Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych

Łódź

Opinie o Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych

doktorek

Pracuje w tej firmie jako lekarz na zespole S. Praca jak praca, czasami niezły z.......l, ale czasami nocka przespana lub trochę przerw w ciągu dnia. Oczywiście trzeba to lubić, że nie siedzi się za biureczkiem jak w POZ-cie. Kasa może nie na koniec miesiąca tylko w ciągu 2-3 tygodni ale pewna i nienagorsza.

Były doktorek dudek

Panie Piotrze miał Pan to odszczekać, hi, hi

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych