Opinie o Medax-Trans s.c. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Medax-Trans s.c., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medax-Trans s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medax-Trans s.c. w Łódź

Mateusz Nowy wpis

Nie szukają może lekarzy ?

Grzegorz Nowy wpis
@Mateusz

nie wiem czy szukają lekarzy ? po prostu skontaktuj się z nimi

Greg-1 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Klient

widzę,że ostatnio nikt nie wypowiada się na temat tej firmy - Czy została zamknięta ? czy raczej boicie się wyrazić opinię - sądzę, że się boicie bo cisza...... Moglibyśmy trochę "rozruszać" te opinie - Jeśli tak uważasz podziel się informacją - to dla wielu osób jest bardzo ważne. Nie bój się napisz. Bardzo proszę napisz co masz na myśli i podziel się z innymi. Będę wdzięczny bardzo

Wojtek

@martin dlaczego tak uważasz ?

POSZKODOWANY Nowy wpis
Klient
@Wojtek

witam wszystkich serdecznie. aktualnie zbieram opinie na temat pseudo Firmy MEDAX TRANS - proszę o pomoc w tej sprawie. Temat jest naprawdę poważny. czy możecie mi pomóc. ? głównie chodzi o sprzęt w karetkach, ich ogólną pracę w dezelowanych karetkach. Czy jeździ tam jakiś lekarz ? proszę podeślijcie jakieś rzetelne informacje.

Martin

To są ludzie którzy chcą się dorobić na czyimś nieszczęściu i mają z tego wielką radość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Martin

Pracowałem tam prawie dwa lata

a sem joo

Witam. Kilka słów o pseudo firmie. Na wstępie zacytuję typa który tam już jak on sam mówi "pracuje trochę czasu. Szefa jako lekarza nie dopuścił bym żeby mi jedzenie do łóżka podawał będąc w szpitalu" Moje skromne zdanie, firma dno. Samochody to złom z niemieckiego szrotu. Po 20 lat i więcej. Social dla "zespołów wyjazdowych" jak w schronisku dla bezdomnych albo w monar-ze. Bród smród i malaria. Boss firmy burak, (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pieniędzy nie płacą po 2 miesiące. No i chłoptaś od grafików. Kręt, oszust, kłamca i czopek. Do (usunięte przez administratora) pseudo lekoszowi wchodzi bez wazeliny. Pozdrowienia dla "panów"

Anamaryja
@a sem joo

????????????????????

mercedes
@a sem joo

Tam jest tragedia- brud, kiła i mogiła.W pokojach personelu po prostu śmierdzi (usunięte przez administratora)- nie wiem czy coś sobie zakończyło życie pod podłogą, czy po prostu jest tam taki syf.kibel,prysznic- masakra. Na tym się oszczędza?

JĘdrek

Jakie tu warunki pracy dla ratownika medycznego ? I jaki stan karetek, co posiadają?

jon
@JĘdrek

tragedia, stare karetki, wiozą menela na izbę a za chwilę bez dezynfekcji wiozą nią dziecko

Julia
@jon

@jon, nie wiem, czy piszesz jako pacjent, a może jako pracownik Medaxu? Jeśli to drugie, proszę, podziel się wiedzą o zarobkach ratowników i kierowców w tej firmie. Pytam, bo na ich stronie jest oferta zatrudnienia, ale nie zawiera warunków. Może dowiem się od Ciebie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Medax-Trans s.c.?

Zorro
@Pytanie

Nie

dorota1

Z całego serca nie polecam z korzystania z usług tego transportu!!! Nie wykwalifikowany personel medyczny,tragicznie wyposażona karetka,wysoka cena nie adekwatna do wykonanej usługi.....

Cezary

@Nowy To jest forum pracownicze więc z pewnością nie jest to odpowiednie miejsce.

Nowy

Poszukuję osób poszkodowanych przez ta firma

Witold

Działalność firmy Medax-Trans obejmuje: transport sanitarny i medyczny, wizyty domowe internistyczne oraz zabezpieczenia medyczne imprez masowych. Z ich usług korzystają szpitale, placówki medyczne oraz firmy ubezpieczeniowe. Na stronie http://www.medaxtrans.pl/praca.html pracodawca jest zainteresowany podjęciem współpracy z lekarzami, ratownikami medycznymi i kierowcami pojazdów uprzywilejowanych. Od dłuższego czasu nikt zatrudniony w firmie nie wypowiadał się w tym wątku, więc proszę Was o większą aktywność.

Ratownik Medyczny

Jednym kursem wieziemy zawszonych, śmierdzących pijaków na izbę wytrzeźwień, a następnie tą samą karetką jedziemy na oddział onkologiczny i wieziemy chore dziecko. Następnie wieziemy narkomana chorego na Hiv i zawracamy po chore dziecko onkologiczne. To wszystko tą samą karetką, bez dezynfekcji (raz w roku ją przeprowadzają), zmiany prześcieradeł i kocy. Pracownicy pracujący w tej "firmie" bez książeczki sanepidu. Właściciele mają chorych głęboko w (usunięte przez administratora) najważniejsze żeby kasa się zgadzała. Ktoś powinien się tą sprawą zająć. Z poważaniem Pracownik Medax-trans Moje sugestie dla Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych: Poprawcie warunki przewożonych pacjentów. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć ją.

Anamaryja
@Ratownik Medyczny

I to że utrzymuje małżonka który jest traktowany jak przysłowiowe 0

Co powiecie na temat zarobków w Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

pppp

tak jest wypłat jak nie ma tak nie ma kasy brak z dnia na dzień zostałem bez niczego bez pieniędzy a tu trzeba opłacić dom dać dziecku jeść i z czego ??? firma kr..... ludzie szefostwo ja to w 4 literach człowiek pyta się o wypłatę to jeden do drugiego odsyła wyłączają telefony blokują przychodzące .. i cały czas brak pieniędzy od kilku miesięcy

Oni

(usunięte przez administratora) nie placa po 5 msc pensji ! Sprawe kieruję w dniu dzisiejszym do komornika sadowego i do sadu pracy nie oplacony skladki ZUSowskie

doktorek

Pracuje w tej firmie jako lekarz na zespole S. Praca jak praca, czasami niezły z.......l, ale czasami nocka przespana lub trochę przerw w ciągu dnia. Oczywiście trzeba to lubić, że nie siedzi się za biureczkiem jak w POZ-cie. Kasa może nie na koniec miesiąca tylko w ciągu 2-3 tygodni ale pewna i nienagorsza.

Były doktorek dudek

Panie Piotrze miał Pan to odszczekać, hi, hi

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Medax-Trans s.c. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medax-Trans s.c.
1/5 Na podstawie 1 ocen.