Manbroker Sp.zo.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manbroker Sp.zo.o.

Pracodawca

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o Manbroker Sp. z o.o.

Dla tych, którzy pracują w Manbroker Sp. z o.o. - dziękujemy, że jesteście z nami!

Kandydatów do pracy - witamy!

Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują, i interakcji z Wami.

Tym wszystkim, którzy już z nami pracują – dziękujemy! To dzięki Wam budujemy markę Manbroker Sp. z o.o.!

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy – za dotychczasowe i przyszłe. Każdy komentarz jest dla nas ważny i będzie poddany analizie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin (>https://www.gowork.pl/regulamin),
 będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: biuro@manbroker.pl
...

Współpracę oceniam pozytywnie, wyplata zawsze na czas, Panie z biura bardzo miłe i pomocne. Pełen profesjonalizm. Dodam jeszcze, że każdy przed podpisaniem umowy jest jest informowany o warunkach zatrudnienia i w razie wątpliwości można zrezygnować ;)

Kajetan

Właśnie rozpocząłem pracę na produkcji w Gdańsku za pośrednictwem agencji Manbroker. Praca na zlecenie na warunkach studenckich - na razie na wakacje, ale jest szansa na dłużej. Pani w biurze przedstawiła wszystkie warunki i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam firmę Manbroker.

Pomiary

Uczestniczyłem w pomiarze ruchu. Fakt, na wypłaty trzeba było czekać około 1,5 do 2 miesięcy od zdania wyników, ale to przez proces weryfikacji. Za to wypłaty zawsze były kompletne i jak najbardziej mogę polecić pracodawcę :)

Basia

Jako pracodawca zapewnił mi ciekawą pracę (administracja Olsztyn), płaca zawsze na czas a to się liczy, kontakt zawsze bardzo dobry. Co do płacy, nie jest to najniższa krajowa ( tak jak w innych urzędach) na umowie o pracę, a na zleceniu też więcej niż proponuje rynek Olsztyna. Polecam.

Administrator Nowy wpis

Manbroker Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji w Gdańsk. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Elekromonter

Czy pracował ktoś jako ELektomonter przez Manbroker? Zastanawiam się czy kandydować. Jak warunki?

tak ja
@Elekromonter

monterzy w manbroker mają dobrze, miła pani z biura i stawki nawet nawet. polecam, czekam na kolejne zlecenia na moim terenie

Zbychu Nowy wpis
@Elekromonter

Ja też polecam pracę jako elektromonter!

Wanda Nowy wpis
@Zbychu

co mogły oznaczać stawki "nawet nawet? :) i skoro polecasz to z jakiegoś jeszcze innego szczególnego powodu? jaki średni staż tu mają na tym stanowisku?

Gabriela Nowy wpis

Widzę, że to forum, gdzie głównie piszą zrekrutowani przez agencję. Mnie chodzi o pracę w agencji, sądziłam, że to dla jej pracowników jest ta strona. Szukam pracy jako Konsultant ds. Rekrutacji. Jakie warunki są w M? Jakie widełki płacowe dla juniora?

Katarzyna

Cześć, ten kompletator zamówień ze wstawionego przez nich ogłoszenia ile może teraz zarobić? Jeśli ktoś się orientuje w stawkach, to proszę o komentarz. Już pracowałam na takim stanowisku za granicą, ciekawa jestem, co tutaj proponują.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik administracyjno - techniczny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
ciekawska

Czy ktoś pracuje na produkcji przez Manbroker?

ja
@ciekawska

ja i bardzo polecam!

Praca super, polecam!

Karolina
@Andrzej

Ale czemu? Są zarobi na dobrym poziomie? Czy może atmosfera jest ok? Mozna liczyć na umowe o pracę?

@Karolina

Ja akurat pracuję na zleceniu. Zarobki są ok, ale oczywiście zawsze mogłyby być wyższe.

Praca ok

Manbroker Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko Aparatowy Produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Przemek
@Administrator

Pracuje jako aparatowy od czerwca. Rozmowa konkretna i fachowa. Przedstawione informację pokrywają się z tymi, które otrzymałem na rozmowie. Są 3 zmiany w tym nocki, ale płacą dodatki za nadgodziny i za pracę w weekendy. Jak ktoś się postara to nawet 4500 netto można zarobić przy umowie o pracę.

Karolina
@Przemek

Ale przy ilu godzinach miesięcznie takie zarobki się wyciągnie? I wracając do rekrutacji to długo całość trwała? Była tylko jedna rozmowa a potem decyzja?

Przemek
@Karolina

tak, była jedna rozmowa i od razu decyzja. A jeśli chodzi o ilość godzin to normalnie cały etat przepracowuje plus ewentualne nadgodziny.

Maja

Od kilku dni pracuję jako pracownik administracyjno-biurowy w Olsztynie. Warunki ustalone zostały spełnione i cieszę się, że mogłam rozpocząć współpracę z Manbroker.

Mieczysław
@Maja

A jak przebiega u nich rekrutacja, zdaje się, że jest zdalna?

Maja
@Mieczysław

Tak, w moim przypadku była to rekrutacja zdalna, gdyż biuro jest w Gdańsku, a ja mieszkam w Olecku.

pracująca

oczywiście

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Administracyjny w firmie Manbroker Sp.zo.o.. Warto aplikować?

pracująca

oczywiście

Klient
Klient

Bardzo polecamy współpracę z firmą Manbroker. Nadesłana oferta - jasna, przejrzysta i stawki w punkt. Podesłane osoby do pracy w ramach outsoursingu usług sprawdziły się znakomicie na swoich stanowiskach produkcyjnych. Polecam korzystanie z usług agencji - szczególnie, gdy potrzeba jest nadgonienia, nadwyżki zamówień, a nie ma środków na zatrudnianie kolejnych osób na etaty.

Czy Pracownik magazynu jest możliwy w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

magazynier
@Administrator

Z tego co widzę, to watek magazyniera poruszany juz był kilkukrotnie. Jest możliwa praca jako magazynier w Manbroker.

Wanda
@magazynier

Tutaj ogólnie dynamicznie cokolwiek się zmienia, że tak cały czas o ten magazyn pytają? Jakie były ostatnie zmiany w firmie?

PP

Super się pracuje z manbroker!

Domi
Kandydat

A podrzuci ktoś jak tam praca przy kompletowaniu zamówień? Idę dziś na rozmowę...

Ada
@Domi

Jestem dziś pierwszy dzień. Szkolenie, jak szukać produktów na magazynie i jak pakować. Generalnie wydaje się być ok, zobaczymy jak dalej...

Dorota
@Domi

Mówicie o pracy na magazynie w Osowej? Też pracuję tu od dwóch dni przez agencję Manbroker. Bardzo fajna praca!

Nick

W tym miesiącu kończy się zlecenie od Manbroker i bardzo szkoda, że to już koniec . Praca super ciekawa i dobre pieniadze . Czekam na coś nowego.....

do Nick
@Nick

Ja również czekam, to była bardzo dobra współpraca

Magazynier
Kandydat

Widzę, że Manbroker poszukuje magazyniera w Gdańsku do rozładunku i załadunku. Podrzuci ktoś, jak tam warunki?

Daniel
@Magazynier

Jak dla mnie praca na magazynie na dobrych warunkach. Magazyn w Gdańsku, wynagrodzenie bardzo dobre. Wyładowywalem cukier i pszenice w workach po 5 i 10 kg.

Klaudiusz
@Magazynier

Pracowałem przez Manbroker na magazynie w Gdyni. Pracuję do tej pory, ale już na warunkach innego pracodawcy. Bardzo polecam.

zainteresowany
@Klaudiusz

To mnie zachęciłeś, CV wysłane :)

Matteo
@Magazynier

Od środy pracuje na magazynie w Gdańsku. Gdyby nie te upały to praca super! Fajni ludzie i praca tez, ale trzeba pracować!

Krzychu
@Magazynier

Potwierdzam, od piątku pracuję na magazynie. Bardzo fajna ekipa. A wynagrodzenie wyższe niż w innym agencjach. Polecam!

ekipa
@Krzychu

ekipa super to prawda, też tak mysle

Barti
@Klaudiusz

też polecam

Adam
@Magazynier

Potwierdzam również, że praca na magazynie w Gdańsku super! Fajna atmosfera, wyładunek raz lżejszy, raz cięższy, ale przy cięższych robimy to we dwójkem trójke.

Nikos
@Adam

A wiecie może, czy potrzebują jeszcze kogoś do pracy?

tak
@Nikos

tak, zdecydowanie potrzebują i szukają, byłem na rozmowie

magazyn

Zacząłem pracę na magazynie, zatrudniony jestem w firmie Manbroker. Polecam, konkretna firma.

operator CNC
Kandydat

A ja jestem własnie po rozmowie odnośnie pracy jako operator CNC, stabilne warunki, zapowiada się nieźle. Zobaczymy co dalej na kolejnym etapie rozmów.

równiez zainteresowany
@operator CNC

Zostałem zatrudniony od 3 października jako operator cnc, jak na razie wszystko super!

Урсула

Дуже рекомендую працювати в Manbroker. Робота на виробництві в Гданську.

Пилип
@Урсула

я також

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 67 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.
Przejdź do nowych opinii