Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze usługi

Progres HR w ramach tej linii Klienci zyskają zespół dopasowany do swoich potrzeb, a Ty elastyczną pracę, którą będziesz mógł połączyć z innymi obowiązkami. Szukasz pracy tymczasowej w niepełnym wymiarze godzin? Interesuje Cię praca tylko w okresie wakacyjnym? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i kontaktu z biurem, który znajduje się w Twojej okolicy.

W ramach współpracy tej linii biznesowej oferujemy zatrudnienie pracowników tymczasowych z Polski i zagranicy.

 

  

Progres Permanent Recruitment to linia, która zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych specjalistów i managerów dopasowanych do oczekiwań organizacji. W naszych strukturach pracują eksperci w zakresie rekrutacji stałych specjalizujący się w wielu branżach. Klientom dostarczamy kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych ofert zapraszamy do aplikowania.

 

Progres Consulting to profesjonalne doradztwo w zakresie ZZL, budowania i wdrażania strategii personalnych w ramach realizacji celów biznesowych organizacji. Optymalizacji procesów i struktur, szerokie doradztwo Top Managementu a także szkolenia i rozwój pracowników naszych Klientów. Realizujemy również projekty coachingu i doradztwa personalnego. Dzięki stałej współpracy ze specjalistami z różnych branż, wspieramy firmy w budowaniu długofalowych strategii wizerunkowych i kompetencyjnych.

 

  

Progres Advanced Solutions to outsourcing procesów biznesowych dla firm produkcyjnych, logistycznych i automotive, zatrudniających duże grupy pracowników. Oferujemy przemyślane i precyzyjnie zaplanowane działania, zorientowane na podniesienie jakości i wydajności procesów. W ramach tej linii m.in. delegujemy pracowników z Polski do wykonywania pracy na terenie innych krajów Unii Europejskiej.

 


www.grupaprogres.pl
 

Grupa Progres Sp. z o.o.