counter
3 4 7 5 1
Miront Nowy wpis

nie polecam facet zlał pracę totalnie. przyjechał (po wielu telefonach i przesunięciach terminów\) zrobił pomiar i ...... tyle. przestał odbierać telefony. pojechałem do firmy ... telefon działał, a właściciel firmy zadowolony z siebie stwierdził, że zgubił numer.(usunięte przez administratora) wystarczyło odebrać telefon i gotowe. tak więc efekt : rolety nie zrobione, ramka moskitiera do okna nie zrobiona. absolutnie nie polecam...

Wlasciciel Nowy wpis
@Miront

Witam dokładnie pomiar był przesunięty jeden raz o czym był pan ponfirmowany . Po 2 dostał pan wycenę wstępną na sklepie, twierdząc że za drogo i kolega zrobi panu taniej. Po 3 nie złożył pan zamówienia , więc no nie zostało jak pan twierdzi olane . Po 4 wygrażał pan w sms że pan chce nasze wymiary ,oczywiscie pomiar jest bezpłatny lecz go nie udostępniamy jest to nasz pomiar do wyceny i montażu za który odpowiadamy, każda szanująca się firma robi swój pomiar ,więc jeżeli pana znajomy zrobi panu taniej to niech również zrobi pomiar. Po 5 nie przedstawil pan zgody spółdzielni na ingerencję w elewację budynku. Po 6 zamówienia można złożyć tylko i wyłącznie na sklepie podpisując zamówienie.Po 7 niewygodne pytania ? Słucham jakie ? My również nikomu nie polecamy takiego klienta jak pan. Ps. Jeżeli już uzgadnia pan z żoną , cyt.oni zrobią nam pomiar ,zamówimy gdzie indziej a później oni nam zamontują to niestety tak to nie działa , i lepiej umawiać takie rzeczy trochę dalej niż u nas po sklepem .Pozdrawiam

Andrzej Nowy wpis

Firma nagradzana, z wysoką pozycja w tej branży. Poza tym to dobry pracodawca więc polecam pracę.

Fred Nowy wpis

Polecam

Nowy z Rudy Śląskiej

Masakra !!!!! Gościu nie słowny Wykonanie garażowe Brak kontaktu Nie polecam!!!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

asdfg

Szukam mowej pracy, czy wasz firma zapewni szczelnoś i oczywiście angaż w waszej korporacyjnej niedoli. Takie małe ćiśbienie w pracy! Mało czegoś może się postaracie, aby osiągnąć wymagane min

TakNie

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Tobof Tomasz Filipiak w miejscowości Ruda Śląska, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Tobof Tomasz Filipiak - Ruda Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad