Opinie o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. w Częstochowa

Wazeliniarz

Szef jest naprawdę dobry dla nieudaczników

@Wazeliniarz

PRAWDA AŻ ZA DOBRY TYLKO INNYM SIE ZA NICH OBRYWA .

Okrutna zła i podła

Osoby które odchodzą z firmy oczywiście wypłatę dostają po 2 miesiącach Żenada Jeśli pracownik w okresie wypowiedzenia się rozchoruje Szef jedzie do lekarza który wystawił L4 aby rozwiać jego wątpliwości

Max

Dla słabych jednostek to nie miejsce e pracy .kazda godzina to szkoła życia mar warto prze to przejść .pozniej już tylko z góry. Czarek

Zofia
@Max

Twój wpis nie mówi zbyt wiele o pracodawcy, zechcesz rozbudować swoją wypowiedź? Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do firmy, co w takim razie jest dla Ciebie największą wadą? Napisz też coś o dobrych stronach, może pracownicy w Arpol mają możliwość korzystania z karty sportowej bądź prywatnego ubezpieczenia?

@Zofia

Nawet obiady dla całej rodziny serwują a po pracy piwo

Kanał plus
@Adam

Puczka nie kasuj komentarzy

Wieczny
@Kanał plus

Juz wciskam Delete

Bożena
@Adam

Takie super benefity tu oferują? W obiadach jest opcja wege może? ;) A tak już całkiem poważnie to powiesz coś o tych benefitach czy dalej będziesz wolał jeszcze żartować? Aktualnie tu pracujesz, tak?

Wieczny
@Bożena

Wszystko jest za samo telefon samochod wczasy

Beata Zabrze

Powiem krótko nie lubię pracować a jeszcze bardziej jak czegoś się ode mnie wymaga ale przez 6 miesięcy czarowałam szefostwo i niezła pensje otrzymałam. No cóż dłużej już się udało ale szkoda .

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. kandydat na stanowisko PRZETWÓRCA RYB ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Betko wszechwiedzącą miałem przyjemność nie przyjemność przeprowadzić Tobie szkolenie i po prostu się załamałem jak można tak być pozbawionym czegokolwiek co służy do myślenia. Jestem szczęśliwy że szef przejrzał na oczy i już CIebie nie ma z nami .Po prostu byłaś zwykłym wrzodem .Jeszcze jedna próba nie podszywaj się za męzszczyne .SZKODA mi tylko TWOJEJ zmieniczki ze się prawie 3 miesiące z TOBĄ męczyła

poprostu Ty jesteś leń Takiej kasy jak w tej firmie dawno niezarabialem poprostu trzeba (usunięte przez administratora) NIE masz odwagi podpisać opini .Ja prowadziwilem TOBIE szkolenie i mam zdanie na Twój temat len .len len i itd to Ty

Witam Pracuje w tej firmie i faktycznie szefostwo jest specyficzne ale kiedy potrzebna była pomoc nie było problemu, zawsze czy radą czy chwilą rozmowy pomagali. Kasa zawsze na czas nigdy nie ma problemów.

Albert
@pracownik

Śmiem twierdzić, że tę opinię napisał sam pan Maciej. Nigdy nie miałem do czynienia z tak słabym podejściem do pracownika. Moim zdaniem nieuczciwość cwaniactwo i wywieranie presji jest porażające. Ani razu nie spotkałem się z tym, by ten pracodawca wypłacił wynagrodzenie na czas..

Roman
@Albert

Czyli co miesiąc płacą z opóźnieniem? Ile zazwyczaj wynoszą spóźnienia?

Albert
@Roman

Kasa wypłacana jest po 20-tym za miesiąc poprzedni oczywiście

obserwator goł

super

admin

Macie doświadczenie z pracodawcą jakim jest firma Arpol S.C. Firma Handlowa Sklep AGD Maciej i Magdalena Puczka ? Co możecie o niej powiedzieć, jaką macie opinię? Twój głos jest ważny, pomóż innym znaleźć dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.
1.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleja Pokoju 10
    42-207 Częstochowa
  • NIP: 5730207526 REGON: 150550454 KRS: 0000268843

Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.