)(usunięte przez administratora)

Jakub

Ostatnio właśnie się dowiedziałem coś ciekawego: robią dla obcokrajowców Oświadczenia lub Zezwolenia Wojewódzkie, biorąc 150zł od osoby w momencie, kiedy inne agencji nie pobierają żadnych pieniędzy za te usługi, bo Polityka firmy zabrania. Wnioskując, dla Progres nie ludzie tylko pieniądze są najważniejsze.

Potencjalny pracownik
Kandydat

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Zaznaczam, że NIE jestem zbulwersowany itp. nie mam zamiaru się mścić, ale to w jaki sposób zostałem potraktowany, postanowiłem opisać. Nijaka Pani (usunięte przez administratora) wysyła mi SMS, w którym informuję, że RZEKOMO do mnie dzwoniła (rejestr połączeń pusty). Następnego dnia o godz 9:00 dzwonię - odbiera, wypytuje kim jestem, czego oczekuję, jaką pracę bym chciał (wcześniej wysłane CV adekwatne do odpowiedniego ogłoszenia) po czym informuję że ma klienta i odzwoni za 20 min. Miała odzwonić, więc po godz 15 ja zadzwoniłem, twierdziła, że się mną "teraz" zajmie, ale musi poszukać moje CV... Po 2-3 minutach ciszy oznajmia, że nie może go znaleźć i zadzwoni jak odnajdzie... :D Następnego dnia dzwoni około godziny 17. powiedzieć mi, że jest u lekarza i odzwoni jak wróci... Po kilku godzinach wysyła SMS, że dopiero wróciła, ma zamieszanie i przeprasza... Po co ja to pisze? Obecnie mam pracę, lecz chciałem zmienić ją na lepszą właśnie za pośrednictwem PROGRES. Niestety nie udało się, cała ta sytuacja do tej pory mnie bawi. Przeraża mnie fakt, że taka niekompetentna, chaotyczna, niesłowna osoba rekrutuje ludzi. To jest totalny brak poszanowania ludzi, którzy szukają pracę. Ta Pani traci swój czas (tu pytanie czy prywatny, czy służbowy?), traci czas kandydatów, robi im nadzieję - wówczas kandydaci odrzucają inne propozycje czekając, ąż owa pani się ogarnie. Kontakt urwałem z tą Panią, ponieważ nie można było się z nią dogadać. Z persektywy czasu żałuje, ze byłem taki miły i wyrozumiały.

inny potencjalny pracownik
@Potencjalny pracownik

Czy to przypadkiem nie Białystok ? Niedawno miałem podobną sytuację

Powiem tyle, ryba psuje się od głowy. Wielu doświadczonych, fajnych pracowników zostało zwolnionych lub przez decyzje zarządu między innymi poodchodzili do konkurencji. Zarząd woli zatrudniać co chwilę kogoś nowego za śmieszne stawki niż doceniać doświadczonych pracowników. Póki takie podejście się nie zmieni firma będzie tylko gorzej.

BONO
Klient

Hahah najlepsi są konsultanci , ktorzy odeszli z firmy z różnych powodów i tak narzekali na pracę w Progres, to szybciej wrócili, niż się zdawało.;)))

Były konsultant

Nie tylko w Tczewie tak jest. Kierownicy w tej firmie to (usunięte przez administratora) większość z nich nawet nie wie z czym ma do czynienia. Konsultanci mają większe kompetencje niż oni, a jak taki kierowniczek jeden z drugim to zauważą próbują osobę usunąć, tj. doprowadzić do jej zwolnienia . Takich przypadków było już kilka. Dla nich najlepiej przyjść, przesiedzieć w biurze nic nie robiąc i całą robotę zwalić na konsultantów. Najśmieszniejsze, że na kierowników zaczęli ,,mianować" Ukraińców, którzy myślą, że chwycili Pana Boga za nogi dostając stanowisko i samochód służbowy. ŻENADA.

@Były konsultant

Ukraińcy też są ludźmi, niektórzy bardzo inteligentni i są po studiach... Jak są kompetentne, to nie widzę problemu, żeby były "mianowani" na stanowisko kierownika. Takie osoby dadzą lepszy rezultat, czym naprykład moja była szefowa, która nic nie ogarnia w temacie, i po moim odejściu przyjęła swoich koleżanek do pracy... Już to widzę jak będą pracować ...

Haha
@KWP

Tak, pisać po polsku nie umieją a rwą sie na stanowiska. Śmiechu warte

@Haha

Jeśli są po studiach i kompetentni to nic do nich nie mam, ale takich kierowników praktycznie w GP nie ma, a tym bardziej wśród Ukrainy. Ledwo piszą po polsku, a z prawem pracy nie są zaznajomieni. Są przekupieni samochodem służbowym i zarobkami.

CM
@Były konsultant

Szkoda, ze niektorzy konsultanci nie wiedza jaki maja zakres obowiązków i probuja sie migac od swoich zadań, a przede wszystkim maja ograniczone spojrzenie na prace innych osob.....Chyba maja nieco zawyzone poczucie wartosci.Moze wlaśnie dlatego sa konsultantami....

Domi
@KWP

Ukraińcy sa cwani , czesto próbują (usunięte przez administratora)i migaja sie od swoich zadań, oczywiscie nie wszyscy, a pozniej maja pretensje do innych ,ze sa zwolnieni itd. Szkoda , ze nie potrafia spojrzec na swoje zachowanie i z pokora przyjąć porażkę. Wydaje im sie , ze nikt nie widzi ich przekretow ale niestety....

Laki
@Domi

No wiesz, jak czytasz ogłoszenie, to jest napisano kilka obowiązków, jak przychodzisz na rozmowę, to mówią o kilku obowiązkach... A jak zaczynasz pracować, to okazuje się że ich jest raczej kilkanaście, a nie kilka. Pod czas rozmowy obiecują, że możesz brać służbowe auto, gdy będziesz potrzebować, w rzeczywistości nigdy nie jeździsz służbowym, tylko swoim, tankując samochód co miesiąca na 200-300zł ze swojej wypłaty 1900zł, żeby co chwilę jeździć do klientów...

Domi
@Laki

Myslisz,ze w innych firmach jest inaczej?

Yellow
@Domi

Brzmi trochę rasistowsko...Wśród Polaków nie ma cwanych i nikt nie miga się od obowiązków? Są różne ludzi, niektórzy z czasem przyjmują swoją porażkę i odpuszczają sytuację na dobre, bo wiedzą na czym stoją i oco chodziło w tej czy innej sytuacji, wiedzą kto i jak ich traktował w firmie, kto obgadywał ich za plecami...Hmm, i nadal obgaduje i plotkuje, może dlatego, że ma nudne życie...

Bonka
@Były konsultant

Powiedz mi, gdzie są kierownicy Ukraińcy oprócz Lublina i logostyki (którą całkowicie składa się z Ukraińców)? I jeśli zarząd daję takie stanowisko Ukraińcu, znaczy że niema godnego Polaka.

@Bonka

Zarząd daje takie stanowiska Ukraińcom , bo są tańsi , a dla nich praca w Polsce na takim stanowisku to prestiż, bo zawsze lepiej siedzieć w biurze i udawać, że się coś robi i zna na wszystkim niż zasuwać na produkcji na 3 zmiany.

Nadia
@Były konsultant

Jak polaku w Niemczech/Norwegii/Danii zaproponują siedzieć w biurze zamiast zapiep*ania na trzech zmianach, to też raczej się zgodzi ????

@KWP

(usunięte przez administratora)to.lenie, chca zarobic ale się nie narobić.

Tomi

Szkoda mi osób takich jak ty ,które wypisują kłamstwa. Jakby komuś jest źle to niech szuka innej firmy.

@Tomi

O jej, już zapomniałam, że kiedyś coś tutaj pisałam. Nie trzeba mnie żałować, bo mam się świetnie odkąd odszedłam z Progres. A kłamstwa nie wypisuję, tylko napisałam jak było gdy tam pracowałam. Z całego zespołu nawet nikt się nie starał mnie poznać jako osobę...Po prostu przyszedłam i w pierwszym dniu już wszyscy mieli o mnie zdanie, bo ktoś jeden puścił o mnie głupie plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością (i nawet wiem kto). Od szczerego serca chciałam pomagać Ukraińcom, i robiłam to nawet poza swoim roboczym dniem, tylko tego nikt nie widział, bo nie chciał widzieć, bo miał już dawno inne plany na moje miejsce robocze. Bo tak to bynajmniej mi teraz wygląda, ale mniejsza oto. Niech wam się świetnie pracuję w zgranym zespole, a klienty będą zadowolone, bo to jest najważniejsze w tej pracy. Co stosuje się J.....,to nic przeciwko niej nigdy nie miałam, bo nawet nie znam tej dziewczyny. I nie wiem gdzie widzieliście, że coś źłego o niej napisałam. Żadnego złego słowa o niej nie ma, więc nie wiem oco chodziło z tym, że obraziłam ją.

@Tomi

Świetna opinia od osoby, która pracuje w biurze agencji pracy i zatrudnia ukraińców... Pewnie po tych słowach będziecie mieli "dużo" chętnych osób do pracy ????

Magik
Klient

Konsultanci w GP , też myślą, że pozjadali wszystkie rozumy.......i że wszystko im się należy, bardzo często nie doceniaja pracy swoich kierowników. Za to poświęcenie czasu na obgadywanie ludzi idzie im świetnie..... Jakby się wzięli za swoją pracę było by duzo łatwiej wszystkim , a nie podburzanie zespołu.

Fredy
@Magik

To racja 100% , konsultanci w GP to straszne plociuchy...Klienci coś o tym wiedzą ;) plotkara z prawie pomorza P....... ,wiecie o kogo chodzi. Objeżdża wszystkich jak leci...w biurze i poza nim. Nie lubiana.....

Marcel
@Fredy

Też coś o tym wiem...Obs*rają cię z głowy do stóp, nie zdążych z biura wyjść i drzwi za sobą zamknąć. (usunięte przez administratora) donoszą o każdą bzdurę...Nieby nie mają nic innego do zrobienia, niby za obgadywanie ludzi im płacą...

@Marcel

Wiesz wszędzie ludzie gadają i będą gadać to się nie zmieni, aczkolwiek niektóre osoby mają tak wysokie mniemanie o sobie i tak sa zazdrosne o innych pracowników, ze caly czas mają ścisk czterech liter. Najlepsze jest to , że tym osoba wydaje się, że nikt o tym nie wie , a jednak opinia się ciągnie. ;)

Łódź

Nie wypłacalni, wykorzystywanie pracowników, nie otrzymałem od 21 wypłaty do dziś i pewnie już nie otrzymam (usunięte przez administratora)

Regres

Żałosne są wpisy przedstawicieli firmy dotyczące karty Multisport. Z firmy zwalniani są lub uciekają do konkurencji kolejni pracownicy, a ci tutaj chwalą się jakim to benefitem jest karta za, którą trzeba w większości samemu płacić. Zacznijcie najpierw płacić ludziom przyzwoite pensje i wypłacać wypracowane premie, a nie udawać, że są "jakieś długi" oddziału i błędy w wyliczeniach, więc się nie należy. (usunięte przez administratora)

Haha
@Regres

Dokładnie. Wypisują bajeczki o benefitach i premiach, a tych ostatnich mało kto widział, ponieważ zasady są tak ustawione, że z byle powodu mozna ich nie dostać. Nawet gdy wyrobisz odpowiednie wyniki i tak wszystko zależy od widzi mi się prezesa.

Bebe
@Haha

Nie sądzę że od Prezesa a raczej od Kierowników.....

Renata
@Regres

Czy mógłbyś mi pomóc wyjaśnić jedną kwestię @Regres? Napisałeś, że premie często nie są wypłacane z byle powodu. Powiedz proszę: od ilu miesięcy pracujesz w Grupa Progres i ile razy dostałeś premię. W ten sposób będę mogła realnie określić, czy jest na co liczyć.

Betty
@Renata

Ja pracowałam 3 miesięcy, po czym zostałam zwolniona, no i za ten trzeci miesiąc dostałam premię... 100 parę złotych (bo to były Święta Bożego Narodzenia) ... Przy tym, że inne pracownicy dostały po kilka stów, a niektórzy nawet tysiaka... To nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać... Już nie wspomnę, że nie dostałam ani złotówki za zrekrutowane przeze mnie osoby za te 3 miesięcy...

R
@Renata

Nie masz na co liczyć. Uwierz mi. Nieraz kawlifikowałam się do premii i jej nie otrzymałam. Powód zawsze się znalazł - z reguły to był dług oddziału wobec centrali lub coś w tym stylu. Okazywało się, że oddział nie wyrabiał jakiś tajemniczych norm lub był dłużny centrali, a wówczas dotykało to wszystkich pracowników z danego biura. Ponadto w okresie wypowiedzenia chociaż masz prawo do premii to ona w tajemniczy sposób "znika" a, że nie wpuszczają już wówczas takiej osoby do biura to nie można dochodzić swoich praw. Jak kończysz z nimi współpracę tom od razu Cię odcinają od wszystkiego i nie odbierają od Ciebie telefonów. Taka to firma

A.
@R

Wystarczy, że powiesz co myślisz kierownikowi albo nie zostaniesz po godzinach ( bo jak to masz swoje życie po pracy ?! ) i po premii... Znam to.

Nikkk
@Bebe

Wierz mi ,że kierownik ma niewiele do powiedzenia......Wytyczne ida z samej góry

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, a 22 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Progres Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.