Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Łódź

Opinie o Łódzka Spółka Infrastrukturalna

Pomijając fakt, że 80% osób tam pracujących donosi na siebie wzajemnie i brak szans na obronę i konfrontację w dojściu prawdy. Jest kompletny brak komunikacji między działami. Dyrektorzy albo płaczą (dosłownie) gdy coś nie idzie, albo mają głęboko gdzieś to co się dzieje i obwiniają pracowników lub jednego wybranego z listy nie należących do "partii" bo Ci należący to nawet microsoft office nie muszą znać. Pięknie o mobbingu się tylko mówi i pisze, ale co to jest to mało kto wie w tych kręgach więc się zdarza, nie często, ale jednak. Kierownicy komórek uważają, że są kierownikami wszystkich pracowników, a Twój kierownik Cię nie wybroni bo "kolesiostwo wyższego etatu" jest, a i owszem. Robisz zgodnie z zapisami dokumentów "firmy", sumienie i myślenie zostaw sobie do domu, szczególnie to pierwsze. Nieposzanowanie zakresu obowiązków częściej niż rzadko. To jednak prezes (na którego czasem też ktoś z pracowników doniesie do władz miasta) jest ok i na palcach jednej ręki zliczyć można ludzi "w porządku" to dla lubiących plotki, średnie zarobki i bycie pod ciągłą obserwacją współpracowników, kierownictwa i dyrekcji może być zachętą ????

A jak z wynagrodzeniem? :)

użytkownik zarejestrowany

Najbardziej nie podobało mi się w Łódzka Spółka Infrastrukturalna:

Zostaw opinię o Łódzka Spółka Infrastrukturalna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łódzka Spółka Infrastrukturalna