Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

20 lat doświadczeń na rynku pracy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów na terenie całej Polski oferując miejsca pracy oraz nowoczesne usługi HR dla biznesu. Nasza firma specjalizuje się w rekrutacjach specjalistycznych, wyższego i średniego szczebla, pracy tymczasowej, doradztwie biznesowym, szkoleniach oraz optymalizacji procesów HR-owych.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się dostawców usług HR w Polsce. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Skupiamy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do aktualnych wyzwań kandydatów oraz rynku pracy.

Działamy również na rynku Europejskim, ale nie tylko!

Naszym partnerom biznesowym proponujemy współpracę w ramach linii Progres Advanced Solutions. Delegujemy pracowników z Polski do wykonywania pracy na terenie innych krajów Unii Europejskiej.

Jako Ekspert w branży HR każdego dnia łączymy oczekiwania i potrzeby naszych klientów z oczekiwaniami i potrzebami kandydatów. Pomagamy firmom skompletować zespół profesjonalistów, a kandydatom znaleźć pracę odpowiednią do ich potrzeb i możliwości.

Rekrutujemy pracowników z 4 kontynentów. Zaufało nam ponad 1500 firm, a dzięki naszej pracy zatrudnienie znalazło ponad 250 tys. osób.

 

Grupa Progres to przede wszystkim ludzie.

Jesteśmy zgranym, młodym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.
 

Centrala firmy: Centrum Usług Wspólnych

Gdańsk, bud. Alchemia

W „sercu” naszej firmy znajdują się takie działy jak: Dział Administracji, Dział Kadr i Płac, Dział Legalizacji Zatrudnienia, Dział IT, Dział Prawny, Dział Księgowości, Dział Kontrolingu, Dział Zarządzania Przepływami Pieniężnymi, Dział Personalny, Dział Marketingu.

W każdym z tych działów może się znaleźć miejsce właśnie dla Ciebie

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze aktualne oferty pracy. Szukamy nie tylko specjalistów.

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji na rynku pracy dajemy młodym ludziom szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Oferujemy praktyki oraz staże, a także stanowiska juniorskie.
 

Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją zawodową przygodę razem z nami!

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z ofertami pracy.

www.grupaprogres.pl/ofertypracy

 


www.grupaprogres.pl
 

Grupa Progres Sp. z o.o.