Manbroker Sp.zo.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manbroker Sp.zo.o.

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o Manbroker Sp. z o.o.


Dla tych, którzy pracują w Manbroker Sp. z o.o. - dziękujemy, że jesteście z nami!


Kandydatów do pracy - witamy!


Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują, i interakcji z Wami.


Tym wszystkim, którzy już z nami pracują – dziękujemy! To dzięki Wam budujemy markę Manbroker Sp. z o.o.!


Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy – za dotychczasowe i przyszłe. Każdy komentarz jest dla nas ważny i będzie poddany analizie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój.


Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin (>https://www.gowork.pl/regulamin),
 będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: biuro@manbroker.pl
...
Pracownik

Współpracę oceniam pozytywnie, wyplata zawsze na czas, Panie z biura bardzo miłe i pomocne. Pełen profesjonalizm. Dodam jeszcze, że każdy przed podpisaniem umowy jest jest informowany o warunkach zatrudnienia i w razie wątpliwości można zrezygnować ;)

Kajetan
Pracownik

Właśnie rozpocząłem pracę na produkcji w Gdańsku za pośrednictwem agencji Manbroker. Praca na zlecenie na warunkach studenckich - na razie na wakacje, ale jest szansa na dłużej. Pani w biurze przedstawiła wszystkie warunki i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Bardzo polecam firmę Manbroker.

Pomiary
Były pracownik

Uczestniczyłem w pomiarze ruchu. Fakt, na wypłaty trzeba było czekać około 1,5 do 2 miesięcy od zdania wyników, ale to przez proces weryfikacji. Za to wypłaty zawsze były kompletne i jak najbardziej mogę polecić pracodawcę :)

1
Basia
Pracownik

Jako pracodawca zapewnił mi ciekawą pracę (administracja Olsztyn), płaca zawsze na czas a to się liczy, kontakt zawsze bardzo dobry. Co do płacy, nie jest to najniższa krajowa ( tak jak w innych urzędach) na umowie o pracę, a na zleceniu też więcej niż proponuje rynek Olsztyna. Polecam.

Administrator Nowy wpis

Manbroker Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko operator produkcji w Gdańsk. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Elekromonter
Pracownik
 Pytanie

Czy pracował ktoś jako ELektomonter przez Manbroker? Zastanawiam się czy kandydować. Jak warunki?

tak ja
Pracownik
@Elekromonter

monterzy w manbroker mają dobrze, miła pani z biura i stawki nawet nawet. polecam, czekam na kolejne zlecenia na moim terenie

Zbychu Nowy wpis
Pracownik
@Elekromonter

Ja też polecam pracę jako elektromonter!

Wanda Nowy wpis
@Zbychu

co mogły oznaczać stawki "nawet nawet? :) i skoro polecasz to z jakiegoś jeszcze innego szczególnego powodu? jaki średni staż tu mają na tym stanowisku?

Gabriela Nowy wpis

Widzę, że to forum, gdzie głównie piszą zrekrutowani przez agencję. Mnie chodzi o pracę w agencji, sądziłam, że to dla jej pracowników jest ta strona. Szukam pracy jako Konsultant ds. Rekrutacji. Jakie warunki są w M? Jakie widełki płacowe dla juniora?

Katarzyna

Cześć, ten kompletator zamówień ze wstawionego przez nich ogłoszenia ile może teraz zarobić? Jeśli ktoś się orientuje w stawkach, to proszę o komentarz. Już pracowałam na takim stanowisku za granicą, ciekawa jestem, co tutaj proponują.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik administracyjno - techniczny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
ciekawska
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś pracuje na produkcji przez Manbroker?

ja
Pracownik
@ciekawska

ja i bardzo polecam!

Andrzej
Pracownik

Praca super, polecam!

Karolina
@Andrzej

Ale czemu? Są zarobi na dobrym poziomie? Czy może atmosfera jest ok? Mozna liczyć na umowe o pracę?

Andrzej
Pracownik
@Karolina

Ja akurat pracuję na zleceniu. Zarobki są ok, ale oczywiście zawsze mogłyby być wyższe.

Andrzej
Pracownik

Praca ok

Administrator

Manbroker Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko Aparatowy Produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Przemek
Pracownik
@Administrator

Pracuje jako aparatowy od czerwca. Rozmowa konkretna i fachowa. Przedstawione informację pokrywają się z tymi, które otrzymałem na rozmowie. Są 3 zmiany w tym nocki, ale płacą dodatki za nadgodziny i za pracę w weekendy. Jak ktoś się postara to nawet 4500 netto można zarobić przy umowie o pracę.

Karolina
@Przemek

Ale przy ilu godzinach miesięcznie takie zarobki się wyciągnie? I wracając do rekrutacji to długo całość trwała? Była tylko jedna rozmowa a potem decyzja?

Przemek
Pracownik
@Karolina

tak, była jedna rozmowa i od razu decyzja. A jeśli chodzi o ilość godzin to normalnie cały etat przepracowuje plus ewentualne nadgodziny.

Maja
Pracownik

Od kilku dni pracuję jako pracownik administracyjno-biurowy w Olsztynie. Warunki ustalone zostały spełnione i cieszę się, że mogłam rozpocząć współpracę z Manbroker.

Mieczysław
@Maja

A jak przebiega u nich rekrutacja, zdaje się, że jest zdalna?

Maja
Pracownik
@Mieczysław

Tak, w moim przypadku była to rekrutacja zdalna, gdyż biuro jest w Gdańsku, a ja mieszkam w Olecku.

pracująca
Pracownik

oczywiście

Administrator

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Administracyjny w firmie Manbroker Sp.zo.o.. Warto aplikować?

pracująca
Pracownik
@Administrator

oczywiście

Klient
Klient

Bardzo polecamy współpracę z firmą Manbroker. Nadesłana oferta - jasna, przejrzysta i stawki w punkt. Podesłane osoby do pracy w ramach outsoursingu usług sprawdziły się znakomicie na swoich stanowiskach produkcyjnych. Polecam korzystanie z usług agencji - szczególnie, gdy potrzeba jest nadgonienia, nadwyżki zamówień, a nie ma środków na zatrudnianie kolejnych osób na etaty.

Administrator

Czy Pracownik magazynu jest możliwy w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

magazynier
Pracownik
@Administrator

Z tego co widzę, to watek magazyniera poruszany juz był kilkukrotnie. Jest możliwa praca jako magazynier w Manbroker.

Wanda
@magazynier

Tutaj ogólnie dynamicznie cokolwiek się zmienia, że tak cały czas o ten magazyn pytają? Jakie były ostatnie zmiany w firmie?

PP
Pracownik

Super się pracuje z manbroker!

Domi
Kandydat
 Pytanie

A podrzuci ktoś jak tam praca przy kompletowaniu zamówień? Idę dziś na rozmowę...

Ada
Pracownik
@Domi

Jestem dziś pierwszy dzień. Szkolenie, jak szukać produktów na magazynie i jak pakować. Generalnie wydaje się być ok, zobaczymy jak dalej...

Dorota
Pracownik
 Pytanie
@Domi

Mówicie o pracy na magazynie w Osowej? Też pracuję tu od dwóch dni przez agencję Manbroker. Bardzo fajna praca!

Nick
Były pracownik

W tym miesiącu kończy się zlecenie od Manbroker i bardzo szkoda, że to już koniec . Praca super ciekawa i dobre pieniadze . Czekam na coś nowego.....

do Nick
Były pracownik
@Nick

Ja również czekam, to była bardzo dobra współpraca

Magazynier
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że Manbroker poszukuje magazyniera w Gdańsku do rozładunku i załadunku. Podrzuci ktoś, jak tam warunki?

Daniel
Były pracownik
@Magazynier

Jak dla mnie praca na magazynie na dobrych warunkach. Magazyn w Gdańsku, wynagrodzenie bardzo dobre. Wyładowywalem cukier i pszenice w workach po 5 i 10 kg.

Klaudiusz
Były pracownik
@Magazynier

Pracowałem przez Manbroker na magazynie w Gdyni. Pracuję do tej pory, ale już na warunkach innego pracodawcy. Bardzo polecam.

zainteresowany
Kandydat
@Klaudiusz

To mnie zachęciłeś, CV wysłane :)

Matteo
Pracownik
@Magazynier

Od środy pracuje na magazynie w Gdańsku. Gdyby nie te upały to praca super! Fajni ludzie i praca tez, ale trzeba pracować!

Krzychu
Pracownik
@Magazynier

Potwierdzam, od piątku pracuję na magazynie. Bardzo fajna ekipa. A wynagrodzenie wyższe niż w innym agencjach. Polecam!

ekipa
Pracownik
@Krzychu

ekipa super to prawda, też tak mysle

Barti
Pracownik
@Klaudiusz

też polecam

Adam
Pracownik
@Magazynier

Potwierdzam również, że praca na magazynie w Gdańsku super! Fajna atmosfera, wyładunek raz lżejszy, raz cięższy, ale przy cięższych robimy to we dwójkem trójke.

Nikos
Kandydat
 Pytanie
@Adam

A wiecie może, czy potrzebują jeszcze kogoś do pracy?

tak
Kandydat
@Nikos

tak, zdecydowanie potrzebują i szukają, byłem na rozmowie

magazyn
Pracownik

Zacząłem pracę na magazynie, zatrudniony jestem w firmie Manbroker. Polecam, konkretna firma.

operator CNC
Kandydat

A ja jestem własnie po rozmowie odnośnie pracy jako operator CNC, stabilne warunki, zapowiada się nieźle. Zobaczymy co dalej na kolejnym etapie rozmów.

równiez zainteresowany
Pracownik
@operator CNC

Zostałem zatrudniony od 3 października jako operator cnc, jak na razie wszystko super!

Урсула
Pracownik

Дуже рекомендую працювати в Manbroker. Робота на виробництві в Гданську.

Пилип
Pracownik
@Урсула

я також

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 67 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.
Przejdź do nowych opinii