Opinie o Saks Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Saks Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saks Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saks Sp. z o.o. w Gliwice

anonymous Nowy wpis

Moze byc

Bronisław Nowy wpis

Poszukują teraz stolarza i przedstawiciela handlowego @Miro, więc może coś uległo zmianie i Saks wymienia kadrę pracowników? Ktoś wie coś na ten temat? Ostatnio nic nowego się nie pojawia, a jak jest rekrutacja to takie informacje są bardzo ważne dla poszukujących pracy.

Miro Nowy wpis

Może to niektórzy pracownicy nie powinni tu pracować a wszystko będzie dobrze?

Rozczarowani Nowy wpis

Niekompetentna firma. Stronić od nich jak najdalej. Z tego co wiem, beznadziejna atmosfera... skąpi szefowie, patrzą tylko jak nie zapłacić tego, co wcześniej ustalili, oczywiście umowa czysto gentelmenska. Nic poza najniższą nie jest na umowie. Odradzam wszystkim.

Brałeś udział w rekrutacji do Saks Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
staszek

Ta firma to producent i dystrybutor mebli biurowych. Oferta obejmuje kompleksowe wyposażanie wnętrz biurowych, więc faktycznie w meblach pracuja teraz.

fix

nie wiem popytaj na miescie:)byc moze w kopalni teraz meble robia wiec sie zakopali:)

zadty

to nie ma premii w tej firmie jak to ...szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną...ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami?

gruberrr

kimi zobaczysz premie jak swinia nieba:)

INSPEKTOR

Fuszera ze strony tych Panow,jak i zony jednego znajacej sie na piciu kawy i falszywym usmiech...KOntrola Zus i Urzedu!!Jesli Panstwo nie placicie zusu pracownikom i dajecie zanizane umowy...oszukujecie URZAD PODATKOWY

Ten Pan bez włosów, to szef razem z tym z włosami...jakieś kombinacje są w tej spółce, bo zwą się dyrektorami. Dlatego robią z ludźmi co chcą...a ludzie mogą się jedynie wystrzegać tej firmy. Stolarnia również w bardzo kiepskim stanie...fuszerka, ale co się dziwić za takie stawki porządny fachowiec nie będzie tam pracował, jak już przez przypadek się tam zaplącze, to szybko zmyka.

fachman

Mysle ze odpowiednia kontrola w tej firmie by sie przydala,wiele by wyjasnila:)

fachman

firma tragedia,szefostwobardziej sie znana tancu towarzyskim niz na stolarce!!

Gliwice

Slyszalem z opowiesci bo nie znam tego Pana,a co do prezesury to ponoc odgornie...wikipedia sie klania:)

Gliwice

Firma fajna,szkoda ze jeden z szefow(pan bez wlosow) kompletnie nie zna sie na fachu...kretacze i iluzja normalnosci

!

Właśnie tę firmę mam na myśli.

diesel

Witam Czy masz na myśli firmę SAKS meble biurowe? Jeżeli tak to proszę odpowiedz o jakim stanowisku piszesz. Ile ludzi zatrudniają na produkcji, ilu handlowców? Ile tam wyciągają handlowcy? Zastanawiam się nad aplikowaniem na handlowca ale nie chciałbym wpaść z rynsztoku do szamba. Pozdrawiam

Niestety nie polecam, początki piękne, obietnice złotych gór, a w rzeczywistości pomiatanie pracowanikami, coraz gorsze warunki pracy, brak szacunku do ludzi. Płace od kilku lat nie zmieniają się, chociaż najniższa krajowa na umowie jest co raku wyższa.

Zostaw merytoryczną opinię o Saks Sp. z o.o. - Gliwice

Saks Sp. z o.o.