Grupa Progres

Gdynia

Opinie o Grupa Progres

antyprogres

Najlepszy jest tam prezesik Maciołek udający wielkiego biznesmena. Ostatnio nawet nos sobie zoperował aby lepiej na zdjęciach wyglądać

uwaga na progres

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Kamil

Witam, czy w firmie prowadzony jest obecnie proces rekrutacji?

Nie pracuję tam od bardzo dawna. Progres był zarówno moim jak i Twoim pracodawcą. Tylko, że ja pracowałam bezpośrednio dla nich, a Ty za ich pośrednictwem. Tak więc uważam, że obie strony mają prawo do wypowiadania się.

JulciaKiss

Tam pracujesz to jak masz oceniać jak nie pozytywnie drogi pracowniku biurowy ?

M.

Zapewne pomyliłaś się w numerze konta lub podałaś konto mamy/ siostry/ cioci nie informując o tym nikogo w biurze. Zamiast wystawiać bezsensowne opinie wystarczy zadzwonić do biura.

Z punku widzenia pracownika biurowego oceniam Progres bardzo pozytywnie, szczególnie za normalne relacje panujące w firmie, zarówno pomiędzy pracownikami jak i z przełożonymi.

Warszawa :)

Ja w tej firmie zarobiłem już ponad 6 tysięcy od ostatniego roku i w sumie nie narzekam przynajmniej na oddział w Warszawie owszem czasami zdarzają się obsuwy w wypłacie ale tak na max 1-do 2 dni Ale w Warszawie jest inaczej pewnie niż w innych miastach dla tego że pracuje jeszcze tam część Kadry która jest ok przynajmniej do dziś...

była pracownica

ostrzegam w umowie mam wyplate do 21 dzis jest 27 a kasy nie ma wedlug mnie to zlodzieje oszusci jak chca jeleni to niech ida do lasu trzeba ta firme konsekwentnie ukarac nie nadaja sie na pracodawcow nie zatrudniajcie sie ostrzegam cale trojmiasto!!!

Zostaw opinię o Grupa Progres - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Progres