Grupa PROGRES

Opinie o Grupa PROGRES

Możecie opisać nową sytuację Grupa PROGRES? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

dpd

Olbrzymia rotacja pracowników administracyjnych oraz rekruterów związana nie tylko z niskimi zarobkami ( chyba nie ma sieciowej agencji, która równie źle by płaciła) ale właśnie przede wszystkim z atmosferą. Zastraszanie zwolnieniem lub odebraniem wynagrodzenia lub po prostu "wywalanie" bez ostrzeżenia. To zwykłe szambo, teraz funkcjonują głównie dzięki Ukraińcom, na których z racji braku znajomości polskiego prawa i języka łatwiej wykorzystywać.

Natalia

@przestroga piszesz o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia. Czy udało Ci się to wyjaśnić i otrzymać zaległą wypłatę? Jeśli tak, to warto o tym napisać. Czy dobrze rozumiem, że podczas prób kontaktu z firmą nie byłeś już jej pracownikiem?

przestroga

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Prawda

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nie wypłacają należnych wynagrodzeń lub robią to z dużym opóźnieniem. Gdy się dzwoni do biura nikt nie odbiera albo kłamią, że osoby odpowiedzialnej za wypłaty akurat nie ma w pracy

qqq

jak zniknęła ta oferta jak jest, napiszcie może jak oni stoją z pracą lepiej chodzi mi o zarobki i umowę bo oferty pracy to każdy może sobie sam poszukać

Burdel

Zalosna firma nie daja informacji zwronej kandydatom

Kamilka

Agencja, co jakiś czas wrzuca fikcyjne oferty pracy w celu(jak sądzę) zbierania danych. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Grupa PROGRES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa PROGRES