Grupa PROGRES

Opinie o Grupa PROGRES

Natalia

@przestroga piszesz o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia. Czy udało Ci się to wyjaśnić i otrzymać zaległą wypłatę? Jeśli tak, to warto o tym napisać. Czy dobrze rozumiem, że podczas prób kontaktu z firmą nie byłeś już jej pracownikiem?

przestroga
@Natalia 23.11.2017 10:55

Pomimo wielokrotnych telefonów oraz maili do waszej lipnej firmy nie udało mi się niczego ustalić. Byłem notorycznie zbywany przez kolejne osoby. Ale bez obaw mam zamiar zgłosić to do PIP. To, że nie jestem już waszym pracownikiem nie zmienia faktu, ze mam prawo dochodzić swoich niewypłaconych wynagrodzeń :) Co więcej mam zamiar namówić jeszcze parę osób aby one również zgłosiły wasze przekręty w PIP

przestroga

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Prawda

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nie wypłacają należnych wynagrodzeń lub robią to z dużym opóźnieniem. Gdy się dzwoni do biura nikt nie odbiera albo kłamią, że osoby odpowiedzialnej za wypłaty akurat nie ma w pracy

qqq

jak zniknęła ta oferta jak jest, napiszcie może jak oni stoją z pracą lepiej chodzi mi o zarobki i umowę bo oferty pracy to każdy może sobie sam poszukać

Burdel

Zalosna firma nie daja informacji zwronej kandydatom

Kamilka

Agencja, co jakiś czas wrzuca fikcyjne oferty pracy w celu(jak sądzę) zbierania danych. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Grupa PROGRES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa PROGRES