Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

BOBIK

JAK MYSLICIE WARTO ZACZAC PRACE JAKO MAGAZYNIER W PRUSZCZU GDANSKICH KTOS NAPISZE

@BOBIK 02.01.2019 12:49

Grupa Progres jest agencją pracy i zajmuje się rekrutacją pracowników, czy planujesz skorzystać z takich właśnie usług? A może chcesz się zatrudnić bezpośrednio w firmie? Napisz proszę nieco więcej, ponieważ Twój wpis nie jest do końca jasny. Jeśli korzystałeś już wcześniej z pośrednictwa firmy, to jak oceniasz oferowane warunki?

Andrzej

Dlaczego tak oceniacie ulgowo czyjąś złą pracę? Może trzeba ludzi dyscyplinować bo sami nie chcą.

Powtórka

Atmosfera bardzo specyficzna. Jakiś czas temu gdy Inspekcja Pracy nałożyła mandat za bałagan w dokumentacji przy rejestracji pracowników tymczasowych, to z zarzadu wyszedł mail adresowany do wszystkich , ze beda odpowiadac finansowo za takie pomyłki i sami płacić mandaty. Ciekawa praktyka prezesie

As

Strata czasu i nerwów. Jest tyle lepszych agencji gdzie można się czegoś nauczyć i lepiej płacą.

Joanna

@Pracownik - wspominasz, że przeciwko Grupa Progres toczą się sprawy o mobbing? Czy to pewne? To bardzo poważne oskarżenia. Chciałam Ci podziękować za solidną opinie i podpytać jeszcze o jedną kwestię. Pozytywy - czy płyną jakieś z pracy w tej firmie? Może wzbogaciłeś swoje CV o jakąś umiejętność? Będę zobowiązana za uzupełnienie swojego komentarza. To pomoże innym użytkownikom.

Emil
@Joanna 16.07.2018 06:36

Sprawa o mobbing została umiejetnie wyciszona......

sympatia

Wreszcie ktoś o tym napisał. Ta firma to wyjątkowe (usunięte przez administratora)

Waldi

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania??

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Progres? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bass

Kiedy będą wypłacone zaległe wynagrodzenia dla pracowników ?!?

erik

Kiedy zaczniecie wypłacać wynagrodzenia w terminie ???

nick

Janusze biznesu prowadzący biznes w stylu lat 90-tych.

Joanna

Osoby zainteresowane pracą w Grupie Progres zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadów, jakich dla gowork.pl udzielili przedstawiciele firmy. Wywiad z Prezesem Zarządu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66967,wywiad-piotr-zajac Wywiad z Menedżer ds. Personalnych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66967,wywiad-bozena-rycharska

prawda
@Joanna 07.07.2017 14:59

Hej,a czemu w tych wywiadach nie opowiecie w jak skandaliczny sposób traktowani są pracownicy: jak oszukujecie przy wypłacaniu wynagrodzeń i premii, jak oferujecie umowy śmieciowe i poniżacie wszystkich tych, którzy upominają się o swoje prawa. Trochę niewygodne co ???

tak i nie

Nie polecam tej firmy zarówno tym , którzy chcieliby byc ich klientami jak i potencjalnym pracownikom. Sami amatorzy i studenci na śmieciówkach

cwaniaczki z progres

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

płytka

no wiadomo Że na słuchawce nie jest tak lekko jakn się mówi, ale wszystko zal;ezy jednak od prowizji - ciekawe więc ile na prowizjach można nakosić sobie tutaj jako konsultant w takiej Wrześni, piszcie szczerze

Natalia

Jutro jade do do biura, ale po tych opiniach teraz mega sie martwie o te wynagrodzenie.... Az tak zle? Ide na stanowisko magazynowe z odzieżą.

maciek

co do pracy to musisz zobaczyć oferty pracy jakie są aktualnie wystawione... ale nie wiedziałem nigdzie jakiś aktualnych ogłoszeń niestety @aqw, więc nie pomoge Ci niestety, ale co do rodzaju pracy to zależy na jakie kokretnie stanowsiko chcesz aplikować? bo wtedy można coś więcej napisac o obowiązkach itd.

aqw

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ...jak to nie wypłacają wynagrodzenia.. czy wogóle wypłacają czy z opóznieniem po czasie czy ktoś doswiadczony mógłby sie podzielic informacja jak to naprawde jest w ej firmie...jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i od niej zalezy dalsza kariera...

damian1234

przy pierwszej rozmowie z Panią z Biura , nie mogłem ustalic konkretnej lokalizacji obiektu firmy . po ustaleniu jej , na konkrtetną godzinę otrzymałem odmowe gdyż biuro podobno stało się nie czynęę i umówiono mnie na na dzień jutrzejszy ..

wd

Ja od sierpnai czekam na wypłatę... !! Brak słów

rodzyn

nie płacą całości wynagrodzenia, odradzam

mika_pomorze
@rodzyn 15.01.2014 12:22

Noo pracowała moja znajoma, ale ją "usuneli", bo w jej miejsce trafila sie osoba ze stopniem niepelnosprawnosci, fajnie co? Jak masz rower a nie (z calym szacunkiem dla tych osob) wozek inwalidzki to masz nikle szanse.. i zeby nie bylo!! nie robia tego dla rownosci zatrudnienia tylko dla oszczednosci :)

gg

wypłata była na czas,ale odpowiedzi nie dostałam do dziś dlaczego tak zrobili.z tego co wiem nas było dwoje,ale w innym miejscu też dwie panie się nie doczekały umowy.teraz zastanawiam się czy szukać pracy i współpracować z progresem,bo niby masz umowę na dwa miesiące a po miesiącu już bez wypowiedzenia i żadnych wyjaśnień wypad.pójdę do prawnika po poradę bo tak nie można robić!!!!

gg

Firma Progress.dzisiaj przychodzę do pracy a tu informacja że umowa jest rozwiązana nikt nic nie wie ani kierowniczki ani pani z Progresu,kto tak robi z ludźmi pytam się???mam umowę do końca sierpnia a tu takie coś.!!!

;P

To pewnie p[racujesz w biurze a nie na zleceniach lub o dzielo na marketach Za marne grosze ;P

M.M

pracuje kila miesięcy dla nich i zawsze było wszystko ok a od wtorku nikt nie potrafi wytłumaczyć co z kasa? to jest [usunięte przez moderatora] skandal zeby 3 h dzwonic do działu rozliczen i nikt nie odebrał !!!! tak sie nie robi !!!

ANNA

A ja pracuje dla nich od grudnia zarabiam dobre pieniadze i jestem mega zadowolona

przez igrek

Witam forumowiczów. Jak najbardziej zgadzam sie z przedmówcami. Szukalem kiedys pracy no i pech chcial ze trafiem na ta agencje. Cos nieprawdopodobnego znalezienie \'BIURA\' zajelo mi troche czasu.. gdy juz odnalazem te obszerne biuro wszedlem tam i byl tam pan [usunięte przez moderatora] przez \'igrek\' majac papiery przy sobie oczywiscie kazal mi je wyslac mailem.. heh po dokladnym obejrzeniu otoczenia i pana zarzadzajacego stwierdzilem ze moj pobyt tam przez kolejne 5 sekund niema sensu. naprawde cos tam jest nie tak. pozdrawiam

były pracownik

Uważajcie, to jest firma pośrednicząca, która nie wywiązuje się z umów. Przynajmniej ja tak miałem. Pieniądze nigdy nie były na czas, zawsze był kilkudniowy poślizg. Jak chciałem się czegoś dowiedzieć to nigdy nie byli mi w stanie odpowiedzieć na moje pytania - coś kręcili. Rządzi tam nie jaki [usunięte przez moderatora] - facet niekompetentny. Nigdy nic nie wie i wiecznie udaje zaskoczonego. Omijajcie tę firmę z daleka, dobrze wam radzę. FIRMA TO JEDNO WIELKIE ŻENUA.

Najgorsza firma z jaką miałem miejsce się spotkać. Z wypłatą wynagrodzenia potrafią zwlekać nawet tydzień. Panie księgowe żeby nie tłumaczyć się co chwilę odkładają słuchawkę telefonu i numer jest cały czas zajęty. SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie firmy powinny być karane za to jak traktują ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Grupa Progres - Pruszcz Gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Progres