Go-Trakt Usługi Transportowe Bogusław Turczak

Łódź

Opinie o Go-Trakt Usługi Transportowe Bogusław Turczak

gang albani

firma go trakt? non stop sa ogloszenia bo nikt nie chce tam robic. slaba kasa a wymagania jakby sie 4000tys zarabialo? O poszanowaniu nie wspomne. Juz teraz sami emeryci pszychodza ale i oni maja swoi rozum. ludzi za smieci maja i parobkow, liczy sie tylko kasa. DNO?

PODEJŚCIE DO LUDZI WEWNATRZ FIRMY JEST STRASZNE!!!!!!NIE POLECAM TEJ FIRMY-OMIJAJCIĘ JĄ Z DALEKA.....

Zostaw opinię o Go-Trakt Usługi Transportowe Bogusław Turczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Go-Trakt Usługi Transportowe Bogusław Turczak