2 Dodaj opinię
2 145 199 5 1

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Względnie Zadowolony Nowy wpis

Jeżeli się nie podoba w pracy to do widzenia ! Nikt was na siłę nie trzyma. Nie otrzymała jedna z drugą premii ??? Widocznie się nie należało bo nie spełniała kryteriów. Chcesz więcej zarabiać i otrzymywać premię ? To się staraj i rób co do ciebie należy, a nie narzekaj na forum.

Tak3Nie7
typowe Nowy wpis
@Względnie Zadowolony

typowa odpowiedź lizodupa w firmie progres. Na szczęście ta firma upada. i wszyscy dziwni I nie kompetentni ludzie pójdą na zieloną trawie. W tej firmie jest zbiór ludzi (usunięte przez administratora) świetny przykład jak nie prowadzić firmy, jak nie zarządzać i w jaki sposób nie komunikować się. jeżeli pani z działu personalnego pisze wiadomość 'konkurs dla pracowników niższego szczebla' to o pracownikach, konsultantach na PT, powinna zdjąć koronę z głowy i wrócić na studia. zero szacunku do ludzi w tej firmie. Nie mówiąc o tych żałosnych premiach - to cechuje Januszy biznesu, którzy pracowników maja sobie za nic i robią wszystko zeby premii nie dostać. Podejście w stylu jak się nie podoba to odejdź, znajdziemy na twoje miejsce nowego naiwnego eeee po prostu zalamujace podejście. Skoro coś się psuje i nie działa to się to zgłasza zeby ktoś na górze to naprawił, a tu proszę psuje się ludzi, którzy siedzą w popsutych oddziałach. I chętnie bym odeszła, ale za dużo pracy włożyłam w miejsce pracy, nakład czasu i w najbliższych współpracowników.

AL PACINO Nowy wpis
@typowe

Zgadzam się !!! To firma, w której o zaistniałych problemach się nie rozmawia, aby uniknąć trudnych pytań. Zatrudniają coraz więcej Ukraińców i Białorusinów ledwo dukających po polsku, w tym do centrali i oddziałów regionalnych, bo są tańsi.

Tak3Nie
KL Nowy wpis

Ciężko się pracuje, duże wymagania a mała płaca do tego nie miła atmosfera.

Tak5Nie
Ktos

Odradzam pracę w centrali. Z całym szacunkiem dla prezesa i wiceprezesa za rozkręcenie firmy od podstaw (podziwiam takich ludzi) to jednak zależy im tylko i wyłącznie na kasie. Krótkowzroczne podejście. Ważne tylko ile im na konto wpłynie, pracownicy są nieważni. Opieka medyczna to nic nadzwyczajnego teraz. Zajmują się kadrami a nie znają podstaw zarządzania pracownikami. To bardzo źle świadczy o firmie o tym profilu. Niesamowity bałagan w procesach, i niestety nie tylko (wolę nie pisać gdzie jeszcze). A pani (usunięte przez administratora) O mój Boże...brak słów. Nie mogę powiedzieć nic dobrego na jej temat. Lepiej uważajcie. Niegodna zaufania, udaje że na czymś się zna. Wszystkich znajomych i nieznajomych uprzedzam przed pracą w progresie.

Tak36Nie
Były Pracownik
@Ktos

W pełni zgadzam się z wypowiedzią i również odradzam pracę w centrali firmy. Szkoda czasu i nerwów. Chaos i brak spójności między działami jak i oddziałami, co kierownik to inne decyzje a na koniec i tak liczy się tylko kasa. Pracownicy w centrali nic nie znaczą choć wykonują ogrom pracy. Benefity na chwilę obecną to starndard na dzień dobry, tu dopiero po 6 miesiącach. Firma dla początkujących lub zdeterminowanych.

Tak25Nie

Kamil
@Ktos

Prawda jest tak iż o wiele gorzej jest w regionalnych oddziałach. Pracowałem w różnych firmach, mniejszych i większych , ale z taką atmosferą wzajemnych poniżeń i donoszenia na siebie jeszcze się nie spotkałem jak w Progress. Zupełnie inną sprawą jest, że duża część pracowników zatrudniona jest na umowy zlecenie lub umowy tymczasowe, odnawiane co miesiąc. Wszyscy się boją bo nie wiedzą czy w przyszłym miesiącu będą jeszcze pracować. Mówienie więc o benefitach to ponury żart.

Tak27Nie

Niezadowolona

Zgadzam sie w pelni

Tak16Nie

Xxxx
@Były Pracownik

Pracowałeś może w oddziale w Toruniu? Interesuje mnie co tam sie dzieje jak sie kadra managerska zachowuje

Tak3Nie
pani Madzia!
@Ktos

Mija rok od poniższego posta i nić się nie zmienia! Jest jeszcze gorsza! Praca z nią to dramat! Wielkie zero, od sekretarki po dyrektora CUW buhahaha...

Tak2Nie
Mariusz
@pani Madzia!

Miałaś okazję w ostatnim czasie pracować w firmie Grupa Progres? Jeżeli tak to chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu pracy. Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej i tym pomóc wielu osobom, które rozważają pracę w tej firmie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Grupa Progres Sp. z o.o.? 19 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

TakNie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grupa Progres Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 15 września.

byly pracownik
@Pytanie

Nie polecam. Wszystkie opinie napisane do tej pory są prawdziwe.

Tak3Nie1
MimixM
Nazwa działu: Handlowy

W 2017 i w 2018 firma godna polecenia teraz w 2019 szkoda gadać , ZUS nie opłacony gdyby nie to że poszłam sprawdzić zapis składek do ZUS nie dowiedziałabym się ze pracuje bez ubezpieczenia NNW , na umowę czekałam ponad tydzień i z wielka łaska i pretensjami ja dostałam . W firmie panowała nerwowa atmosfera która podchodziła pod znęcanie psychiczne nade mną i innymi pracownikami zatrudnionych przez grupę progres .

marvel

Byłam, pracowałam i nie polecam. Cieszę się,że mnie tam nie ma. Żałuję,że tak szybko nie odeszłam. Co by tu wymieniać-brak perspektyw, rozwoju, zarobku, szacunku.

Wojt
Nazwa działu: Produkcja
@marvel

Co,pracować ci się pewnie niech ciało.

TakNie2
Wojt
Nazwa działu: Produkcja

Uważam , że progres to bardzo dobry , solidny i dbający o swoich pracowników pracodawca , polecam ????????????????????????

TakNie5
Marcin

Polecam dobrze przeczytać umowę.

Tak4Nie2
Sławek

Firma prowadzona w typowo buraczano - januszowy sposób. Zarobki bardzo niskie, brak jakichkowiek dodatków i premii, benefity tylko dla wybranych. Atmosfera fatalna - ludzie nawzajem na siebie donoszą, obgadują się , co chwila ktoś rzuca papierami.

Johnydeep

Dno i wodorosty. Firma nie ma zadnej wizji rozwoju, nie ma nowego biznesu. Najlepsi ludzie juz tam pracowali. Zostały tylko lizusy i karierowicze ktorzy nigdzie poza progresem nie pracowali i zyja w zludnym przekonaniu ze beda tam do emerytury. Nie docenia sie zaangażowanych i ambitnych osob. Zdecydowanie NIE polecam

Tak26Nie
MA

Słaba firma, byłem i nie polecam

smutna prawda

nie polecam, tną na pensjach-trzeba wszystko dokładnie czytać

Tak6Nie
brzoskwinia

Byłam i nie polecam. Wszystko to prawda. Nie ma rozwoju, duża rotacja i p.magda (specjalnie z małej) jest kiepska i liczy się jak się podlizujesz i kawki pijesz.

Tak8Nie2
Piter

Na e polecam, ucinają kasę z wypłaty ( i to co miesiąc ) problem z przekazem informacji pomiędzy liderami .

Tak3Nie2
stefan

tylko nie Progres

Tak5Nie3
Nu

Slabizna. Nie polecam.

Pjoter

Co tam dobrego słychać w Progresie?

TakNie2
Misiek
@Pjoter

Wszytko super. Rotacja na całego, nawet wśród tz. dyrektorów. Ostatnio patrzę, a odeszła panna, która była dyrektorem odpowiedzialna za projekty rekrutacji stałych itp. :) Niedługo to chyba sami prezesi zostaną :)

Tak19Nie
nicki
@Misiek

Wcale nie odeszła, została zwolniona.

Tak4Nie2
Misiek

Gdy tam pracowałam - około 2 lat, księgowi zmieniali się jak w przysłowiowym kalejdoskopie :) Jak widze nic się nie zmieniło, każdy kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie i świadomości czym grozi praca w Progres - natychmiast stamtąd ucieka.

Łukasz

Januszem biznesu. Przed wysłaniem tam cv doradzamy poczytać komentarze.

Tak16Nie
O.na

Witam, Czy może się ktoś wypowiedzieć o dziale księgowości? Czytając opinie nawet boję się iść na rozmowę.

Tak3Nie1

K.
@O.na

Księgowość już nie istnieje ????

Tak7Nie
Blade

Moim zdaniem jedna z najgorszych agencji rekrutacyjnych na polskim rynku, pod względem standardów obsługi klienta, podejścia do pracowników, poziomu zarobków, możliwości zarobków. Zwłaszcza oddział na Piotrkowskiej w Łodzi.

Tak12Nie

Firma Porażka

Odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w centrali. Nie umiem o tej firmie powiedzieć nic dobrego. Kadra zarządzająca porażka... Prezesi porażka... Czemu?: Myślą tylko o własnym portfelu, nie szanują ludzi, są niekompetentni, zajmują się HR a nie wiedzą jak radzić sobie z pracownikami. Mądrzy leaderzy uczą: zatrudniacie mądrzejszych od siebie i się od nich uczcie... No to prezesi zatrudniają mądrzejszych od siebie, bardziej kompetentnych(o to nie trudno) ... I ich zwalniają. Bałagan w kadrach, bałagan w księgowości, bałagan w procesach... Pani (usunięte przez administratora)... Nigdy, przenigdy mam nadzieję na swojej drodze nie spotkam tak pustej osoby. Wielka znawczyni tematów zarządzania, podatkow, finansów, HR... Tak tak zna się na wszystkim. A skończyła studia hotelarskie. Uważajcie na nią. Brak szacunku do ludzi, brak uczciwości, brak jakiejkolwiek samokrytyki, brak wiedzy i kompetencji.

Tak18Nie
Sicario

Praca w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Bazują albo raczej żerują na młodych i niedoświadczonych. Podczas rozmów rekrutacyjnych roztaczają piękną wizję kariery - podnoszenia swoich kompetencji, pracy przy ciekawych projektach czy też atrakcyjnego wynagrodzenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą - nie ma żadnego szkolenia ani nawet wdrożenia, pracuje się na własnym komputerze, projekty to głównie tymczasówka dla Ukrainców. Bałagan jest olbrzymi ponieważ w kadrach w centrali jest tak gigantyczna rotacja, iż nie ma kto wyliczać wynagrodzeń. Firma zakłada oddziały w nowych miejscach działając na zasadzie: " tutaj jeszcze się nas nie poznali i może uda się nachapać kosztem frajerów" Farsa.

Gonzales

Zastanawiam się w która stronę zmierza ta firma, skoro rotacja nie zwolniła odkad pamiętam, ludzie odchodzą, są zwalniani albo stawiani w sytuacji, że szukaja sobie pracy bo nie znają dnia ani godziny... Bardzo mała stabilność pracy, co chwilę jakieś zmiany, nowe wymagania, obostrzenia, decyzje podejmowane przez osoby nie rozumiejące specyfiki rynku, patrzące jedynie za $$$. Człowiek się nie liczy, jak ten co ma sumienie się buntuje, to kolejny przyjdzie bez sumienia i zrobi. Mówią, że trzeba zakładać działalność albo na zleceniu pracować, a to wszystko ściema. Albo przerzucanie pracownika miedzy spółkami. Ci co maja dobrze i wypowiadają się o tej firmie pozytywnie na forum, pracują w działach, które mają plecy w postaci słynnej Pani Magdy wraz zespolem podporządkowanych jej osób (jak dział HR i kilka innych ). Całość dzialan I decyzji opiera się na układach i powiazaniach którym daleko do normalności i sprawiedliwości. Jesli liczycie na rozwój albo ludzkie traktowanie, radzę zapomnieć. Chyba że traficie na sensownego przełożonego ale takich osób jest mniej niż palców u obu rąk w całej firmie... Moje sugestie dla Grupa Progres Sp. z o.o.: Szanować ludzi, wprowadzić równe stawki dla tych samych stanowisk, jasna ścieżkę awansie i czytelny system premiowy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbać o ludzi, docenić ich pracę, uczciwie (rynkowo) wynagradzac, a nie myśleć tylko o własnych benefitach a pracowników traktować jak motloch

Tak14Nie

O.na

Jak wygląda praca w księgowości w grupie Progres w Gdańsku? Jaka jest atmosfera w tym dziale?

Tak1Nie

Andżela
@O.na

Rozmowa jak rozmowa. Teraz to pewnie przyjmą każdego, ale czy Ty wytrwasz 3 miesiące do końca okresu próbnego to już inna bajka, atmosfera jest w centrali do niczego. Nie ma co ukrywać

Tak6Nie1
KS
@O.na

Rotacja w księgowości i payrollu jest olbrzymia. Co chwila ktoś odchodzi, głównie z powodu zarobków i relacji pomiędzy kierownictwem i pracownikami. Przyjmują prawie każdego, zresztą rekrutują cały czas. Co do organizacji pracy działu to jest to jedna wielka prowizorka i bałagan; pracownicy wewnętrzni i zewnętrzni dzwonią i piszą cały czas , bo ciągle się coś nie zgadza - taki jest bałagan. Zarząd co jakiś czas wysyła "ostrzegawcze" maila, że w przypadku kontroli, pracownicy sami będą płacić mandaty - słowem prawdziwa bajka :)

lucky
@O.na

Ja pracuję w centrali od ponad dwóch lat i jest ok. Ludzie są różni jak wszędzie ale ogólnie spoko. Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie dogodzi

Tak1Nie1

lucky
@O.na

Dla mnie git, jestem w centrali ponad dwa lata. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent...

Tak1Nie1

unlucky
@O.na

Poczytaj sobie komentarze obecnych i były pracowników na forum. One chyba są najlepszą odpowiedzią na Twoje pytanie. A uwierz mi i tak wielu rzeczach tutaj nikt nie napisał, bo często ludzie się po prostu boją.

Tak5Nie

mich mich

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie oszukiwac ludzi

sinior

Ja bym raczej doradzał trzymanie się od tej agencji z daleka. Chyba nie bez powodu tyle osób na tym forum wypowiada się o nich krytycznie i nie bez powodu tyle jest na nich skarg.

Lisienko

Rada dla wszystkich którzy mają jakiekolwiek kontakty z PROGRES: Czytajcie proszę dokładnie wszystkie zapisy w umowie. Jeżeli coś jest dla was niejasne zwrócicie się o bezpłatną poradę do Państwowej Inspekcji Pracy. Może również składać tam skargi jeżeli uważacie, że zostaliście niesprawiedliwie potraktowani. Z tą agencją na prawdę trzeba uważać.

Kiedys

Powtórzę to co już wiele osób napisało. Szczerze odradzam pracę w grupie Progres. Wyższa kadra managerska to osoby, które myślą jedynie o grubości swojego portfela. Nie liczą się z pracownikami. Nie mają pojęcia jak ważnym zasobem dla firmy są wykwalifikowani pracownicy. Brak podstawowej wiedzy z zakresu miękkiego HR, zarządzania i planowania strategicznego. Prezes, wiceprezes i najgorsza z całej trójki Pani M. - nie życzę nikomu współpracy z nimi .Brak wiedzy, kompetencji i zwykłej ludzkiej uczciwości.

Tak15Nie

Zostaw opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie