Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Renata

W zeszłym tygodniu Grupa Progres poszukiwała pracownika na stanowisko Pomocnik na magazynie. Oferta już nie aktualna- czy ktoś z Was wziął udział w rekrutacji? Czego oczekiwali od kandydata?

P.

W tej firmie prawie każdy ( mówię prawie, bo nie każdy ) kierownik oddziału stosuje mobbing . Ludzie powinni to zgłaszać . W żadnej innej firmie nie widziałam tyle nienawiści i wrogości wobec ludzi.

szarlotka
@P.

Bo każdy kieras biura i regionalny - dbaja o swoj interes, a jak cos nie idzie wyzywaja sie na podleglych pracownikach.... nie mowie juz o tym jak jedna z Pan kierownik - (usunięte przez administratora) osiągnela regionalnego, krotkie mini spodniczki i obcasy zrobily swoje. (usunięte przez administratora).

Tadam1

Jedna z najbardziej fałszywych osób jaką znam, a to że kierownicy oddziałów włażą jej w cztery litery jest prawdą. Zresztą... Ci kierownicy wcale nie są lepsi

@Tadam1

Zgadza się, ale Ona to ostatnia tam. Zgasi światło. Nigdzie indziej nigdy nie pracowała, a w Progresie zrobiła zawrotną karierę idąc po trupach. Wredna wyrachowana osoba. Żadnych norm etycznych byle kasa zgadzała się na jej koncie.

@Były pracownik

Miałem przyjemność współpracować z tą ,, Panią " i nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu i przede wszystkim taktu, mimo rzekomych tylu lat w firmie.

Nigg
@Były pracownik

@byly pracownik - o kim mowa?

Progres-gówno

Dostałam PIT z tej firmy-krzak . Dostając wypłatę , nawet nie minimalną krajową , nie został mój przychód opodatkowany , nigdzie nie zostałam zgłoszona , same zera . Po próbie kontaktu oczywiście żaden oddział w całej Polsce nie odebrał mi telefony hahah Tragiczna firma Tragiczne wypłaty Tragiczna centrala Tragiczne szefostwo Omijać ! P.s Ukraińców (usunięte przez administratora)

NICK

Jako były już pracownik tej firmy - krzak potwierdzam to co napisali poprzednicy: Fluktuacja pracowników na poziomie 100% w ciągu roku - dotyczy również managerów. Fatalne zarobki - na poziomie najniższej krajowej., brak sprzętu do pracy - telefonów komputerów. Benefity to jakiś żart - pełna odpłatność. Firma, która się zwija.

KWP

No to wtedy pretensje do wyższego kierownictwa, a nie do ludzi...

RR

Я застерігаю вас від роботи в цьому агентстві - особливо українців, які особливо вразливі до діяльності цього агентства. Не лякайтесь і уважно читайте договори. YA zasterihayu vas vid roboty v tsʹomu ahent·stvi - osoblyvo ukrayintsiv, yaki osoblyvo vrazlyvi do diyalʹnosti tsʹoho ahent·stva. Ne lyakaytesʹ i uvazhno chytayte dohovory.

Regres

Jako ich były pracownik, mam nadzieję, że w końcu ta agencyjka zbankrutuje lub, iż dobiorą się do nich odpowiednie instytucje jak PIP i ZUS. To co wyprawia "prezes" i ten jego pomagier to jeden wielki skandal. Firma prowadzona w stylu wczesnych lat 90 - tych. Nie dziwne, że tracą klientów i nastawieni są głównie na żerowanie na Ukraińcach. Ale i to się powoli kończy bo ludzie widzą z kim mają do czynienia i opinia się rozchodzi.

Problem

Wlepiaja kary za karą wielka ściema Moderatorzy kasujązłe opinie wystarczy na go work kupic abonament za srednio 400 pln wiec go work nie jest odpowiednim miejscem na opinie bo złe kasują dajac oszustom mozliwosc wybielenia sie NIE POLECAM bede rozysłał info do ich klientów

Negatywna
 Problem

Bardzo wiele niekorzystnych wypowiedzi o tej pseudoagencji jest kasowana na wniosek właścicieli.

@Negatywna

@Negatywna Sama prawda. Zatrudniają chyba cały sztab cenzorów jak w czasach słusznie minionych (czyt. PRL-u) obecnie nazywanych dla niepoznaki moderatorami. A kontrolę nad ich pracą sprawuje sam Szanowny pan Prezes [Pan specjalnie z małej litery ;-(]. Moderatorzy z serwisu GoWork też często usuwają wypowiedzi (mi 3 dotychczas usunęli a nie zawierały przekleństw ani nie nawoływały do nienawiści jakiejkolwiek).

BH
 Problem

Przestrzegam przed pracą w tej agencji - zwłaszcza Ukraińców, którzy są szczególnie bezbronni wobec działań tej agencji. Nie dajcie się zastraszyć i dokładnie czytajcie umowy.

Były

Czy w tej firmie pracuje jeszcze ktoś kompetentny ? Nie sądzę , bo zostały same (usunięte przez administratora) , co dla paru stówek premii i awansu na wyższe stanowisko zrobią dosłownie wszystko . Tak dużej rotacji chyba w żadnej firmie nie widziałem .

Rafraf
@Były

Hehehe jakia premia i jaki awans??! Bladam Cię.... W tej firmie to pojęcie względne.... Tylko się dojeżdża ludzi jak dzikie osły dokładając ich co chwilę nowych obowiązków i czekając na natychmiastowe rezultaty.... W ramach bonusa... MOGĄ Cię co najwyżej wykończyć się PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE

Była
@Były

Dzień wolny, którego nie ma kiedy wziąć bo non stop jest dużo roboty.

@Była

@Była Za chwilę kierownictwo Grupy Progres wymyśli dzień wolny w święto państwowe lub kościelne gdy i tak dzień wolny jest (przynajmniej dla tych co pracują w ramach umowy o pracę) he, he ;-( Nowa filozofia tej firemki powstaje jak widać.

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa Progres Sp. z o.o.?

@Pytanie

@Pytanie Wszystko zależy od danego stanowiska pracy o którym myślisz. Słyszałem, że jeszcze przed pandemią na szeregowym stanowisku konsultanta w oddziale prawie nikt nie wychodzi równo o godz. zakończenia obsługi klienta (16.30 kiedyś; teraz chyba 16.00). Dopiero 20 - 30 min. od godziny zakończenia obsługi klienta. Praktycznie codziennie tak było (w piątki również). Oczywiście pani dyrektor oddziału nie było już od ok. 15.50. A najlepsze jest to, że nadgodziny w GP są darmowe !!! W zamian firma proponowała dzień wolny lub zniżkę na kartę Multisport.

Tanita
Kandydat

Czy ktoś pracował w Słupsku?? Jakie warunki panują?

Tosia
Kandydat

Byłam na rozmowie w Gdańsku, we Wrzeszczu, posiadam doświadczenie w hr ponad 1rok (pracowałam w konkurencji). Nie polecam firmy, bardzo słabe warunki, słaba rozmowa.

@Tosia

A kiedy byłaś na rozmowie kwal. Tosiu droga ? Pytam z ciekawości jeno. Potwierdzam, że GP to słaba firma. Biorę zlecenia tam tylko w ostateczności (gdy ie ma miejsc wolnych w innych agencjach pracy).

Marta
@Tosia

Grupa Progres nie ma biura we Wrzeszczu.

@Marta

@Marta Od kiedy wiesz, że Progres nie ma biura swego biura we Wrzeszczu (al. Grunwaldzka 99/101 II p.; wcześnie było pod numerem 78/81 III p. - wejście od str. ul. Dmowskiego było). Zawsze odkąd pamiętam był tam oddział GP. Od wybuchu pandemii w poł. III nie widziałem szyldu od str. ulicy. Ale to nie oznacza, że biuro zamknięte. W II mieli remont generalny wnętrz i wciąż działali (2 pokoje z trzech dostępne były dla kandydatów).

@Januzi

Dzień dobry, obecnie Grupa Progres nie posiada biura w Gdańsku. Najbliższe zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Mściwoja 10/4 81-361 Gdynia tel: +48 (58) 354 60 04 e-mail: gdynia@grupaprogres.pl.

Nick K

straszna firma

@Nick K

@Nick K Może GP nie jest straszna ale źle odnosi się do praktycznie każdego: szeregowych pracowników; b. pracowników jako zdrajców, którzy odeszli do zdecydowanie lepiej płatnej konkurencji; zleceniobiorców, których traktuje się gorzej niż bydło za naszą wschodnią granicą (opóźnienia w wypłatach po 2 tygodnie; ucinanie wypłat bod byle pozorem np. brak specjalnego obuwia lub popełnienie jakiejś kar z wykazu kar, który liczy prawie 2 str. A4; zrywanie umów w poł. m-ca; kombinowanie z ewidencją czasu pracy itp.); Ukraińców, których Progres podobno chce nielegalnie zatrudniać (tak słyszałem od kolegi) i płacić im niższe pensje niż Polakom bez obiecanej na początku premii (to kolejny mit) i zleceniodawcom (nagłe zmiany w kontrakcie bez słowa wyjaśnienia). Podsumowując: firma nieprzyjazna wobec wszystkich oprócz kierownictwa w centrali z żenującym kontaktem (wiecznie zajęte telefony konsultantów; pomyłki 1 pani w recepcji - źle przełącza; odp. na e-mail trwa nieraz tydzień). Nie polecam naprawdę nikomu.

Kamilooo

Serdecznie polecam oddział w Olsztynie. Wypłata zawsze na czas,która była podana w umowie. Miła obsługa,zawsze pomocni i pod telefonem (nawet po godzinach pracujących). Często dostawałem podwyżki (choć to zapewne zależy od pracodawcy,od którego pracujemy ). Dla mnie najlepsza agencja w Olsztynie,zapewne tak różnorodne opinie zależą od lokalizacji agencji pracy .

@Kamilooo

Dziękujemy za komentarz. Tym bardziej miło jest nam go czytać, ponieważ dotyczy również naszego klienta. Zapraszamy do dalszej współpracy z olsztyńskim oddziałem.

Markus
@Kamilooo

Chyba sobie kpisz z tą miłą obsłgą :D obrabiają (usunięte przez administratora) jak tylko pracownik wyjdzie z biura poza tym moja koleżanka pracowala w Transcomie wlasnie przez nich (usunięte przez administratora)awsze pierwsza obgadywala ludzi (usunięte przez administratora)

Nikolettta

Wszytsko co zostalo napisane na temat olsztyńskiego oddziału niestety potwierdzam ;/ (usunięte przez administratora)a o szanowaniu osób zatrudnionych szczególnie w Transcomie nie wspomnę. Już lepiej być zatrudnionym przez sam Transcom niz przez te Agncje.

Pracodawca

Bardzo nam przykro, że poczuł się Pan spamowany przez nasze działania. Nie było to naszą intencją. Bardzo proszę o przesłanie e-maila na kontakt@grupaprogers.pl, w którym wskaże Pan swoje dane, które oczywiście usuniemy z wszystkich naszych baz. Proszę o opisanie sytuacji, która Pana wzburzyła, chcielibyśmy w przyszłości nie popełniać takich błędów w komunikacji z naszymi klientami.

Rie

Miejsce, w którym nie szanuje się ludzi. I nie mam na myśli rekrutacji tylko siedzibę firmy, w której miałem "przyjemność" pracować. A najciekawsze są wypowiedzi przedstawicieli w mediach... Wszystko na odwrót od stosowanych zasad i podejścia do człowieka.

@Rie

@Rie Na jakim stanowisku pracowałeś w Centrali GP w Gdańsku (biurowce ALCHEMIA w Oliwie) ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

@Pytanie Zależy jaka rodzaj pracy masz na myśli jakie stanowisko i u jakiego klienta Grupy Progres HR dokładnie. W ogłoszeniu o pracę powinien być umieszczony rodzaj oferowanej współpracy. Jeśli nie ma napisanego konkretnie (np. umowa zlecenie; o dzieło czy o pracę tymczasową) zadzwoń pod podany w ogłoszeniu numer tel. konsultanta; ewentualnie do centrali w Gdańsku gdzie Cię pokierują.

Kombo

Zgadzam się w 100% masz rację.... Niekompetentna koordynatorka biura pani A jest dokładnie taka jak piszesz i tak jak zaznaczyłeś.... Zawsze wszystko zwala na byłych pracowników to już chyba legenda i tradycja w jednym.... Dzięki niej ten oddział to wrak który idzie na (usunięte przez administratora) nikt tam nie chce pracować

Ex.. Tra

Moi drodzy przestrzegam przed paca na stanowisku konsultanta w oddziale katowickim... To istny (usunięte przez administratora)!!!!! Pseudo Pani menago ktora kompletnie nie zna sie na tym co robi nie ma pojecia o wspolpracy z ludzmi juz nie mówiąc o jakimkolwiek zarządzaniu zespołem.... Nie  szanuje czasu prywatnego swoich pracowników poza tym jest arogancka a wręcz bezczelna. W obecności pracowników/interesantow/petentów czy gości biura przeklina i rzuca wulgaryzmami na prawo i lewo! Sprawia wrazenie osoby ktora znalazla sie tam przypadkowo... Ponad to konsultanci muszą sie uczyc sami od siebie bo Pani menago nigdy nie ma czasu - zajeta wiecznym przesiadywaniem na telefonie lub skypie. Jesli nie chcecie byc poniewierani oraz by ktoś w wasz czas prywatny wchodzil bezczelnie z buciorami-nie rozumiejąc sugestii i wyznaczanych granic DO CZASU PRACY unikajcie tej Pani i tego oddzialu jak ognia!!!Moja wspolpraca z tą firma juz sie zakonczyla a co za tym idzie moge przestac juz milczeć. Pani Menago oraz jej przełożony wykorzystują ludzi nie potrafiąc docenic ich wysiłku oraz poświęcenia włożonego w pracę. Wymuszają na pracownikach by sie poswiecali pracy po godzinach czy w weekendy oczywiscie za nie nie płacąc. Uwazaja telefony do pracownikow z każdą (usunięte przez administratora) po godzinach pracy za rzecz normalna. A toksyczna i nerwowa atmosfera wprowadzana przez Panią Menago jest na porządku dziennym!!!

A.
@Ex.. Tra

Widzę, że w każdym oddziale jest to samo... Nieumiejętni kierownicy nie potrafiący rozmawiać z ludźmi uważający się za nie wiadomo kogo... O nieplatnych nadgodzinach nie wspomnę. Też się cieszę, że już tam nie pracuję.

@A.

Myślę ze temu co tam się dzieje powinna sie przyjrzeć Inspekcja Pracy.... Bo kiedy pracownicy zglaszali swoim przelozonym że to co tam sie wyrabia to jest przegięcie to Ci albo to bagatelizowali albo stosowali metody "dojeżdżania" pracowników.

@A.

Tym co się tam dzieje powinna sie zająć Inspekcja Pracy... Przełożeni od dluzszego czasu to bagatelizowali a wręcz "dojeżdżali" pracowników jak tylko się da....

@Ex.. Tra

Piszesz że już tam nie pracujesz i możesz przestać milczeć? Nie stać cię na odwagę pisać pod prawdziwym nazwiskiem lub imieniem? Za plecami i pod przykrywką każdy potrafi oczerniać inne osoby. Pokaż czy stać Cię na tą odwagę !

Kolejny_Były_Pracownik
@Pracownik

Szanowna Pani Kierownik, nawet w odpowiedziach na komentarze byłych pracowników, widac wyraźnie brak jakiejkolwiek refleksji nad tym co dzieje się i działo się w tym oddziale. Wszyscy byli pracownicy tego oddziału i osoby współpracujące z tym oddziałem w formie praktyk, czy zleceniobiorcy, wiedzą doskonale jak wygląda współpraca z Panią i myślę, że te komentarze to i tak mały urywek tego co się w tym oddziale działo. Praca w tej firmie to jeden wielki żart. To nie ma nic wspólnego z HR, a przynajmniej nie w takiej formie jak wiele ludzi, którzy tam zaczynali pracę sobie wyobrażało. To jest zwykła łapanka byle kogo, byle jak i byle szybko. Pracownicy mają robic za najniższą stawkę, najlepiej 24 na dobę i byc szczęśliwymi, że dostali tą wielką "szansę" na rozwój w tej wspaniałej organizacji. Pani kierownik jest osobą, która widzi winę w każdym tylko nie w sobie. Pracę traktuję jak religie a odejście z pracy jako pewnego rodzaju dezercje i zostawienie jej na placu boju. Niskie kompetencje, arogancja, bezczelnosc to cechy, które są w tym oddziale normą. Atmosfera była tragiczna. Zmiany personalne to kolejna stała czesc tego oddziału. Od początku istnienia oddziału konsultant średnio wytrzymuje jakieś 3-4 miesiące, chociaż byli i tacy, którzy pracowali lata - można tylko współczuc. Oddział wiecznie przynoszący straty i tracący uznanie u każdego klienta (o ile kiedyś takie miało miejsce). Myślę, że Pan Prezes powinien zastanowic się mocno nad tym jak prowadzi się biznes na południu Polski, bo z tego co mi wiadomo oddziały południowe to jedna wielka strata i co chwilę jest albo okrajanie składu, albo zamykanie oddziałów np. Wrocław. Żenujące pomysły przełożonego Pani kierownik, który jest człowiekiem absolutnie oderwanym od rzeczywistosci i który myślil, że praca w grupie progres, za najniższą stawkę i po godzinach za darmo, dla każdego jest marzeniem, są podsumowaniem tego śmiesznego miejsca. Jeżeli ktokolwiek planuje swoją przyszłosc z branża HR odradzam marnowanie swojego życia na pracę w tej organizacji. A jeśli ktoś szuka pracy na chwilę i chcę po prostu zarobic bez względu na branże to zapewniam, że ciężko znalezc firmę, która w pełnym etacie zapłaci mniejszą stawkę.

Były Konsultant
@Kolejny_Były_Pracownik

Również pracowałam w jednym z oddziałów w Progres, w Łodzi na Piotrkowskiej. Jakiś czas temu, ale widzę, ze nic się nie zmieniło. Tam gwiazdą była kobieta, którą jedyną zasługą było to, ze potrafiła manipulować pracownikami, aż w końcu odeszła do jeszcze gorszego (.....) do jednej z holenderskich agencyjek. Teraz podobno za nią przepraszają i twierdzą, ze to była jej wina, a nie kultury organizacyjnej. Ale wiem, że zarząd nie miał nic przeciwko i przymykał oko. Jak widzę takie traktowanie pracowników jak opisujesz w progres to standard, bez względu na oddział.

Kapucyn
@Były Konsultant

Dlatego że ryba psuje się od głowy... I Łodzią i Katowicami i Lublinem zarządza jeden kierownik.... Który nie ma pojęcia jak to się robi.... Mało tego mobbinguje i wykorzystuje ludzi.... Przekazuje swoim podwładnym paskudne wartości.... Oni najpierw chloną je jak gąpi podjarani sytuacja a potem sami się tym... Zachłystują.....

@Ex.. Tra

Widziałam taką ofertę i nawet miałam wstępną rozmowę przez telefon. Zastanawiam się, czy ciężko się tam dostać? Minęły już ze 2 tygodnie i nie mam żadnego info zwrotnego... Teoretycznie spełniam ich wymagania... Co prawda widzę, że atmosfera jest prawdopodobnie średnia ale zawsze lepiej mieć pracę niż nie mieć... Mówili, że będę mieć na 100% info zwrotne w sprawie drugiego etapu :/

@ciekawa

@ciekawa Aplikowałaś na jakie stanowisko w Grupie Progres Sp.z.o.o. ? Konsultantki czy nieco wyższe w hierarchii zawodowej ?? Może w ten poniedziałek odezwą się. Konsultantek młodych w trakcie studiów i tuż po podobno wciąż szukają. Zwłaszcza gdy ostatnio osoby kompetentne i pracujące z ponad 2 lata zwolnili z dnia na dzień; młyn musi ciągle mielić nowe dziewczyny na przemiał - inaczej zatrze się.

@Januzi

Przepraszam za użycie słów dziewczyny ale kandydatów płci męskiej do pracy w branży HR na szeregowych stanowiskach jest mało obecnie. Każdy chce być dziś od razu dyrektorem przynajmniej departamentu lub oddziału lub samym prezesem nawet. lub choćby managerem. To o wiele lepiej brzmi w CV niż jakiś tam konsultant. Z biur regionalnych Adecco czy Progresu nieraz po miesiącu lub dwóch nawet odzywają się dopiero. Więc trochę cierpliwości życzę Ci @ciekawa. Taki mają szacunek do swych kandydatów. W międzyczasie szukaj pracy gdzie indziej. A nuż się uda ?

Hm
@Januzi

@Januzi czy Tobie człowieku sie nudzi? Nie masz co ze sobą zrobić? Caly czas tylko biadolisz na tym portalu. Wez sie człowieku do roboty i skończ bredzić, bo czytając twoje komentarze widać, ze nie masz wiedzy na temat tego co dzieje sie w progres.

@Hm

@HM Sam 'weź się do roboty człowieku'. Najlepiej takiej za 10 zł lub specjalnie dla Ciebie za 1 zł brutto/h. Takiej roboty Ci życzę. Ja wykonuję pracę a nie robotę jak Ty. Nieraz w weekendy i święta (tylko te niekościelne, katolikiem jestem). Więc wcale się nie nudzę. I wykonuję swą pracę (mimo wiecznej obawy o zwolnienie z dnia na dzień - na zleceniu jestem) o różnych porach dnia i nocy i nie tylko pon. - pt. jak pieprzone urzędasy (choć mają one i przywileje jak np. bezpłatny parking na terenie urzędu - przyp. UM w Gdańsku czy wysokie odprawy). @Hm Żyjemy w czasach pandemii i związanej z nią niepewności o pracę jeśli nie zauważyłeś jeszcze. A jeśli chodzi o sytuację w GP to faktycznie masz rację: nic nie wiem co się tam teraz dzieje od 12.'19 kiedy to ostatni raz podpisałem z nimi umowę. I naprawdę nie chcę już wiedzieć. Prędzej czy później Progres upadnie (raczej prędzej).

O ironio...<facepalm>
@Januzi

Dla Januzi ewidentnie tragedią byłby upadek Progresu - przecież on żyje tą firmą. Można powiedzieć, że to klasyczny stalker, jedynie odnośnie ogólnie firmy a nie człowieka. (usunięte przez administratora) Szczegółowe opisy i analizy sytuacji, knucie, podejrzenia, ciągłe oskarżenia...To ogromne przeżywanie każdego komentarza, dopowiadanie na siłę swoich wersji, fałszywe przekonania. Chore. Wszyscy wiemy co wydarzy się pod tym komentarzem - zaraz wyskoczy Januzi ze swoim komentarzem. Nie musisz się specjalnie wysilać, odpowiadać hejtem lub wyczerpującym wypracowaniem - porozmawiaj z bliskimi. Człowieku, prawdziwa rzeczywistość jest naprawdę fajna! Wyjmij tego kija i wrzuć na luz, bo aż wylewa się z (usunięte przez administratora)

@Januzi

Już znalazłam pracę ;D W innej firmie. Doczekałam się w progres drugiego etapu ale nie wybrali mnie. Co ciekawe przez telefon pani mówiła, że czasami jazda autem by była ale raczej rzadko a na rozmowie pan mówił jakby miało być inaczej. Tak samo na rozmowie o pracę okazało się, że na początek pół etatu... w ogóle facet żeby zaprosić mnie na drugi etap zadzwonił w sobotę... upierał się że mi wtedy mówił że to jednak pół etatu na początek ale no sorry bym zapamiętała coś takiego... no cóż może innym razem...

@ciekawa

@ciekawa To gratuluję, że zdobyłaś pracę (znaleźć ofertę pracy może każdy kto potrafi obsługiwać Internet ale postarać się żeby akurat Cię wybrali to już sztuka). A to, że w progresie (jak i w Grupie Adecco co innego mówią przez telefon (słodkie bajki) a co innego na rozmowie kwal. to standard. Nie przejmuj się. Podobno warunki pracy, które oferują mogą zmienić się u niektórych pracodawców nawet na etapie wdrożenia (w ciągu pierwszych 2 tygodni / m-ca od zatrudnienia). Świadczy to tylko o poziomie wiarygodności niektórych klientów ww. agencji (nie zawsze po str. agencji jest błąd). A to, że rekruter zadzwonił w sobotę to akurat nic dziwnego (niektórzy do pt. do godz. 17.00 nie 'wyrabiają się'). Jak zadzwonił do ok. 15 / 16.00 to OK. Później bym nie odbierał.

@Januzi

Dziękuję:) Przyznam, że mimo, że rekrutowałam prawie 3 lata to gdy jestem kandydatem to tracę głowę. Naprawdę jest to dla mnie stresujące przeżycie. Zyskuje raczej przy bliższym poznaniu :) To co piszesz nie brzmi zbyt fajnie. Wiem jak to jest z tymi sobotami, chociaż sama rzadko to praktykowałam, wydaje mi się, że jednak nie jest to zbyt częste mimo wszystko. Mam wrażenie, że ktoś tutaj jednak na go work zerka bo ja napisałam mój pierwszy komentarz właśnie w piątek a dzwonili następnego dnia. Może zapomnieli o mnie? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Progres Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.