Opinie o Swift Software Development Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Swift Software Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Swift Software Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swift Software Development Sp. z o.o. w Katowice

były praconwik B2B

Prowadzenia projektów nie ma żadnego. Organizacyjnie dramat. Dodatkowo firma spóźnia kilka miesięcy z wynagrodzeniami dla programistów zatrudnionych na B2B. Właściciel nie odpowiada na maile i telefony. Ma gdzieś że ktoś musi zapłacić VAT od wystawionych faktur oraz odprowadzić podatek. Kompletny brak poszanowania drugiego człowieka. Pieniądze przelewa "ekspresem" codziennie ale chyba coś tam się wykoleiło po drodze, bo jak do tej pory nic nie przyjechało (może nie zdążyło wyhamować?) Faktury oddane do windykacji a sprawa przekazana do sądu. Na umowach o pracę wygląda to podobnie. Co miesiąć opóźnienia rzędu 20-30 dni. Omijać szerokim łukiem spółkę SWIFT oraz powiązaną z nią SWIFT SOFTWARE DVELOPMENT i MEDCHART. Łaczny dług tych spółek sięga kilku milionów (informacja bezpośrednio z windykacji) a właściciel jest osobą totalnie niewiarygodną i nieuczciwą.

były praconwik B2B Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Pracodawca uczciwy i rzetelny, do którego można się zgłosić z każdym problemem. Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia, a o podwyżkę "nie trzeba się prosić" . Realizowane projekty są ambitne i dedykowane dla dużej ilość klientów. Wszystkie pomysły są dynamicznie wdrażane opierając się o opinię zespołu. Co do technologii właściciel pozostawia wybór zespołowi. Młody dynamiczny zespół posiada ogromny zasób wiedzy, która ciągle jest poszerzana, dzięki szkoleniom, eventom finansowanym przez firmę. Atmosfera w pracy jest luźna i koleżeńska co sprawia iż praca staję się bardzo przyjemna.

Paulina Nowy wpis

Brzmi miło, a dasz znać o jakich eventach tutaj mowa? Jakie odbyły się ostatnio?

Katarzyna Nowy wpis

Wszystkie pomysły zespołu są wdrażane dynamicznie... hahahahaha że co? A ile razy trzeba było zmienić układ strony, projektu, grafiki bo coś szefowi się nie podobało, ale nie potrafił doprecyzować co? XD oj tak, zespół jest bardzo dynamiczny bo ciągle się ludzie zwalniają i zatrudniają nowi. Eventy czyli wypady na piwo były ok ale fakt że ciągle się opóźniały wypłaty, szef był chamski i arogancki, było powodem że dużo ludzi odeszło.

Bardzo niepoważna firma. Brałem udział w rekrutacji, wykonałem zadanie rekrutacyjne w Listopadzie i 0 odpowiedzi od nich.

Łucja
@Kandydat

Ale długo :O Co za strata czasu. Jak można tak robić. Mam nadzieję że zadanie chociaż nie było bardzo czasochłonne?

Kira

Wszyscy pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę - nie lubimy "śmieciówek".

Paulina
@Kira

A co złego widzicie w śmieciówkach? Tzn., oczywiście oprócz samej potocznej nazwy. Trudno byłoby się rozliczać po prostu w firmie?

@Paulina

Śmieciówki nie regulują wszystkiego tak dobrze, jak umowy o pracę :) Natomiast, jeżeli ktoś bardzo chce być zatrudniony na umowę o dzieło/zlecenie - jest to również możliwe. Po prostu preferujemy umowę o pracę.

Paulina
@Kira

A przy braniu zlecenia możliwe jest ustalenie pewnych form zabezpieczających obydwie strony? Po uzgodnieniu oczywiście. Bo raczej chodzi mi o takiego typowego freelancera co uop się wziąć zbytnio nie chce

Brałeś udział w rekrutacji do Swift Software Development Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering

Na jakie wsparcie w Swift Software Development Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kira

Jak najbardziej, nie ma problemu z pobraniem l4, urlopem macierzyńskim czy wychowawczym :)

Małgosia

Witajcie, na pracuj.pl pojawiła się oferta pracy jako „asystentka zarządu” czy ktoś może wypowiedzieć się na temat takiej współpracy w tej firmie? Pozdrawiam

Jak szefostwo w Swift Software Development Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

bardzo nieprofesjonalnie i nieetycznie. myśląc, że za zamkniętymi drzwiami się nie słyszy epitetów na swój temat, które doprowadzają do płaczu, to się jest błędzie

Lili

@Marta czyli z małym doświadczeniem się załapię tutaj, ale i pensja będzie słaba?

@Lili

Prywatnie na pensję nie narzekam - a przyszłam z doświadczeniem zerowym, z zupełnie innej branży. Warunki poznasz na rozmowie kwalifikacyjnej - jak wszędzie, jeżeli ci nie będą odpowiadały to wystarczy zrezygnować z dalszej rekrutacji.

Beata
@Kira

To bardzo ciekawe, że udało Ci się zdobyć pracę w Swift Software Development bez żadnego wcześniejszego doświadczenia, możesz napisać, w jaki sposób pracodawca wdrożył Cię do pracy na stanowisku? Otrzymałaś jakieś przeszkolenie poszerzające kompetencje?

@Beata

Przede wszystkim otrzymałam przeszkolenie stanowiskowe, prowadzone przez moją poprzedniczkę. W późniejszym czasie zostały mi zaproponowane dalsze, profesjonalne szkolenia, za które zapłaciła firma. Zawsze też słyszałam, żeby przychodzić z propozycjami kursów - nigdy nie miałam problemów z uzyskaniem finansowania na rozwój zawodowy, wręcz spotkałam się z pełnym wsparciem ze strony szefa.

Elżbieta
@Kira

Cześć Kira, czy mogłabyś opisać mi jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w Swift Software Development? Czy po niej były jeszcze jakieś kolejne etapy rekrutacji?

Czy często w firmie Swift Software Development Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kira

W firmie jest zawsze możliwość rozwoju. Wszystkie zmiany stanowisk wymagają po prostu podejścia do szefa i rozmowy. Jeżeli będzie to konieczne, to zaproponuje szkolenia :) Przed rekrutacją zewnętrzną zawsze brani są pod uwagę obecni pracownicy.

Dominik

A może trzeba zaakceptować, że nie mając odpowiednich umiejętności? Firma jak najbardziej ok,więc polecam pracę.

@Dominik

skoro sam szef zatrudnia - jak to okreslil "ludzi z niskim doswiadczeniem, bo za specjalistow trzeba placic" - to powinien miec pretensje do siebie :) plus wielce wszystkich chwalil ze maja dobre "portfolio" i wiedze. a tak to potrafil sie wydrzec bezpodstawnie na roznych ludzi - czy to po studiach, czy to nowych, czy to na kilkuletnich pracownikach czy przyjaciolach. raz byl nawet chlopak ktory popracowal 3 dni bo to nie byly warunki dla niego

polecam omijać szerokim łukiem tą firmę, w której tylko można się najeść stresu i niskiej samooceny. szef jest chamski, arogancki i nie przyjemny, potrafi się drzeć bez podstawnie i obrażać pracowników, zamiast na spokojnie porozmawiać. on wie wszystko najlepiej i człowiek musi trafić w jego wizję, bo inaczej można poprawiać swoją pracę dziesięć tysięcy razy bez skutku. zatrudnia za niskie pieniądze, a stałych kilkuletnich pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) rzucając im ochłapy. co miesięczne problemy i opoźnienia z wypłatą. zero nowych projektów, zero rozwoju. ludzie przychodzą i odchodzą. biuro obskurne, brudne, zaniedbane i śmierdzące. sprzęt do pracy nie dostosowany w ogóle do niej. i brawa dla firmy która usuwa nie korzystne opinie na jej temat...

Magdalena

Pracodawca daje szanse rozwoju pracownikom na szczeblu seniorskim, ale stawia też mocno na juniorów, którzy mogą się tutaj sporo nauczyć. Atmosfera w pracy otwarta i kumpelska. Myślę, że każdy ma szansę się tu odnaleźć. Chcę jeszcze dodać, że Swift to pracodawca odpowiedzialny za swoich pracowników (wyrozumiały dla różnych sytuacji życiowych).

@Magdalena

Czy na stanowiskach juniorskich w Swift Software Development można liczyć na dobre wynagrodzenie? Jestem też ciekaw czy firma gwarantuje jakieś benefity pozapłacowe, powiesz mi coś na ten temat?

Radek

Dobry pracodawca. Ma ambitne plany, co sprawia, że praca jest ciekawa i pełna wyzwań. Oferuje też całkiem niezłe możliwości rozwoju, szkolenia i wyjazdy na konferencję branżowe. Wynagrodzenie też nie stoi w miejscu, a o podwyżki nie trzeba toczyć wielogodzinnych batali negocjacyjnych. Jest też kilka fajnych bonusów pozapłacowych. Najważniejsze jednak, że firma jest uczciwa wobec swoich pracowników, a atmosfera, która w niej panuje naprawdę motywuje do pracy. Jedno z lepszych miejsc w jakich pracowałem.

Dość prymitywny właściciel firmy który ma niewielką etykę pracy i niewłaściwe kontakty z pracownikami. Zatrudnia za niskie pieniądze, niska kultura osobista, natomiast wymaga jej od swoich podwładnych. Nie polecam, spokojnie można znaleźć lepsze i większe firmy w regionie.

Łukasz

Pracodawca uczciwy i inwestujący w kadrę pracowniczą. Realizujący ambitne projekty dedykowanego oprogramowania dla swoich klientów. Dynamicznie rozwija swoje pomysły, opierając je o doświadczenie i opinie zespołu. Nigdy nie pozostawia pracowników z ich problemami, całkowicie angażuje się w działanie rozwijanych projektów. W każdym momencie można liczyć na jego wsparcie, zarówno materialne, jak i merytoryczne. Wielkim plusem tej firmy jest awans (lub podwyżki pensji), nigdy nie musiałem rozpoczynać negocjacji, właściciel zwykle pierwszy wychodzi z inicjatywą.

Zostaw merytoryczną opinię o Swift Software Development Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Swift Software Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swift Software Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swift Software Development Sp. z o.o.?

Swift Software Development Sp. z o.o.

Swift Software Development Sp. z o.o.