Grupa PROGRES

Warszawa, ul. Chłodna 64 lok. 229

Grupa PROGRES

Opinie o Grupa PROGRES

Kamil

Krótko : Nie polecam. Wszyscy wartościowi i kompetentni ludzie stamtąd odeszli do innych agencji, nawet tacy którzy pracowali tam po parę lat. Gdyby oni wszyscy zaczęliby wypowiadać się na tym forum to by chyba miejsca nie starczyło. Oj byłoby co pisać.

Natalia

@Lancelot Każdy może mieć słabszy dzień, a zatem nie oceniajmy na wylot. Aczkolwiek współczuję Ci. O jakie stanowisko ubiegałeś się w Grupie PROGRES? Skoro od miesiąca czekasz na odpowiedź z ich strony, to może powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i złożyć im osobistą wizytę w siedzibie firmy i dopytać. Jak myślisz?

Lancelot

Brałem udział w rekrutacji prowadzonej przez tę agencję. Zupełna amatorszczyzna. Panna z, którą rozmawiałem nie tylko nie chciała podać mi nazwy firmy do, której chciała wysłać moje cv, ale nawet nie potrafiła przedstawić zakresu zadań na stanowisku. Dodam jeszcze, że na informację zwrotną czekałem ponad miesiąc. Nigdy więcej

Natalia

@warszawiak Dobrze, się tak udzielasz się na forum, szczególnie, że mało osób zabiera tu głos. Ukazujesz nam dosyć niepokojący obraz firmy Grupa PROGRES. Chociaż trzeba przyznać - firma, która daje szansę niepełnosprawnym to ewenement. Sam długo pracowałeś w tym miejscu?

warszawiak

Firma udaje profesjonalną, a zatrudnia głównie studentów na zlecenie oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,aby uzyskać dofinansowanie z PFRON. Nie liczą się kompetencje,a tylko to aby mieć jak najniższe koszty. Gigantyczna rotacja personelu - odchodzą nawet konsultanci, którzy mieli dobre wyniki. Nie mówiąc już o szeregowych pracownikach. To , że chwalą się nagrodami itp. to niewiele znaczy, stowarzyszeń grupujących agencje zatrudnienia jest tak wiele, iż członkowie nawzajem przyznają sobie nagrody i dyplomy.

Natalia

@warszawiak Dlaczego właściwie uważasz, że firma Grupa PROGRES działa w sposób amatorski? Masz argumenty, które przemawiałby za Twoim zdaniem? Jeśli tak, to zapraszam Cię do przedstawienia ich nam. @moskwa Wysokość wynagrodzenia to kwestia indywidualna - pamiętaj o tym. Czy nawet po okresie próbnym nie można liczyć tam na umowę o pracę?

warszawiak

Beznadziejna firma. Na dodatek totalna amatorszczyzna. Jak ta agencyjka jeszcze funkcjonuje to nie wiem.

moskwa

Niskie zarobki, jedyne co proponują to umowy zlecenie. Opóźnienia w wypałatach wynagrodzeń.

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Vision

Z tego co wiem od znajomych tam pracujących sytuacja nie zmieniła się na lepsze. Co z tego, że na formach internetowych i social mediach marketing tak zachwala jak to super jest w Progres , skoro to nie prawda. Wśród pracowników jest ogromna złość i frustracja z powodu fatalnych zarobków i mydlenia oczu przez zarząd. Pewnie stąd ta rotacja.

Możecie opisać nową sytuację Grupa PROGRES? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

dpd

Olbrzymia rotacja pracowników administracyjnych oraz rekruterów związana nie tylko z niskimi zarobkami ( chyba nie ma sieciowej agencji, która równie źle by płaciła) ale właśnie przede wszystkim z atmosferą. Zastraszanie zwolnieniem lub odebraniem wynagrodzenia lub po prostu "wywalanie" bez ostrzeżenia. To zwykłe szambo, teraz funkcjonują głównie dzięki Ukraińcom, na których z racji braku znajomości polskiego prawa i języka łatwiej wykorzystywać.

Natalia

@przestroga piszesz o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia. Czy udało Ci się to wyjaśnić i otrzymać zaległą wypłatę? Jeśli tak, to warto o tym napisać. Czy dobrze rozumiem, że podczas prób kontaktu z firmą nie byłeś już jej pracownikiem?

przestroga

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Prawda

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nie wypłacają należnych wynagrodzeń lub robią to z dużym opóźnieniem. Gdy się dzwoni do biura nikt nie odbiera albo kłamią, że osoby odpowiedzialnej za wypłaty akurat nie ma w pracy

qqq

jak zniknęła ta oferta jak jest, napiszcie może jak oni stoją z pracą lepiej chodzi mi o zarobki i umowę bo oferty pracy to każdy może sobie sam poszukać

Burdel

Zalosna firma nie daja informacji zwronej kandydatom

Kamilka

Agencja, co jakiś czas wrzuca fikcyjne oferty pracy w celu(jak sądzę) zbierania danych. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Grupa PROGRES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa PROGRES