Opinie o EMC / Govena Lighting w Torun

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EMC / Govena Lighting. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMC / Govena Lighting o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMC / Govena Lighting w Torun

przedstawiciel z 20 letnim stazem

właśnie uczestniczyłem w tzw rekrutacji - tragedia niekompetentny napastliwy złośliwy bezczelny poniżający rozmówcę rekruter twierdził że z jest z zarządu - TRAGEDIA o pracy przedstawiciela handlowego NIE WIE NIC

kret
@przedstawiciel z 20 letnim stazem

Do przedstawiciel z 20 letnim stażem: rozmowę miałeś w Toruniu,czy innym mieście?

przedstawiciel z 20 letnim stazem
@kret

rozumiem że" kret" jest przedstawicielem firmy GOVENA ale odpowiem - w TORUNIU

lol

A jak tam jest w dziale eksportu, bo widziałem, że kogoś szukają i zastanawiam się czy nie aplikować?

alkort

@AGO ja dla mnie jest całkiem przyzwoicie. Nie narzekam, bo praca jest i to całkiem stabilna, nie martwię się o to, że zaraz ją stracę więc i kredyt spokojnie można wziąć i bez stresu żyć. Wypłata na czas. Jest ok

AGO

Jak umowa z Praktikerem? Wyrabiacie się z dostawami? Jak aktualnie firma sobie radzi wg was, pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMC / Govena Lighting na stanowisko SPRZĄTACZKA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
lola

jeśli rzeczywiście te premie istnieją to proszę możecie napisac jak dokładnie taki system premiowy wygląda w EMC / Govena Lighting bo nie ukrywam że dla mnie jednak sama podstawa sucha biedna to za mało żeby zaspokoić swoje potrzeby i utrzymać rodzinę. cokolwiek możecie o pieniądzach w tej firmie to proszę napiszcie

edek

no pewnie jakieś premie są na pewno, na święta czy coś takiego.. ale poza tym na pewno też liczą się wyniki, więc może są jakieś prowizje na przykład albo coś takiego, bo jak pracownik dużo zarabia dla firmy to i ma większe wynagrodzenie moim zdaniem tak naprawdę, więc na pewno są dodatkowe pieniądze z tego.

co za głupie pytania zadajesz przeczytaj wcześniejsze komentarze i sobie pomyśl czy taka firma daje premie uznaniowe czy wogole daje jakieś premie bo ja o czymś takim nie słyszałem a pracuje z 7 lat

Kozzi

Wczoraj był mój ostatni dzień w firmie, wielka szkoda bo tak lekkiej pracy i liberalnych przełożonych niestety ale ze świecą szukać, będę też tęsknić za zgraną załogą. Pozdrawiam Oddziały Produkcyjne!

o produktach nie można powiedzieć że są do niczego bo są dobre wszystko psuje niestety Firma i jak zawsze chodzi o pracowników na których odbija się polityka firmy która o nich nie dba myślą że można każdego zastąpić z ulicy

ex pracownik

Widzę forum nadal żyje. Nie pracuję już w dawnym EMC jakieś 4 lata i szczerze dziwię się, że jeszcze firma funkcjonuje. Obyście jak najdłużej mieli pracę, bo na rynku bryndza... Pozdrawiam wszystkich pracowników z tamtego okresu. Poznałem tam masę fajnych ludzi, niestety sporej części z nich już tam nie ma, a może stety... Trzymajcie się.

rekrut

można prosic obiektywnie i konkretnie jak na dzień dzisiejszy wyglada sytuacja w dziale handlowym - dostalem propozycje na koordynatora sprzedaży. jak wyglądała w ostatnich latach rotacja na tych stanowiskach? czy plany są realne do wykonania? ile się mniwięcej zarabia (podstawa + premia przy 100% planu)? czy w samochodach są GPS? jak wygląda system raportowania przed przełożonym? Bardzo prosze o konkretna odp. na moje pytania - to co zastanę tam na dzien dzisiejszy a nie to co bylo "x" lat temu.

Karol

Ja także byłem na rozmowie rektruacyjnej w restauracji IKEA w Łodzi z Panem [usunięte przez administratora]. Mój poprzednik napisał z ironią , iż rozmowa odbyła się w Ikei ,a w dzisiejszcych czas bardzo dużo DOBRYCH FIRM , właśnie tam przeprowadza rekrutacje . Zapraszam Ciebie do Ikei o 10.00 i wtedy zobaczysz ile laptopów jest na stolikach . W mojej ocenie rozmowa z Panem[usunięte przez administratora] była bardzo profesjonalna . Polecam tą firme

Govenahahaha

Daj sobie spokój chłopie, nie dość że wszyscy się będą z Ciebie śmiali że pracujesz w takiej "znanej firmie" to jeszcze cały ch... zarobisz! Wszyscy niesłowni, zabieranie kluczowych klientów żebyś przypadkiem nie dostał za dużej premii i ciągła presja na wynik, którego tym syfem, który oni produkują po prostu zrobić się nie da. Szukaj innej pracy jeśli życie Ci miłe.

xvx

Wina palnikow? To chyba malo widziałeś chłopie ;) Jak sie na wysylke puszczalo swietlowki w ogole nie testowane,bo szybko szybko,wysylka! to pozniej nie dziwota ze marke sobie psują.I ciagle podnoszone normy,ktore doszly do 4 tysiecy na zmiane na ikei,gdzie trzeba bylo bardzo szybko siusiu robic,a najlepiej nie robic w ogole,by zrobic tą normę. A odpadu po samym zamykaniu to codziennie kartony staly!

to_ja

witaj. mam pytanko jak tam się pracowało i jacy tam pracują ludzie. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko regionalnego koordynatora sprzedaży ale troszkę się wa (usunięte przez administratora) to czytam takie opinie o tej firmie. Czy aż tak źle jest w tej firmie.

zywiec_zdroj

Firma pierwsza klasa z tego co słyszałem. Ostatnio podobno handlowiec prawie zginął w wypadku samochodowym, a oni skarżą go w sądzie o zwrot pieniędzy za samochód i jakiegoś nędznego laptopa i nie uznali mu wypadku przy pracy bo w Govenie handlowcy pracują do godziny 16, a po 16 to już ich czas prywatny. Sprawe zrelacjonował mi ich były handlowiec, który w porę się obudził i uciekł. Ciężko mówić o pracy do 16 skoro ich śmieszny kierowniczek [usunięte przez administratora]. ze skończoną podstawówką każe pracować do 16 bez względu na miejsce pobytu, a dopiero po 16 wracać do domu. A rozmowy o pracę kierowniczek tej poważnej firmy prowadzi właśnie w restauracjach ikei i mcdonaldsach, a prawo jazdy miał zatrzymany 3 krotnie, PARODIA!!! Nie widziałem na własne oczy, ale z opowieści wygląda bardzo "poważną" i odpowiedzialną firme. TRZYMAĆ SIĘ Z DALA!!!!!

ex

. - 2012-01-07 09:25:14 Dlaczego? Bo pracuje gdzie indziej na lepszych warunkach .... kto szuka ten znajdzie ;-) A jak się szuka to i się trafia na coś takiego. I dzięki za pochwałę -;)Od jakiegoś czasu nie pracuję już w tej firmie-sam odszedłem jakby ktoś pytał... Nie zgadzam się z tym,że produkty Goveny są do dupy! Nie mam żadnego interesu, żeby bronic tej firmy-zwłaszcza teraz, gdy nie ma tam już tych najlepszych pracowników-nie tylko z kadry zarządzającej-to gwoli wyjaśnienia. Pomimo pracy w zgoła odmiennej branży bardzo często słyszę porównania produktów Goveny do innych marek, np. Phillips i może się zdziwicie, ale gro osób bardzo chwali sobie produkty marki Govena. Transformatory biją jakością wszystkie inne marki na głowę-fakt są drogie, ale coś za coś. Było kilka wpadek ze świetlówkami, ale jak wszyscy dobrze wiedzą bardziej była to wina trefnych palników niż konstrukcji świetlówki. Moje zdanie jest takie, że firma nadal ma potencjał i gdyby tylko udało zebrać się starą kadrę, która pchała ten wózek do przodu Govena mogłaby jeszcze nie jednego zdziwić!!! Właściciel firmy powinien czym prędzej zwerbować ludzi, którym zależało na losie firmy i zacząć wszystko od nowa. W przeciwnym wypadku firma nie będzie miała żadnego charakteru i niczym nie wyróżni się na rynku. Ci, którzy odeszli, albo niekiedy zostali zwolnieni w wyniku rozgrywek pana [usunięte przez administratora] identyfikowali się z firmą i to oni stanowili podwaliny pod nową, lepszą Govenę!

To ciekawe czemu nadal tam nie pracujesz samochwało :)

niedoszły

Cóż, ta firma to niezły klimacik. Poprzednie wpisy tylko potwierdzają moje spostrzeżenia które poczyniłem podczas rozmowy rekrutacyjnej na regionalnego koordynatora sprzedaży. Wstępną rozmowę odbyłem w nietypowym miejscu .... mianowicie na jednym z korytarzy Ikei, rozmowa z sympatycznym Panem [usunięte przez administratora] przeprowadzona kompletnie nieprofesjonalnie z konkluzją, że firma jest ekstra bo płaci za noclegi i jeździ się za jej paliwo, a nie za swoje jak w innych "złych" firmach i że mają wielu chętnych, bo nie ma na rynku pracy. Co do rynku i pracy uważam zgoła odmiennie, ponadto straszeniem brakiem pracy jest dla mnie średnią motywacją. Kolejny etap rekrutacji w siedzibie firmy w Toruniu. Na dzień dobry rozmowa rekrutacyjna z poślizgiem, zestresowana Pani na recepcji nie wiedziała z jakim, czekałem i czekałem, bo staram się być cierpliwy i wyrozumiały -;). Po 1,5h godziny zeszła Pani od spraw personalnych i bez żadnego słowa usprawiedliwienia za tak znaczną zwłokę zaprosiła mnie na rozmowę. To już dało mi do myślenia kim jest pracownik w tej firmie. Oprócz Pani od spraw personalnych w rozmowie uczestniczyła Pani prezes i Pan dyrektor. No i klimacik przedni, prawie natychmiast miałem wrażenie, iż prezes jest tylko marionetką która średnio ma pojęcie o tym co się dzieje w firmie, przekazała mi kilka zupełnie sprzecznych informacji z tymi które uzyskałem na pierwszym etapie rekrutacji. Podczas tego jak mówiła obserwowałem miny Pana dyrektora, hehe, chyba zapomniał się kontrolować i zapomniał, wszyscy tam obecni zapomnieli również o tym, iż 70% przekazu to przekaz niewerbalny i to wszystko wyglądało kompletnie niewiarygodnie i nieprofesjonalnie. Nie omieszkała się poskarżyć, iż handlowcy uciekają po roku do innych firm bo dostają lepsze pieniądze i narzędzia pracy - niedobrzy i nielojalni, fe -;) przecież powinni dymać do końca życia za oferowaną żałosną podstawę! Po takiej informacji ze strony Zarządu chyba tylko desperat przyjął by tą miłą i pewną posadkę! Dużo by mówić o tej rekrutacji plus "pochlebne" opinie z internetowych forów o "wysokiej" jakości produktach Goveny to naprawdę maluje nam się obraz "solidnej" firmy. Można by jeszcze do tego dodać "profesjonalnie" wykonaną stronę internetową w jakimś domowym edytorku cms która zapewne jest marketingową wizytówką firmy za którą osoba za to odpowiedzialna została nagrodzona wakacjami na Kubie plus jakże wyjątkowy kapitał zakładowy ......... tylko niestety ze dwa tysie mniejszy niż moja miesięczna pensja u poprzedniego pracodawcy -:)

Zostaw merytoryczną opinię o EMC / Govena Lighting - Torun

• Jak się pracuje w EMC / Govena Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy EMC / Govena Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMC / Govena Lighting?

EMC / Govena Lighting