Intermundia

Gdańsk

Opinie o Intermundia

Leszek

2 lata wyjazdów do Norwegii z Intermundia i nic złego nie mogę powiedzieć. Pieniądze zawsze na czas. Zyczylbym sobie by każda Agencja pracy tymczasowej pracowała tak jak oni. Ogólnie firma godna polecenia

były

oviedo hiszpania za wszystko płacisz tego nie powiedzą mieszkanie woda prąd dojazdydo pracy pociąg i autobus po 10ciu godz tyrki tragedia .....ale jak ktoś chce ?? nie polecam

Jan
@były 05.06.2017, 10:31

Intermundia nie działa w Hiszpanii i nie potrąca za noclegi lub wyżywienie - ewentualnie to drugie jest we własnym zakresie.

karol
użytkownik zarejestrowany

Cały czas można się do nich dostać jak doszedł jeszcze outsourcing to już w ogóle w ciemno można cv wysyłać

monter

Jest tak potrącają ci co 2 tygodnie prawie 2500nok i nic z tego ubezpieczenia nie masz fakt za szpital nie zapłacisz ale za chorobowe też nie dostaniesz i na bez robotne też ci się nie należy a co do pieniędzy to musisz wiecznie sie prosić o zaliczkę bo mieszkasz w norwegi i tam się żywisz a wypłatę dostajesz w zł na polskie konto. Każdy ci powie że najgorsze co może być to wyjazd przez polskiego pośrednika.

Pitrek

Może nie zasłużyłeś :) Ja jeżdzę z nimi od roku do Bergen - płcą co 2 tygodnie jak otrzymują kasę od kontrachenta (a nie jak inni raz w miesiącu). Może i mogli by płacić jakieś premie czy coś ale nie ma co narzekać.

Nie polecam tej firmy!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Intermundia - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intermundia