Opinie o EMC / Govena Lighting w Torun

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EMC / Govena Lighting, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMC / Govena Lighting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMC / Govena Lighting w Torun

Ja

Firma katastrofa, niskie wynagrodzenie płacone nie wiadomo kiedy, (usunięte przez administratora) zastraszanie, zwalnianie, bardzo słabe zarządzanie

Ja Nowy wpis

Magdalena Nowy wpis
@Ja

Jak to płacone nie wiadomo kiedy? Nie ma stałego terminu wypłaty wynagrodzenia w EMC? Wspomniałeś również o niskim wynagrodzeniu.. Ile ono wynosi? Czy posiadanie doświadczenia ma jakikolwiek wpływ na wysokość pensji? O co chodzi ze zwalnianiem?

WS Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

nieprzyjazna firma w kontaktach. kiedyś wyposażyłem dom w prawie dwieście sztuk drogiego osprzętu EMC/Govena, a teraz, po latach, traktują mnie jak osobę przypadkową. żadnej empatii, kontakt obojętny. WS

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa EMC / Govena Lighting w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Posiadacie jakieś informacje związane z EMC / Govena Lighting? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Ja
@Administrator

Pracujesz za dwoch albo i trzech a pensja najnizsza

Magdalena
@Ja

Hmm.. a czym jest spowodowany taki natłok obowiązków dla jednego pracownika? Czy pandemia spowodowała jakąś redukcję etatów i dlatego tak jest? Wspomniałeś również o najniższej pensji a jak wiadomo każdy ma inne wymagania więc czy mogłabym się dowiedzieć jaka stawka jest oferowana?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMC / Govena Lighting na stanowisko Konstruktor Elektronik? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kros

Czemu firma nie wchodzi w Fotowoltaika.Ogromny popyt ba produkty to premie wysokie dla pracowników i nowe etaty.Czemu śpicie i nic nie działacie w tym temacie?

Jaka umowa obowiązuje w EMC / Govena Lighting podczas okresu próbnego?

Psik
@Pytanie

Nie chcesz tam pracowac. Uwierz mi ????

exanonim

Także pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat aż nadszedł czas rozstania :) Dziwi mnie tylko jedno, że pracodawca zwalnia ludzi, którzy naprawde lubią to co robią, mają chęci do pracy i wiedzą co z czym, a zostawia ludzi zupełnie nie kompetentnych na ich stanowiska nie mające zupełnie pojęcia co i jak i posługujących się innymi. Teraz co się porobiło to przechodzi wszytskie pojęcia, mnogo "normalnych" ludzi pozwalniano reszta sama zrezygnowała i został tam sam szajs. Pytanie podstawowe do zarządzających firmą: Czym się kierują przy zwalnianiu? Zarobkami? Kulturą osobistą? Czy umiejętnościami? Jeśli zarobkami to Ci z największą sumą zostają, jeśli kulturą to pełno jest osób do wyj3bania i to nawet z paragrafu, umięjętnościami? to ich chyba nikt nie zauważa bo lecą starzy "wyjadacze" a zostają pionki bez umiejętnego myślenia. Brak słów!

I
@exanonim

Identyczne podejście do pracowników jak w neonica Polska. Co się dzieje z branżą oświetleniową w tym kraju?

Ktos
@exanonim

Lata mijaja, a jak to czytam, to mam wrażenie, ze nic sie nie zmienilo. Oprocz wlascicieli i prezesow. Podejscie do ludzi takie samo

torunianin

Witajcie, Chciałem Was przestrzec przed pracą w firmie Govena. Powodem dla którego piszę ta opinie jest fakt w jaki sposób traktuje się pracowników. Jeśli chcesz mieć płacone wynagrodzenie z opóźnieniem nawet 20 dniowym, a w rezultacie nie wiesz czy firma się nie zamknie i mieć wrażenie że pływasz na statku który jest *tratwa* to zapraszam.

Ktos
@torunianin

Zgadza sie. Atmosfera fatalna. Pensja opozniona. Brak szacunku do ludzi. Mobbing w biurze. Zwalnianie pracownikow przed okresem ochrony. Kto moze, sam stamtad odchodzi.

Tom

Dzień dobry. Mogę prosić o zamieszczenie warunków pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego ( jaka jest podstawa wynagrodzenia, jak wygląda system premiowania, jakie auto). Będę bardzo wdzięczny za aktualne dane.

Beata
@Tom

Witam brak wolnych etatów ale proszę śledzić informacje . W związku z dynamicznym rozwojem taki stan może się zmienić . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie jest temat do poruszania na forum to jest opcja bardziej indywidualna . Dodam że na toruńskim rynku pracy jesteśmy jedną z bardziej konkurencyjnych Firm zatrudniających Torunian . Osoby poszukujące pracy składają CV .

Klient

Firma beznadziejna we współpracy. Żadnej dbałości o klientów. W szczególności stałych klientów niewspółpracujących od kilkunastu lat. Zatrudniają nieodpowiednich doradców którzy swym działaniem powodują tylko zły PR. Po wielu latach współpracy zrezygnowałem bo nie ma z kim rozmawiać. Zakładają sprawy sądowe o zaległości w wysokości kilkunastu złotych zamiast rozmawiać ze swoimi kontrahentami wyjaśniając sprawę. Jednym słowem Złodziejskie postępowanie. . Żenada . Nie polecam.

@Klient

Z tego co piszesz nie jesteś zadowolony z obsługi klienta. Firma zajmuje produkcją elektroniki i oświetlenia. Możesz napisać na czy dokładnie polegała współpraca? Chętnie dowiem się szczegółów.

ktos
@Piotr

dlaczego podejrzewa Pan ze osoba jest niezadowolona z "obsługi klienta"? wyraźnie widać, że chodzi o windykację zaległych należności od tego klienta. Jeśli ktoś nie płaci, to nie może później oczekiwać, że firma wiecznie będzie traktować go pobłażliwie i ma prawo stracić do niego cierpliwość.

Mariusz
@Klient

Zgodze się z Panem w 100%. Byłem klientem firmy i nigdy wiecej; obsługa nieprofesjonalna. Ciągle przekładane terminy realizacji zamówień i brak znajomości tematów elektronicznych. Szkoda bo branza oświetleniowa ma wielki potencjał. Obecnie kupuje zasilacze w innej firmie.

Piotr

Jak rozwija się sprawa importu samochodów elektrycznych? Samochody posiadają już homologację?

Czy EMC / Govena Lighting ma ściśle ustalone godziny pracy?

gosc
@Pytanie

tak

Norbert

Nie zawsze jest z górki. Czasami jest wolniej ale w sumie to dobra firma!Więcej optymizmu!!

Piotr

Z tego co zauważyłem, to spółka powoli się zwija. Mieliśmy wcześniej zajmować się importem samochodów elektrycznych z Chin, ale ten biznes przystopował. Ostatnio spółka odstąpiła od umowy na dofinansowanie centrum badawczo-rozwojowego. Na chwilę obecną nie mogę nic pozytywnego powiedzieć o spółce, niestety.

Dariusz

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Dominika

@ja, czy pracujesz tam? Może chciałabyś nam coś więcej na temat tej firmy napisać? Aktualnie na stronie internetowej są nowe oferty pracy, które znajdziecie pod adresem http://govena.com/pl/kariera/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was brał może udział w rekrutacji?

@Dominika

Ja brałem, byłem tam na początku miesiąca i gadałem z panią prezes, ale firma chce porozmawiać ze mną jeszcze raz. Podczas rozmowy nie zadawano żadnych technicznych pytań, a pani prezes skupiła się głównie na narzekaniu na swoich pracowników...

qazek
@anonim

I co chcesz pójść na 2 rozmowę gdy zakapowałeś prawdziwie lub kłamliwie na Panią Prezes ? Nadajesz się co najwyżej na sprzątacza :) I nie gada się tylko rozmawia. No chyba, że aplikowałeś na stróża :)

Dominika

@anonim, dostałeś już odpowiedz zwrotna po rekrutacji? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy miałeś jakieś kierunkowe doświadczenie lub wykształcenie? Czy jesteście zainteresowani pracą w tej firmie? Może chcielibyście dodać coś od siebie do zamieszczonych opinii?

Olga

Czy firma normalnie działa? Szkoda , że nikt nie pisze

ja
@Olga

TAK, DZIAŁA

Dominika

Zerknęłam na stronę internetową firmy. Można tam znaleźć informację o tym, że praca w Govena Lighting gwarantuje rozwój, wzrost kompetencji oraz nabycie nowych umiejętności. Możecie powiedzieć coś więcej o tym właśnie aspekcie pracy w firmie? Jakie konkretnie możliwości rozwoju gwarantuje pracodawca? Czy jest opcja korzystania z dodatkowych kursów i szkoleń?

Monia
@Dominika

Nie ma żadnych szkoleń

Dominika

Od już prawie pół roku nie było nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Czy w ciągu tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad zmianą miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o EMC / Govena Lighting - Torun

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EMC / Govena Lighting