Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Praca sezonowa na wakacje – wszystko, co warto wiedzieć


Wakacje to nie tylko czas wypoczynku w ciepłych krajach i urlopów w egzotycznych kurortach. Lato to także najpopularniejszy okres, jeśli chodzi o łapanie dodatkowych możliwości zarobkowych. Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży — świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać. Sprawdź, jakie prace sezonowe mamy w naszej ofercie i zacznij legalną, wakacyjną pracę od zaraz! 

Szukasz pracy na wakacje?Przeczytaj artykuł i dowiedz się:Pracodawca

 Aktualność

Już 19.05.2022 startuje XIX EDYCJA KONFERENCJI KURS NA HR

Interesujesz się branżą HR? 

Zapisz się już dziś http://www.kursnahr.pl

Najbliższa odsłona bezpłatnej konferencji Kursu na HR rozpocznie się już 19 maja 2022 r, o godzinie 9:00 w formie online. Jej motywem przewodnim będzie pytanie: QUO VADIS HR? WOJNA, PANDEMIA, MIGRACJE, PRAWO. Wydarzenie poprowadzi Cezary Maciołek, prezes zarządu Grupy Progres, który wspólnie z prelegnetami, panelistami, gośćmi specjalnymi i uczestnikami spotkania poruszy tematy, obok których nie można przejść obojętnie.  

W programie:

- Facebook, LinkedIn, TikTok, Tinder, czyli rola social mediów w rekrutacji. 

- Wypalenie zawodowe. Jak zdiagnozować i przeciwdziałać? 

- Pewność siebie w niepewnych czasach. Jak wspierać managerów? 

- Różnorodność w miejscu pracy – wyzwania dla działów HR. 

- Przyszłość projektowanych przepisów prawa pracy i upowszechnienie pracy zdalnej. 

- Jaka jest sytuacja Ukraińców w Polsce? 

- Debata: Fala uchodźców w Polsce. Wyzwania dla edukacji, biznesu i samorządów.

Zapraszamy!

Pracodawca

 Aktualność

Współpraca z Uczelniami

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji na rynku pracy dajemy młodym ludziom szansę na zdobycie u nas pierwszego doświadczenia zawodowego. Oferujemy praktyki oraz staże, a także stanowiska juniorskie.

Zachęcamy, by dołączyć do programu staży i praktyk Grupy Progres. Każdy, to chce zdobyć doświadczenie, którego oczekują przyszli pracodawcy, a zdobytą wiedzę merytoryczną uzupełnić o praktyczne doświadczenie. Niezależnie od tego, czy dana osoba ma już skończone studia czy dopiero szuka swojej ścieżki zawodowej, możemy zaproponować odbycie praktyk w Centrali naszej firmy w Gdańsku, bądź w oddziałach na terenie całej Polski.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym Specjalistą ds. Personalnych – Martyną Kurowską e-mail: martyna.kurowska@grupaprogres.pl, tel. 665 655 061.

Nasza firma ściśle współpracuje z różnymi uczelniami czy fundacjami oferując miejsce pracy. Z nami można zrobić pierwszy krok w budowaniu swojej kariery.


Współpracujemy z Uczelniami na terenie całej Polski organizując spotkania i prezentacje dla studentów.

Podczas spotkań online z uczelniami zapraszamy studentów do zapoznania się z Grupą Progres od strony formalnej jak i nieformalnej, wartościami którymi się kierujemy – kulturą, którą budujemy podczas wspólnego spędzania czasu, świętowania urodzin, jubileuszy, Mikołajek. Studenci dowiedzą się, jak wygląda ścieżka rozwoju/awansu w Grupie Progres na przykładzie naszych pracowników – awanse od praktykanta do specjalisty.

Podczas spotkania przedstawiamy również możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz opowiadamy, w jakie projekty jesteśmy zaangażowani i jakie inicjatywy wspieramy. Dodatkowo zapoznajemy studentów z naszymi szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi organizowanymi w ramach Progres Akademii.

Powyższe spotkania cieszą się dużym powodzeniem wśród studentów, którzy bardzo pozytywnie oceniają nasze spotkanie jak i są zainteresowani podjęciem z nami współpracy.

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Jednolite zezwolenie na pobyt czasowy i pracę - wnioski złożone przed 01.01.2021r.

Zmiana od 29.01.2022r. wprowadza specjalnie rozwiązanie dla Cudzoziemców, którzy złożyli wnioski o pobyt i pracę przed  01.01.2021r.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem ⬇⬇⬇


Pracodawca

 Aktualność

Solidarni z Ukrainą

Od kilku tygodni zostaliśmy poddani ogromnej próbie jako przyjaciele, koledzy ale przede wszystkim jako ludzie... Każdy z nas stara się pomóc, wesprzeć jak tylko może i potrafi, każdy na miarę swoich możliwości prowadzi indywidualne działania mające na celu wsparcie pokrzywdzonych w konflikcie na Ukrainie.

Z inicjatywy pracowników Grupy Progres, którzy chcą wesprzeć naszych przyjaciół, koleżanki i kolegów z Ukrainy w obliczu brutalnej agresji Rosji dołączamy się do: OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRKI/ Siepomaga.pl na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

Poniżej link do e-skarbonki, którą można zasilić. Zapraszamy również do rozsyłania i udostępniania linku.


Wszyscy razem i każdy z osobna może dołączyć do naszej wewnętrznej akcji Solidarni z Ukrainą, do czego serdecznie zachęcamy.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wielowymiarową, dostosowaną do aktualnych potrzeb pomoc humanitarną, zakres pomocy będzie uzależniony od rozwoju konfliktu na Ukrainie i dostosowany do bieżącej sytuacji. Wspólnie chcemy pomóc im przetrwać ten najtrudniejszy czas.

Jak wiemy ogromnym problemem i potrzebą jest wsparcie osób przebywających i walczących na Ukrainie, ale razem możemy więcej! 
Z całego serca dziękujemy za hojność i wsparcie. P
amiętajmy, że to dopiero początek pomocy, która będzie potrzebna także w kolejnych miesiącach.


RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ  РАЗОМ МОЖЕМО БІЛЬШЕ

JESTEŚMY Z WAMI МИ З ВАМИ

Koleżanki i koledzy z Grupy Progres

Pracodawca

 Aktualność

10 lutego 2022r. odbyło się spotkanie Kick Off Grupy Progres.

Zarząd wraz z Top Management podsumowali wyniki poprzedniego roku, analizowali zarówno sukcesy jak i porażki, a także wyznaczyli cele na kolejny rok.

W roku 2022, który jest dla nas szczególnie ważny, bowiem Grupa Progres obchodzi swoje 20 lecie działalności, czekają na nas kolejne nowe wyzwania oraz projekty!

Świętowanie dobrego 2021 roku to nie wszystko, celebrowaliśmy również 15 lat pracy Pawła Dąbrowskiego – Prezesa Zarządu Spółek Operacyjnych i Justyny Lach – Dyrektorki Linii Progres HR Logistics.

Z okazji tego okrągłego jubileuszu życzymy im wszystkiego najlepszego oraz dalszych spektakularnych sukcesów.

Pracodawca

 Aktualność

WYGRYWAMY 30. FINAŁ WOŚP 

Zarząd Grupy Progres wraz ze wszystkimi pracownikami składa serdeczne podziękowania za wspólne uczestnictwo w akcji charytatywnej 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż razem zebraliśmy aż 16 372 zł!

Cieszymy się, że wraz z Wami po raz kolejny mogliśmy wesprzeć WOŚP i nieść pomoc najmłodszym.
Dziękujemy za Waszą solidarność i wielkie serca!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Pracodawca

 Aktualność

Kompetencje miękkie czy twarde — które z nich doceni rekruter?

Nie wiesz, w którym kierunku iść, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Postawić na rozwój kompetencji miękkich czy wziąć udział w technicznych kursach zawodowych? Co tak naprawdę bardziej doceni Twój potencjalny pracodawca? Przekonaj się, które kompetencje warto rozwijać, by zostać zauważonym i wyróżnić się na tle konkurencyjnych CV.

 


 

Zajrzyj na naszego bloga

Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów o tematyce HR. Bądź na bieżąco!

Pracodawca

 Aktualność

Grupa Progres Sp. z o.o.