Opinie o EMC / Govena Lighting w Torun

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EMC / Govena Lighting. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMC / Govena Lighting o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMC / Govena Lighting w Torun

Słabe zarzadzanie i rotacje? czy faktycznie tak było? a nawet jeśli to jakie macie podejście do tego teraz? po latach? na stronie jest informacja, że szukają kogoś do kontroli jakości. czy możecie opisać aktualna sytuacje na dziale? jaka jest atmosfera? i jak się zarabia?

WS Nowy wpis

nieprzyjazna firma w kontaktach. kiedyś wyposażyłem dom w prawie dwieście sztuk drogiego osprzętu EMC/Govena, a teraz, po latach, traktują mnie jak osobę przypadkową. żadnej empatii, kontakt obojętny. WS

Ja Nowy wpis

Firma katastrofa, niskie wynagrodzenie płacone nie wiadomo kiedy, (usunięte przez administratora) zastraszanie, zwalnianie, bardzo słabe zarządzanie

Posiadacie jakieś informacje związane z EMC / Govena Lighting? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Pracujesz za dwoch albo i trzech a pensja najnizsza

Magdalena Nowy wpis

Hmm.. a czym jest spowodowany taki natłok obowiązków dla jednego pracownika? Czy pandemia spowodowała jakąś redukcję etatów i dlatego tak jest? Wspomniałeś również o najniższej pensji a jak wiadomo każdy ma inne wymagania więc czy mogłabym się dowiedzieć jaka stawka jest oferowana?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMC / Govena Lighting na stanowisko SPRZĄTACZKA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kros

Czemu firma nie wchodzi w Fotowoltaika.Ogromny popyt ba produkty to premie wysokie dla pracowników i nowe etaty.Czemu śpicie i nic nie działacie w tym temacie?

Jaka umowa obowiązuje w EMC / Govena Lighting podczas okresu próbnego?

Psik

Nie chcesz tam pracowac. Uwierz mi ????

exanonim

Także pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat aż nadszedł czas rozstania :) Dziwi mnie tylko jedno, że pracodawca zwalnia ludzi, którzy naprawde lubią to co robią, mają chęci do pracy i wiedzą co z czym, a zostawia ludzi zupełnie nie kompetentnych na ich stanowiska nie mające zupełnie pojęcia co i jak i posługujących się innymi. Teraz co się porobiło to przechodzi wszytskie pojęcia, mnogo "normalnych" ludzi pozwalniano reszta sama zrezygnowała i został tam sam szajs. Pytanie podstawowe do zarządzających firmą: Czym się kierują przy zwalnianiu? Zarobkami? Kulturą osobistą? Czy umiejętnościami? Jeśli zarobkami to Ci z największą sumą zostają, jeśli kulturą to pełno jest osób do wyj3bania i to nawet z paragrafu, umięjętnościami? to ich chyba nikt nie zauważa bo lecą starzy "wyjadacze" a zostają pionki bez umiejętnego myślenia. Brak słów!

I
@exanonim

Identyczne podejście do pracowników jak w neonica Polska. Co się dzieje z branżą oświetleniową w tym kraju?

Ktos
@exanonim

Lata mijaja, a jak to czytam, to mam wrażenie, ze nic sie nie zmienilo. Oprocz wlascicieli i prezesow. Podejscie do ludzi takie samo

torunianin

Witajcie, Chciałem Was przestrzec przed pracą w firmie Govena. Powodem dla którego piszę ta opinie jest fakt w jaki sposób traktuje się pracowników. Jeśli chcesz mieć płacone wynagrodzenie z opóźnieniem nawet 20 dniowym, a w rezultacie nie wiesz czy firma się nie zamknie i mieć wrażenie że pływasz na statku który jest *tratwa* to zapraszam.

Ktos
@torunianin

Zgadza sie. Atmosfera fatalna. Pensja opozniona. Brak szacunku do ludzi. Mobbing w biurze. Zwalnianie pracownikow przed okresem ochrony. Kto moze, sam stamtad odchodzi.

Tom

Dzień dobry. Mogę prosić o zamieszczenie warunków pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego ( jaka jest podstawa wynagrodzenia, jak wygląda system premiowania, jakie auto). Będę bardzo wdzięczny za aktualne dane.

Beata
@Tom

Witam brak wolnych etatów ale proszę śledzić informacje . W związku z dynamicznym rozwojem taki stan może się zmienić . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie jest temat do poruszania na forum to jest opcja bardziej indywidualna . Dodam że na toruńskim rynku pracy jesteśmy jedną z bardziej konkurencyjnych Firm zatrudniających Torunian . Osoby poszukujące pracy składają CV .

Klient

Firma beznadziejna we współpracy. Żadnej dbałości o klientów. W szczególności stałych klientów niewspółpracujących od kilkunastu lat. Zatrudniają nieodpowiednich doradców którzy swym działaniem powodują tylko zły PR. Po wielu latach współpracy zrezygnowałem bo nie ma z kim rozmawiać. Zakładają sprawy sądowe o zaległości w wysokości kilkunastu złotych zamiast rozmawiać ze swoimi kontrahentami wyjaśniając sprawę. Jednym słowem Złodziejskie postępowanie. . Żenada . Nie polecam.

@Klient

Z tego co piszesz nie jesteś zadowolony z obsługi klienta. Firma zajmuje produkcją elektroniki i oświetlenia. Możesz napisać na czy dokładnie polegała współpraca? Chętnie dowiem się szczegółów.

ktos
@Piotr

dlaczego podejrzewa Pan ze osoba jest niezadowolona z "obsługi klienta"? wyraźnie widać, że chodzi o windykację zaległych należności od tego klienta. Jeśli ktoś nie płaci, to nie może później oczekiwać, że firma wiecznie będzie traktować go pobłażliwie i ma prawo stracić do niego cierpliwość.

Mariusz
@Klient

Zgodze się z Panem w 100%. Byłem klientem firmy i nigdy wiecej; obsługa nieprofesjonalna. Ciągle przekładane terminy realizacji zamówień i brak znajomości tematów elektronicznych. Szkoda bo branza oświetleniowa ma wielki potencjał. Obecnie kupuje zasilacze w innej firmie.

Jak rozwija się sprawa importu samochodów elektrycznych? Samochody posiadają już homologację?

Czy EMC / Govena Lighting ma ściśle ustalone godziny pracy?

gosc

tak

Norbert

Nie zawsze jest z górki. Czasami jest wolniej ale w sumie to dobra firma!Więcej optymizmu!!

Z tego co zauważyłem, to spółka powoli się zwija. Mieliśmy wcześniej zajmować się importem samochodów elektrycznych z Chin, ale ten biznes przystopował. Ostatnio spółka odstąpiła od umowy na dofinansowanie centrum badawczo-rozwojowego. Na chwilę obecną nie mogę nic pozytywnego powiedzieć o spółce, niestety.

Dariusz

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Dominika

@ja, czy pracujesz tam? Może chciałabyś nam coś więcej na temat tej firmy napisać? Aktualnie na stronie internetowej są nowe oferty pracy, które znajdziecie pod adresem http://govena.com/pl/kariera/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was brał może udział w rekrutacji?

@Dominika

Ja brałem, byłem tam na początku miesiąca i gadałem z panią prezes, ale firma chce porozmawiać ze mną jeszcze raz. Podczas rozmowy nie zadawano żadnych technicznych pytań, a pani prezes skupiła się głównie na narzekaniu na swoich pracowników...

qazek

I co chcesz pójść na 2 rozmowę gdy zakapowałeś prawdziwie lub kłamliwie na Panią Prezes ? Nadajesz się co najwyżej na sprzątacza :) I nie gada się tylko rozmawia. No chyba, że aplikowałeś na stróża :)

Dominika

@anonim, dostałeś już odpowiedz zwrotna po rekrutacji? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy miałeś jakieś kierunkowe doświadczenie lub wykształcenie? Czy jesteście zainteresowani pracą w tej firmie? Może chcielibyście dodać coś od siebie do zamieszczonych opinii?

Olga

Czy firma normalnie działa? Szkoda , że nikt nie pisze

@Olga

TAK, DZIAŁA

Dominika

Zerknęłam na stronę internetową firmy. Można tam znaleźć informację o tym, że praca w Govena Lighting gwarantuje rozwój, wzrost kompetencji oraz nabycie nowych umiejętności. Możecie powiedzieć coś więcej o tym właśnie aspekcie pracy w firmie? Jakie konkretnie możliwości rozwoju gwarantuje pracodawca? Czy jest opcja korzystania z dodatkowych kursów i szkoleń?

Monia
@Dominika

Nie ma żadnych szkoleń

Dominika

Od już prawie pół roku nie było nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Czy w ciągu tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad zmianą miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o EMC / Govena Lighting - Torun

• Jak się pracuje w EMC / Govena Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy EMC / Govena Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMC / Govena Lighting?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042