Grupa PROGRES

Opinie o Grupa PROGRES

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Vision

Z tego co wiem od znajomych tam pracujących sytuacja nie zmieniła się na lepsze. Co z tego, że na formach internetowych i social mediach marketing tak zachwala jak to super jest w Progres , skoro to nie prawda. Wśród pracowników jest ogromna złość i frustracja z powodu fatalnych zarobków i mydlenia oczu przez zarząd. Pewnie stąd ta rotacja.

Możecie opisać nową sytuację Grupa PROGRES? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

dpd

Olbrzymia rotacja pracowników administracyjnych oraz rekruterów związana nie tylko z niskimi zarobkami ( chyba nie ma sieciowej agencji, która równie źle by płaciła) ale właśnie przede wszystkim z atmosferą. Zastraszanie zwolnieniem lub odebraniem wynagrodzenia lub po prostu "wywalanie" bez ostrzeżenia. To zwykłe szambo, teraz funkcjonują głównie dzięki Ukraińcom, na których z racji braku znajomości polskiego prawa i języka łatwiej wykorzystywać.

Natalia

@przestroga piszesz o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia. Czy udało Ci się to wyjaśnić i otrzymać zaległą wypłatę? Jeśli tak, to warto o tym napisać. Czy dobrze rozumiem, że podczas prób kontaktu z firmą nie byłeś już jej pracownikiem?

przestroga

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Prawda

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nie wypłacają należnych wynagrodzeń lub robią to z dużym opóźnieniem. Gdy się dzwoni do biura nikt nie odbiera albo kłamią, że osoby odpowiedzialnej za wypłaty akurat nie ma w pracy

qqq

jak zniknęła ta oferta jak jest, napiszcie może jak oni stoją z pracą lepiej chodzi mi o zarobki i umowę bo oferty pracy to każdy może sobie sam poszukać

Burdel

Zalosna firma nie daja informacji zwronej kandydatom

Kamilka

Agencja, co jakiś czas wrzuca fikcyjne oferty pracy w celu(jak sądzę) zbierania danych. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Grupa PROGRES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa PROGRES