Allmendinger Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwajcarsko-Polskie

Łódź

Opinie o Allmendinger Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwajcarsko-Polskie

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w Allmendinger Sp. z o.o. o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

jajestemnumerem19

żadnych opinii? wszyscy chyba szczęśliwi, że nie ma roszczeń ze strony pracowników :) Druga strona medalu to zastraszeni :D

Zostaw opinię o Allmendinger Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwajcarsko-Polskie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allmendinger Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwajcarsko-Polskie