Opinie o GOSDOM w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GOSDOM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOSDOM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOSDOM w Jaworzno

Tomek Nowy wpis
Inne

Czy w firmie pracują obywatele z Ukrainy? Czy każdy ma taką samą stawkę? Od czego zależy wynagrodzenie? Będę Wdzięczny za każdą odpowiedź.

Byla Nowy wpis

Szkoda Twojego cennego czasu żeby poświęcić im 2 godz . To jest jakaś porażka, najpierw trzeba wiedzieć ilu już tam ludzi się przewinęło. Traktuja tam człowieka jak śmiecia ich powinno się oddać do PIPu. Ktoś to powinien nagrać. To jest koszar i nie polecam tam pracy

Filip Nowy wpis
Inne

Czy tak dobrze się pracuje, że nie chętnych do pisania?

johnlocke108 Nowy wpis

To co znów był konkurs na magazyniera?W przeciągu kilku lat bardzo dużo osób się przewinęło przez to firmę jak ja tam pracowałem.Najlepsze jest stanowisko kierowcy tam w przeciągu miesiąca było kilku gości i powtarzał się ten sam scenariusz-mianowicie 1 dzień pojechał na trasę i rezygnował czasami porobił trochę dłużej ale i tak odchodził.Wcale się nie dziwie skoro w trasie w 1 dzień po 11-12 h a wypłata najniższa krajowa.Jeżeli chcecie wiedzieć więcej piszcie na e-mail johnlocke108@interia.pl postaram się odpowiedzieć.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma GOSDOM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
seba

Jak tak jest tam dobrze to dlaczego ciagle sa nowe rekrutację ? Dlaczego w takim małym magazynie nie ma stałej zgranej ekipy ? Samo za siebie mówi. Młoda szefowa może ok ale czemu nie piszesz o starej szefowej , o kierowniczce która jeździ po młodych jak po psie ? Ja w jednym zakładzie pracowałem 15 lat i myślałem ze w tej firmie również długo popracuje , stało się inaczej . Wiec nie mów ze ktoś chce pracować to będzie . Może gdybym był cieluchem i dawał sobie jeździć po mnie jak po psie to pewnie i przerobił bym 3 lata . A młodym rekrutantom wcale się nie dziwię ze uciekają tak szybko. Nie Polecam!!!!

Mlody

Ja tam nie wiem o jakim obozie piszesz. Ja tam pracowałem 3lata i było ok. Wiadomo czasem lepiej czasem gorzej .Wypłata też z czasem lepsza, takze jest mozliwosc rozwoju jak tykko ktos chce pracowac,młoda szefowa ok, zawsze śą się dogadać . Także najpierw popracuj rekrutowany żeby jakaś opinie prawidłowa dał.

Były rekrutowany

Obóz pracy nic dodać nic ująć. Pracownik traktowany jak śmieć !!! Szkoda nawet im poświęcać 1 lub 3 godz naszego czasu.

kuba

Dokladnie tak było w 100 % . To była jakaś porażka a nie praca , ci ludzie nie wiedzą że to nie więzienie i nie chodzimy tam pracować za karę. Słoma im z butów wystaje a ludzi traktują jak śmieci bo otworzyli sobie mały rodzinny interes.

bozena

Tam jest masakra ,nie bez podstawinie przychodzą ludzie do pracy i juz nie wracają ja byłam z kolei chyba 8 . Kierowniczka to jest powalona ciągle robisz źle i chodzi wszystko kabluje szefom a tam nie masz atmosfery normalnej bo tam nie można rozmawiać tylko pracować , tam pracujesz cały czas w stresie bo nie wiesz kiedy ktoś wejdzie i powie Ci ze to źle zrobiłaś, zresztą siedzą i oglądają Cie na kamerze co robisz. Ktoś kto pali fajki to niech zapomni ze przeź 8 godz zapali chodźby 1 .

bozena

Ja tam pracowałam i dla mnie to szok !!! Nie spotkałam się jeszcze z takim trakowanieniem pracownika tylko krzyki, wszyscy wszystko robią źle nic pozytywnego, nie możesz do nikogo nic powiedzieć bo tu się pracuje. 8 godz. Chodzisz jak mrówka wycisnieta każda minuta z Ciebie , sprzatanie kibli i biur nawet jeśli trzeba zostać po pracy żeby skończyć sprzątać. Jak masz rację to i tak jej nie masz ,traktują człowieka jak śmiecia. Jeśli dla kogoś ważniejsza jest kasa niż godność to praca jest dla niego . Powodzenia

elaw0

To musisz najpierw się przyjąć do nich do pracy a dopiero potem komentowac

Pracowałem w tej firmie,to jest tragedia.Pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora)z wynagrodzeniem w wysokości jałmużny.(usunięte przez administratora),stanowczo odradzam.

loretta

niestety ma jedno dziecko i gosposie , która sie nim zajmuje . a w ogóle to odradzam tam prace , traktują pracowników jak śmieci , przerwa tylko 15 min, i to z wielką łaską , najlepiej żeby pracownik zapomniał tam o przerwie . pozdrawiam

gosc

Dokładnie tak było. Takie same pytania miałam na rozmowie. Panią bardziej interesowało to czy mam dzieci, w jakim wieku itp. niż moje doświadczenie. Ta pani jest młodą osobą, pewnie nie mająca jeszcze dzieci, więc nie rozumie i nie zdaje sobie z tego sprawy jak to wszystko wygląda.

Klient

Opinia dotyczy rozmowy o pracę. Nieznajomość prawa nie zwalnia nikogo z niewiedzy a zwłaszcza właścicielkę, która takie rozmowy przeprowadza!!! Skandaliczne pytania dotyczące sytuacji osobistej, czyli stanu cywilnego, posiadanych dzieci, chęci ich posiadania w przyszłości!!! Jawna dyskryminacja!!! Nikt nie ma prawa zadawać pytań dotyczących sytuacji rodzinnej. Proponuję najpierw poczytać Kodeks Pracy, parę ustaw. Przykre, że matka, która ma dzieci nie ma szans na pracę w tej firmie, bo z góry zostaje skreślona. Dla tej firmy nie ma znaczenie wiedza czy doświadczenie.

gosc

beznadzeja

Zostaw merytoryczną opinię o GOSDOM - Jaworzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188