Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Bardzo ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy.

Jesteśmy przekonani, iż dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa, które zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy społeczne, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, szczegółowych pytaniach, zachęcamy aby kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: personalny@grupaprogres.pl.
K
Były pracownik

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie szczególnie blisko zarządu. Nie szanują pracownika tylko zrzucają na niego coraz więcej obowiązków bo lepiej zatrudnić nowego pracownika niż obecnemu dać podwyżkę. (usunięte przez administratora).

Adam
@K

Jak mógł nie wiedzieć o takich rzeczach? Przecież nie mógłby zapłacić mniej niż najniższa jeśli pracujesz na cały etat ;o

w smietnik
Były pracownik

wszystko fajnie i dobrze , niema problemu ze zdobyciem pracy na tak psich warunkach jesli masz jakies tam kompetencje pod dany zaklad dla ktorych aktualnie szukaja , ale niech tylko wyladujesz na zwolnieniu bo cos tobie sie stalo (tymczasowo) , to ladujesz odrazu na smietniku nawet jak dobrze pracowales na rzecz danej firmy to i tak nie ma znaczenia , z nikim sie dogadac zeby wrocic za jakis czas i tak dalej,pisze tutaj o pracy organizowanej przez grupe progres do innych firm , a nie w samym progresie , kilka lat temu zatrudniony bylem w jednej z tczewskich firm i niekompetentny jakis tam malolat powiedzial mi , ze nie przedluza mi umowy i wypad , to sa jakies smieci , ostrzegam bo to jest jakies nieporozumienie i grupa progres nic nie ma do powiedzenia , dla nich ludzie to gorzej niz towar i do smietnika , pozdrawiam grupe progres TCZEW , normalnie sami profesjonalisci :)(usunięte przez administratora)

Jakub
Pracownik

Ostatnio właśnie się dowiedziałem coś ciekawego: robią dla obcokrajowców Oświadczenia lub Zezwolenia Wojewódzkie, biorąc 150zł od osoby w momencie, kiedy inne agencji nie pobierają żadnych pieniędzy za te usługi, bo Polityka firmy zabrania. Wnioskując, dla Progres nie ludzie tylko pieniądze są najważniejsze.

Potencjalny pracownik
Kandydat
 Pytanie

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Zaznaczam, że NIE jestem zbulwersowany itp. nie mam zamiaru się mścić, ale to w jaki sposób zostałem potraktowany, postanowiłem opisać. Nijaka Pani (usunięte przez administratora) wysyła mi SMS, w którym informuję, że RZEKOMO do mnie dzwoniła (rejestr połączeń pusty). Następnego dnia o godz 9:00 dzwonię - odbiera, wypytuje kim jestem, czego oczekuję, jaką pracę bym chciał (wcześniej wysłane CV adekwatne do odpowiedniego ogłoszenia) po czym informuję że ma klienta i odzwoni za 20 min. Miała odzwonić, więc po godz 15 ja zadzwoniłem, twierdziła, że się mną "teraz" zajmie, ale musi poszukać moje CV... Po 2-3 minutach ciszy oznajmia, że nie może go znaleźć i zadzwoni jak odnajdzie... :D Następnego dnia dzwoni około godziny 17. powiedzieć mi, że jest u lekarza i odzwoni jak wróci... Po kilku godzinach wysyła SMS, że dopiero wróciła, ma zamieszanie i przeprasza... Po co ja to pisze? Obecnie mam pracę, lecz chciałem zmienić ją na lepszą właśnie za pośrednictwem PROGRES. Niestety nie udało się, cała ta sytuacja do tej pory mnie bawi. Przeraża mnie fakt, że taka niekompetentna, chaotyczna, niesłowna osoba rekrutuje ludzi. To jest totalny brak poszanowania ludzi, którzy szukają pracę. Ta Pani traci swój czas (tu pytanie czy prywatny, czy służbowy?), traci czas kandydatów, robi im nadzieję - wówczas kandydaci odrzucają inne propozycje czekając, ąż owa pani się ogarnie. Kontakt urwałem z tą Panią, ponieważ nie można było się z nią dogadać. Z persektywy czasu żałuje, ze byłem taki miły i wyrozumiały.

inny potencjalny pracownik
Kandydat
 Pytanie
@Potencjalny pracownik

Czy to przypadkiem nie Białystok ? Niedawno miałem podobną sytuację

Były pracownik
Były pracownik

Powiem tyle, ryba psuje się od głowy. Wielu doświadczonych, fajnych pracowników zostało zwolnionych lub przez decyzje zarządu między innymi poodchodzili do konkurencji. Zarząd woli zatrudniać co chwilę kogoś nowego za śmieszne stawki niż doceniać doświadczonych pracowników. Póki takie podejście się nie zmieni firma będzie tylko gorzej.

BONO
Klient

Hahah najlepsi są konsultanci , ktorzy odeszli z firmy z różnych powodów i tak narzekali na pracę w Progres, to szybciej wrócili, niż się zdawało.;)))

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Były konsultant
Były pracownik

Nie tylko w Tczewie tak jest. Kierownicy w tej firmie to (usunięte przez administratora) większość z nich nawet nie wie z czym ma do czynienia. Konsultanci mają większe kompetencje niż oni, a jak taki kierowniczek jeden z drugim to zauważą próbują osobę usunąć, tj. doprowadzić do jej zwolnienia . Takich przypadków było już kilka. Dla nich najlepiej przyjść, przesiedzieć w biurze nic nie robiąc i całą robotę zwalić na konsultantów. Najśmieszniejsze, że na kierowników zaczęli ,,mianować" Ukraińców, którzy myślą, że chwycili Pana Boga za nogi dostając stanowisko i samochód służbowy. ŻENADA.

1
KWP
Były pracownik
@Były konsultant

Ukraińcy też są ludźmi, niektórzy bardzo inteligentni i są po studiach... Jak są kompetentne, to nie widzę problemu, żeby były "mianowani" na stanowisko kierownika. Takie osoby dadzą lepszy rezultat, czym naprykład moja była szefowa, która nic nie ogarnia w temacie, i po moim odejściu przyjęła swoich koleżanek do pracy... Już to widzę jak będą pracować ...

Haha
Były pracownik
@KWP

Tak, pisać po polsku nie umieją a rwą sie na stanowiska. Śmiechu warte

Były konsultant
Były pracownik
@Haha

Jeśli są po studiach i kompetentni to nic do nich nie mam, ale takich kierowników praktycznie w GP nie ma, a tym bardziej wśród Ukrainy. Ledwo piszą po polsku, a z prawem pracy nie są zaznajomieni. Są przekupieni samochodem służbowym i zarobkami.

CM
Klient
@Były konsultant

Szkoda, ze niektorzy konsultanci nie wiedza jaki maja zakres obowiązków i probuja sie migac od swoich zadań, a przede wszystkim maja ograniczone spojrzenie na prace innych osob.....Chyba maja nieco zawyzone poczucie wartosci.Moze wlaśnie dlatego sa konsultantami....

Domi
Kandydat
@KWP

Ukraińcy sa cwani , czesto próbują (usunięte przez administratora)i migaja sie od swoich zadań, oczywiscie nie wszyscy, a pozniej maja pretensje do innych ,ze sa zwolnieni itd. Szkoda , ze nie potrafia spojrzec na swoje zachowanie i z pokora przyjąć porażkę. Wydaje im sie , ze nikt nie widzi ich przekretow ale niestety....

Laki
Pracownik
@Domi

No wiesz, jak czytasz ogłoszenie, to jest napisano kilka obowiązków, jak przychodzisz na rozmowę, to mówią o kilku obowiązkach... A jak zaczynasz pracować, to okazuje się że ich jest raczej kilkanaście, a nie kilka. Pod czas rozmowy obiecują, że możesz brać służbowe auto, gdy będziesz potrzebować, w rzeczywistości nigdy nie jeździsz służbowym, tylko swoim, tankując samochód co miesiąca na 200-300zł ze swojej wypłaty 1900zł, żeby co chwilę jeździć do klientów...

Domi
Były pracownik
 Pytanie
@Laki

Myslisz,ze w innych firmach jest inaczej?

Yellow
Pracownik
 Pytanie
@Domi

Brzmi trochę rasistowsko...Wśród Polaków nie ma cwanych i nikt nie miga się od obowiązków? Są różne ludzi, niektórzy z czasem przyjmują swoją porażkę i odpuszczają sytuację na dobre, bo wiedzą na czym stoją i oco chodziło w tej czy innej sytuacji, wiedzą kto i jak ich traktował w firmie, kto obgadywał ich za plecami...Hmm, i nadal obgaduje i plotkuje, może dlatego, że ma nudne życie...

Bonka
Były pracownik
 Pytanie
@Były konsultant

Powiedz mi, gdzie są kierownicy Ukraińcy oprócz Lublina i logostyki (którą całkowicie składa się z Ukraińców)? I jeśli zarząd daję takie stanowisko Ukraińcu, znaczy że niema godnego Polaka.

Były konsultant
Były pracownik
@Bonka

Zarząd daje takie stanowiska Ukraińcom , bo są tańsi , a dla nich praca w Polsce na takim stanowisku to prestiż, bo zawsze lepiej siedzieć w biurze i udawać, że się coś robi i zna na wszystkim niż zasuwać na produkcji na 3 zmiany.

Nadia
Pracownik
@Były konsultant

Jak polaku w Niemczech/Norwegii/Danii zaproponują siedzieć w biurze zamiast zapiep*ania na trzech zmianach, to też raczej się zgodzi ????

Tomi
Były pracownik
@KWP

(usunięte przez administratora)to.lenie, chca zarobic ale się nie narobić.

Tomi
Pracownik

Szkoda mi osób takich jak ty ,które wypisują kłamstwa. Jakby komuś jest źle to niech szuka innej firmy.

KWP
Były pracownik
@Tomi

O jej, już zapomniałam, że kiedyś coś tutaj pisałam. Nie trzeba mnie żałować, bo mam się świetnie odkąd odszedłam z Progres. A kłamstwa nie wypisuję, tylko napisałam jak było gdy tam pracowałam. Z całego zespołu nawet nikt się nie starał mnie poznać jako osobę...Po prostu przyszedłam i w pierwszym dniu już wszyscy mieli o mnie zdanie, bo ktoś jeden puścił o mnie głupie plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością (i nawet wiem kto). Od szczerego serca chciałam pomagać Ukraińcom, i robiłam to nawet poza swoim roboczym dniem, tylko tego nikt nie widział, bo nie chciał widzieć, bo miał już dawno inne plany na moje miejsce robocze. Bo tak to bynajmniej mi teraz wygląda, ale mniejsza oto. Niech wam się świetnie pracuję w zgranym zespole, a klienty będą zadowolone, bo to jest najważniejsze w tej pracy. Co stosuje się J.....,to nic przeciwko niej nigdy nie miałam, bo nawet nie znam tej dziewczyny. I nie wiem gdzie widzieliście, że coś źłego o niej napisałam. Żadnego złego słowa o niej nie ma, więc nie wiem oco chodziło z tym, że obraziłam ją.

KWP
Były pracownik
@Tomi

Świetna opinia od osoby, która pracuje w biurze agencji pracy i zatrudnia ukraińców... Pewnie po tych słowach będziecie mieli "dużo" chętnych osób do pracy ????

Magik
Klient

Konsultanci w GP , też myślą, że pozjadali wszystkie rozumy.......i że wszystko im się należy, bardzo często nie doceniaja pracy swoich kierowników. Za to poświęcenie czasu na obgadywanie ludzi idzie im świetnie..... Jakby się wzięli za swoją pracę było by duzo łatwiej wszystkim , a nie podburzanie zespołu.

Fredy
Klient
@Magik

To racja 100% , konsultanci w GP to straszne plociuchy...Klienci coś o tym wiedzą ;) plotkara z prawie pomorza P....... ,wiecie o kogo chodzi. Objeżdża wszystkich jak leci...w biurze i poza nim. Nie lubiana.....

Marcel
Były pracownik
@Fredy

Też coś o tym wiem...Obs*rają cię z głowy do stóp, nie zdążych z biura wyjść i drzwi za sobą zamknąć. (usunięte przez administratora) donoszą o każdą bzdurę...Nieby nie mają nic innego do zrobienia, niby za obgadywanie ludzi im płacą...

Tomi
Były pracownik
@Marcel

Wiesz wszędzie ludzie gadają i będą gadać to się nie zmieni, aczkolwiek niektóre osoby mają tak wysokie mniemanie o sobie i tak sa zazdrosne o innych pracowników, ze caly czas mają ścisk czterech liter. Najlepsze jest to , że tym osoba wydaje się, że nikt o tym nie wie , a jednak opinia się ciągnie. ;)

Łódź
Pracownik

Nie wypłacalni, wykorzystywanie pracowników, nie otrzymałem od 21 wypłaty do dziś i pewnie już nie otrzymam (usunięte przez administratora)

Regres
Pracownik
 Pytanie

Żałosne są wpisy przedstawicieli firmy dotyczące karty Multisport. Z firmy zwalniani są lub uciekają do konkurencji kolejni pracownicy, a ci tutaj chwalą się jakim to benefitem jest karta za, którą trzeba w większości samemu płacić. Zacznijcie najpierw płacić ludziom przyzwoite pensje i wypłacać wypracowane premie, a nie udawać, że są "jakieś długi" oddziału i błędy w wyliczeniach, więc się nie należy. (usunięte przez administratora)

Haha
Pracownik
@Regres

Dokładnie. Wypisują bajeczki o benefitach i premiach, a tych ostatnich mało kto widział, ponieważ zasady są tak ustawione, że z byle powodu mozna ich nie dostać. Nawet gdy wyrobisz odpowiednie wyniki i tak wszystko zależy od widzi mi się prezesa.

Bebe
Były pracownik
@Haha

Nie sądzę że od Prezesa a raczej od Kierowników.....

Renata
@Regres

Czy mógłbyś mi pomóc wyjaśnić jedną kwestię @Regres? Napisałeś, że premie często nie są wypłacane z byle powodu. Powiedz proszę: od ilu miesięcy pracujesz w Grupa Progres i ile razy dostałeś premię. W ten sposób będę mogła realnie określić, czy jest na co liczyć.

Betty
Były pracownik
@Renata

Ja pracowałam 3 miesięcy, po czym zostałam zwolniona, no i za ten trzeci miesiąc dostałam premię... 100 parę złotych (bo to były Święta Bożego Narodzenia) ... Przy tym, że inne pracownicy dostały po kilka stów, a niektórzy nawet tysiaka... To nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać... Już nie wspomnę, że nie dostałam ani złotówki za zrekrutowane przeze mnie osoby za te 3 miesięcy...

R
Były pracownik
@Renata

Nie masz na co liczyć. Uwierz mi. Nieraz kawlifikowałam się do premii i jej nie otrzymałam. Powód zawsze się znalazł - z reguły to był dług oddziału wobec centrali lub coś w tym stylu. Okazywało się, że oddział nie wyrabiał jakiś tajemniczych norm lub był dłużny centrali, a wówczas dotykało to wszystkich pracowników z danego biura. Ponadto w okresie wypowiedzenia chociaż masz prawo do premii to ona w tajemniczy sposób "znika" a, że nie wpuszczają już wówczas takiej osoby do biura to nie można dochodzić swoich praw. Jak kończysz z nimi współpracę tom od razu Cię odcinają od wszystkiego i nie odbierają od Ciebie telefonów. Taka to firma

A.
Były pracownik
 Pytanie
@R

Wystarczy, że powiesz co myślisz kierownikowi albo nie zostaniesz po godzinach ( bo jak to masz swoje życie po pracy ?! ) i po premii... Znam to.

Nikkk
Klient
@Bebe

Wierz mi ,że kierownik ma niewiele do powiedzenia......Wytyczne ida z samej góry

Zcxvxbxbn
Klient

Kolesiostwo niszczy ta firme, nie wszyscy grają do jednej bramki...... Szkoda bo bez pewnych osób Progres byłby naprawę ciekawea firma. A niestety jak widzę jest coraz gorzej...... Nie mogę więcej napisać ale......niektorzy wiedza o co chodzi...$$$$$

Bixon
Były pracownik
 Pytanie

Nawet nie wiem od czego zacząć ten komentarz...... Stan psychiczny po współpracy z kierownikiem regionalnym na południe Polski równy zeru..... Jest to bardzo przykra sytuacja że firma od dłuższego czasu daje przyzwolenie na to aby jeden człowiek w taki sposób traktował i wykańczał innych..... Demotywacja do pracy (za czasów kiedy ja jeszcze tam pracowałem) siegnela zenitu.... Przez jednego człowieka odeszlo mnóstwo świetnych pracowników którzy rokowali naprawdę bardzo dobrze i byli w stanie przyniesc oddziałom dobre wyniki..... Obserwuję swoich kolegów i koleżanki które zakończyły z różnych przyczyn współpracę z progresem i wiecie co? 90% z nich pracuje w tym momencie na świetnych stanowiskach(niejednokrotnie lepszych niż piastowali w GP) w konkurencyjnych firmach. O czym to świadczy???? Odpowiedź nasuwa się sama.... O tym że przełożeni tych ludzi w GP nie potrafili ich docenić... Dostrzec potencjału.... A przede wszystkim dołożyć starać aby tacy cenni pracownicy nie opuszczali struktur tej organizacji.....

Yellow
Były pracownik
@Bixon

Bo każdy tam dba tylko o swoją (usunięte przez administratora) a reszta ludzi ma się gdzieś...

Bixon
Pracownik
@Yellow

Bardzo przykre.... I zastanawiam się z czego to wynika.... Przecież Ci się wszyscy ludzie... Kierownicy,koordynatorzy oddziałowi i konsultancji pracują również na wyniki przełożonych..... To zatrważające ze z taką łatwością w dzisiejszych czasach przychodzi komuś tak skandaliczne podejście do pracowników i traktowanie ich..... Zadziwiające jest też to że firma pozwala sobie na odejście tych dobrych ludzi.... którzy chcą pracować.....I wychodzi im to naprawdę dobrze.... Zawsze mi się wydawało że dobra i rzetelna markę budują ludzie najlepsi w tym co robią..... I myślałem że w tych czasach już każdy pracodawca o tym wie i takich v pracowników szanuje właśnie po to.... By byli najlepsza z możliwych wizytówka firmy.... No cóż.... Grunt że inne firmy takich ludzi sobie cenią....

Była
Były pracownik
@Bixon

Niestety muszę się zgodzić. Na wschodzie Polski wcale nie jest lepiej. Sytuacja bardzo podobna.

Anka
Były pracownik
 Pytanie

Ciekawe, że kolejne posty stawiające tę agencję w niekorzystnym świetle znikają. Czyżby firma przedłużyła swój "złoty Profil" , który daje możliwość moderowania i usuwania niekorzystnych opinii o firmie ? Wszystko w zamian za co miesięczną opłatę, ale umowa nie krótsza niż 9 miesięcy. Ciekawe, czy ten post się pojawi...

Januzzi
Były pracownik
@Anka

@Anka Post pojawił się. Chyba kierownictwo GP nie wykupiło tzw. 'złotego profilu'.

Roland
Kandydat

Byłem na rozmowie, poszukują niby specjalisty ds. rekrutacji a tak naprawdę osoby, która za drobne będzie pracować wiele godzin ponad zwykły czas, rozmowa bardzo nie miła, nie profesjonalna, szkoda gadać.

WuESka
Kandydat
 Pytanie
@Roland

@Roland a kto przeprowadzał tę rozmowę? Możesz opisać ogólnie tę osobę? Też się wybieram i się zastanawiam, czy warto...

Alicja
@Roland

Czyli jakie wynagrodzenie Ci zaproponowano na takim stanowisku w Grupie Progres? I jakie były oczekiwania co do przepracowywania godzin? Podasz więcej informacji?

Przestroga
Były pracownik

Byłem kiedyś pracownikiem tej pseudoagencji. Miałem orzeczenie o niepełnosprawności, dzięki czemu firma otrzymywała z PFRON zwrot za moje zatrudnienie. Wiem, że to u nich powszechna praktyka. Gdy tylko "ważność" mojego orzeczenia się skończyła to zostałem zwolniony - nie ze względów merytorycznych ( miałem niezłe wyniki ), ale dlatego, iż (usunięte przez administratora) nie mógł już więcej pozyskiwać publicznych pieniędzy. Przy tym sugerowano mi, ze jeśli nie przyniosę aktualnego zaświadczenia to mnie zwolnią i nie mam co liczyć na przedłużenie umowy Ostrzegam przez progresem.

Arek
Kandydat

Pisali do mnie z tej firmy i chcieli zachęcić do współpracy. Ich strona www wygląda fajnie i na bardzo profesjonalna. Natomiast szokują mnie wpisy tu na forum. Szczerze to nie kieruje się aż tak wpisami na gowork, ale tu to widać ze ewidentnie cos jest nie tak. Niestety, ale raczej zrezygnuje z dalszych rozmów z ta firma.

Ciiii
Były pracownik

Tragedia...... Bardziej męczącej destrukcyjnej i toksycznej firmy nie spotkałem nigdy...... Jeden konsultant jest obarczony taka ilością pracy że nie wydała ani fizycznie ani psychicznie.... (i nie mówię tu tylko i sobie ale o konsultantach nawet bardziej doświadczonych ode mnie, którzy znacznie dłużej tu pracują) Konsultantki w jednym ze znanym na tym forum (z zeszłego roku) oddziale dosłownie płaczą i z niemocy psychicznej momentami.... A w tym samym czasie zatrudnia się do biura słupa posiadającego orzeczenie który nie robi nic.... Ale naturalnie firmie taki ktoś się bardziej opłaca. W momencie kiedy konsultant chce się zwolnić.... Przełożony urządza psychiczne piekło.... Bo to oczywiście nie jest po jego myśli.... Nie można w tej firmie iść na urlop czy na l4 kiedy jest taka potrzeba.... Podejmując tam pracę nie chciałem polegać na opiniach które przeczytałem na go work ale niestety...... Jestem bardzo bardzo rozczarowany.... Zawiedziony.... Zszokowany...... Ponieważ wszystkie wszystkie opinie w 100% się potwierdziły......

Psp
Pracownik
 Pytanie
@Ciiii

O którym oddziale mowa ? Łodzi Po czy TP ?

Pytanie
 Pytanie

Czy Grupa Progres Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Januzi
Były pracownik
@Pytanie

@Pytanie Tak. Jest karta Multisport + o ile zgodzisz się zapłacić ok. 75 % z własnej wypłaty he, he. W dodatku w odległych miejscach (np. typu Gdańsk Osowa znaczy wieś cholerna) proponują podobno. I o ile znajdziesz czas wolny, bo w czasie wolnym odrabiasz zaległości w Progresie.

Januzzi
Były pracownik
@Januzi

Zapomniałem dodać, że pracownikom zewnętrznym nie przysługuje karta Multisport + i Progres nie pokrywa kosztu zakupu karty nawet w tych śmiesznych 25 %. Znajomej konsultantce, która wciąż pracuje w GP (najpierw w oddziale w Gdańsku a teraz z powodu likwidacji tegoż oddziału w ub. roku obecnie w oddziale w Gdyni) zaproponowano podobno siłownię w centrum Gdańska. A wiem, że mieszka w Gdyni Chyloni daleko od SKM gdzieś. Oczywiście nie skorzystała z tej "propozycji".

Katarzyna
Pracownik
@Januzzi

Panie Janie, przyzna Pan, że to nie jest Pana znajoma. Oddział w Gdyni i w Gdańsku został połączony, ale poza tym ani jedno Pana słowo nie jest prawdziwe. Nikt nikomu nic nie proponuje, karta Multisport upoważnia do użytkowania w określonych siłowniach.

1
Januzi
Były pracownik
@Katarzyna

P.S. Wszystkim moim znajomym i byłym kolegom ze studiów odradzam Grupę Progres jako pracodawcę jak i miejsce pracy. I dalej będę to robić.

Katarzyna
Pracownik
@Januzi

Jasne, nikt Panu przecież nie broni :) Proszę śmiało wyrażać swoją opinię. Sugeruję tylko, żeby nie wypowiadał się Pan na temat pracy, w której Pan nie pracował (bo nigdy wewnętrznym pracownikiem Pan nie był) ani pracowników, których Pan nie zna.

2
DeDe
Klient
@Katarzyna

Jak widać bezczelność kierownictwa progres nie zna granic. Na szczęście wasza agencja przędzie coraz gorzej. Ludzie się na was poznali. Ukraińcy tez odchodzą.

Marian
Klient
 Pytanie
@Katarzyna

Prezesowi kończą się fundusze i trzeba było się wynieść z biurowca. Już wszystkie foty, którymi się niegdyś firma chwaliła na fb i linku są nieaktualne ?

Zom
Były pracownik
 Pytanie
@Marian

@Marian o czym mówisz? Progres nadal jest w tym samym biurowcu co był. Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło?

Januzzi
Były pracownik
@Zom

Już niedługo (max. 1,5 roku wg. mnie) wyniosą się z tego biurowca (architektonicznie brzydkiego). Nie martw się @Zom. Proponuję przeprowadzkę na teren ZUT w Gdańsku (Gdańsk Szadółki). Lub ewentualnie przy [SZOK w Pruszczu Gdańskim. Ich 'zapaszek' tam bardzo pasuje he, he.

1
Januzzi
Były pracownik
@Zom

Miało być PSZOK w Pruszczu Gd. Literówka Sorry ;-)

@januzzi
Klient
 Pytanie
@Januzzi

Ty musisz mieć straszne kompleksy albo problemy osobowościowe, że masz ciągle parcie na szkło by szkalować te firmę. A może ktoś Ci za to płaci ? Ty naprawdę nie masz innego życia? Nie masz przyjaciół? Nie spędzasz czasu na świeżym powietrzu? Żyjesz tym progresem jakby to była jakaś fobia.. może skorzystaj z teleporady ? Świat nie jest taki zły - zacznij z niego korzystać, bo stoisz w miejscu

2
Januzi
Były pracownik
@@januzzi

Nikt mi nie płaci za jak to ująłeś "szkalowanie" Grupy Progres [a szkoda ;-)]. I zgadza się mam parcie na szkło he, he. A kolegów i znajomych mam akurat, więc tu kulą w płot strzeliłeś Pan. Przyjaciół b. niewielu też znajdzie się (zależy co rozumiesz pod tym pojęciem i bynajmniej nie chodzi mi tu o przyjaciół z Facebooka z którego korzystam sporadycznie ostatnio). I na koniec zapewniam, że żaden z moich znajomych czy b. kolegów ze studiów nie pracuje obecnie w Grupie Progres. Są na rynku inne: normalne agencje pracy tymczasowej dla których można pracować. Miłego weekendu Ci życzę.

Renata
@Januzi

Co masz na myśli pisząc: w czasie wolnym odrabiasz zaległości w Progresie? Czy firma wymaga pracy po godzinach jeżeli nie wyrobimy się ze swoimi zadaniami? Jeśli tak, to czy te nadgodziny są płatne?

Betty
Były pracownik
@Renata

To i znaczy, że w prace czasem jest taki zawrót głowy, że po prostu fizycznie nie masz czasu na zrobienie pewnych rzeczy...Potem pod koniec dnia Ci mówią, że masz na jutro zrobić ok 200 umów, lub aneksów do umów, lub innych pierdół... To przychodzisz do domu, siadasz i robisz do 21-22godz...Tylko że jak potem wspomnisz kierownictwu, że pracowałaś w domu do 21-22godz i coś ci się za to należy, to dostaniesz nie pochwałę, że straciłaś swój czas, zamiast spędzić go z rodziną, a opierdol i będziesz wyzywana od oszustów, że po prostu chcesz naciągnąć na kasę, no i oczywiście Ci nikt za te nadgodziny nie zapłaci...Bo przecież nikt ci nie kazał robić tego w domu. Masz to zrobić nie na nadgodzinach w domu , i nie w pracy, bo w pracy nie ma czasu tego zrobić... Taki oto paradoks...

Była
Były pracownik

Nie pracuję tam już jakiś czas, ale utrzymuję kontakt z byłymi współpracownikami i wiem, że w firmie nic się nie zmienia.(usunięte przez administratora)W tej firmie złożenie wypowiedzenia przez pracownika jest traktowane jako zdrada i od razu jesteś stawiany w złym świetle, mimo że jeszcze dzień wcześniej zapewniali o twojej niezbędności dla firmy. Z kolei gdy to firma zwolni pracownika wtedy wszystko jest w porządku. Firmy nie poznaje się po tym jak wita, ale jak żegna pracownika , o czym sama się przekonałam.(usunięte przez administratora)Firma jest może dobra na początek kariery i zdobycie pierwszego doświadczenia, jednak na dłuższą metę tam nie da się pracować(usunięte przez administratora)

Renata
@Była

Wspomniałaś, że firma Grupa Progress będzie dobrym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia, a na odbycie stażu? Czy miałaś kontakt z kimś korzystającym z takiej możliwości w tej firmie- czy można z takiego stażu "dużo wynieść"?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Progres Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Grupa Progres Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.